Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Tibee86 válasza lacy86 (#15400) üzenetére


Tibee86
veterán

Néha használom, ártani nem árt. :)

(#15402) lacy86 válasza Tibee86 (#15401) üzenetére


lacy86
addikt

Anno droidnal csinaltam egy ilyet es ujra kellett rakni a telot annyira szet barmolta! :/
Ezert ockodom ...

(#15403) #99546112


#99546112
törölt tag

Ha megváltoztatom instagram-ban a felhasználónevem, akkor annak lesz bármilyen hátránya, nem tűnnek el a képeim ugye?!

(#15404) Lacopapi válasza lacy86 (#15402) üzenetére


Lacopapi
addikt

Meg tudod nézni,hogy mit törölhet és bizony pl. a Facebook egy hét alatt akár 100 Mb szemetet is generál,no meg a többi is hozzátesz,néha nem árt használni. Mondjuk nálam van egy érdekes dolog : az iTunes nem ismeri fel a telefont és visszaállítást követel,no ez azóta van amióta törölgettem cuccokat ezzel az appal....legalábbis gyanús a dolog. Nem nagyon izgat,mert van három másik program,amit tudok használni fájlok meg egyebek kezelésére,csak fura.

[ Szerkesztve ]

(#15405) rol33


rol33
aktív tag

lenne valaki aki esetleg használ és tudna nekem ajánlani egy megbízhatóan működő barométer progit?

®

(#15406) Tibee86


Tibee86
veterán

Sygic ismét elbukott, most épp Gárdonyban nem ismeri a Gárdonyi Géza utcát, helyette elvisz Agárdra...

(#15407) Vgabor92 válasza Tibee86 (#15406) üzenetére


Vgabor92
tag

Gyorsan rákerestem, nekem ismeri(illetve google maps alapján helyesen is mutatja). Napokban volt frissítés, térkép is meg szoftver is, hátha segít valamit.

mondjuk házszámot nem írtam, nem tudom az számít-e vagy nem.

[ Módosította: Qru ]

(#15409) vans? válasza Tibee86 (#15406) üzenetére


vans?
őstag

Nekem nagyon nem jott be, Horvatorszagba mentem (volna) vele, de az autos iGO ezerszer stabilabb es jobb volt (olcso PDA).

hábm bábm

(#15410) Digital válasza Tibee86 (#15406) üzenetére


Digital
addikt

Épp agyaltam a megvételén! :)
Helyette valami más alternatíva telóra/ipadre?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#15411) Qru válasza Tibee86 (#15406) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem bevált eddig külföldön is pedig én csak az ingyenes verzióját használom...

#nincsbennetarcsi

(#15412) Vgabor92 válasza Digital (#15410) üzenetére


Vgabor92
tag

tomtom, igo, navigon

waze (kell hozzá net), vodafone igo, ha vodás vagy.

[ Módosította: Qru ]

(#15414) Tibee86 válasza Vgabor92 (#15407) üzenetére


Tibee86
veterán

Ismerni ismeri, csak nem azt, amelyik nekem kellett volna. Több Gárdonyi Géza utca is van Gárdonyban, de mit se törődve vele, egyből vinne ide, míg a google maps rákérdez, hogy melyikre gondolok, IGO leszedtem most, abban is.

Digital: Én az IGO-ra szavazok, Sygic-et csak azért vettem meg, hogy legyen egy teljes EU térképem is azért.

Qru: Belföldön használom leginkább, de az IGO mindenben jobban tetszik, ahogy hallottam a Sygic jobb külföldön.

[ Szerkesztve ]

(#15415) focvis válasza Tibee86 (#15414) üzenetére


focvis
veterán

Az a gyanúm, hogy a turbulencia összefügg azzal, hogy a város végén is már Gárdony-Agárd, vagy Agárd-Gárdony van kiírva. Szerintem összeolvadhatott a 2 település és mindkettőnek volt Gárdonyi Géza utcája. De ez csak a privát teóriám.

(#15416) danilla


danilla
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani valami jó pc remote appot? Olyat amivel könnyedén lehet irányítani egeret, MPC-ot, WMP-t, hangerőt tudok állítani és a gépet ki tudjam kapcsolni? Nézegettem már sokat, de eddig nem igen találtam meg a megfelelőt.

