Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) oszi666 válasza domerator (#15293) üzenetére


oszi666
őstag

igen szerintem marha jó, egyvalamire nem tudok rájönni... hogy a jó életbe lehet a betűméretet állítani? a mostani olyan apró, hogy a buszon nem látom már kb

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15302) #51177472


#51177472
törölt tag

Ingyenes a Real Boxing.

(#15303) Wlac


Wlac
Ármester

Tudtok olyan stopperórát/visszaszámlálót, aminél be lehetne állítani, hogy blokkokként jelezzen, és a blokkokhoz jegyzeteket is fűzhessek. Edzéshez kellene egy olyan, ami csipog, amikor abbahagyhatom az adott gyakorlatot, és kezdhetem az újat. Az eltérő gyakorlatokat eltérő ideig csinálnám, nem beszélve a pár másodperces pihenőidőkről is, ezért manuálisan nem szeretném mindig állítgatni és indítani.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#15304) Totheground válasza Wlac (#15303) üzenetére


Totheground
addikt

Talán a due?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15305) legiaap


legiaap
nagyúr

Tud valaki olyan appot ami úgy képes beszkennelni a barcode-ot, hogy a szkennelés után megmondja az adott termék fehérje, zsír, cukor, blablabla tartalmát?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15306) norbi2010 válasza legiaap (#15305) üzenetére


norbi2010
őstag

Myfitnesspal

(#15307) erdoke válasza legiaap (#15305) üzenetére


erdoke
titán

Az is rajta szokott lenni a dobozon. ;)
Egyébként ami dobozban, zacskóban, stb. van, az ritkán érdemes emberi fogyasztásra... Ráadásul azt, ami igazán fontos, részben nem is szokták feltüntetni, lásd pl. zsírok arányát. Ráírjak, hogy telített zsírok X gramm, de hogy ezzel szemben mennyi az omega 3-6-9, arról semmi. A transz zsírsavakat egyes országokban szerencsére kötelező feltüntetni, de olyat eleve nem veszek, amit más sütött.

A legjobb aláírás a héten

(#15308) #51177472


#51177472
törölt tag

A Dark Room nevu jatekot nezte mar valaki?

(#15309) sztanozs válasza #51177472 (#15308) üzenetére


sztanozs
veterán

ez?

Böngészőben játszottam vele, de nekem mondjuk a cukorkás jobban bejött.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15310) legiaap válasza norbi2010 (#15306) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi, de én csak olyanra gondoltam ami a szkennelésen kívűl semmi mást nem tud. Fittness appom már van. Abban is van szkenner de csak USA cuccokat ismer fel sajna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15311) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok, egy gyors segítséget kérnék, kaptam egy céges iphone 4s-t, de van rendes telefonom ezért a hívásokat átirányítom arra. Az sms-re kellene megoldás, tehát egy olyan app ami smsből emailt küld azonnal.
Lehetséges?

fred

(#15312) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezt próbálta valaki? Unlimited tárhely képek és videók tárolására plusz még egy két extra dolog.
Amúgy nem értem ebben mi a biznisz.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15313) Kicsirics77 válasza freddirty (#15311) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Én a helyedben a 4S-t használnám,de Te tudod...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#15314) Karma válasza freddirty (#15311) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehetséges egyébként.

“All nothings are not equal.”

(#15315) freddirty válasza Karma (#15314) üzenetére


freddirty
senior tag

Wow. Fura. Mindegy, lemondok az smsekről...

fred

(#15316) roland091


roland091
senior tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne h létezik-e olyan naptár app aki tud külön A és B hetet kezelni? :)
Előre is köszönöm! :)

(#15317) #51177472 válasza sztanozs (#15309) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jaja, ez. Zavarlak PU-ben. :R

(#15318) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne...most hogy frissítettem 7.1.2-re az 5S-t és láttam itunes-nál hogy az "egyéb" mappám már igen csak meghízott ezt lehet törölni valahogyan vagy csak JB-vel.Nem volt még soha eszemben sem a JB...amit kellett megvettem a rendszer korlátaival meg együtt tudtam eddig élni,de most eléggé feldühített,hogy a használható -hozzávetőleg 13GB-ből - már majd 2GB -t foglal ez a rész... :Y
Köszönet előre is az infókért.. :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#15319) focvis válasza 206 cc (#15318) üzenetére


focvis
veterán

IPaden bevált a Battery Doctor erre a célra is, ez az iPhone verzió., ingyenes.

(#15320) nauro


nauro
aktív tag

Garmin Víago gps-t próbálta valaki? Jónak tűnik.

(#15321) oszi666 válasza #51177472 (#15308) üzenetére


oszi666
őstag

Iszonyat jo :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15322) Ragnar95 válasza nauro (#15320) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Inkább lehúzásnak tűnik, mivel kb minden egyes funkcióért fizethetsz külön...Szerintem inkább maradj a jól beváltak valamelyikénél (Sygic, iGO, TomTom, Navigon)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15323) nauro válasza Ragnar95 (#15322) üzenetére


nauro
aktív tag

Közben megnéztem az értékeléseket is, eléggé lehúzták, még fejleszteni kell. Sygic most úgy is olcsóbb, csak Garmin rendes navival volt kapcsolatom, azt nagyon szerettem, de ez még nincs olyan szinten úgy látszik.

