Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Alukard válasza gasMask! (#249) üzenetére


Alukard
senior tag

hmmm.... megfontolandó, de nem sokat ér ha azért fogják rád, hogy kinyírjanak...

https://blackfyre.ninja

(#252) Integra válasza Fermat (#250) üzenetére


Integra
titán

ennek nem sok köze volt önfeledt baromkodáshoz, hidd el. :U
ilyeneken mi már rég túl vagyunk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#253) Integra válasza Alukard (#251) üzenetére


Integra
titán

nagyon egyszerű a dolog.
ha akarnak akkor lelőnek 5 méterről. halott vagy. szar ügy, shit happens.
ha nem akarnak lelőni akkor pedig odajönnek és fenyegetnek. van esélyed.
de a legjobb ilyenkor is kipakolni. adott szituáció adja, a sok gyakorlás és a tapasztalat és hogy fejben mennyire vagy képes egy ilyen helyzetet élesben tisztázni

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#254) gasMask! válasza Integra (#253) üzenetére


gasMask!
tag

Ilyenkor adok hálát az égnek hogy mi magyarok még ilyen ''elmaradottak'' vagyunk, és nálunk nem rohangászik desert eaglellel minden második utcagyerek.
Az ukrán maffiának pedig nem kell akkumlátorsavval lelocsolni a virágait. :DDD

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#255) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#256) Versus82 válasza Integra (#255) üzenetére


Versus82
aktív tag

régi régi régi:)

mondjuk számomra egyértelmű volt hogy nem a gyúrós nyer, a másik ugyanis fedornak az öcsikéje, alexsandr emelianenko...CroCop ellen 5 percig bírta ám, az nem semmi:DD aztán egy left high kick oszt elfeküdt:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#257) Integra válasza Versus82 (#256) üzenetére


Integra
titán

persze hogy régi, csak most bukkantam véletlen rá, mindig jó az ilyet megnézni, gyúrós gyerek milyet pislogott, pár napig valszeg még nem értette a világot, hogy történhetett ez meg vele:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#258) Versus82 válasza Integra (#257) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát el van tévedve az biztos... még egy meccsét láttam, ott is elverték, azóta nem volt. gondolom visszament terembe a tükör elé majmócázni...:))

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#259) Alukard válasza Versus82 (#258) üzenetére


Alukard
senior tag

vagy abbahagyta az egészet és leeresztett mint 1 lufi :))

https://blackfyre.ninja

(#260) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok! Nem olvastam végig a topikot, csak 1 ajánlás kéne. Most akarok elkezdeni valami ilyesmit. Engem ennek az ilyen ''szellemi'' része nem érdekel, nem akarok versenyre járni, vizsgázni...Csupán mozogni akarok, erősíteni (kondiba már járok), meg valami önvédelmet tanulni. Budapesten nem tudtok egy ilyesmi helyet valahol, ahol jó a társaság, meg nem gáz ha néha nem megyek, szal nekem ez csak egy kis sport lenne.
köszi

(#261) gasMask!


gasMask!
tag

Tegnap volt szerencsém másodszorra is megnézni az Ong Bak című filmet, és újból megállapítottam hogy kurvajó! Mindenkinek ajánlom, harcművészeknek, főleg thaiboxolóknak, pedig egyenesen kötelezlő!
A történet nem túl bonyolult. Van egy kis Thai falu ahonnan valaki ellopja a falu védelmező buddha szobrának fejét, hogy ezzel kedveskedjen a bangkoki maffiavezérnek. A falu fiatal harcosa Ting (Tony Jaa) pedig elindul bangokba élete nagy kalandjára, hogy visszaszerezze Ong Bak fejét. Van itt menekülés akrobatikus ugrálásokkal, autós üldözés bangkoki háromkerekű taxikkal, kardozás, botharc, de persze a film lényege a bunyó. Ellentétben sok más „karatefilmmel” itt a harc során valódi, hatásos ősi muay thai teknikákat láthatunk, nem pedig mindenféle marhaságot ami jól mutat a kamera előtt. Az eredeti dvd-n (990-ért meg is leptem magam vele) van egy werkfilm is a film készítéséről, érdemes megnézni.
Ehun van két trailer az érdeklődőknek: [link] [link]

