Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3

Hozzászólások

(#1) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Ide jöhetnek a kérdések, tapasztalatok az iNew V3-mal kapcsolatban.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#2) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

A 2013-as év legjobb kínai telefonja, a Gizchina szerint, itt olvasható az angol teszt: [link]

Egy rövid áttekintő:






[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#4) raulicio válasza #45553408 (#3) üzenetére


raulicio
senior tag

A személyes tapasztalatom néhány nap használat után nagyon pozitív!
Kérdezni ér!

(#5) zolipapa66 válasza raulicio (#4) üzenetére


zolipapa66
tag

Köszi itt is :)
A GPS milyen? ha használod....
Néha arra is szükségem lenne.
Tehetnétek fel pár teszt fotót is, láttam már párat, de több sem baj :)

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#6) 485 válasza zolipapa66 (#5) üzenetére


485
aktív tag

igen, a fotók engem is érdekelnének. meg a pontos méret, mert ugye azt a 6.5 mm-t nem hiszem el.

(#7) gzbotii válasza 485 (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

2. hsz-ben be van linkelve egy teszt, ott vannak kepek is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) raulicio válasza zolipapa66 (#5) üzenetére


raulicio
senior tag

A gps-t egyszer használtam. Net nélkül kb 10 mp alatt talált holdakat, kb fél órán át ment, addig tartotta a jelent, navigációs programmal jól pozicionált.
Képeim egyelőre nincsenek, ha majd lesznek, akkor rakok fel.

(#9) sandorwat


sandorwat
csendes tag

Esetleg ide beférhetne egy leírás a romolásról aki már sikeresen lezongorázta.

Egyébként nekem 1.0.1-es verzióm van, akkutöltés néha érdekes, de ezt leszámítva minden működik megfelelően, egyszer sem fagyott a 4 hét alatt mióta használom, nem is akad (1-2 alkalmat leszámítva), GPS is tökéletesen működik, szerintem a kamerája is rendben van. NFC, OTG hibátlanul megy. Szép kijelző, masszív, jól össze van rakva, gombok nem lötyögnek és az anyaghasználat is kiváló. A hozzá adott füles sem rossz, mély nincs, de egyébként szépen szól, kicsit a kábele rövid nekem.

(#10) sfbukfenc


sfbukfenc
tag

Sikerült már valakinek root-olni a telót?
Ha igen, melyik módszerrel?

(#11) sfbukfenc válasza sfbukfenc (#10) üzenetére


sfbukfenc
tag

Framaroot-al megy. :K

(#12) Unsign


Unsign
tag

Udv mindenkinek!
Erett mar ez a kulon tema ;)
En Jiayu G3-rol szeretnek valtani V3-ra. Remelem a minoseg legalabb lesz olyan mint a G3 eseteben. Gyenge pontnak egyelore az akksi tunik.
Megoszthatnank majd, hogy eppen hol akcios, honnan erdemes rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#13) sandorwat válasza sfbukfenc (#11) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Melyik verzióval? Nekem nem jött össze.

(#14) sfbukfenc válasza sandorwat (#13) üzenetére


sfbukfenc
tag

1.9.0

itt megtalálod

A "Barahir" lesz a jó.

[ Szerkesztve ]

(#15) sandorwat válasza sfbukfenc (#14) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Köszi. Közben meg is találtam. Múlt héten próbáltam még az 1.8.1-es verzióval. :DDD

(#16) sfbukfenc


sfbukfenc
tag

Az alábbi linken van néhány teszt fotó.

[link]

Nem tudom, ezek jók-e, nem szoktam mobillal fényképezni.

(#17) myk74 válasza sfbukfenc (#16) üzenetére


myk74
senior tag

A bubis zacsi nagyon durva! :DD

Nincs kéz Nincs csoki!

(#18) sfbukfenc válasza myk74 (#17) üzenetére


sfbukfenc
tag

A Geek küld ilyen csomagolásban.

