Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) bigdady válasza Elims (#15600) üzenetére


bigdady
nagyúr

Net kell hozzá csak net

[ Szerkesztve ]

(#15602) Ragnar95 válasza Elims (#15600) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hogy a francban lehetne offline bármilyen adatot is közvetíteni :F
Net kell mindenképp a Facetime-hoz. Ha nincs neted, akkor mióta 3G van, lehet azon keresztül is videóhívni, de azt kb senki sem használja a gyatra minősége és horribilis ára miatt.
Nem, a skype eredeti funkciója pont hogy a videóhívás volt...De ott van pl a google hangouts is, azon még konferenciahívni is lehet akár.
No offense, de nem ártana kicsit utánaolvasni ezeknek, mert úgy látom, hogy a VOIP legalapvetőbb tulajdonságaival/funkcióival sem vagy tisztában és nagyon nagy kavarodás van a fejedben ezzel kapcsolatban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15603) Totheground válasza Elims (#15600) üzenetére


Totheground
addikt

De most egésszen komolyan?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15604) Elims válasza Ragnar95 (#15602) üzenetére


Elims
veterán

"...nagy kavarodás van a fejedben..."
Szépen megkérdeztem. Nem azért jöttem ide,mert kisujjból vágom a témát.Ha vmit nem tudsz,nem hülyézlek le.Hogy kinek van a fejében kavarodás relatív. De ami a lényeg,hogy soha ne írj ilyesmit senkinek,mert ez csak téged minősít.Nem érdekel mennyire vagy őstag ebben a topikban,nem érdekel "ph legnagyobb istenség" a rangod,a lényeg,hogy Soha ne írj ilyet senkinek.
Az offline dolog az amikor lecsatlakozol a hálózatról,így van,se hívás,se 3g,de wifi simán lehet.
A segítséged végülis köszönöm,mert csak írtál vmit,de legközelebb mással a hangvételen változtass.

Persze a többieknek is köszönöm!!

(#15605) Ragnar95 válasza Elims (#15604) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Direkt írtam, h no offense, nem sértésnek szántam :U
Ezen kívül mindent leírtam feketén-fehéren, azért írtam, amit, mert tényleg a legalapabb dolgokkal sem vagy láthatólag tisztában, így csak magaddal teszel jót, ha ezeknek utánanézel...
Olyan meg nincs,h offline, de van wifi, az offline azt jelenti, hogy semmilyen hálózati kapcsolat nem él.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15606) Rage47


Rage47
veterán

Ti mit használtok képek felhőben való tárolására? Javaslatok?
Előfizettem a 100 gigás Google Drive-ra, de 2 hónap után látom, hogy csak 20 képenként tölti fel a képeket ez a sz.r. Valami új változtatás lehet.

(#15607) polonic válasza Rage47 (#15606) üzenetére


polonic
félisten

Onedrive-ot.

(#15608) focvis válasza Rage47 (#15606) üzenetére


focvis
veterán

Dropbox nagyon praktikus, minden platformon használom (iOS, Android, Win7).

[ Szerkesztve ]

(#15609) doddencs válasza focvis (#15608) üzenetére


doddencs
senior tag

háttérben feltöltés mennyire meríti az aksit, van tapasztalatod? ugye ehhez kéri a helymeghatározás bekapcsolását.

(#15610) Rage47 válasza focvis (#15608) üzenetére


Rage47
veterán

ja csak ott 12 gigám van... :D

(#15611) Ragnar95 válasza Rage47 (#15606) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Helyedben megvárnám az iCloud Drive-ot, mert egyelőre úgy tűnik, elég jó lesz, ráadásul nagyon baráti áron.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15612) Rage47 válasza Ragnar95 (#15611) üzenetére


Rage47
veterán

ja az lesz úgy látom, az árazása is az egyik legjobb. csak pár hónapja még szó sem volt róla, mikor a google-lel lepaktáltam :D

(#15613) Ragnar95 válasza Rage47 (#15612) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hát igen, a keynote előtt még csak egy pletyka sem volt erről. Kellett neked lepaktálnod az ördöggel ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15614) Rage47 válasza Ragnar95 (#15613) üzenetére