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#262) gasMask! válasza Boolash (#260) üzenetére


gasMask!
tag

Ha a szellemi része nem érdekel, csak bunyózni akarsz, meg önvédelmet tanulni akkor vagy a Krav Magát tudom ajánlani, ez konkrétan önvédelem, itt megtanítanak mindenféle támadás kivédésére. Alapszinten megtanulsz védekezni folytások ellen, majd pusztakezes támadások ellen. Később késes támadásokra, zsarolásokra tanulsz megoldásokat. Utána jönnek a botos technikák. Majd lőfegyver elleni védekezéseket is megtanulsz. Ezek a főbb dolgok, ezeken kívül persze sok mindent tanulsz majd még pl: (földharc, lefogásokból szabadulás, több támadó elleni küzdelem). Röviden, megtanulod megvédeni magad, és másokat.
Továbbá a Kempo-t is tudom ajánlani, elég hatékony, van benne földharc is. Sok jót hallottam róla. Ezenkívül személy szerint a Thai boxot is jónak tartom, rendkívül hatékony, és a thaiboxolók kondija is rendkívüli általában. Egyetlen hátránya talán hogy földharc nincs benne, de anélkül is jó az hidd el ;) . (mint azt a feljebb linket két videó is bizonyítja :DDD )

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#263) Integra


Integra
titán

ma kettlebell workshop:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#264) Integra


Integra
titán

kettlebell rulz, hihetetlen, hogy mennyire király kis erősport:))
megcsináltam ma két workshopot egymás után.
első végén azt hittem végem, a végén volt egy 90es swing, majd kiesett a kezemből a kettlebell, úgy elfáradtak az alkarjaim meg az ujjaim.
aztán a második ezdés végén megcsináltam megint ugyanezt a 90es swinget, hihetetlen, de el se fáradtam, és a pulzusom is maradt 160 körül. csak pislogtam, hogy milyen könnyedén megcsináltam másodszorra az elsőhöz képest.
és semmi izomlázam, semmi izületi fájdalmam.
szóval cool:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#265) Fermat válasza gasMask! (#261) üzenetére


Fermat
tag

The Protector is jo volt, sot....

[link]

Ong bak ketto veszesen kozeled :D

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#266) Integra


Integra
titán

elkalapálták majorost.
mondjuk várható volt:)
[link]
jöhet a következő meccs

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#267) Aquascutum válasza Integra (#266) üzenetére


Aquascutum
csendes tag

Hat igen, Jamamoto... Egybol a melyvizbe :C

(#268) Integra válasza Aquascutum (#267) üzenetére


Integra
titán

én nem is értem, hogy hogy szervezhették be neki őt elsőre, óriási hiba volt, ha a menedzsmentje és ő közösen döntöttek erről :F
vagy egyszerűen az mma oldaláról azt mondták, hogy figyu van jamamoto, oszt csá, kell? nem kell? akkor viszlát...
de erről semmit se lehet olvasni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#269) Aquascutum válasza Integra (#268) üzenetére


Aquascutum
csendes tag

nemis hangzik rosszul ''ket birkozo rivalis'' a ketrecben.....

O akarta, majd legkozelebb :)

(#270) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nem rossz... [link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#271) Vandit. válasza Sir Pocok (#270) üzenetére


Vandit.
addikt

De itt meg van beszélve mit fog rúgni nem?Ha nem tudja előre milyet rúgnak nem biztos,hogy ilyen jól megy.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#272) Sir Pocok válasza Vandit. (#271) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Hát azt nem tudom, de ha magas fokozatú aikido mester akkor illene megérzésből használnia a technikát.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#273) Aquascutum


Aquascutum
csendes tag

érdekes [link]

(#274) Versus82 válasza Aquascutum (#273) üzenetére


Versus82
aktív tag

inkább hülyeség... persze hogy gyorsabban támad kézzel fejre meg be tudja fogni fejét a kis kesztyűkben, másik meg szenved 10 unciásban...

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#275) Integra válasza Aquascutum (#273) üzenetére


Integra
titán

ááá, ez vicc.
a rövidgatyás srác egyszerűen nem egy kategória a trikós sráccal, látszik hogy fél is és fizikailag sem bírja a strapát amennyire a másik.
ez a video semmit se jelent.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#276) Aquascutum


Aquascutum
csendes tag

most mer bantjatok szegenyt.... :)

(#277) Vandit. válasza Integra (#275) üzenetére


Vandit.
addikt

max. annyit jelent,hogy egy képzett hm-et összeraktak egy kevésbé képzettel.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#278) Integra válasza Vandit. (#277) üzenetére


Integra
titán

jah kb..
hm = helyi menő akar lenni? :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#279) Vandit. válasza Integra (#278) üzenetére


Vandit.
addikt

Akár az is lehet :D
[link]
na ez a csávó komoly nagyon.Ő is HM. :DD Csak máshogy

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#280) Aquascutum válasza Vandit. (#279) üzenetére


Aquascutum
csendes tag

:D offkorz.

[link]

Kyusho mennyire hm ?:)

(#281) Aquascutum válasza Aquascutum (#280) üzenetére


Aquascutum
csendes tag

Erdekes.De epp mondta az edzom hogy nem mindenkire hat(nem sokan),mert valaki erzeketlen azokra a pontokra.