(#19) silver10 válasza sfbukfenc (#16) üzenetére


silver10
aktív tag

Köszi a root tippet.Én is ezzel csináltam az enyémen a rootolást anno egy korábbi verzióval. Mióta megmutattam a rokonnak a v3-at (amúgy nőről van szó) ez a "szíve vágya". A héten csütörtökön már rendelem is DHL-lel neki. Már hetek óta gyűjtöttem a cuccot hozzá. Tapis CWM recovery. 1.0.4-es rom, SP Flash Tool, MTK DTools stb. De ha már 1.0.4-essel jönne, mint ahogy másnak is jött már, akkor csak rootolni kellene+ MUT-tal a CWM-et feltenni. Na ebben bízok. Annak idején flasheltem a "csoda" aTAB5-ömet, de ha nem muszáj akkor... Viszont megnéztem a colonelzap.blogspot-on a mintaképeket, hát az egy kissé riaszt. Az én tepsimmel azonos a kamera specifikáció+ az enyémben nem Sony érzékelő van és mégis... Ha én kiteszem Miracasttal - vagyis tükörkijelzőmóddal a 106 cm képátlójú TV-mre és jócskán ráhúzom a nagyítást (persze nem gyér fényviszonyok mellett készült a kép) messze nincs ennyi képzaj. A nappali képeken szinte semmi. Na de majd meglátjuk. Remélem nem leszek megnyúzva. Mert amúgy nekem is tetszik. Nem olyan mint az én Samura hajazó Zil platóm :DD, hanem tényleg egy jól sikerült design. A hangszórók zenénél tűrhetők?

(#20) sandorwat válasza silver10 (#19) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Tisztán szól, hangerő is rendben van, de mélyet ne keress mert nincs...

(#21) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
Az `akku éhségéről`tudnátok írni ? Tudom, hogy az aksi használat mindig nézőpont kérdése, de egy támpontot azért tud adni
Köszi.

(#22) raulicio válasza silver10 (#19) üzenetére


raulicio
senior tag

Nekem elfogadhatóak a v3-al készített képek. legalábbis az átlag kínai telók sokkal rosszabb képeket csinálnak...

Én egy picit moddolt 1.04-et raktam fel, ahol egy partíciót csináltak a 16 GB-romból + rootolt + touch recovery van a csomagban, de amúgy minden másban megegyezik a stock-al.

SP Flastools-al lehet felrakni "Firmvare - > Upgrade" funkcióval és a preloadert is fel kell rakni. Nekem a preloader nélkül sehogy sem ment fel a telefonra. Amikor azt is kipipáltam, kb 1 perc alatt tökéletesen felment az új rom.
Ezt tettem fel.
Ha valakinek esetleg kellene leírást, akkor szóljon.

Amúgy teljesen jó ez a rom, csak a date & time lefagyás probléma benne, de azt busybox-al lehet javítani.

Az akksi nekem könnyedén, kompromisszumok nélkül kibír egy napot, de én nem vagyok egy "power user" szóval ez nem igazán mérvadó. Minden esetre ha lenne hozzá egy 3000mAh-os akksi, akkor beneveznék rá.

[ Szerkesztve ]

(#23) Badboys válasza raulicio (#4) üzenetére


Badboys
őstag

Egy komolyabb tesztet elfogadnánk,ha lenne időd .Gondolkodom egy ilyen készüléken,szóba jöhet a Doogee Turbo 2014 ami ue.legalábbis a hardver terén. Mennyire akad és mennyire probléma a Mali 400 M2 mert ugye azért kissé elavult a hardver. Romok léteznek e ? A root az látom megoldott. Írtad,hogy a GPS is jó nem úgy mint a Yiayukban. Milyen programmal próbáltad? Javasolták ugyan,hogy inkább ezt vegyem ne a Doogee t mert ebből állítólag több van.Szívesen veszek bármi tippet javaslatot.

(#24) dpit9


dpit9
csendes tag

hello!
én is nemrég rendeltem be a kis v3 at ,talán február végére meg is érkezik épségben...
elég laikus vagyok...olvasom itt hogy ROM ot cseréltek rajta ,meg mindenféle programokat soroltok.Miért van szükség a ROM cserére?ha szükség van rá én mint laikus is meg tudom csinálni?
előre is köszi!
üdv

(#25) sfbukfenc válasza raulicio (#22) üzenetére


sfbukfenc
tag

Jöhet leírás, ha van rá időd, meg a link, ahonnan a romot le lehet tölteni.
Köszönjük! :R

