Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3

Hozzászólások

(#2001) iamdoki válasza integrated (#1996) üzenetére


iamdoki
tag

Szia!

Nekem is ilyeneket produkál a teló, de akkor is sokáig lehet nyúzni, az utolsó 25-30%-ot alig bírom elhasználni az akksiból. Szerintem csak az akkuszintet mutatja rosszul, és ennyi, a töltési értékek a gsam szerint jók, megfelelnek az elvárható szintektől. Legalábbis amit olvastam az ilyen aksikról, azoknak a kritériumoknak abszolút. Nem kell vele foglalkozni :)

"Because I sad so, that's why..."

(#2002) erikkire válasza Mecy_Lacee (#1997) üzenetére


erikkire
csendes tag

Mecy Lace, az enyém is 850/2100-as. Nem tudom, mit jelent...

(#2003) integrated


integrated
tag

Ez a lila folt megőrjít... :@

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2004) tutis válasza integrated (#2003) üzenetére


tutis
őstag

Vedd le a fóliát..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#2005) integrated válasza tutis (#2004) üzenetére


integrated
tag

Azt mondod csak attól van? :D

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2006) cs.j válasza integrated (#2005) üzenetére


cs.j
csendes tag

mindenestre nekem folia nelkul nincs semmilyen lila volt :)

(#2007) cs.j válasza erikkire (#2002) üzenetére


cs.j
csendes tag

A jelek szerint az en telom is koppra azonos verzioju :)

(#2008) Mecy_Lacee válasza erikkire (#2002) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Akkor csak nekünk van/lett ilyen? Lettünk még. Üdv a klubban. Nem hiszem el...
Na mindegy.

Nekem a Home gombbal semmi gondom, GPS viszonylag jól navigált. Nem figyeltem annyira, mert a telefontartóba nem fér bele a "kicsike", így viszont csak hallgattam a kocsiban, meg rá-rá pislantottam.
Jelet pillanatok alatt fog.

Tipo után egy megváltás ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#2009) integrated válasza Mecy_Lacee (#2008) üzenetére


integrated
tag

Tipo után tuti :D

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2010) soundman1 válasza integrated (#1998) üzenetére


soundman1
senior tag

A teló merülésnek több oka is van, ahogy korábban írtuk -gyorskeresés, és olvass vissza egy kicsit-, és párszor a teljes töltést tényleg csináld meg.
Ha ki van kapcsolva a gsm és minden rádió és standby-ban is nagyon merül (nálam így jó: <0,5 %/óra, azaz egy este <4 %/7-8 óra), akkor valami app fut a háttérben, erről volt már szó, olvass vissza egy kicsit.
A kijelző rettentően eszi azt a kis akksit, ez a fő fogyasztó, olvasáskor nálam auto fényerővel nappali fényviszonyban cca. 5 %/10 perc!
Romolást azzal kezdtem, hogy először biztonsági mentést csináltam a telóról MtkDroidTools-al (2.5.3), és a programjaimról és annak beállításairól (MyBackup, root kell hozzá Framaroot-tal), majd a PC-re kell az USB Drivers telepíteni a telóhoz -ezt írtam korábban-, és a romfrissítéshez PC-re telepíteni kell az SP_Flash_Tool-t (v5.1343.01), végül a letöltött rom (1.0.4 stabil, de próbálkozhatsz újabbakkal is) frissítéséhez ezt néztem meg: http://www.youtube.com/watch?v=k6HOkIhgZ5g, továbbá RVR 400 segített sokat, pl. hogy Download Only javasolt nem pedig a videóban látott Firmware Update, és nem kell semmilyen gombot benyomni a telón a rom feltelepüléséhez.

Csinálja meg valaki az első oldalhoz az összefoglalót. :W

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2011) integrated válasza soundman1 (#2010) üzenetére


integrated
tag

Egy összefoglaló tenyleg jo lenne az elejere. De koszi szepen h leirtad nekem. Neki is latok most.