[link]

[Szerkesztve]

(#282) Aquascutum válasza Aquascutum (#281) üzenetére


Aquascutum
csendes tag

De szeretem az edzesi utani nyelvtan kepessegeimet. :))

(#283) Vandit. válasza Vandit. (#279) üzenetére


Vandit.
addikt

[link]
Bár itt Aerts lerúgja rendesen

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#284) Versus82 válasza Vandit. (#279) üzenetére


Versus82
aktív tag

Andy hatalmas arc volt, Crocop után a kedvencem. azóta sem volt olyan technikás ember a k1-ben. olyan forgó rugásokkal ko-zott le embereket amiket néhányan tán edzésen sem tudnak megcsinálni... látványos és brutális volt, de ez szerintem a videóból is kiderül. R.I.P.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#285) Vandit. válasza Versus82 (#284) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tudod miben hunyt el?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#286) Versus82 válasza Vandit. (#285) üzenetére


Versus82
aktív tag

rákos volt... Crocop ellen volt pont az utolsó meccse, pontozással nyert ,nagyon jó meccs volt.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#287) Vandit. válasza Versus82 (#286) üzenetére


Vandit.
addikt

K1 volt ugye?Crocopot én is bírom,de Fedorovot jobban.
nem tudod hol lehet megnézni a tavalyi legutóbbi meccsüket?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#288) Versus82 válasza Vandit. (#287) üzenetére


Versus82
aktív tag

fedor:) fenn van guglivideón az is: [link]

k1 volt persze, naggyon rég volt már ez,crocopnak még ott a tojáshéj a seggén:): [link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#289) Vandit. válasza Versus82 (#288) üzenetére


Vandit.
addikt

Thx. ;)

Én a tavalyi Fedor vs. Crocopra gondoltam :)
Vagy az nem jött össze nekik?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#290) Versus82 válasza Vandit. (#289) üzenetére


Versus82
aktív tag

nem tudom mire gondolsz, ez az egy meccsük volt.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#291) Vandit. válasza Versus82 (#290) üzenetére


Vandit.
addikt

Úgy volt hogy lesz 2006 decemberben is meccsük.na mind1.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#292) Versus82 válasza Vandit. (#291) üzenetére


Versus82
aktív tag

az kizárt:) owgp után crocopnak lett egy lábsérülése úgyhogy még a szilveszteri haddelhadot is lemondta... most meg már hivatalosan is bejelentették hogy megy UFC-be, szóval nem hiszem hogy lesz már meccsük:( kíváncsi leszek mit pendít majd a ketrecben...

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#293) Vandit. válasza Versus82 (#292) üzenetére


Vandit.
addikt

akkor elnéztem valamit :) mi a különbség mma ufc?más szabály?
akkor Fedor lesz a király MMA-ban

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#294) Dorian


Dorian
félisten

Végre, töb, mint 3 hét kihagyás (Karácsony, csajozás, Szilveszter és egyebek miatt :D ) tegnap voltam edzésen! Matyi jó pörgős edzést tartott, úgyhogy most (a kihagyás miatt is) fáj mindenem... Nagyon jó érzés :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#295) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nyeh, bekerültem a Tal Kvores-féle kezdőbandába... Első alkalom csak amolyan kedvcsináló volt, deazé korrektül összeverve értem haza... Naggyon kíváncsi vagyok a továbbiakra. Furi volt Tal-t élőbe látni, me monnyuk a Lakatos Péter-böl kinézem hogy kemény gyerek, de a Tal halál hétköznapi ember látszatát kelti, pedig ő is tudja hogyan kell vkiböl korektül kiverni a sz@rt :R

(#296) Integra válasza Cray Tyler (#295) üzenetére


Integra
titán

hát igen, a mi talunk már csak ilyen:))
vigyorog, grimaszol, sipítozik, muddafukkázik demohoz és utána villan és csá...:)
imádom a palit.
első edzésetek még semmi se volt, furcsa volt látni, de szerintem kifejezetten gyenge edzés volt, bár akivel beszéltem, mindenkinek fáj mindene tőle:DDD
remélem a mait se hagytad ki...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#297) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ottvoltam jaja, a végén a klasszikus Tal-féle 6os-tól kivoltam... :) Viszont a szőke cica egész jól bírta :D
Ezexerint csaknem teis ottvagy vhol a tömegben?

(#298) Dorian válasza Cray Tyler (#297) üzenetére


Dorian
félisten

Milyen szőke cica? :D

Átiratkozom a kezdőkhöz :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#299) Integra válasza Cray Tyler (#297) üzenetére


Integra
titán

csütörtökön nem voltam, mert bécsben voltam.
kedden valszeg 6tól fél10ig leszek megint

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#300) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Jött egy ilyen szőke cica... és egész jól bírta a Tal-féle programot. Integra nem látta, me kedden nem volt a csaj, csak csütörtökön jött. Szerintem nem biztos, hogy jön még :))
Integra: majd vmi különleges ismertetőjelet plz, csakhogy tuggyam kivagy... :D

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.