(#26) raulicio válasza Badboys (#23) üzenetére


raulicio
senior tag

Nem ígérem meg a komolyabb tesztet mert dolgozom és mellette már nem nagyon van kedvem semmi komolyabbnak nekiülni, de kérdésre szívesen válaszolok. :)
Őszintén szólva azt kell figyelembe venni szerintem a a Doogee Turbonál, hogy mennyivel olcsóbb a V3-nál.
Ugye maga a vas u.az és a kinézet is szinte, de az v3 pár apróságban jobb, ami neked vagy számít vagy nem.
Nekem pl fontos a gorilla glass, mert gyűlölöm a kijelző fóliákat. Nagyon bejön ez a szuper szenzitív érintőpanel. Pl kesztyűben vagy gyenge esőben simán használható. Nyilván lehet élni a funkció nélkül, de azért szerintem ez pont nem felesleges feature. Azt nem lehet teljesen biztosan tudni, hogy mennyit kamuzott az inew a kamerával kapcsolatban, de ami nekem az adatoknál fontosabb, hogy nem csinál rossz képeket. Nem tudom, hogy a doogee ilyen téren mit nyújt majd de vannak kétségeim. Ugyan ez elmondható a GPS-ről. A v3-al elégedett vagyok, de kérdés, hogy a DG2014-ben nem szúrnak-e el valamit. Ha most állnék vásárlás előtt és az DG 2014 legalább 50 USD-vel olcsóbb lenne, akkor talán elgondolkodnék.

Maga a 6582 és a mai 400 kb a 6589 sgx450 színvonalat hozza. Tőlem hozzáértőbb személyek ezt kb a két kart magos chipsetek erejéhez hasonlítják. Nekem a fifa14 meg meg a real racing 3 megy, mással nem játszom. A real racing nyilván az erősebb qualcom-okon sokkal szebben fut.

A gps-t copilot-al és endomondoval próbáltam.

(#27) raulicio válasza dpit9 (#24) üzenetére


raulicio
senior tag

Valószínűleg neked nem lesz szükséges a romcsere, mert ahogy írták páran a mostanában érkezett telefonokon az 1.04-es rom van, ami egyelőre a legfrissebb, bár azért remélem lesz még frissítés, mert mindig lehet javítani az üzemidőn, kamera képén, stb.

Amúgy laikusoknak sem bonyolult a romcsere, magam is simán annak számítok, pedig már volt jónéhány androidos kütyüm és mindegyiken csereberéltem a romokat.

(#28) silver10 válasza raulicio (#22) üzenetére


silver10
aktív tag

Köszi! Miután privin üzenetet váltottunk én fellátogattam az általad megemlített chinaPhoneArena.com-ra. A Gizbeat féle rom topikjából az jött le nekem, hogy azt elég problémás upgradelni. Ezért a GeekGirl félét szedtem le akkor. Ami neked is fenn van. Innen letölthető:
[link]
Leszedtem a két legújabb SP FlashToolt.SP_Flash_Tool_v3.1316.0.150 és SP_Flash_Tool_v5.1343.01. Ez utóbbi már egész más kezelőfelület mint az eddigiek. Te melyikkel csináltad? Ha a 3-as verzióval, akkor a Options-nál a DA Download All fülön a legnagyobb sebesség és az akkumulátorral eggyütt opciók voltak kipipálva? Mert nekem korábban így kellett, de vannak telók amiken aksi nélkül kell megcsinálni.

Badboys: Ha netán már 1.0.4-essel kapod meg, akkor elég rootolni+ Mobil UncleToolsszal felrakni a CWM recoveryjét, hogy tudj a telón is rendszert menteni, ha akarsz.Erre is lesz segírség akár tőlem is.

[ Szerkesztve ]

(#29) raulicio válasza silver10 (#28) üzenetére


raulicio
senior tag

Őszintén szólva nem tudom melyik SP-t használtam, de még a régi kezelőfelület volt. Akkuval együtt flasheltem a firmware - upgrade lehetőséggel és nem állítottam semmit a beállításokban.

(#30) silver10


silver10
aktív tag

Sajnos lejárt a limitem, mire észbe kaptam.
Badboys: A MAli 400 MP2 a 500Mhz.-ével azért nem annyira rossz, ha nem is Adreno 330, vagy Mali 450.
a 700 Mhz-es Mali 450-et az octacore MT6592-esekkel szerelt jelenlegi magasabb árfekvésű "kínai csodákba" teszik pl.

raulicio: OK. Akkor, ha szükség lesz rá, 3-as verzióval csinálom. A többit már tudom.

[ Szerkesztve ]

(#31) raulicio válasza silver10 (#30) üzenetére


raulicio
senior tag

Gondolom megy az újabbal is, de én még nem azzal csináltam.

