Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3

Hozzászólások

(#501) andrasxx válasza Submarine (#499) üzenetére


andrasxx
tag

Install supersu...ez kell

A barahir gombra rákattintottál?
Ha igen, akkor kiírja, hogy sikeres volt...
Utána indítsd újra a telefont

[ Szerkesztve ]

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#502) Submarine válasza andrasxx (#501) üzenetére


Submarine
senior tag

:)
Most már jó..
Köszi!

Bár nem értem, 2x csináltam végig (előtte, és úgy ahogy leírtad), de nem írt semmit, csak kilépett.
Most 3-adjára kiírta hogy siker, vigyor, szeva.
Na mindegy.

Framaroot ezután törölhető, vagy telepítve kell legyen?

(#503) andrasxx válasza Submarine (#502) üzenetére


andrasxx
tag

Valószínű, hogy törölhető, ha fent hagyod, akkor tudod unrootolni...:-)

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#504) RVR400


RVR400
veterán

Nah, eJetivel való levélváltás után azt mondom, hogy aki még be akar szállni, és legkésőbb holnap délelőtt át tudja utalni a pénzt, annak intézem a rendelését.
Így végülis mindegy, hogy mennyit rendelek, már az ár úgyis jó lesz, és senkinek nem áll nálam pénze sokáig.

(#505) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

De jó,hogy még egy kicsit benéztem ide a csoportos rendelés miatt (sok sikert Hozzá :) ),mert elkaptam ezt a rootolási írásokat és örömmel jelentem,hogy az Alcor Acess tabomat teljes sikerrel kinyitottam vele,köszönet érte :C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#506) Leleményes


Leleményes
tag

Szilikon tokról kaphatnánk képet?

(#507) Laza... válasza Leleményes (#506) üzenetére


Laza...
addikt

gondolom ez az

Never give up!

(#508) Leleményes


Leleményes
tag

Láttam már, de telefonon biztos máshogy mutat!

(#509) Neo23


Neo23
csendes tag

Ma reggel észre vettem egy érdekes dolgot 25% töltöttségnél elkezdtem tölteni a telefont, majd valaki hívott lehúztam majd néztem hogy a 10 perc töltés után 100 %-ra ugrott a töltés kijelzés, most azóta persze gyorsan merül, kb percenként 1%.

(#510) Makkapakka válasza Laza... (#507) üzenetére


Makkapakka
csendes tag

Ah..kb.duplája volt az antlife-on...és még itt sincs!

(#511) didros válasza Neo23 (#509) üzenetére


didros
senior tag

Melyik Rom van rajta? Ne ijesztgessetek, már előre be vagyok tojva az akkumulátor miatt... :)

(#512) mdav88 válasza Neo23 (#509) üzenetére


mdav88
senior tag

A jelenség nálam is adott, egyelőre annyit csináltam, hogy feltettem a gsam-ot ezzel kicsit normalizálódott a töltés, 3,7v helyett 4,1v tölt...
De valószínű hogy a stock 1.0.4 helyett valami más rom után kell nézzek.(chinaphonearenan van olyan stock amiben emelik a töltő feszültségét, hogy tovább töltsön, mert kb 4,3v-ig kéne töltenie)

(#513) didros


didros
senior tag

Számítógép USB portjára csatlakoztatva kb. mennyi idő alatt töltődik fel teljesen az akkumulátor?
Más telefonoknál azt tapasztaltam, hogy jót tesz neki a kisebb árammal (0,5A) való lassabb töltés. Hátha ennél is beválna majd.

(#514) zoramino


zoramino
csendes tag

4.4-et próbált már valaki rátenni? Nekem nem indul vele. Azt csináltam amit a needrom-on leírtak, van valami egyéb trükkje?

(#515) raulicio válasza zoramino (#514) üzenetére


raulicio
senior tag

nem igazán tudom, hogy mire gondolsz. Nincs 4.4 a V3-ra!!! Ha a smartdigi féle romra gondolsz, ami 4.2 és bizonyos elemeket átemeltek a kitkatből, akkor azzal kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert rohadtul zavaros az egész + a kötelező adomány miatt + nem tud a csapatukból senki angolul, szóval én elvből nem nyúlnék hozzá :))
Itt a fórumon mintha valaki írta volna, hogy kipróbálta és tetszett neki. Keress vissza, hogy ki volt az és kérdezz tőle.

[ Szerkesztve ]

(#516) didros


didros
senior tag

Még csak a felénél járok, de ez bizony egy érdekes topik!