(#15324) Oliverda


Oliverda
félisten

Aki esetleg jó nyomkövetős appot keres levélhez ill. csomaghoz, annak bátran ajánlom a Parcel nevűt. Közel másfél évig a Posted-et használtam, de már hónapok óta nem nyúlt hozzá a fejlesztője, így most új után néztem. A Parcel ismeri a Magyar Postát is, átgondolt, letisztult, eddig nem találtam hiányosságot benne. Egyetlen hátulütője, hogy éves díja van (1,99 EUR), de aki sokat rendelget és szereti nyomon követni a cuccok mozgását, annak szvsz simán beleférhet ez az összeg.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15325) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

waze-n kívül melyik online navit érdemes használni? egérút fejlesztését már leállították, kugli cuccai nem játszanak és magyar nyelven tudjon

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15326) Kicsirics77 válasza mukibuci (#15325) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Akkor csak a waze marad

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#15327) sztanozs válasza mukibuci (#15325) üzenetére


sztanozs
veterán

waze is kugli már egy éve :DDD

Akkor nem is maradt semmi...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15328) mukibuci válasza sztanozs (#15327) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tudom, pont ez a problémám :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15329) legiaap


legiaap
nagyúr

Valako tudna mondani olzan hátteres appot ami kihasználja az Air kijelzőjét?
Ezt használtam eddig, de mikor beállítom a képet már nem olyan éles a kép, mint mikor a galériában nézem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15330) Nescafé


Nescafé
őstag

Facebook + Messenger frissítés van..

 iPhone 15 Pro

(#15331) lacy86 válasza Nescafé (#15330) üzenetére


lacy86
addikt

Nalam csak Facebook frissult!

(#15332) Rage47 válasza Nescafé (#15330) üzenetére


Rage47
veterán

plusz van ipad messenger

(#15333) lacy86 válasza Nescafé (#15330) üzenetére


lacy86
addikt

Mihelyst leirtam , azonnal jelezte!
Nem mondtam semmit :DDD

(#15334) danilla válasza Nescafé (#15330) üzenetére


danilla
őstag

Frissült mindkettő és azzal a lendülettel el is csesződött. A telefont újraindítottam, a messengert újra is telepítettem, de nem indulnak el :( (4s 7.1.2)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15335) polonic


polonic
félisten

A facebook app nem igazan akarja jelezni push ertesitessel a like-okat, hsz-eket, stb. Valahol kell vmit allitani?

(#15336) danilla válasza danilla (#15334) üzenetére


danilla
őstag

Másodszori újratelepítés után megjavult.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15337) Blue@X válasza polonic (#15335) üzenetére


Blue@X
senior tag

Nálam is ez van, hosszas keresgélés után rá kellett jönnöm hogy ez alkalmazás hiba...

(#15338) #99546112


#99546112
törölt tag

Mi a véleményetek a @apple.com-os emailről?! Van olyan jó mint a gmail-os cím? Tehát nem alkalmazásban kérdezem. Túl sűrűn már nem is emailezem.

(#15339) bigdady válasza #99546112 (#15338) üzenetére


bigdady
nagyúr

Icloud? Mert az eleg gyenge

(#15340) #51177472 válasza #99546112 (#15338) üzenetére


#51177472
törölt tag

@apple.com nem csak az Apple teamnek van?

(#15341) #99546112


#99546112
törölt tag

Jó akkor icloud, értsétek jól :D

(#15342) oszi666 válasza bigdady (#15339) üzenetére


oszi666
őstag

Neked miert nem tetszik?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15343) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Használ valaki nplayer ipad3-on? Nekem elég sokszor lefagy lejátszás közben mindegy hogy hálózatról vagy máshonnan nézem a filmet.
Csak a power+home segít.
Másnál is előfordul vagy csak nálam egyedi eset?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#15344) erdoke válasza bull84ghia (#15343) üzenetére


erdoke
titán

Megnézem majd, nálunk fent van azon is.

A legjobb aláírás a héten

(#15345) bull84ghia válasza erdoke (#15344) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi, nálam többnyire akkor jön elő a fagyás amikor megérintem a kijelzőt hogy megnézzem mennyi van még vissza a filmből.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#15346) rol33


rol33
aktív tag

iFiles használókat kérdezném, hogy ezzel a progival nem lehet böngészni a telefon tartalmát?most vettem meg, ismerkedem még csak vele, de csak az alap üres mappákat látom... vagy netán jb kell a használatához?

®

(#15347) TheMarci válasza rol33 (#15346) üzenetére


TheMarci
addikt

A cydiás iFile-al lehet.

Do You Dream?

(#15348) bigdady válasza oszi666 (#15342) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mikor beallitottam sok mail meg sem jott meg nem azonnal stb. Lehet vmi gebasz volt eppen mikor elkezdtem hasznalni de engem akkor elvesztettek :)

(#15349) Lacopapi válasza bigdady (#15348) üzenetére


Lacopapi
addikt

Én is ránéztem,nálam késett vagy negyedórát a kísérleti mail...működni működik,csak valahogy így már nem bízom benne annyira. Szükségmegoldásnak jó.

(#15350) Ragnar95 válasza bull84ghia (#15343) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam tökéletesen megy 7.0.6 alatt az nPlayer iPad 3-on, sosem fagyott még le és más probléma sem volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.