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2012) Laza... válasza soundman1 (#2010) üzenetére


Laza...
addikt

Framaroot nem viszi az 1.0.8-at, alternatív megoldás?

Never give up!

(#2013) RVR400 válasza Laza... (#2012) üzenetére


RVR400
veterán

A 2.4.8-as MTK DroidTools-t érdemes lenne megpróbálni, hátha sikerül neki.

(#2014) rover200


rover200
újonc

sziasztok
SOS
van egy ilyen v3 mas telom. az a gondom, hogy dual sim nem nagyon akar müködni. pontosan: 2 db telenoros kártya van benne kikapcsolt 3g vel már elértem azt, hogya sim2 ről lehet már hívni és fogadni hívást, de a sim 1 ről csak fogadni tudok, inditásnál csak egyet csöng és kapcsolat bontás. 3g vel mind a 2 simmel ezt csinálja.
volt már pár kinai dual simes telom amibe bedobtam a 2 db kártyám és működöt. mi lehet a gond??? a 2 telenor kártya??? fontos lenne mert a céges kártya is ebbe a teloba van és hát a főnök nem nagyon ér el. (I)(/I)
és nekem 1.0.4 es sel érkezett a telo, érdemes romot cserélni?
lépésről lépésre leírnátok hogyan is kell?

(#2015) Laza... válasza rover200 (#2014) üzenetére


Laza...
addikt

Azt hiszem egy sim csere, és többet nem tudsz tenni. (VAGY szolgáltató váltás)

Mindenesetre fura, hogy más 850-es telónál nincs ilyen gond...

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#2016) fizo73


fizo73
csendes tag

Sziasztok! Amennyiben már volt kérdés, akkor elnézést kérek, de bluetooth gondja akadt-e már valakinek? Se nem talál meg semmit illetve a telefont sem látja a másik készülék. A segítséget megköszönném!

(#2017) Laza...


Laza...
addikt

Ezt a Battery Calibration appot próbálta már valaki? Elvileg tud segíteni, hisz X feszültség értékhez X% dukál.

Never give up!

(#2018) rover200 válasza Laza... (#2015) üzenetére


rover200
újonc

csak a telenor-telenor párosítással van ilyen gond? tmobile telenor jó mert ma kipróbáltam.
ha csak egy telenor simet használok akkor is csak kikapcsolt 3g vel működik?

(#2019) Laza... válasza rover200 (#2018) üzenetére


Laza...
addikt

Igen
Igen

Never give up!

(#2020) soundman1 válasza Laza... (#2017) üzenetére


soundman1
senior tag

Gyakorlatilag lenullázza a log fájl tartalmát, ahol rögzítésre kerülnek az akku kalibrálás adatai. Azaz kezdheted az elejéről, a 2 x-i újratöltéssel. Nem lesz új akksid, és nem tudod jobban se feltölteni a telód, esetleg az előzőleg rögzített értékeket frissíted. Ha javul valamit, akkor az egy korábbi gyenge kalibrálás volt, de ugye azt is automatiksan az Android végezte el. :K

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2021) Laza... válasza soundman1 (#2020) üzenetére


Laza...
addikt

Pont az lenne a lényeg, hogy helyesen legyenek rögzítve az adtok, ezáltal a kijelzés is, nem? Na majd egyet rootolok és végigjátszom, mert hiába beszélünk róla, ha egiykőnk sem próbálta :U

Never give up!

(#2022) soundman1 válasza Laza... (#2021) üzenetére


soundman1
senior tag

Nem csak én próbáltam, hanem más is. Gyorskeresést és egy kis olvasás csak ebben a topikban. :K
Én sem resteltem eddig vagy 30000 bejegyzést elolvasgatni az elmúlt 3 év alatt ...

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2023) soundman1 válasza iamdoki (#1990) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszi a tippet, már fel is tettem, próbálgatom.