[iNew V3 battery problems]

(#517) karikusz


karikusz
tag

Mixeshoptól ne rendeljetek! 6 napja rendeltem, még mindig nem adták fel. Skype-on folyamatosan írok nekik, és mindig azt írják, hogy majd ma feladják... kamu ferdeszemű parasztok. Gerinctelenség felvenni a megrendelést úgy, hogy nincs raktáron, és ki sem írják, de a Skype-on sem írja a tetű, hogy van vagy nincs raktáron csak, hogy majd ma feladják! Ennyit, hogy rendeld DHL-el, hogy gyorsan legyen nálad a telefon. Akkor tiltanák le a DHL-es opciót.
Na írok neki megint, hogy mi a manó van?! :(

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#518) karikusz válasza didros (#516) üzenetére


karikusz
tag

Mit tárgyalgatnak?

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#519) RVR400 válasza karikusz (#517) üzenetére


RVR400
veterán

Csak egy webshopot mondj, ahol ilyen még nem fordult elő...

(#520) RVR400 válasza RVR400 (#519) üzenetére


RVR400
veterán

Ennyit kaptam válaszul a mixeshoptól:

hi gergely
thanks for your order
we can send out on friday or moday
if you order tomorrow thanks

Bár még nem adtam le a rendelést, de már megköszönték. :D

(#521) karikusz válasza RVR400 (#520) üzenetére


karikusz
tag

Köszöngetni, meg elnézést kérni azt tudnak, csak értelmesen és korrekten válaszolni nem. De mindegy, mert a másik v3-mat amit akarunk, azt mindenképp máshonnan fogom rendelni. Még jó, hogy nem egybe rendeltem meg a kettőt!

[ Szerkesztve ]

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#522) RVR400 válasza karikusz (#521) üzenetére


RVR400
veterán

Ezek szerint még nem rendeltél túl sokat, ha ennyire optimista tudsz lenni. :) Sajnos nekem már majd' mindegyik nagyobb webshoppal volt ilyen problémám, és refundom is. A mixeshopnál ez lesz az első rendelés, ha tartják magukat a péntekhez vagy a hétfőhöz, én maximálisan elégedett leszek. Talán a banggood volt eddig az egyetlen webshop, amivel nem volt gondom.

(#523) dpit9


dpit9
csendes tag

SOS valaki segítsen ki legyen kedves ha tud
győr mellett lakom egy faluban ,telefonáltam minden faszán működött,de mikor ma bementem győrbe se én nem tudtam hívni senkit,se engem nem tudtak hívni!
telenoros micro simet használok!
mikor hazaértem megint működött minden ahogy kell!
városban egyből azt írta hívás befejeződött,vagy foglaltat is jelzet 2-3 másodpercig ....
remélem valaki tud rajtma segíteni
előre is köszönötem!

(#524) RVR400


RVR400
veterán

Lehet izgulni, leadtam a rendelést. :)

(#525) raulicio válasza karikusz (#521) üzenetére


raulicio
senior tag

Hehe, ha majd több rendelés lesz a hátad mögött, akkor rájössz, hogy 6 nap az nagyon rövid idő, ráadásul MINDEN kínai webshop így működik.
A szállítási idő pedig a szállításra vonatkozik, nem a feladásra. Ergo a DHL-es szállítással a feladástól számítva jön meg 1 héten belül. Ha félre értelmezted az baj, de nem a kínai tehet róla. Ezért kár "anyázni" meg idegesíteni magad...

(#526) karikusz válasza RVR400 (#522) üzenetére


karikusz
tag

Szia!

ebay-en rendelgettem nagyon sokat, az utóbbi 10-15 termékből, 5-6 termékkel voltak szállítási problémák (40-50 nap). De ott tudtam, hogy várni kell a termékre, mert sima postával lett rendelve. Most először rendeltem kínai webshopból, csak azért mert az előzetes egyeztetéskor azt írták, hogy múlt hét csütörtökön feladják, és ha DHL-el kérem akkor Február 28-ra itt lesz.

raulicio:

Engem csak ez bosszant, hogy ígérgetnek össze vissza. Mondja meg, hogy nincs raktáron a telefon, de egy hét múlva lesz akkor tudjuk küldeni. Ehelyett meg minden nap csak azt írják a skype-on, hogy "inew v3 today will send out sorry for delayed dear"..."today later"... szóval ez dühít. Gerinctelen kis férgek az ilyenek. :(

[ Szerkesztve ]

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#527) didros


didros
senior tag

Az a gyanúm, hogy a legtöbb webshopban most készlethiány van ebből a telefonból. A gyárban meg éppen gőzerővel dobálják össze az új készülékeket, hogy ki tudják elégíteni a megrendeléseket. :)

(#528) raulicio válasza karikusz (#526) üzenetére


raulicio
senior tag

Értem és osztom is ezt a véleményedet a készletnyilvántartásról és annak közzétételéről, de sajnos ezen innen nem tudunk változtatni. Csak magamat tudom ismételni, miszerint az ideiglenes készlethiány a kínaiaknál nem jelent készlethiányt. Csak kb. akkor raknak vmit out of stock-ra ha már nem gyártják az adott dolgot. Ez sajnos olyan dolog, amit minden kínai rendelés előtt mérlegelni kell.
Mindegyik ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#529) Kistilk


Kistilk
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy valakinek V3-ra van szilikon tok raktáron?