(#32) Gaabe


Gaabe
tag

Nagyon pozitív tapasztalataim vannak 1 nap után a telefonról :C
Amik kicsit negatív: Az akku, ahogy leírták nem az erőssége, délután 4 re 48% lett a szint reggel fél hét óta.

Ráraktam ezt a flipes tokot, becsukott állapotban, ahogy mozgatom a telót változik néha kijelzőn az óra pl. először oda rakja a kis ablakba aztán mozdítok és a launcher órája jön be. Ugyanez, ha hívnak kiveszem a zsebből, ott van a kisablakban a telefon felvétele, húznám el ujjal és berakja teljes képbe a hívást és ki kell nyissam a flipet hogy alul fel tudjam venni. Remélem érthetően írtam... Ez valami beállítás lesz vagy nem tudom.

Én a Mixeshoptól rendeltem német postával. 1.04 stock nem rootolt cwm nélküli rommal érkezett, egyenlőre nem bántom amíg nem vagyok root addig nagy bajt nem csinálok. :U

Lejátsza a DSLR géppel csinált full hd felvételt is :C Eddig mindennek beletört a bicskája.

Pár funkció nem annyira világos miért is jó? Pl. otg vel pendriveot meg bluetoothos egeret rá lehet tenni de azonkívül mire jó még? Wifi Direct tel megtalálja a Samsung tvt, össze is kapcsolódnak, és utána mit kell csináljak? Mit lehet vele kezdeni? Se a tvn se a telefonon nincs semmi egymásra utaló dolog, csak hogy kapcsolódtak. Át lehet e tenni a telefon képét a tvre ezzel?

(#33) Badboys válasza silver10 (#30) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget,de még hezitálok olvasgatok most úgy is ünnepelnek. Jelenleg Onet használok ezért a vacila.Csupán úgy érzem a 60 évemmel már nem igazán kellenek ilyen drága telefonok. Csak hát az Onen megszoktam a folyamatosságot nincs lagg nem melegszik ami nem izgat a 4.4 igaz jó,ha van azért kérdeztem vannak e főzött romok vagy csak gyári és milyen a support mit ígér a gyártó mire frissít. Ami még azért piszkál a gari sajnos eléggé sok negatív problémát olvastam a kínai gariztatás rejtelmeiről. Mennyire vészes a basszus hiánya mert ugye rockhoz kell az az én világom. Mennyire kevés az akksi mert nem valami combos.

(#34) sandorwat válasza Badboys (#33) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Egy jobb fülessel van basszus is ( én egy sennheisert használok jelenleg), de legalább kristálytisztán szól. Az akksi nálam bír egy napot kb. 3 óra kijelzőidő mellett (netezés, youtube videók),kb. 1 óra telefonálással. 3G kikapcsolva, Wifi kb. napi 6 órát megy, és még úgy 2 óra zenehallgatás. Nálam ez az átlagos használat, esténként meg úgyis töltöm.

(#35) dpit9


dpit9
csendes tag

kösz a választ raulicio!:)
aki hozzám hasonlóan nem szereti a nyitogatós tokot
http://www.antelife.com/exquisite-soft-silicone-case-for-inew-v3-white.html
szerintem nagyon páva
olvastam hogy vízálló a kijelző...az leginkább azt jelenti hogy gyenge esőcseppektől nem lesz baja mi?

(#36) Cifu válasza Gaabe (#32) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pl. otg vel pendriveot meg bluetoothos egeret rá lehet tenni de azonkívül mire jó még?

Pontosan erre jó. Lehet vele pl. pendrive-ról közvetlenül képet, videót, zenét, fájlokat másolni az egyikről a másikra. Pl. ha fotózól, vagy videót csinálsz valamiről, ami kellene a barátodnak, fogod az OTG kábelt, beledugod a haverod pendrive-ját, és rámásolod.

A billentyűzet / egér dolog megint ilyen, a mobilos szövegszerkesztő programokkal tudsz rendesen írni egy egér / billentyűzet rákapcsolásával.

Wifi Direct tel megtalálja a Samsung tvt, össze is kapcsolódnak, és utána mit kell csináljak?

Ha a TV támogatja, akkor úgy tudsz a telefonon lévő fájlok között válogatni, mintha egy pendrive-ot dugtál volna a TV-be például. Ez a TV képességétől is függ.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#37) silver10 válasza Badboys (#33) üzenetére


silver10
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#38) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!

