Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Wlac


Wlac
Ármester

Na, ismét szinkronizációs kérdés. Újrapakoltam a gépem (Win 7), így az iTunes-t is. Ha rádugom az iPhone-om és belépek az iTunes-ba, akkor nincs bejelölve a manuális kezelés, magyarul csak szinkronizálással lehetne cuccokat pakolni rá. Én ezt nem szeretném, mindig is a manuális kezelés híve voltam. A gond az, hogyha megpróbálom bekapcsolni, akkor törölni szeretne minden zenét az iPhone-omról, ami nem szerencsés, mert nincs kedvem több száz számot ismét kiválogatni. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan oldjam meg úgy, hogy be legyen kapcsolva a manuális kezelés, de ne töröljön le minden számot a telóról?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#14452) Xero


Xero
nagyúr

Akciós az iFiles.

(#14453) legiaap


legiaap
nagyúr

Ingyenes lett a haze

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14454) snooze válasza legiaap (#14453) üzenetére


snooze
veterán

már nem.. :(

GO Gunners!!!

(#14455) Wlac


Wlac
Ármester

Ingyenes a Horn!

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#14456) llaszlo válasza Wlac (#14455) üzenetére


llaszlo
veterán

De csak azért, mert IAP-es lett ez is. Legalábbis ott van egy csomó felsorolás az IAP-ra.

[ Szerkesztve ]

(#14457) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

isonál a billentyűzetet lelehet cserélni? Utálom a gyárit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#14458) erdoke válasza FIREBLADE78 (#14457) üzenetére


erdoke
titán

Nem lehet, cserélj készüléket. Szerintem csal a WP8 billentyűzete közelíti meg a mai rendszerekbe építettek közül.

A legjobb aláírás a héten

(#14459) FIREBLADE78 válasza erdoke (#14458) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ékezetesen írni,akkor is macerás, cserélek készüléket ha veszel nekem

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#14460) Wlac válasza FIREBLADE78 (#14459) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Apple cuccok értékállóak. Ha eladod a készüléked, vehetsz egy WP8-as telót, és még pénzed is marad.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#14461) nord_ válasza FIREBLADE78 (#14459) üzenetére


nord_
veterán

JB alatt jó az ékezetes megoldás. ;)

(#14462) Telda


Telda
addikt

Hali!

Tudtok mondani olyan fotós alkalmazást amiben van időzítő?

(#14463) erdoke válasza FIREBLADE78 (#14459) üzenetére


erdoke
titán

Az iPhone kijelzője kicsi, az én ujjaimmal sokkal rosszabb lenne, ha több, de kisebb karaktert zsúfolnának rá. A szó végére ragasztós magyar nyelvvel a prediktív bevitele is döcögős, bár némi gyakorlás után inkább bekapcsolva hagytam. Angolul nagyon gyorsan lehet vele gépelni.
Viszont iPaden tökéletesen működik a suhintás. Talán az új, nagyobb kijelzős iPhone-okon is engedélyezik majd.

A legjobb aláírás a héten

(#14464) Zjunior válasza Telda (#14462) üzenetére


Zjunior
veterán

Camera+

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#14465) FIREBLADE78 válasza Wlac (#14460) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jaj, wpt nee, csak azt ne :)) amugy is ipadrol van szo, nem adom el, jo ez igy

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#14466) Ragnar95 válasza FIREBLADE78 (#14465) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPaden meg ott van a felfelé való csúsztatás, amivel sokkal gyorsabban lehet ékezetes karaktereket is gépelni :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14467) Telda válasza Zjunior (#14464) üzenetére


Telda
addikt

Köszi!

(#14468) llaszlo


llaszlo
veterán

Csak az iBook tudja olvasni az iTunes-szal feltett epubot? Más programmal nem lehet? Milyen ebook olvasó van még amivel egyéni epubot is tudok olvasni? Eddig csak olyat találtam aminél egy adott szerverről lehet letölteni könyveket.

