Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) sgergi válasza ku-cu (#2000) üzenetére


sgergi
veterán

Miért nem tudod kiszedni azokat a csavarokat? Valami tompa kereszthornyos csavarhúzó nem jó hozzá? Mert így kép alapján nem tűnik speckó csavarnak.

(#2002) ku-cu válasza sgergi (#2001) üzenetére


ku-cu
tag

Speckónak nem is speckók,csak iszonyat aprók.(képeken nem jön át)
Asszem az lesz hogy veszek egy órás csavarhúzó készletet.

(#2003) sgergi válasza ku-cu (#2002) üzenetére


sgergi
veterán

Még jó, hogy kicsik, az egész készülék nem túl nagy. :D Nekem van ilyen apró csavarhúzó készletem, megéri beruházni egyre, sokszor nagyon jól jön.

(#2004) icecave válasza sgergi (#2003) üzenetére


icecave
nagyúr

Én annó vettem egy tisztító folyadék-törlőkendő kombó-t a szemüvegemhez. Ahhoz is pont ilyen kicsi csavarhúzó-szettet adtak ajándékba. Jól jön néha most is, mivel műtötték a szemem, ha máshoz nem, hát napszemüveghez :)

(#2006) gordon_ram


gordon_ram
csendes tag

Sziasztok!

Valakitől segítséget szeretnék kérni!!!Van egy 1 gb-os Ipod mp3 lejátszóm van,és már 2 órája küszködök azzal,hogy az iTunról áttegyem a Ipodra a zenéket! :W
Már mindent próbáltam!!!!

(#2007) Jhonny06 válasza gordon_ram (#2006) üzenetére


Jhonny06
veterán

Üdv!

Amikor az iTunes felismeri az iPod-ot, rákattintasz a bal oldali menüsorból, a music fül alatt kipipálod azokat a zenéket, amik kellenek, majd a jobb alsó sarokban lévő Sync gombbal, vagy a file menüpont->Sync gombbal feltöltöd rá és kész.

(#2008) gordon_ram válasza Jhonny06 (#2007) üzenetére


gordon_ram
csendes tag

Köszi szépen a segítséget, sikerrel jártam.

(#2009) akasp


akasp
senior tag

sziasztok!

egy shuffle-t fontolgatok :) tapasztalat? hangzás?

egy dolog izgat igazán: lehet egyszerre több playlistet rárakni? és azok között váltogatni? vagy csak simán "parasztosan" csak a számokat lehet rádúrni és "egyben" hallgatni?

jah és gyors a számok rámásolása? illetve mennyi a tényleges lejátszási idő a gyári 12 órához képest?

köszi előre is:)

(#2010) unyadavid válasza akasp (#2009) üzenetére


unyadavid
senior tag

Helló!
Nekem van egy shuffle-öm (kaptam) és nagyon megvagyok vele elégedve!
A hangzása teljesen korrekt, a számok másolása nem túl gyors (iTunes-al de lehet mással is de nem kötelező!) (a playlistes kérdésre sajnos nem tudok válaszolni) és így összességében egy nagyon kis pöpec cucc!! (főleg, hogy ultra kicsi, egyböl bekapcsol, ellenálló, és bárhováfelcsipteted aztán lehet menni!!!)

(#2011) pilsner


pilsner
aktív tag

Helló mindenki!

3. generációs iPod-ban cseréltem ma akkut, sikeresen, de van egy kis gubanc. nem működik a kijelző. megvilágítás van, zenét lejátszik, ha nyomok egy play-t, de nem ír ki semmit. nagy a gyanúm, hogy a vinyóbekötő kábelt sértettem meg, ami így nem tol adatot a kijelzőre. nagy kérésem lenne: akinek van halálra ítélt 3. generációs ipodja, amit ki akar dobni, mert nem működik valamilyen oknál fogva (meghalt a vinyó, stb.), írjon rám egy privátot, szívesen vennék egy olyan kábelt. nagyon nagy segítség lenne! Köszönöm!

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#2012) lajo


lajo
senior tag

Sziasztok!