Én is beruháztam egyre.
Egy hete van meg.
Nem bántam meg még a dolgot.
:)
Szép. Nagy. Erős.
Gyors mint a nikklezett nyíl, úgyhogy vigyázni kell mit nyomok.
A Szan Andris is simán megy rajta.

A gps eddig nálam valamiért nem megy, eddig még nem talált műholdat, de tény hogy tök hülye vagyok hozzá, eddig sosem volt hozzá szerencsém. Egy gyenge samuról váltottam, amin nem ment az ilyesmi.
Szoftok felrakása nem gond, de ez a rész még homályos.
Most valami EPO műholdmatyit töltök neki wifivel, hátha ez kell neki.

Én inkább 7-8 mm-nek mondanám a vastagságát de elég vékony ez.. :)
A build számom v1.0.1-re végződik, tehát ez még akkor a korábbi rom?

Az akksi szimpla készenlétnél két nap alatt 48%, éjszakára kikapcs volt persze, meg csak rá-rá néztem, nem volt telefonálgatás. Intenzív használatnál persze hamar elfogy a szufla. Ettől tud vékony lenni. A rév és a vám esete..

Negatívum max, hogy mivel a hátlap vékony és hajlékony, ezért nem merev! :) Akarom mondani ebből adódóan picit nyiszogós..
De ez nem mondható el magáról a vasról.
Nem nyűglődik, nem gondolkodik, nem akad. Végrehajt.
Telefonálás, netezés, filmnézés, játék, másolás, akármi, teljesen mindegy.
Olyan pl. előfordult, hogy újraindult, de nem jellemző, szofthiba okozta.

Pont most olvastam egy cikket az ájfónöt-ről. Hahaha.

(#39) silver10 válasza raulicio (#31) üzenetére


silver10
aktív tag

Mostmár nem kínlódok tovább. Úgy látszik fáradt vagyok a telefonos fórumozáshoz, PC- mhez meg nem férek hozzá. Szóval ez a hsz. Gabee-nak szól.

Szóval a wifi direct. Ebben aztán van
tapasztalatom. Ez a funkció nem azonos az általam korábban említett miracast avagy vezeték nélküli kijelző móddal. Ahhoz hogy ezt használni tudjad fel kell telepíteni a playről egy UPNP ill. DLNA szerverprogit a telefonodra. Pl. Buble uPnP, MediaServer, Pixel DNS, aVia stb.

[ Szerkesztve ]

(#40) Submarine


Submarine
senior tag

GPS ügyben segítséget kérnék. Átnéztem gyorsan netes leírásokat, és TC-vel gps.conf file-t sem találok a telón. Nincs rootolva sem tudtommal. És nem találok vele holdat sem.
Mi a teendő?

(#41) raulicio válasza Submarine (#38) üzenetére


raulicio
senior tag

Ez fura mert nekem a hátlap annyira passzentosan van a helyén, hogy nincs is nagyon helye nyöszögni. Amúgy a gps-nél is lehet pont az a probléma, hogy nincs a helyén rendesen a hátlap. a kamera mellett meg kell nyomni finoman kattanásig. Akkor van a helyén. Nekem semmit nem kellett buherálni a gps-el Ha hátlapon lévő nfc antennát használja a gps is!

[ Szerkesztve ]

(#42) raulicio válasza silver10 (#39) üzenetére


raulicio
senior tag

Nekem van is egy ilyen tv-s dongle-m, de sajnos ez a megoldás pl komolyabb játékra nem alkalmas, mert sajnos nem teljesen folyamatos a képátvitel. Pl real racing a telón megy normálisan, de ha a tv-n játszanék akkor be-be akad a tv-n.

Youtube videó, ilyesmi jól ment mondjuk.

(#43) Submarine válasza raulicio (#41) üzenetére


Submarine
senior tag

Uhh de jó hogy beírtam ide.. :D
A kamera melletti kattanó most már a helyén van.
Talált is odakint 3 holdat rögtön.. kár hogy hideg van nincs türelmem hozzá, majd holnap elszórakozok vele.
Vagy beltérben is kellene működnie? /szobában 0/

Akkor eddig nem is érintkezett az antennája, mert tényleg most pattintottam helyére, hogy szóltál!
Nagyon Köszönöm, kis híján tényleg hülyén haltam meg, mert annyira apró dolgok ezek!
Így mindjárt más, mondjuk középen a legalsó most sem passzentos valamiért.