(#14469) nord_ válasza llaszlo (#14468) üzenetére


nord_
veterán

A szoft DRM-es epubot bármilyen programmal tudod olvasni. Beírod az App Store-ba, hogy epub és válogatsz a találatok közül. :)

(#14470) llaszlo válasza nord_ (#14469) üzenetére


llaszlo
veterán

OK, úgy csináltam, de azt nem tudom, hogy hogyan tudom rátenni, hogy azt egy külső app olvassa.
Fent van most az Ebook Reader, Book Down, OverDrive, Wattpad. Ezeket mind az epub keresésre adta.

(#14471) Ragnar95 válasza llaszlo (#14470) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Felteszed az adott appot, majd iTunesban az Alkalmazások fül alatt legörgetsz és a Fájlmegosztás alatt az adott apphoz behúzod az epub-ot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14472) llaszlo válasza Ragnar95 (#14471) üzenetére


llaszlo
veterán

Értem. Kösz. iTunes nélkül nem megoldható? Mert most épp nem otthon vagyok. Felhőből?

[ Szerkesztve ]

(#14473) Ragnar95 válasza llaszlo (#14472) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Attól függ, az adott app tudja-e. De ha iBooksban benne vannak, akkor ott nyomsz egy open in...-t és már át is kerül a másik appba a könyv.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14474) Wlac válasza llaszlo (#14472) üzenetére


Wlac
Ármester

Én dropbox-szal szoktam felrakni a könyveket, az iBooks simán beveszi őket.

Nyisd meg a DB-t, keresd meg a könyvet, nyomj rá. Először azt fogja írni, hogy nem ismert formátum, de ki lehet választani, hogy mivel nyisd meg. Így bekerül az iBooks-ba.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#14475) erdoke válasza llaszlo (#14472) üzenetére


erdoke
titán

Valamelyik nap böngészővel letöltöttem egy epub könyvet, és az Open In... segítségével átküldtem a Kobo appba. Simán ment.

A legjobb aláírás a héten

(#14476) llaszlo válasza erdoke (#14475) üzenetére


llaszlo
veterán

Na ez meg a másik kérdés. Én elvileg letöltöttem egy fájlt és azt írta ki, hogy a Dokumentumok között lesz. Na ott semmi sincs. Bár abban sem vagyok biztos, hogy letöltötte.
Hogyan kell letölteni vagy hová lesz az amit letöltök? rar fájlról van szó egyébként. Azon belül lehet prc, epub meg egyéb is.
[link]
iBooks-ot egyébként nem tudok használni, mert iOS7 kell hozzá. Legalábbis tegnap nem hagyta letölteni.

(#14477) Ragnar95 válasza llaszlo (#14476) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehova nem "lesz", mivel nincs letöltéskezelője a Safarinak, egyből másik appal tudod megnyitni a fájlt és így az adott app fájljai közé kerül be. Viszont .rar-hoz kell egy fájlkezelő is, pl iFiles, mivel az olvasó appok értelemszerűen a rar-t nem kezelik...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14478) llaszlo válasza Ragnar95 (#14477) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem safarival próbáltam hanem valamelyik másik böngészővel. Sőt talán többel is. Na, akkor majd neki állok megint.

(#14479) penge111


penge111
addikt

Sziasztok, Van nekem egy iPad airem, ma először tettem bele sim kártyát. Minden működik vele flottul, használat közben írt egy ilyet a szolgáltató szöveges üzenetet küldött Önnek. Ezt hol tudom megtekinteni? Telefonomon nem tudom megnezni, mert nem nano simes és nem is annál a szolgáltatónál vagyok vele, mint az iPad simje.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#14480) Ragnar95 válasza penge111 (#14479) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iPaden sehol, mivel nincs benne GSM-modem, de a szolgáltató weblapján szerintem el tudod olvasni az üzenetet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14481) bigdady


bigdady
nagyúr

Nem tudtok univerzalis ip cam viewer progit ios-re ami mobilnetrol is megy? Az se baj ha fizetős.
Az edimax sajatja egy rakas...