Rage47
veterán

de már időszerű volt náluk a Drive bevezetése, mert a vetélytársaknak is volt már egy ideje
talán el is késtek kicsit... ha minőségit alkotnak, akkor még behozhatják a lemaradást

(#15615) Ragnar95 válasza Rage47 (#15614) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Google drive-nak szerintem nem túl nagy a felhasználói bázisa, egyszerűen túl jó a Dropbox ahhoz, hogy el lehessen tőle szipkázni felhasználókat, ráadásul ott van csomó ingyenes, bár gyengébb 50GB körüli tárhelyet adó szolgáltató is (box.net, mega), de az Apple-nek az a nagy előnye, hogy óriási a felhasználói bázisa és biztos vagyok benne, hogy gyakorlatilag tökéletes működést fog garantálni Apple eszközökön, ráadásul olcsón, így könnyű lesz viszonylag új felhasználókat szereznie, akik eddig nem használtak felhőt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15616) legiaap válasza Rage47 (#15614) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lesz a minőséggel gond az tuti. Én jelenleg OneDrive-ot használok egészen addig míg meg nem jelenik az iCloud Drive. Át fogok oda költözni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15617) focvis válasza doddencs (#15609) üzenetére


focvis
veterán

Nem vettem észre, hogy nagyon szívná az akksit. Csak Wifin engedem automatikusan feltölteni, a helymeghatározást letiltottam, így is működik.

@(#15610) Rage47: nekem ingyen 75 GB-m van Google Drive-on -> ezt használom archiválásra. A Dropbox ingyen 4,5 GB-ját pedig az aktuális fotóim és dokumentumaim tárolására, nekem meglepő módon elégnek bizonyult, fele most is szabad.

[ Szerkesztve ]

(#15618) doddencs válasza focvis (#15617) üzenetére


doddencs
senior tag

De nem indítod el, nem fogja feltölteni automatikusan. Mint pl androidon.

(#15619) tylerddd válasza doddencs (#15618) üzenetére


tylerddd
veterán

Tegnap volt itt szó erről a pénzvisszaigénylős dologról. Mi van akkor, ha IAP-es pénzt refoundolok?! Ha mondjuk úgy vettem kiegészítőket egy játékban, akkor azok eltűnnek majd a programból?! Milyen befolyással lehet ez a Game Centeres megszerzett dolgaimra?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15620) Ragnar95 válasza tylerddd (#15619) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem IAP-t nem lehet refundolni, hiszen azt sok esetben el tudod költeni. De van rá esély, hogy csak elveszi azt a részt, amit IAP-vel kaptál meg, ennek utána kéne kérdezni/olvasni az Apple-nél.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15621) tylerddd válasza Ragnar95 (#15620) üzenetére


tylerddd
veterán

A Presence-nél maga az app szinte azonnal megvolt, az IAP-nél pedig azt írja, h pending. Nem tudom, h mi alapján döntenek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#15622) legiaap


legiaap
nagyúr

Nálatok ez a Yahoo weather push működik? Nálam nem igen akar jelezni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15623) rol33 válasza legiaap (#15622) üzenetére


rol33
aktív tag

igen megy, viszont ha jól emlékszem alapból nincs bekapcsolva.nézz rá hátha csak ez a gond

®

(#15624) legiaap válasza rol33 (#15623) üzenetére


legiaap
nagyúr

Be van. Be is állítottam hány órakor jelezzen reggel és este is. Első nap még jó is volt utána elefeljtett jelezni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15625) bigdady válasza legiaap (#15624) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nalam sem push-ol

(#15626) zorromoto válasza bigdady (#15625) üzenetére


zorromoto
senior tag

Nálam is egy napig volt jó

(#15627) rol33


rol33
aktív tag

hát akkor passz én még reggel a beállított időnek megfelelően kaptam az értesítést...

®

(#15628) br4adam válasza zorromoto (#15626) üzenetére


br4adam
aktív tag

Szintén, első nap oké volt, azóta nincs értesítés.

