Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-14 15:54:05

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Instagram mi alapján listázza ki a 9 legnépszerűbb képet egy #hashtag alá? Majd utána jönnek a legutóbbiak.

Azért kérdezem, mert az én képeim sokszor több lájkot kapnak mint abban a 9 képben néhány másik kép egy adott hashtag alatt és mégsem kerül azok közé be a képem.

köszi

(#1752) Ayse19


Ayse19
csendes tag

Sziasztok. A problemam a kovetkezo. Mostanaban elkezdte a telefonom (note4) hogy az instagram mappaba nem menti el a szerkesztett kepeket. Ha instaval fotozok akkor se menti el. Irtam az instagramnak,letoroltem majd vissza tettem ujra frissult akkor ujra indítottam a telot akkoooor nem frissítettem be az instant amikor ujbol letoroltem es vissza telepitettem akkor egy ideig elmentette a kepeket most ismet nem. Most megint minden MINDEN lehetoseget megtettem de megint ezt csinalja a memoriat is uritettem hibaja nincs..... mitol lehet ez? Borzaszto zavaro. Legyszi segitsetek!!! :( :( :(

(#1753) JoeCockBill válasza Ayse19 (#1752) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nálam is ez a szitu, szóval szerintem az insta app bugol. mondjuk engem személy szerint nem zavar mert úgyis VSCO-ban csinálok minden módosítást, az meg menti rendesen

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1754) Orionk válasza Ayse19 (#1752) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Nekem Prestigio Multiphone 4322-es, androidos telefonom van. Az instagram nekem sem menti el mindig a képet külön mappába, vagy néha hófehér, vagy fekete képet rak a mentés helyére.

Azóta letöltöm a saját instagram oldalamról inkább a képet, hogy meglegyen úgy is, ahogyan feltöltöttem, mert néha feltöltés során adok neki egy Instagram effektes színezést.

(#1755) Orionk válasza JoeCockBill (#1753) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Mire céloztál VSCO alatt?
Az egy külön alkalmazás?

köszi
üdv.,

(#1756) JoeCockBill válasza Orionk (#1755) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ahha, analóg filmes filterek vannak benne (sok egyéb dolog mellett), van pl lightroomhoz telepíthető PC-s verziója, szóval elég jó cucc. olyan mint amilyen az instagram lenne ha nem lenne kalap **** :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1757) Orionk


Orionk
senior tag

Mostanság az egyik "sikeresebb" képem. :) kattintható ;)

Szeged, Belvárosi híd.

[ Szerkesztve ]

(#1759) sz.balazs.95 válasza -secret- (#1758) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na ez a veszély engem nem fenyeget... :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1760) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

-1- Egy fotó alatt a saját kommented lehet szerkeszteni, vagy muszáj törölni, ha módosítani akarod?

-2- Lehet-e valahogy minta ként elmenteni a hashtag-eket, amiket egy fotó alatt használok? Így, ha feltöltök egy képet, akkor pár kattintással bemásolná mind a 30 hashtaget rögtön.

köszönöm

(#1761) trebrona


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1762) ittakary válasza trebrona (#1761) üzenetére


ittakary
nagyúr

megint elfelejtettem... hogy a fenébe lehet kiszedni a direkt linket? :) Az oldal forráskódjában már sajnos csak kódolt formában érhető el :S

(#1763) trebrona válasza ittakary (#1762) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1764) ittakary


ittakary
nagyúr

Köszönöm!

Nem saját kép, itt találtam: [link]

(#1765) trebrona


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1766) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ma reggelre szépen feltörték az acc-om :( Pedig nem vagyok se híresség, se sok követős ember.

Simán be tudtam lépni a fiókomba, de már nem akartam bajlódni vele, így töröltem inkább az egészet, mivel tele lájkoltam egy rakat arab dolgot, gondolom komment is volt bőven. :(

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#1767) Jorus válasza szabonagyur (#1766) üzenetére


Jorus
nagyúr

A saját tevékenységet (hol, mit lájkoltam) hol lehet csekkolni?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1768) szabonagyur válasza Jorus (#1767) üzenetére


szabonagyur
félisten

A lájkot úgy értettem, hogy 'bekövettem' vagy +400 embert stb...

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#1769) JoeCockBill válasza Jorus (#1767) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

pl pikore.com

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1770) Orionk válasza szabonagyur (#1766) üzenetére


Orionk
senior tag

Hogy érhették el az acc-od? Valahol bejelntkezve maradtál? Vagy lehet, hogy az Instagramhoz használtál valami segédalkalmazást, amiben meg volt adva a felhasználóneved, jelszavad !?

(#1771) trebrona


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1772) Jorus válasza JoeCockBill (#1769) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi! Nem létkérdés egyébként, csak azt hittem ez az appon belül vmi fícsör, amit eddig nem találtam meg.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1773) spuros válasza szabonagyur (#1768) üzenetére


spuros
őstag

Így már én is jártam.. Erősebb jelszó és egy kis gyomlálás a követettek között. azóta jó.