Egy legújabb Nano tulajdonost szeretnék megkérni, hogy néhány információt írjon le nekem.
Szükségem lenne a méretére, és a súlyára a gyári csomagolásban.

Előre is köszönöm :R

(#2013) unyadavid válasza pilsner (#2011) üzenetére


unyadavid
senior tag

Ő biztos tud segíteni!

(#2014) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Legújabb ipod classic-om van.
Amit ugye lehet használni pendrive-ként.
Total commanderben létrehoztam agy könyvtárat. Tolom rá a cuccot, és kb. fél gigánál kiírja, hogy megtelt a lemez.
Ez hogy lehet?

Több, mint 60 giga szabad hely van még rajta....

(#2015) unyadavid válasza icecave (#2014) üzenetére


unyadavid
senior tag

Az itunesba mikor rámész a lejátszóra és ott a beállításokra, ott lehet állítani, hogy mekkora hely legyen adattárolásra meg zenére!!

(#2016) icecave válasza unyadavid (#2015) üzenetére


icecave
nagyúr

Okés, köszi!

Közben rájöttem, hogy ugye FAT32-es filerendszer van rajta, ami ugye max 4 gigás fileokat enged, és én elkezdtem rátolni egy 12 gigás 1080p-s filmet, aztán szerintem gondolta az ipod, hogy ez esélytelen, és fél gigánál megállt :D :D

(#2017) ku-cu válasza unyadavid (#2010) üzenetére


ku-cu
tag

Üdv
Írtad hogy nem csak itunes-al lehet zenét másolni shuffle-re.Még mivel lehet?
Valamint a korrekt hangzás mit takar? Veri a HDDs ipodokat?
köszi

(#2018) unyadavid válasza ku-cu (#2017) üzenetére


unyadavid
senior tag

-pl. Sharepod baromi cool cucc ( gyors, egyszerű, még telepíteni se kell! ).

-Azt takarja, hogy szerintem ahhoz képest, hogy milyen kicsi, elég durván szól!

-( Hallgattam már meizu m6-ot, sony ericsson mobilt, ( agybadughatós fülessel) sony discmant és még sokmindent) és ezekhez hasonlítva
(nagy felbontású zenékkel: 320kb/s-os mp3-mal) királyul szól!!!
Így viszont (1gb) "csak" 109db szám fért rá! Ezért az iTunesban van egy olyan lehetőség, hogy a nagy fájlokat lekonvertálja (128kb/s-os AAC-re) és úgy tolja át a shuffle-re!
(így most 249db szám van rajta és még mindig jól szól)

-HDDs iPodokhoz sajnos nem tudom hasonlítani!
De ha azok jobban is szólnak ez itt sokkal olcsóbb, és KISEBB!

[ Szerkesztve ]

(#2019) ku-cu válasza unyadavid (#2018) üzenetére


ku-cu
tag

Köszi,pontosan ez érdekelt.
Nekem bőven elég az a 100 szám ha komolyan szól, B mp3 lejátszónak venném mert a mobilon el lopták. :(
Azt hiszem a közeljövőben benevezek egyre.

(#2020) unyadavid válasza ku-cu (#2019) üzenetére


unyadavid
senior tag

Oké! :K

(#2021) Nyizibee


Nyizibee
csendes tag

[B]Apple iPod Nano, 4. Generációs, 8GB-os, új, bontatlan csomagolásban, minden tartozékával eladó!
Kék és Arany színekben!

Ára: 28000 ft!

Érd: 06 20 521 84 99

endurobolt@gmail.com[/B]

(#2022) blokad


blokad
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy szürke iPod Shuffle-t (új), és kérdésem az lenne, hogyha nincs még bankkártyám, ergo 18 alatt vagyok, akkor, hogy lehet iTunes Storeba regisztrálni, illetve Apple ID-t regisztrálni?

(#2023) Alex91 válasza blokad (#2022) üzenetére


Alex91
félisten

Hat, zenekhez szinte sehogy...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2024) blokad válasza Alex91 (#2023) üzenetére


blokad
senior tag

És, ha csak az iPodot akarom úgymond beregisztrálni?