(#15629) Drughi válasza br4adam (#15628) üzenetére


Drughi
addikt

Detto. 3 napja töltöttem le, de csak az elsó nap ment

Pixel 7a

(#15630) Kicsirics77 válasza legiaap (#15624) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Detto.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#15631) bigdady válasza bigdady (#15625) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nalam ma már rendben pusholt

(#15632) zorromoto


zorromoto
senior tag

Szinten ma mar nálam is jelentett reggel

(#15633) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Spotify kapott egy frissítést, többek közt lett benne equalizer. iPhone-on is?

(#15634) legiaap válasza vadászcsiga (#15633) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen. Már csak egy dolog hiányzik. Ingyen zene iPhone-on. Ha már tableten lehet, akkor telefonon miért nem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15635) vadászcsiga válasza legiaap (#15634) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fizess elő

(#15636) legiaap válasza vadászcsiga (#15635) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem mondod?!
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15637) vadászcsiga válasza legiaap (#15636) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De :D

(#15638) oszi666 válasza legiaap (#15634) üzenetére


oszi666
őstag

tableten hogy van ingyenzene? :O

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15639) legiaap válasza oszi666 (#15638) üzenetére


legiaap
nagyúr

Úgy hogy időközönként benyomnak egy reklámot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15640) Oliverda válasza legiaap (#15634) üzenetére


Oliverda
félisten

Ahh... ezt jó tudni. Akkor törlöm is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15641) Totheground


Totheground
addikt

Ezt most nem értem. Van ingyen zene telón is. Csak annyi, hogy max shuffle list mehet.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15642) erdoke válasza legiaap (#15634) üzenetére


erdoke
titán

Bár nem emlékszek pontosan, miként működött, mielőtt Premiumra váltottam, de szerintem alapjaiban ugyanaz a tabletes és telefonos verzió.

A legjobb aláírás a héten

(#15643) legiaap válasza Totheground (#15641) üzenetére


legiaap
nagyúr

És pont az a lényeg, hogy lehessen váltogatni. Ipad-en van csomó albumom és azzal a számmal kezdek amelyikkel akarok és akkor léptetek amikor akarok. Ez nem megy iPhone-on. Egy órában hatszor lehet csak léptetni. Ja és van egy 1,5 órás mix playlistem amit nem tudok lejátszani iPhone-on. Hiába kattintok rá vagy a keverés gombra semmi nem történik. Viszont ha már kettő szám van egy playlistben akkor rá tudok nyomni a keverésre. Amúgy előfizettem egyszer abban a reményben, hogy egy accounttal két telefonon is lehet külön zenét hallgatni, így párom is használhatja. Hát nem. Ezért lemondtuk.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15644) erdoke válasza legiaap (#15643) üzenetére


erdoke
titán

Egyszerre csak egy eszközön lehet online hallgatni, de háromra le lehet húzni offline a zenét. Eltérő időpontban több eszközön is használható a stream.

A legjobb aláírás a héten

(#15645) Oliverda


Oliverda
félisten

Ilyesmi app van iOS-re?

A minap vettem észre, hogy kb fél év alatt potom 2,1 gigát zabált fel a tumblr app a telefon háttértárából. Végül töröltem teljesen majd feltettem újra. Van valami biztonságos módszer amivel az ilyen helyfoglalásokat reinstall nélkül meg lehet szüntetni, ha már lusták erre beépített opciót csinálni?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15646) erdoke válasza Oliverda (#15645) üzenetére


erdoke
titán

Van valami Phone Clean, de ha jól emlékszek, PC-n iTunes-ra kell dugni hozzá a készüléket.
Normálisabb alkalmazásokban lehet állítani a max. cache méretet.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#15647) HardRic válasza Oliverda (#15645) üzenetére


HardRic
addikt

PC-re töltsd le a PhoneClean 2-es verzióját (a 3-as már fizetős), dugd rá gépre az iPadet és ez a progi kitakarítja a cache-t. Nekem elsőre 700MB-ot törölt a 16GB-s iPadről. iTunes csak a driverek miatt kell hozzá .

(#15648) Sonja válasza HardRic (#15647) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt én is köszönöm! Holnap le is futtatom a iPadomon. :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15649) br4adam


br4adam
aktív tag

A Yahoo Weatherre jött frissítés, most már megy rendesen az értesítés reggel/este.

(#15650) focvis válasza br4adam (#15649) üzenetére


focvis
veterán

Ezt hol tudom beállítani iPadon? Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.