Audio felvételben tudna valaki segíteni.
Érdekelne hogy lehet Android alatt a mic bemenetről felvenni. Régebben a 400MHz-es WinMo-s MDAIII-al a keverőről simán realtime-ban (mono) rögzítettem az előadót 128kbps-ban. Eddig bármelyik progit tettem fel vagy a fő vagy a zajszűrő mikit ajánlotta felvételi forrásnak.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2024) Laza... válasza soundman1 (#2022) üzenetére


Laza...
addikt

Jóvanna, nyertél, néha én is lehetek lusta :))

Ezt most találtam Ha ez is volt, akkor bocs :U

iNeW V3 STOCK 1.0.8 ROM
+ Carliv Touch 6.0.4 CWM Recovery
+ ROOT ACCESS

Unofficial Change log According To Our own Experiences :
1.0.8
- fixed not working touch panel
- fixed not working home button
- fixed date and time crash bug
1.0.7:
- Device's Name is now iNew V3 (No letter E or C)
- Improved battery life and power management
- Improved Wifi reception signal
- F2.0 Camera Aperture. Now Official
.
.
.
1.0.4:
- internal storage and data storage combined into ONE partition
- multiple language support added

Never give up!

(#2025) integrated válasza Laza... (#2024) üzenetére


integrated
tag

Hoppá :D Ha az 1.0.7 nem válik be kipróbálom ezt ;)

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2026) integrated válasza Laza... (#2024) üzenetére


integrated
tag

Nem tudok a chinephonera regisztrálni, azt írja hogy nem ember vagyok hanem egy program xD Sikerült, ADB bezavart.

[ Szerkesztve ]

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2027) erikkire


erikkire
csendes tag

Gyerekek...!
Ez hatalmas... Hogy senkisem tud választ adni, hogy a fene iNew-mra fellehet-e tenni RVR400-as forumtárs általi 1.0.7-et. Vagy hogy mit érdemes felrakni... :'( Könyörgöm, ennyire nehéz egy igen vagy egy nemet irni, meg esetleg egy kis mellékest, hogy tudjam mi merre? Gyorsabb lenne, minthogy nemtudom mennyit visszakellene olvasnom, hogy valaki kérdezte-e már, és hogy neki válaszoltatok-e :/ Ha esetleg valaki végre netán válaszolna, és ha igen, feltehetem, nem lesz semmi gond, akkor dobna egy üzenetet, hogy hogy kell rootolni a telefont, és hogy kell felrakni az uj verziót? (nem tudok angolul, szóval kérlek ne linkeljetek angol útmutatót:)
Köszönöm! :)

(#2028) nash13


nash13
aktív tag

Mivel nincs témaösszefoglaló így kérdeznék párat.
Létezik erre cwm? Flashtoolt életemben egyszer használtam, így cwm használata nekem egyszerűbb, azzal tudok gyári romot könnyen menteni.
Ha nincs akkor marad ez a verzió. Ebben hogy lehet gyárit menteni?
Melyik az a rom ahol az óra és home gomb is jó? Akku nem érdekes.
Előre is köszi.

iPhone 7

(#2029) Laza... válasza nash13 (#2028) üzenetére


Laza...
addikt

Olvass vissza 4 hozzászólást :U

(#2027) erikkire Válaszolnék, ha tudnék. Lehet más is így van vele, azért nem ír senki semmit

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#2030) didros válasza iamdoki (#1990) üzenetére


didros
senior tag

Van valahol leírás arról, hogy hogyan kell használni ezt az appot? Mivel kínaiul van benne minden úgy látom. Csak a fülhallgató kimenet hangzását javítja, vagy esetleg a külső hangszóró torzításait is csillapítani képes?? (engem ez utóbbi érdekelne igazán)

(#2031) Laza... válasza didros (#2030) üzenetére


Laza...
addikt

(#2032) integrated válasza erikkire (#2027) üzenetére


integrated
tag

Nash13-Gravitybox (root előtte) megjavítja a dátum-idő menüpontot.