(#2025) Alex91 válasza blokad (#2024) üzenetére


Alex91
félisten

minek?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2026) blokad válasza Alex91 (#2025) üzenetére


blokad
senior tag

Mindegy megtaláltam már.

(#2027) Kaics


Kaics
tag

Meg tudná valaki mondani, hogy a második generációs iPod shuffle hátulján található Apple logó miért karcos a legtöbb esetben?

Olyan, mintha már attól karcos lenne, hogy becsomagolták.

(#2028) unyadavid válasza Kaics (#2027) üzenetére


unyadavid
senior tag

Szeintem attól karcos mert megkarcolták :U ? (de abban igazad van, hogy könnyen karcolódik) de a zene attól még szól!!!

(#2029) Kaics válasza unyadavid (#2028) üzenetére


Kaics
tag

Szólni szól és nem is rosszul. :K

Annyit azért elvártam volna az új shuffle-tól, hogy az elődhöz hasonlóan oldják meg a logót, ha már kezdik elhagyni a műanyagot. Így is úgy is elkérik az árát.

(#2030) unyadavid válasza Kaics (#2029) üzenetére


unyadavid
senior tag

Amugy nekem is van meg a tesómnak is! Az enyém-nek még csak egy kicsit karcos, de a tesóm pl egyáltalán nem vigyáz rá, és csak az éleknél, meg az alma logónál karcos! (de azért nem minden szögből látszik a karc -fura)

(#2032) kovsol


kovsol
titán

sziasztok!
volna egy olyan kérdésem, hogy az ipod shuffle 2-3-4. generáció közt mi a külömbbség ? neten nem sikerült találnom ilyesmit bár lehet csak szarul kerestem rá
előre is köszi

May the Force be with you!

(#2033) unyadavid válasza kovsol (#2032) üzenetére


unyadavid
senior tag

Csak a színük, illetve az, hogy a 4. meg még talán a 3. generációsból is van 2 gigás!!
-ennyi!

(#2034) icecave


icecave
nagyúr

Közben megérkezett a sennheiser cx500-as fülhallgató (nem az OEM hamis cucc, hanem eredeti). Így az ipod classiccal párosítva már nagyon meg vagyok elégedve.
Szóval, aki akkora trance patkány, mint én, és igényli az erős basszust, ajánlom ezt a fülest az ipod-hoz. Előtte cx300-am volt, azzal sem az igazi még, váltottam, és nem bántam meg.

(#2035) Bordoi


Bordoi
őstag

unyadavid Szakmai topikban ne hirdess légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#2036) unyadavid válasza Bordoi (#2035) üzenetére


unyadavid
senior tag

oks!

(#2037) Narancs


Narancs
őstag

Hella!

Került hozzám egy ipod nano 3rd gen kicsike, annyi problémám lenne vele, hogy sokszor fagy a szoftver. Ha rádugom a gépre, akkor az iTunes először nem látja, ha lehúzom akkor lefagy. Reset után már látja. Mi lehet a gáz?

Van az iTunes-nak amúgy valamilyen alternatívája?

Kösz,
Narancs

Beauty is pain

(#2038) unyadavid válasza Narancs (#2037) üzenetére


unyadavid
senior tag

sharepod, mediamonkey...

(#2039) Narancs válasza unyadavid (#2038) üzenetére


Narancs
őstag

köszkösz

Beauty is pain

(#2040) Mui válasza Narancs (#2039) üzenetére


Mui
tag

Sziasztok!
Van egy 3 generációs Ipod nanom, nagyon klassz kis gép, de a gyári fülese kezd rosszalkodni.
Mi az amit tudtok ajánlani nekem megvételre?
Segítségeteket előre is köszönöm.
üdv mindenkinek mui

(#2041) icecave válasza Mui (#2040) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha trance-t és ilyeneket hallgatsz, csakis sennheiser cx300, vagy ha több pénzed van rá cx500. Viszont sok a hamisított, arra figyelni kell (amit OEM-ben árulnak, az nagy valószínűséggel hamis).

