Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kiskokó válasza ViiiiktorOC (#1200) üzenetére


Kiskokó
veterán

Micsoda? Trailer 2 nek ?
És nem linkeled... XD ??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1202) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Eddig mindenki azért "sírt", hogy mikor jön már a második trailer. Kevesebb mint egy nappal előtte meg már az a baj, hogy még hónapok vannak hátra a megjelenésig?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1203) ViiiiktorOC válasza Kiskokó (#1201) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Tudod idehaza tiltja a youtube!

;]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1204) #57919488 válasza Kiskokó (#1201) üzenetére


#57919488
törölt tag

[link] ez nem az de hátha :DDD :P

(#1205) Kiskokó válasza ViiiiktorOC (#1200) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja jó rájöttem XD :P

K_mester leesett közbe :) ja lassan jön :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1206) Tenager18


Tenager18
senior tag

3 perc és jeeeee:DDD

(#1207) Bjørgersson válasza Tenager18 (#1206) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálam már csak kettő. ;]

szerk.: Kevesebb mint fél perc! :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1208) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nincs infó :D

(#1209) kovy29:ugyanaz, semmi

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1209) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#1208) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Frissíts egyet és elkezdi tölteni utána, rohadt lassan. Legalábbis nálam rohadt lassú. :D Mondjuk nem csodálom. :DDD

szerk.: Nálam már lassan a felénél jár. :F

(#1210) Sonja: Kérdezni se kellett volna! :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1210) Sonja


Sonja
veterán

Én leszedtem 720p FLV-be. Feltegyem valahova? :)

Szerk.: Tessék! ;) Le is tudjátok tölteni.

Szerk2.: Rockstar kitette Youtube-ra is! :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1211) Bjørgersson válasza Sonja (#1210) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azóta már végigtöltötte nálam is... :R

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1212) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát nem rossz nem rossz de én jobbat vártam ettől a videótól... de részletkérdés. a Játék hatalmas lesz úgyis.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1213) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kurvanagy:DDDA zene is bejövős...meg minden...várom már a Márciust:DDD

(#1214) CJ3 válasza Kiskokó (#1212) üzenetére


CJ3
senior tag

"Hát nem rossz nem rossz de én jobbat vártam ettől a videótó" :F

Hát nem tudom hogy vagytok vele, de nekem ledobta az ékszíjat az agyam, akkora jó lett:D :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1215) Kiskokó válasza CJ3 (#1214) üzenetére


Kiskokó
veterán

Remélem az autók hangja tényleg ilyen durva lesz és nem csak a videóban... amikor elcipőzi a fehér sportkocsinak a ház elől fóóhhhh

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1216) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Rockstar helyében letiltanám a kommentelést, fáj olvasni a kreténebbnél retardáltabb kommenteket. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1217) Tibinho


Tibinho
tag

Jó lesz ez gyerekek :DD :K

I'm Gotham's reckoning.

(#1218) cyberkind


cyberkind
félisten

De miért nem jön PC-re márciusban, miért kell azt csinálni mint a 4el, vagy azt se ? :W :O

Paranormal Cocktivity

(#1219) sagem válasza cyberkind (#1218) üzenetére


sagem
addikt

(mert a konzolos eladásokból származik a bevételük túlnyomó része, de ebbe inkább ne menjünk bele :) )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1220) cyberkind válasza sagem (#1219) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez szép és jó, de az évről évre kijövő Call of Duty-k meg mindenre kijönnek azonos időben, sőt most még korábban is mint kellett vna :DDD , és mégis évről több pénzt hoznak, most nem azért, de a GTA után a Call of Duty az a sorozat amire "vágynak" az emberek !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1221) #57919488 válasza cyberkind (#1220) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak a COD-ok miatt nem vennének annyian konzolt mint a GTA-k miatt, és ez a lényeg :K

(#1222) CJ3


CJ3
senior tag

Szerintem ezt sokkal többen meg fogják venni eredetiben (ezért nem értem miért húzzák a PC-s verziót.....)
Egy ilyen játék megéri az árát......Nekem megér 11 K-t....... :R
Ezzel évekig el tudok majd szórakozni......nem végigviszem és kész kifújt......
A GTA 4 et is hányszor végig vittem és élvezetes mindig, meg lehet hülyülni benne annyit....

Crypto

(#1223) perge666


perge666
veterán

Nagyon jó lett a videó.
Nos akkor mostmár nincs más dolgunk hátra,csak megvárjuk a jövő márciust :DD :DD :DD :DD :DD

(#1224) Jakesz válasza perge666 (#1223) üzenetére


Jakesz
őstag

Addig még ki fog jönni még néhány trailer :)

(#1225) Brutus880


Brutus880
tag

Sziasztok! Egy újabb kedvcsináló videó jött ki a :) Trailer 2

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1226) Tubi2 válasza Brutus880 (#1225) üzenetére


Tubi2
senior tag

Igen, erről szól a feletted lévő 50 hsz. :C

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#1227) perge666 válasza Brutus880 (#1225) üzenetére


perge666
veterán

Ez ugyanaz mint a fentebb linkelt.
Vagy rossz a szemem,és valamit benéztem?

(#1228) hegti


hegti
aktív tag

nem rossz,nem rossz :K a San Andreasban is volt egy küldetés amikor egy vonatot kellett elkötni, ha jól emlékszem

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1229) hegti válasza hegti (#1228) üzenetére


hegti
aktív tag

„A vonat soha nem áll meg, a le –és felszállásnál kérjük vigyázzanak!”