[ Szerkesztve ]

(#14482) llaszlo válasza Ragnar95 (#14450) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez tuti?
Most próbálom éppen és ezt írta ki.
Kép

Amit viszont látok, hogy ott van a tegnap hozzáadott ebookom. Kép
De ezt nem látom az iPaden. Hol van, vagy hogyan tudom megnyitni?

(#14483) Ragnar95 válasza llaszlo (#14482) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Authorizáld a géped és onnantól menni fog a dolog...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14484) buci30


buci30
addikt

Hogy tudom kikapcsolni ,h a gmail app ne
rogton jelezze a mailt hanem amikor en ra frissítek kézzel?
Vagy mondjuk óránként! De jobb a kézi.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14485) erdoke válasza bigdady (#14481) üzenetére


erdoke
titán

Gugli kidob egy vagonnal

A legjobb aláírás a héten

(#14486) arkades válasza buci30 (#14484) üzenetére


arkades
aktív tag

Beállítások - mail - új adatok begyűjtése.

Каждый дрочит как он хочет.

(#14487) llaszlo válasza Ragnar95 (#14483) üzenetére


llaszlo
veterán

Azt tegnap is megtettem ki is írta, hogy ez az egyik az 5-ből. De most megint ezt írta ki. Vagy mindkét ID-hez kellene? Sőt háromhoz.

(#14488) Ragnar95 válasza llaszlo (#14487) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, az összes ID-hez fel kell jogosítani a gépet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14489) llaszlo válasza Ragnar95 (#14488) üzenetére


llaszlo
veterán

Már csak az a gond, hogy az az elérési út amit kiír nem létezik. Na majd google-val megnézem.

(#14490) buci30 válasza arkades (#14486) üzenetére


buci30
addikt

Kikapcsoltam es gépről kuldtem magamnak e-mailt es jelezte hogy megjött :( pff

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14491) bigdady válasza buci30 (#14490) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ertesitesi kozpont/gmail

(#14492) arkades válasza buci30 (#14490) üzenetére


arkades
aktív tag

Akkor nem tudom.
Ja, közben már jött segítség.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#14493) buci30 válasza bigdady (#14491) üzenetére


buci30
addikt

Ez okes de akkor nem is nezi meg a szervert se?
Mert az h nem jelez de ellenőrzi akkor az meg aksi fogyasztás...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14494) bigdady válasza buci30 (#14493) üzenetére


bigdady
nagyúr

De igen megnezi. Ha nem akarod hogy nezze akkor a gyari mailbe allitsd be es torold a gmail appot. De amugy nem o nezi a szervert hanem a szerver kuld pusht

[ Szerkesztve ]

(#14495) buci30 válasza bigdady (#14494) üzenetére


buci30
addikt

A gyariba ha beállitom akkor nem tudok küldeni levelet. :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14496) bigdady válasza buci30 (#14495) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor nem jol allitod be mert en tudok :)

(#14497) galaxys80


galaxys80
veterán

Hát én ezzel a NightCap-el képtelen vagyok jó képet készíteni éjszaka.
Az igaz,hogy sokkal világosabb, mint a gyári kamerával,de rettentő elmosottak lesznek a képeim.
Messze nem olyanok, mint az Appstore-ban lévő sample képek. :(

(#14498) llaszlo


llaszlo
veterán

iPad 4-en mennyivel lesz kevesebb az üzemidő iOS6.1.3 után 7.1-el? A szabad hely mennyi lesz? 16-os.
Kerestem a googleval de nem találtam ezekre a választ.

(#14499) buci30 válasza bigdady (#14496) üzenetére


buci30
addikt

A kétlépcsős védelem volt a baj ;)
Igy szuper THX!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14500) Ragnar95 válasza galaxys80 (#14497) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha elmosódottak, akkor gondolom a záridőt tolja fel az app, ergo állványról kéne fotózni,h élvezhető képeket kapj vagy nagyon stabilan kell tudni fognod a telót...
Esetleg még az ISO-val játszhat az app, de az csak zajt okozhat, elmosódást nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.