(#1774) lkristóf


lkristóf
senior tag


Rég instagrammoltam, de amint látom nálam már megjavult és lementi a telefonra is a képet nagy felbontásban, mint régen. :D

(#1775) trebrona


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1776) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok, én is mutatnék pár képet. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#1777) lkristóf válasza lkristóf (#1461) üzenetére


lkristóf
senior tag

Összefutottam a fenti cicával. :DD

(#1778) szupermacs


szupermacs
veterán

Nagyon jó kis topic, amint hazaérek én is aktivizálom itt magam! Nagyon klassz kis képek! Gratulálok mindenkinek! :C

(#1779) Orionk válasza szezso15 (#1776) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Hol fotóztad az első képet? Gondolom, hogy a Tiszát láthatjuk, de hol?

köszi

(#1780) szezso15 válasza Orionk (#1779) üzenetére


szezso15
addikt

Szia!
Hehe, szó sincs Tiszáról, ez a Duna a Műegyetem rakpartról, konkrétan a Szent Gellért tér sarkában. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#1781) szupermacs


szupermacs
veterán

(#1782) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !
Nem tudok a feltöltött fotónak beállítani HELYET. Mi lehet a gond? Nektek volt már ilyen?

Rányomok, hogy Location hozzáadása és akkor elkezdi keresni, keresni és keresni és egyfolytában forog, majd kiírja, hogy Could not find location. Tehát nem találta meg a helyet. Nem is bírom beírni, mint eddig mindig én magam a helyet, hogy ő ne keresse, mert sokáig keresi és addig nem lehet kattintani a mezőre, ahova én beírhatnám.

köszönöm

(#1783) szupermacs válasza Orionk (#1782) üzenetére


szupermacs
veterán

Reinstall volt már?

(#1784) trebrona


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1785) trebrona


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1786) Orionk válasza szupermacs (#1783) üzenetére


Orionk
senior tag

Gondolod, hogy segít, ha az Instagram alkalmazást letelepítem és vissza ?

(#1787) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ismét elkezdtem használni az appot. WP alatt picit megutáltam. :D

All→M8

(#1788) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Minden # hashtag, vagy helyszín alatti bejegyzések közül az első 9 bejegyzés az az úgynevezett Top Posts, amelyek ki vannak emelve, mert népszerűbbek. :K

Hogyan lehet oda bekerülni? Mert nekem több bejegyzésem esetében több lájkom van a képen, mint azokon, amelyek bekerültek és az enyémek mégsem vannak ott. :( :F

köszi :R

(#1789) szupermacs válasza Orionk (#1788) üzenetére


szupermacs
veterán

Gondolom minél többen tagelik be azt a hashtaget, annál jobb helyen lesz a topban. De szóljon valaki, ha nem így van.

(#1790) Orionk válasza szupermacs (#1789) üzenetére


Orionk
senior tag

Vegyük például a #szeged hashtag-et.

Azt mondod, hogy minél többet jelölik a képük alatt a #szeged hashtaget annál jobb helyen lesz az én képem a Top Posts-ban?
Ezt nem értem. Mire gondoltál? :)

(#1791) B1T3


B1T3
addikt

Rég jártam már itt, néhány újabb képem (kattintásra megnőnek :) ):

[ Szerkesztve ]

(#1792) szupermacs válasza Orionk (#1790) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez jó kérdés, még nem figyeltem ezt.
Arra gondoltam, hogy minnél többen hastagelnek valamit, annál valószínűbb, hogy bekerül a top-ba. Gondolom számít az, hogy hányan kedvelik a képed és talán az is, hogy hány követőd van. Szerintem így lenne a logikus.

(#1791) B1T3: Mivel csináltad a képeket?

[ Szerkesztve ]

(#1793) B1T3 válasza szupermacs (#1792) üzenetére


B1T3
addikt

Főleg Note 4-gyel (az első S7, az utolsó előtti Huawei P7).

(#1794) szupermacs válasza B1T3 (#1793) üzenetére


szupermacs
veterán

Gyönyörű képeket lőttél velük! :R

(#1795) #30734848 válasza B1T3 (#1791) üzenetére


#30734848
törölt tag

A zöld hátterest azt hogy? :)

(#1796) szupermacs válasza #30734848 (#1795) üzenetére


szupermacs
veterán

Kék háttérből nem nehéz zöldet varázsolni képszerkesztőkkel. Gondolom csak a Colorban lévő színen változtatott.

(#1797) B1T3 válasza #30734848 (#1795) üzenetére


B1T3
addikt

Először a kontraszttal variáltam, aztán a csúcsfényeket színeztem.

(#1798) tylerddd


tylerddd
veterán

Néhány ismerősöm megosztott Instán egy olyan posztot, h változik a rendszer és a legjobb posztokat mutatja majd, nem pedig kronologikus rendbe teszik azokat, ezért be kell kapcsolni ismerősönként a notifikésönöket. Szerintem ez hülyeség, ráadásul ha benyomod azt, amit ír, akkor adott személy posztjainál fog jelezni a készülék, nem pedig a fenti kamu változást oldja meg.

Valaki erről valamit?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#1799) szupermacs válasza tylerddd (#1798) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is hallottam ilyenről, gondolkodom is azon, hogy visszarakok már valami régebbi verziót majd, ha ennyire tönkrevágják az egész alkalmazást. Nekem már a hirdetések sem tetszenek, mert mocsok módon hasonlítanak postokhoz és ez elég hányadék dolog.

(#1800) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Múlthéten moziban jártam, Batman V. Superman-t láttam :DDD

(#1799) szupermacs : Az a baj, hogy hiába raksz vissza egy régebbi verziót, attól a hirdetések, meg az új, érdekesebb posztok előre helyezései megmaradnak, mert központilag lesz módosítva a rendszer, és nem verzió szerint. Ezt onnan tudom, hogy más is érdeklődött ez ügyben a Magyar Instagram Közösség Facebook oldalán. :U :U

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.