Köszi! (nem baj ha fizetős)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15417) danilla válasza danilla (#15416) üzenetére


danilla
őstag

Tárgytalan, elhamarkodottan írtam. A remotex úgy tűnik tökéletesen megfelel a célnak.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15418) LógaGéza válasza Lacopapi (#15397) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor esetleg tudsz mondani 1 db működő példát?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15419) Lacopapi válasza LógaGéza (#15418) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem tudok,mert nekem bőven jó a google (nem gondoltam,hogy ilyen jó),nincs rá szükségem. Megnéztem,mert érdekelt,hogy van-e egyáltalán,de megbocsáss,próbáljam ki én helyetted? Ha valamire szükségem van akkor körülnézek,letöltöm,kipróbálom ,ami jó azt használom - anno háttérképhez vagy nyolcból választottam a megfelelő alkalmazást. És ha most azt akarod mondani,hogy akkor minek szóltam hozzá,hát éppen ezért,mert létezik,csak venni kell a fáradtságot és időt a keresgélésre. Ettől függetlenül megnézem,természetesen.... :D

(#15420) Lacopapi válasza Lacopapi (#15419) üzenetére


Lacopapi
addikt

No ennyi idő alatt találtam az "Offline Translate" nevű appot,ami oda vissza elég sok nyelven tud,viszont 0.89€
...bár úgy emlékszem,az ingyenesség nem volt kitétel.

[ Szerkesztve ]

(#15421) oszy válasza Lacopapi (#15404) üzenetére


oszy
veterán

Tuti, hogy nem ez a program kavart be. Nálam csak ez és az iTunes van fönt. Tökéletesen működik és törli a dolgokat ha kell :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15422) legiaap


legiaap
nagyúr

Az Angry Birds Go legutóbbi frissítés után fantasztikusan működik. Állandóan kilép... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15423) Lacopapi válasza oszy (#15421) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszi,ezt jó tudnom,most már csak azt kell kiderítenem,miért is alakul át a telóm láthatatlanná egy idő után (már egyszer újraraktam emiatt). :DD

(#15424) Kommy válasza Lacopapi (#15423) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nem segít? [link]

(#15425) oszy válasza Lacopapi (#15423) üzenetére


oszy
veterán

Egy third party program miatt. Nekem régebben a 4S-nél ilyen kavart be.

(#15424) Kommy: Szerintem jobb, ha nem kell beleturkálni!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15426) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Na most jól elbizonytalanodtam - linket köszi,az említett app fenn is van a gépemen már egy ideje - ,de nem tudom,bele merjek-e vágni....most egyébként vmi iTunes frissítést töltök le és telepítek,mert állítólag kell (mondja az iTunes). No,majd meglátjuk. De valamitől akkor átneveződik a fájl,mert először semmi gond,csak miután felraktam a szokásos vackaimat..
Köszönöm mindkettőtöknek :)

(#15427) Lacopapi válasza Kommy (#15424) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megcsináltam : MŰKÖDIK ! Mindenkinek ajánlom,akinek hasonló gondja van,Neked pedig köszönöm ! :R :C

(#15428) nofi


nofi
őstag

Remélem senki nem sértek meg azzal, ha egy IAP-es játékot ajánlok, de hetek óta rá vagyok kattanva a Sky Force 2014 -re. Igazi oldschool felülnézetes repülős game, szerintem baromi látványos és megfelelő kihívást nyújt. Rengeteg fejlesztési opció van és egy pályán több cél is elérhető, valamint nehézségi szintek is feloldhatók. iPad-re is elérhető, természetesen cloud synccel.

Az ingyenességért cserébe:
- Néha, egy-egy küldetés után megjelenik valami reklám
- Minden egyes fejlesztés időbe telik. Az elején ez 10-20 mp, később több perc is lehet.
- Alapvetően 10 repülési alkalom van, melyek után ~órányi szüntet kell tarts. Ezt egyébként nem tudom fel lehet-e oldani, mindenesetre sok pályán pár mp alatt nagyobb mennyiségű csillagot be lehet húzni, ezért akár a farmolás ellen is fel lehet fogni. Más kérdés, hogy én 5-6 halál után kikapcsolom és megnyugszom :P

Xbox GT: nozsolt

(#15429) Oliverda


Oliverda
félisten

A Moves nevű alkalmazást ismeri/használja valaki? Illetve van-e erre más alternatíva?