Természetesen fellehet, én is most azt töltöm. De, ahogy elnézem, és gondolom, neked nem kellene ilyesmikkel foglalkoznod, ez jócskán haladó szint, mert könnyen csak ronthatsz a helyzeten.
Rootolni->Framarottal PC-re telepíted, felismeri a telót programot megnyitod 2 kattintás és már rootolva is van, én egy Shuami nevű progit használtam(asszem ez volt a neve) a lényeg hogy kínai programvolt de rootolta.
Frissítés előtt mentsd el az adataid (Backup Proval) Spflash Tools- nevű programmal tudod frissíteni (pc-n nem, nem a telefont kell agyba főbe nyomkodni, azon csak egy USB Debug módot kapcsolj be.
Tools-ba betöltöd a Scatter fájlt,(a romot amit letöltöttél) aztán ezt a videót követve végig mész a folyamaton.
http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-e/ Itt találsz romokat.
https://www.youtube.com/watch?v=k6HOkIhgZ5g És itt egy videó ami mutatja mikor mire kattints!

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2033) integrated


integrated
tag

A szemem akarva akaratlanul is a lila foltot találta meg a képernyőn, így hát levettem a fóliát... Tippeljetek eltűnt e a lila folt? NEM!! :ä

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2034) junkpod válasza integrated (#2033) üzenetére


junkpod
nagyúr

Így biztosak lehetünk benne, hogy nem fólia hiba.
Régebben nem te írtad, hogy csak fehér tesztképnél látszik?

Box's don't touch!

(#2035) ctibor válasza erikkire (#2027) üzenetére


ctibor
senior tag

Szia,

a build számod alapján a te telefonod a WCDMA 900/2100 3G sávokat tudja. Arra pedig egyelőre csak az a firmware (ROM) van, ami most rajta van a készüléken. Az 1.0.7-es és 1.0.8-as ROM-ok egy másik hardware változtatú készülékhez vannak.

Tehát NE TEDD FEL egyiket sem. Várj a te készüléked frissítésére.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2036) integrated válasza junkpod (#2034) üzenetére


integrated
tag

Dede én és már többen is írták azóta, hogy elkezdték keresni, lám ők is megtalálták..

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2037) erikkire válasza ctibor (#2035) üzenetére


erikkire
csendes tag

Az aksi alatt én olyat találtam, hogy 850/2100...

(#2038) integrated válasza ctibor (#2035) üzenetére


integrated
tag

Nekem is ugyan olyan készülékem van mint Erikkire-nek, de én felrakom, kipróbálom.

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2039) erikkire válasza integrated (#2038) üzenetére


erikkire
csendes tag

Integrated, Te RVR400 nevű fórumtárs által kijavított 1.0.7-et rakod fel? Ha neked kész és működik, megoldható, hogy mivel nem rootoltam meg nem raktam még uj romot, hogy skypeon segítesz esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

(#2040) karikusz válasza fizo73 (#2016) üzenetére


karikusz
tag

Ma teszteltem a bluetooth-ot. Be kell kapcsolni, hogy mindenki lássa a telefont. Alapból csak a párosítottak láthatják, de nekem a párosított eszköz sem látta. Szóval állítsd be, hogy minden eszköz láthassa.

Ha megoldható akkor a kényszeres írók ne írogassanak már a fórumba segítség gyanánt, amikor halvány kuka gőzük sincs arról, hogy azt a problémát, hogy kell megoldani, mert csak gyártják a hozzászólást és nem segítenek annak akinek problémája van!

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#2041) integrated válasza erikkire (#2039) üzenetére


integrated
tag

Igen RVR 400asát rakom illetve raknám most fel, ha nem bizonytalanítanának el egyes fórum társak :P

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2042) nash13 válasza integrated (#2032) üzenetére


nash13
aktív tag

Köszi a leírást. Kb 5-6 telón cseréltem már romot nem vagyok full kezdő, de csak az egyik megmentéséhez kellett FT. Mindenesetre megoldottam.
Egyedül mentést és visszaállítást nem csináltam még benne.

iPhone 7

(#2043) iamdoki válasza didros (#2030) üzenetére


iamdoki
tag

Kicsit próbálgatni kell a beállításokat, de javítja azt is. Látom az angol verziót is linkelték már :)

"Because I sad so, that's why..."

