Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emwyox


Emwyox
csendes tag

Sziasztok!

Nemrégiben lecseréltem a régi Xiaomi telefonomat egy Honor 70-re, viszont, az otthoni wifi-vel gondjai vannak, rácsatlakozás után nem sokkal, kiírja hogy hozzáférés megtagadva, vagy szimplán annyit hogy letiltva. Ha újraindítom a telefont, akkor megint megy egy kis ideig, majd ismét ugyan ez történik, ez igaz 2.4GHz-re és 5GHz--s jelre is.

Viszont, mobil hotspot-al osztott interneten egész nap megy, gond nélkül.

Telekom-os internet van itthon, semmilyen más eszköznek nincs gondja vele, sem pedig az előző telefonnak. Nincs beállítva mac szűrés a routernek, se semmi ilyesmi, egyedül a tűzfal megy rajta.
Router-nek WPA2 van beállítva, de igazából mindegy mire van állítva, letiltja valamiért wifi-t.

Itt nálam elfogyott a tudás, google sem a barátom az ügyben, alapvető dolgokat találok, indítsd újra a routert, a telefont vagy annak az internet beállításait, stb. Ezeken túl vagyok, egyik sem oldja meg a problémát.

Segítségeteket előre is köszönöm. :R

(#2) rea.andeas92


rea.andeas92
friss újonc

Szia! Én is pont ugyanezt tapasztalom ezzel a telóval, már bánom, hogy még vettem. Gyári beállítás visszaállítást még nem csináltam, hátha küldenek szoftverfrissítést. Eddig androidos telóim voltak, a következő nem lesz az... Szánalmas világot élünk, hogy egy k, b, sz, tt telefonra egy válság pénzt ki kelljen fizetni, hogy jó legyen. Tanácstalan vagyok én is...... :((

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy kérdésnek nem nyitunk új témát!
Honor 70 - kétségbeejtően átlagos
Ezt zárom.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.