[ Szerkesztve ]

Kistilk™

(#530) dpit9


dpit9
csendes tag

SOS valaki segítsen ki legyen kedves ha tud
győr mellett lakom egy faluban ,telefonáltam minden faszán működött,de mikor ma bementem győrbe se én nem tudtam hívni senkit,se engem nem tudtak hívni!
telenoros micro simet használok!
mikor hazaértem megint működött minden ahogy kell!
városban egyből azt írta hívás befejeződött,vagy foglaltat is jelzet 2-3 másodpercig ....
remélem valaki tud rajtma segíteni,akár privát üzenetben is mert ez kicsit aggasztó hogy odébbmegyek 20 km-t aztá a v3 as csak egy mp3 lejátszó funkciót tölt be kb...
előre is köszönötem!

(#531) cs.j válasza didros (#527) üzenetére


cs.j
csendes tag

Erre a Pandawill customer service azt mondta, hogy az iNew gyár nem tudott szállítani, mivel a rendelt kijelzők elakadtak a Hong Kong-i vámon. Amint befejeződik a vámprocedúra, fogják tudni a gyártásban utolérni magukat.

Ők megmondták a frankónak tűnő információt - persze tudni kellett kérdezni tőlük, de fontos volt megtalálni ott is a megfelelő kollégát...
Ettől ugyan a teló még mindig nincs feladva, de van egy értelmes sztori mögötte, hogy miért is nem..
Én sem vagyok boldog a késedelem miatt, de alapvetően számoltam az ilyen eshetőséggel, hiszen mégsem a már jól ismert szomszéd boltból vásárolok, hanem a világ túlsó végéről, de főleg bagóért. A gyorsposta meg remélem tényleg gyors lesz, mihelyt lábra kél a csomag :)

(mondjuk el nem tudom képzelni, mi történik a gyártósorral, ha napokig áll a buli a késve érkező alkatrészek miatt.. - a létező legnagyobb bukta ez a vállalatnak..)

(#532) cs.j válasza dpit9 (#530) üzenetére


cs.j
csendes tag

Szia!
Ha újra működik a telefon, én nem aggódnék! Lehet hogy telenor cella hiba volt, és amiatt b.szakodott neked, ki tudja.. Próbáld ki holnap is!

Mondjuk én spec. néha igen tudnék örülni, ha akár csak egy fél órácskára elnémulna a telefon, nem csörögne, legalább tudnék dolgozni közben :)

(#533) RVR400 válasza cs.j (#532) üzenetére


RVR400
veterán

Van rajta repülő mód, nem? :D

(#534) Leleményes


Leleményes
tag

Van lehetőség arra, hogy a hangra fotó módnál a "hajcsa" kínai szó helyett mást lehessen mondani?

(#535) dpit9


dpit9
csendes tag

Van repülő mod de nem volt bekapcsolva szoval nem tudom ... Arra gondoltam h 3g nek lehet valami köze hozza de annyira bem ertek az ilyen dolgokhoz sajna..
Aggodom mert amugy eszre se vettem volna h nem ernek el... Fontos lenne azert barmennyire okos még is csak telefon

(#536) slezakimi válasza cs.j (#532) üzenetére


slezakimi
senior tag

Az a fura, hogy aki eddig panaszkodott, emlékeim szerint mind Telenoros volt.
Nem az első ilyen.Reméljük hamar kiderül mitől van .

Üdv

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#537) Leleményes


Leleményes
tag

Automatikus fényerő, wifi, mobilnet egész nap aktív, osztály, főleg asszony játszott, fotózott vele, zenehallgatás 1-2 óra, böngészés. Játék elég sokat ment. Szerintem jól bírja. Akinek ennél több időre kell telefon, az áldozzon rá többet...

[ Szerkesztve ]

(#538) ÁrPi2 válasza RVR400 (#415) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Mixeshop, EUEXP1 kiscsapatban vagy csak úgy több darabos vásárlás:

"1 db telefon ára=165 USD, ez is tiszta, így 3 db ára 495 USD."