(#2044) integrated


integrated
tag

10 perc alatt frissítettem 1.0.1-ről 1.0.7-re. Erikkire verziója is ez ami nekem volt.
Leírom részletesen ide, utána mindenki a saját felelősségére próbálkozhat, HA akar.
Letöltitek ezt, regisztrálni kell a weboldalra. (Ez RVR400-ROM-ja, full magyar, semmi gond nincs vele)
http://www.needrom.com/mobile/v3-e/

Utána letöltöd az SP Flash Tool nevű programot. Megnyitod, és jobb oldalt láttok majd egy Scatter loading fülecskét, erre rákattoltok és kikeresitek ezt a fájlt(MT6582_Android_scatter.txt) <- ott találod ahova RVR400 romját letöltötted(Asztal, vagy letöltéseid mappádban). Utána kissé balra középen lesz egy legördülő fülecske ott kiválasztod a "Download only"-t. Majd ezek után rákapcsolsz a fentebb lévő nagy zöld színnel jelzett Download feliratra. INNENTŐL KEZDVE EZZEL NEM CSINÁLSZ SEMMIT!

HANEM-> Bedugod a KIKAPCSOLT telót a PC-be (lehetőleg win 7/8 legyen fent, és a driverek is szintén)
Amint bedugtad vársz 10 másodpercet, és EGYSZERRE SOKÁIG lenyomva tartod a hangerő fel-és bekapcsolás gombot. Na már most ha minden jól ment a PC-n elkezd töltődni a kis csík alul..1%..2%..3%..stb, ekkor elengedheted a 2 gombot a telefonon és VÁRSZ NEM PISZKÁLSZ SEMMIT amíg el nem éri a 100%-ot, ha elérte akkor újraindul MAGÁTÓL a telefon. Várj 1 percet nyugi, újra fog indulni. Ha meghallod a bekapcsolást jelző dallamocskát kihúzhatod az USB-ből a telefont.
Nagyon szívesen.-> Ha elbaszod a telód, nem tudom megjavítani!!!

[ Szerkesztve ]

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2045) integrated válasza integrated (#2044) üzenetére


integrated
tag

GPS 1perc alatt talált jelet. És fél méteres pontosságú. Mobilnet működik. Bàr a lila kijelzőmön nem javított.. Mondjuk nem is fog ha hardweres hiba.. :( Akkisró 1-2-3 nap múlva lesz mérvadó infóm

[ Szerkesztve ]

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2046) erikkire


erikkire
csendes tag

A framaroot melyik verzióját töltsem le? És rootolás közben ki kell kapcsolni a telefont? Kell valami gombot nyomni majd?

[ Szerkesztve ]

(#2047) fizo73 válasza karikusz (#2040) üzenetére


fizo73
csendes tag

Köszi a hozzászólásodat. Ennyit én is tudok, hogy láthatóvá kell tenni a telefont mások számára is, még ha nem is vagyok "telefon őrült". Mellé tettem két készüléket (Nokia, Sony), de marhára nem találják egymást! Volt már egy pár telefonom, de ez idáig nem kellett fórumon segítséget kérnem ahhoz, hogy használni lehessen azt. Tehát nem vagyok egy kényszeres író! Egyébként meg miért is jön létre egy ilyen fórum? Szóval, ha valakinek lenne ötlete, szívesen venném!

(#2048) kocsispeti


kocsispeti
csendes tag

Sziasztok.
Kérnék segítséget mert idegösszeomlást fogok kapni....
A Preloadert hogyan tudom feltelepíteni,mert szeretném felrakni a telóra az 1.0.4 es romot,de az istennek nem akarja:-(

Kérlek segítsetek

(#2049) integrated válasza kocsispeti (#2048) üzenetére


integrated
tag

Minek neked a Preloader ahhoz??

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#2050) integrated válasza ctibor (#2035) üzenetére


integrated
tag

Kedves Ctibor, én felraktam, mert egy hero vagyok, és láss csodát, hibátlanul működik. :)

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iNew v3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.