Nem rossz a cucc, csak "kissé" zabálja az akkut.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15430) Ragnar95 válasza Oliverda (#15429) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem ismerem az appot, így ez csak tipp, de van egy olyan érzésem,h az 5S kivételével az összes többi ilyen appal együtt GPS-t használ, mivel mást nem tud, ezért fogyaszt annyit.
5S-nél viszont már ott van az M7, ami keveset fogyaszt és pl pont erre jó, hogy lépést számoljon, így ha nem 5S-t használsz, akkor nem az appal van a baj, hanem egyszerűen nincs jobb megoldás, max ha veszel egy Nike+iPodot.
De ha tévednék, majd valaki kijavít.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15431) Oliverda válasza Ragnar95 (#15430) üzenetére


Oliverda
félisten

5S-t használok. Mondjuk most áttettem Battery Saving módba. Kíváncsi leszek...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15432) Ragnar95 válasza Oliverda (#15431) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet, ez volt a baj, mivel a leírásában szerepel az M7 támogatása, így nem lenne szabad annyit fogyasztania, mint a GPS-nek.
"• Support for the M7 co-processor in iPhone 5s"

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15433) Blue@X válasza Oliverda (#15429) üzenetére


Blue@X
senior tag

Én az Argus-t használom, M7-t használ (első indításkor az 1 héttel ezelőtti adatig visszamenőleg kiolvassa belőle a lépéseket), nálam nem merül jobban a telefon. Ha meg igen, ott van benne az akku kímélő mód.

Argus

[ Szerkesztve ]

(#15434) Oliverda válasza Blue@X (#15433) üzenetére


Oliverda
félisten

Megnézem, köszi!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15435) erdoke válasza Blue@X (#15433) üzenetére


erdoke
titán

Feltettem, de nem nagyon látom, mire tudnám használni. :F :N

Viszont újfent megállapítottam, hogy a telefon hirtelen bázisra felmelegszik, ráadásul nem világos, hogy mitől. Ebben az Argusban nézelődtem, és alulról kb. az egyharmadánál hátul és oldalt is elég forró lett. Tovább nézelődve inkább hűlt. :F

A legjobb aláírás a héten

(#15436) Mela Kehes válasza nofi (#15428) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Egyetértek, már én is tolom egy ideje. Remélem a mostani frissítéssel megoldható, hogy iPhone-on is haladjak vele.
Egyébként a fejlesztést a végtelenségig lehet csinálni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#15437) Blue@X válasza erdoke (#15435) üzenetére


Blue@X
senior tag

Nyomon tudod vele követni a lépéseid számát, napi/heti/havi leosztásban (plusz ugye az egyéb felvihető dolgok, evés ivás), automatikusan detektálja ha futsz, de gondolom elolvasva a leírást ezt te is konstatáltad, így nem értem a kérdésed.

(#15438) erdoke válasza Blue@X (#15437) üzenetére


erdoke
titán

Persze, ezeket láttam az alkalmazás menüjében, csak azt nem értem, mi értelme van. Hasonló hasznosságúnak tűnik, mint ha levegővételek számát írná ki, vagy ha az autó a napi ütemeket listázná ki.
Ha a napi egy óra séta adja pl. a testmozgás nagy részét, fontosabb az, hogy időben hogyan oszlott el, mint hogy hány lépést tettünk meg. A kalória számolgatásnak pedig végképp semmi értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#15439) Blue@X válasza erdoke (#15438) üzenetére


Blue@X
senior tag

Van aki szerint van (hogy látja ezeket az adatokat, esetleg kalóriát számol, vagy netán a social network rész), nekik készült az applikáció. Esetleg aki naponta nem teszi meg az általa jónak ítélt lépésszámot azt ösztönzi egy kicsit a mozgásra.