(#44) ctibor


ctibor
senior tag

Én tegnap kaptam meg a telefont, tehát még alig van tapasztalatom róla. Azt tény, hogy legalább annyira fürgén, lag-mentesen dolgozik, mint az MTK6589T procis, tehát elvileg gyorsabb, 1,5Mhz-s telefon a családban (Alcatel Idol X). Egyébként az Alcatelhez hasonlítva nagy: szélesebb és magasabb is, pedig mindkét teló 5"-es képernyőjű, de mindezt ellensúlyozza a vékonysága, kifejezetten jó kézbe venni és jól mutat.

Az akkura én is nagyon kíváncsi vagyok, azért jo lenne, ha reggeltől estig bírná. 1.04-es a ROM verzió, így egyelőre nem tervezem fleselni. A rootolást azért valszeg megcsinálom.

Egyelőre ennyi, ha több mondandóm lesz , ideírom.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#45) silver10 válasza raulicio (#42) üzenetére


silver10
aktív tag

Most akkor, hogy jól értsem, a telefonban, nem csak wifi direct mód, hanem wifi display=vezeték nélküli kijelző=miracast is van? Vagy arról van szó, hogy alapból nem Smart TV és vettél hozzá egy HDMI-hez csatlakoztatható wifi directet(is)tudo TV-s donglet? Mert a v3 specifikációnál én csak a wifi directet láttam wireless displayt nem. Az én TV-mben a wifi direct alapból benne van, ezekkel a szerverprogikkal kipróbáltam. Fotók 1080p videók visszanézésére kiváló(laggolás nélkül) másra nem. Ahhoz, hogy kihasználhassam a wireless displayt muszáj volt rendelnem kínából egy HDMI-s miracast donglet. Na ez.már alkalmas akár komolyabb (FPS, autós)játék TV-s tükrözésére is. Leszögezem kipróbáltam, de, hogy én így játszak vele hosszabb távon az nekem való :D A kemény 14.400 Ft.-ért (dec. vásárlás) 1Giga RAM, 4x1.6GHz proci(nem elírás! RK 3188), 4.2.2 android van benne. És szerintem az is lényeges, hogy 300 Mb/s 3antennás routert használok.

[ Szerkesztve ]

(#46) Badboys válasza Submarine (#43) üzenetére


Badboys
őstag

Első indításnál ez helyfüggő van amikor több időre van szükség és lehetőleg szabad ég alatt.

MÁS:

A GPS milyen holdakat használ csak a GPSt vagy a Glonast is ha lenne szíves egy tulaj megnézni.

(#47) silver10 válasza ctibor (#44) üzenetére


silver10
aktív tag

Megkérdezhetem honnan rendelted?

(#48) raulicio válasza silver10 (#45) üzenetére


raulicio
senior tag

A display options legalján van Wireless display be-kikapcsoló. Tehát a v3 tudja ezt a funkciót. Próbáltam is.

Alapvetően nem smart a tv-m és wifi modul sincs benne a routeren keresztül pedig nem tudtam képernyő tükrözést. Egy sima wifi dongle-t vettem (nem android mini pc-t) ez csak 25 dolcsi. A donglén keresztül megy de komolyabb játékoknál túl nagy a lag az átvitelben, szóval ha vki játszani szeretne a tv-n, akkor az általad is említett mini pc a megoldás. Lehet hozzá bluetooth billentyűzetet és egeret + conrollert is. Bár lehet itt már érdemesebb beruházni egy rendes konzolra :DDD :DDD
Amúgy videó lejátszásra stb-re alkalmas ez az olcsóbb megoldás is wireless display-el.

(#49) raulicio válasza Submarine (#43) üzenetére


raulicio
senior tag

Nekem mondjuk egy telefonomon sem működött a gps a lakásban, max az ablakra felkenődve. A v3 sem fog jelet.Mondjuk én társasházban lakom meg egy kicsit amúgy is szkeptikus vagyok a "nekem még 20 m mélyen a föld alatt is 100 holdat lát a telefonom" hozzászólásokkal kapcsolatban.

(#50) raulicio


raulicio
senior tag

Amúgy a kínai újévi buli után jön a fekete iNEW V3 legalábbis az antelife szerint:

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.