Los Santos

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1230) #57919488 válasza hegti (#1229) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az utolsó képen van pár hiányosság.
Vér, kék-piros fények és sok tűz ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1231) hegti válasza hegti (#1228) üzenetére


hegti
aktív tag

A "három majom" szimbólum: ha nem látunk, nem hallunk és nem beszélünk, akkor a baj elkerül minket.

(#1210) Sonja: köszi a linket,youtube nem engedte lejátszani,csak a bejelentkezek :W

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1232) icons válasza hegti (#1229) üzenetére


icons
addikt

A LS os képen látszik egy híd, ami bal oldat felül van. A kép nyugat felé néz ugyebár. Tehát a híd D-re megy. SAban ott nincs semmi:D csak víz. ergó már nagyon érdekel az új térkép :D:D úgy néz ki, sok változtatás lesz (eddig azt hittem, meghagyják nagy vonalakban SA térképét, de mostnm úgy gondolom, logikus is h nem:D)

(#1233) icons válasza icons (#1232) üzenetére


icons
addikt

Ami még meglepett: egyáltalán nincs is híd LSnak azon a részén :) (a legközelebbi az SFbe menő, de azt nem nevezném éppen közelinek :) )

(#1234) Tenager18


Tenager18
senior tag

Nem tudja valaki mi a szám címe a trailer 2-ben?:DDD

(#1235) Brutus880 válasza Tenager18 (#1234) üzenetére


Brutus880
tag

A jó öreg Stevie Wonder - Skeletons Pont a trailer-hez való :)

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1236) hegti válasza Tenager18 (#1234) üzenetére


hegti
aktív tag

Stevie Wonder ~ Skeletons [Video 1987]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1237) Tenager18


Tenager18
senior tag

Köszi srácok:R:REz lesz a csengőhangom:DDD

(#1238) Sonja


Sonja
veterán

IGN videós trailer elemzés!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1239) hegti


hegti
aktív tag

igy már értem mit mondanak :) Grand Theft Auto V: Második trailer MAGYARUL!

feliratot be kell kapcsolni

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1240) Brutus880 válasza hegti (#1239) üzenetére


Brutus880
tag

Hát jó poénok lesznek benne az tuti jó lenne megcsinálni majd rá egy teljes magyar feliratot. :)

Bocsi a 2x küldésért be laggolt a net

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1241) Brutus880 válasza hegti (#1239) üzenetére


Brutus880
tag

Hát jó poénok lesznek benne az tuti jó lenne megcsinálni majd rá egy teljes magyar feliratot. Csak legyen meg hozzá a megfelelő ember/emberek! :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1242) hegti válasza Brutus880 (#1241) üzenetére


hegti
aktív tag

az is meglesz, 2014-2015-re szerintem

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1243) Brutus880 válasza hegti (#1242) üzenetére


Brutus880
tag

Hát nekem ez a legjobb poén eddig belőle:

"Hé, pattanjunk meg." "Pattanjunk... Szóval most már pattogunk is..." Hát ez valami über nagy. :D

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1244) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet h nem vesznek annyi konzolt, de hát a pénz a lényeg, és mind 3 platformon egyszerre: Siker !

Paranormal Cocktivity

(#1245) #57919488 válasza cyberkind (#1244) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez COD, ez miatt nem törném a fejem, hogy vegyek-e konzolt :N

GTA:V na ez miatt már igen, várj inkább mutatom... :W :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1246) cyberkind válasza #57919488 (#1245) üzenetére


cyberkind
félisten

Most nem azért én még a GTA-k miatt se véletlenül nem gondolnék konzolra ! :K
Am a COD-dal csak azt akartam érzékeltetni h hiába jött ki a megjelenés előtt 1 héttel Xbox-ra, meg egyidőben jelent meg a 3 platformra és abszolút siker 2 nap alatt, na most akk a GTA-k kilométerekkel jobbak mint a COD-ok, és tuti ha kiadnák egyszerre mindhárom platformra rövidebb idő alatt lenne nagyobb siker mint az aktuális COD-ok, de mégse és ezt nem értem, a Rockstar-nak mitől jobb ha több konzol van ?

Paranormal Cocktivity

(#1247) #57919488 válasza cyberkind (#1246) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azt én értem de nem az a cél hanem, hogy többen vegyenek konzolt ezért jön ki később a GTA is, hát én tuti nem várok megint fél évet csak a PC miatt, ami ráadásul lehet megint egy port lesz. Ha meg nem akkor majd Steam-en 75%os áron megveszem PC-re is ;)

(#1248) Jakesz válasza #57919488 (#1247) üzenetére


Jakesz
őstag

Nyilvánvalóan port lesz, mivel ami félévekkel később jön a konzolosok után, azok mind portok kivétel nélkül. De ez nem jelent semmit. Ott van például az Alan Wake, ami szintén port, de tökéletes.

(#1249) cyberkind válasza Jakesz (#1248) üzenetére


cyberkind
félisten

A lényeg h ne a Rockstar Toronto portolja, mert az még anno a Max Payne 1et is eltudta cseszni pc-ről konzolra portolásban ! :W
Na mind1 én kivárom még azt a kb 1 évet a pc-ig, utána legalább már röpködnek a modok autók egyéb cuccok hozzá ! :))

Paranormal Cocktivity

(#1250) #57919488 válasza cyberkind (#1249) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mintha azok adták volna ki a gyári patch-ben valamelyik csapat crack-jét és nagy balhé volt belőle :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.