(#15440) erdoke válasza Blue@X (#15439) üzenetére


erdoke
titán

Mivel az embernek nem a rendelkezésre álló lépésszámot, hanem az idejét kell beosztani, így elég, ha tud kétszer fél órát sétálni és kétszer 5-10 percet tornázni naponta. Ha ez megvan, a lépésszám lényegtelen.
A kalória számításának tudományosan nincs sok értelme, annál inkább annak, hogy mit eszek. Példa: ha most 2500 kcal diéták vagyok, ami 5 % szénhidrátból, 20 % fehérjéből és 75 % zsírból áll, miközben a súlyom stabil az említett napi testmozgás mellett, simán felemelhetem a zsírt úgy, hogy 5000 kcal legyen a bevitel, mégse fogok hízni. Ellenben ha ugyanezt a szénhidráttal játszom el, ugrálhatok kétszer annyit, mégis pockosodni fogok.

A legjobb aláírás a héten

(#15441) Blue@X válasza erdoke (#15440) üzenetére


Blue@X
senior tag

Ezek a kalóriás dolgok számomra mumusok, hiszek neked, nem ez volt az értelme az írásomnak, csupán az, hogy van akiknek ez fontos. Az már más kérdés hogy az általad említett dolgokat ez nem veszi figyelembe.

(#15442) nofi válasza Mela Kehes (#15436) üzenetére


nofi
őstag

Meg lennék lepve, bár nekem még csak 2. szintű fejlesztéseim vannak

Xbox GT: nozsolt

(#15443) Wlac


Wlac
Ármester

Úgy, hogy soha nem játszottam a PC-s Minecrafttel, mennyire élvezhető a PE? Keresek valamilyen sandbox játékot és tökéletesen megfelelne, ha valóban élvezetes cucc. Tudom, hogy a nagy változat korlátok nélküli stb. A PE mennyire korlátozott? Crashelésre számítsak a Mini Retinán? (Hiába új cucc, az X-Com öt percenként behalt rajta.)

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#15444) Ragnar95 válasza Wlac (#15443) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az egyes egyedül a program hibája, ha behal, sz@rul írták meg. Én próbáltam a Minecraftot iPaden, nekem nem jött be, de amúgy ugyanolyan, mint gépen és tudtommal itt sincsenek korlátok, szóval ha maga a koncepció bejön, akkor jó vétel lehet. Viszont én a helyedben az Edenre is vetnék egy pillantást, nekem az annó jobban bejött, mint a Minecraft és csak 0,89€.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15445) Rage47 válasza Oliverda (#15429) üzenetére


Rage47
veterán

Én is Moves-ot használtam, de mióta a Facebook megvette, jobban eszi az aksit valamiért (amellett, hogy a szerződés módosítása óta minden lépésünket figyeli a FB és eladhatják bárkinek)

Nike+ Move (kikapcsolt locationnel)

a GPS szívja az aksit amúgy

[ Szerkesztve ]

(#15446) mandin


mandin
senior tag

Valaki használja a Sleep Cycle-t? Gondolkozom a vásárláson, de vannak kétségeim hogy van-e értelme. A másik meg, hogy milyen hatással van ez az akkumlátorra hogy egész éjjel működik a készülék?

(#15447) Drughi


Drughi
addikt

Kellene egy app, ami jelzi hogy bizonyos appok, akciósak vagy ingyenesek. Ezt hogy tudom a legegyszerűbben követni?

Pixel 7a

(#15448) Lacopapi válasza Drughi (#15447) üzenetére


Lacopapi
addikt

AppZapp Notify

(#15449) Ragnar95 válasza Drughi (#15447) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppShopper

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15450) Rage47 válasza mandin (#15446) üzenetére


Rage47
veterán

van az ingyenes Sleep Timer, ugyanazt tudja, csak más a dizájn
Használtam mindkettőt, én szeretem, mert 1. nem rezeg az ébresztő, ha akarom; 2. tényleg eltalálja sokszor és jókor ébreszt
Akkor szoktam használni, ha úgy gondolom, hogy jó, ha fél órás intervallumban kelek, és nem muszáj bizonyos időpontban kelnem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.