Jobb a helyzet ennél is : Sok ? Ócóbb. :K Három darab vétele esetén 163 per db.

A legkedvezőbb például 10 fős vásárlói gruppéban (ugye ha mindenki egyet akar ;) ) már csak $156 per darab

az EUEXP1 szállítás pedig 10darabra $160 ami egyre vetitve: $16/darab. Egy ára kézbe tehát $156+$16.

( Qty.Range(unit) Price(per unit) Discount )

[ Szerkesztve ]

(#539) zolipapa66 válasza ÁrPi2 (#538) üzenetére


zolipapa66
tag

Lehetne kérni raklap kedvezményt is :)

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#540) axxxl válasza RVR400 (#520) üzenetére


axxxl
csendes tag

Ez igaz lehet, mert nekem 7.-e óta van megrendelve a Tmallbox-tól, többször beszéltem velük, elvileg ma kapnak belőle és pénteken vagy hétfőn fogják postázni.

(#541) eJeti válasza ÁrPi2 (#538) üzenetére


eJeti
csendes tag

A Mixes-ről várható költségekről csináltam egy táblázatot a napokban :-) Itt elérhető.
Árfolyam állítható, az mindent befolyásol, de jól látszik h 10 db esetén 20%-al olcsóbban jön.

eJeti

(#542) didros válasza eJeti (#541) üzenetére


didros
senior tag

Valahol olvastam, hogy a mixeshopnál van paypal felár is. Továbbá a paypal kb. 8-10 forinttal drágábban váltja dollárra a forintot, mint a középárfolyam. Emlékeim szerint.

(#543) slezakimi válasza eJeti (#541) üzenetére


slezakimi
senior tag

Biztos ide kéne ezt irogatni?
Majd ezt is beszabályozzák :(

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#544) eJeti válasza slezakimi (#543) üzenetére


eJeti
csendes tag

Ugyan már, ne majrézzuk túl. :) , semmi törvénytelen nincs ebben.
Az már igaz, mehetett volna OFF-ba. :U

eJeti

(#545) ÁrPi2 válasza didros (#542) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

hmm...Rémlik nekem is a különszámolt PayPal-fee... :(((

Ahol más boltban ilyen különszámolással találkoztam ott tán 4 százalék volt ez. Mixeshopon mennyi?

Továbbá arra hogy a paypal kb. 8-10 forinttal drágábban váltja dollárra a forintot:
(OFF)(Elon Musk vagy kicsoda ebből építi az űrhajóját, nemde? :U )(/OFF)

Szerencsére a PayPal bejelentkezésed (webes "account"-od) alatt (illetve akár a pp fizetési procedura során , kis vékonybetüs linket követve) rendelkezhetsz azaz konfigurálhatod hogy NE PayPal barátunk hanem a számlavezető bankod váltsa a forintocskát (ezek 8-10 Forinttal kedvezőbbek).

[ Szerkesztve ]

(#546) RVR400 válasza didros (#542) üzenetére


RVR400
veterán

Nincs paypal felár a mixeshopon (az a tmallbox, amiről beszéltek), és beállítható a paypalon, hogy ne ők váltsanak, hanem a bankod. De ez másik topicba tartozik. Vagyis mindkettő másik topciba kellene.

[ Szerkesztve ]

(#547) slezakimi válasza eJeti (#544) üzenetére


slezakimi
senior tag

Nem majrézom túl hidd el. Vagyok elég vagány, csak nem kéne erre is a figyelmet felhívni.
5-10 db rendelése azért nem tudom :D. Főleg ha nem is egyszer akarunk élni vele :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#548) gr8tjoey válasza Makkapakka (#475) üzenetére


gr8tjoey
tag

Írok privátot

------((-----))------

(#549) RVR400 válasza gr8tjoey (#548) üzenetére


RVR400
veterán

Ha jól gondolom, akkor már lemaradtál.

(#550) Submarine válasza didros (#516) üzenetére


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Már az első oldalon olvasni olyat, hogy a THLW8-as akksija jó bele.
Van egy ismim aki olyannal tolja, ha elérem, majd kipróbálom..

Egyébként akksit majd egyszer vennék hozzá, meg valami pofás esetleg flip bőrtokot, vagy linkeltetek már hordozhatós töltőt is..
Előbb tájékozódjunk, aztán majd ha kialakult, erre is összeállhatnánk páran.
Én ebay-től sem zárkózom el.

Egy észrevétel:
a töltőnek a vezetéke túl merev, és néha szinte féltem a microusb csatlakozót hogy eldeformálódik valami..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.