(#2042) Mui válasza icecave (#2041) üzenetére


Mui
tag

Értem, köszönöm.
Én ilyen mindenféle vegyeseket hallgatok, musicaltől kezdve amit csak akarsz.
Megnézem mindenképp amit írtál!

(#2043) icecave válasza Mui (#2042) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, ez "agybadugós" füles, mióta van, ebben hiszek csak, pedig elején furcsa volt.
Ha esetleg nem jön be, akkor a többiek majd megmondják, melyik jó, ami nem ilyen kialakítású.

(#2044) Mui válasza icecave (#2043) üzenetére


Mui
tag

Még nem volt ilyen fülesem, kicsit félek tőle mert nekem nagyon pici fülem van.
A sima hagyományostól is megfájdul egy idő után a fülemnél a porc, vagy mi!
Várok még tippeket.

(#2045) icecave válasza Mui (#2044) üzenetére


icecave
nagyúr

Értem. Van 3 méretű szilikon hozzá. Nekem a kicsi kiesik a fülemből. Szal az neked lehet hogy jó. Persze ki tudja. MAjd jönnek még a lehetőségek. Én csak arról nyilatkozok, amit próbáltam is. Én végigpróbáltam az agybadugós cuccokat, sony, koss, stb, de sennheiser elp*csázza mindegyiket :D

(#2046) Mui válasza icecave (#2045) üzenetére


Mui
tag

:))))Lehet megpróbálom!!!!

(#2047) spammer


spammer
veterán

Sziasztok!

Gondolkodom egy ipod shuffle 2G beszerzésén, tud valaki írni róla pro kontra dolgokat?
Kijelzőnélküliség biztos kicsit furcsa lesz, de végülis nem hallgatok ezer számot egész nap, alkalmi hallgatásra meg elég így is szerintem.

Ajánlott vétel?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2048) unyadavid válasza spammer (#2047) üzenetére


unyadavid
senior tag

Hát én már karácsony óta BOLDOG tulajdonosa vagyok egy ilyen kis shuffle-nek amit általában utazáskor használok.

Pro: hát elég sok :DD

1. kicsi (de nagyon :DDD ) és ezáltal csak felcsípteted és nem kell félteni se mert elég biztos a szerkezet.
2. egyszerű kezelni ugyebár
3. nagyon jó hangzás
4. 10 óráig minimum bírja, aztán meg kb. 1óra alatt maxon van az akksija (bár én sosem merítem le).
5. elég sok szám ráfor (vagyis pont elég)

Kontra: kevesebb :K

1. nincs kijelző (de nekem egy ekkora cuccból nem is hiányzik)
2. plusz még... ááá nem is tudok többet!

Szóval nagyjából ennyi, szerintem megéri (nagyon-nagyon) és remélem, hogy ezzel segítettem!!!!!

jah majdnem elfelejtettem : [U]ERŐSEN[/U]

Mui - a cx300-at én is csak ajánlani tudom (ezt használom a shuffle-höz)!!!
-és jól szól-

[ Szerkesztve ]

(#2049) ku-cu


ku-cu
tag

Ahogy unyadavid kolléga mondja: Kicsi, remekül kezelhető,korrektül szól,és bármikor bárhova magaddal viheted a legkisebb kellemetlenség nélkül
Viszont: Én első számú lejátszónak semmi pénzért nem venném, kicsi tárhely, nuku kijelző. Ilyen célra sokkal inkább sandisk sansa clip-et vennék, ha fontos a kis méret. Második lejátszónak, sportoláshoz viszont tökéletes. Talán egyetlen negatívumként a sérülékenységét tudnám felhozni...
Ja, és fülesnek inkább cx55! :K

(#2050) unyadavid válasza ku-cu (#2049) üzenetére


unyadavid
senior tag

Bár azért a sérülékenységen gondolom arra gondolsz, hogy karcolódik de nem arra, hogy leejted azt kampec!!!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.