Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Drakmusz válasza tomboy0013 (#95) üzenetére


Drakmusz
őstag

Mindig elcsodálkozom azon, hogy valaki minek fektet energiát egy számára teljesen érdektelen dolog véleményezésébe....
Természetesen ez nem Pixel sajátosság, mindenre vonatkozik.
Na mindegy, nem vagyunk egyformák.:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#102) vacs válasza Drakmusz (#101) üzenetére


vacs
veterán

Sokszor pedig itt a fórumban kérdeznek, mert arra meg lusták, hogy googleben 2 perc alatt megkeressék a választ, utána meg háborognak, mert 1-2 óra alatt nem érkezett válasz! :U

Illetve eddig sokszor olvastam hogy nincs 5G, fujjjj Pixel.
Az elmúlt napokban (a 4-5 különböző pixel topikban) meg állandóan azt olvasom, hogy itt a frissítés, de nem működik az 5G... majd kiderül, hogy nincs is a csomagjában! :(((

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#103) tomboy0013 válasza Drakmusz (#101) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk ezt még véleménynek se nevezném, inkább csak egy tök felesleges böffintés volt. :D

(#104) Yeffy válasza vacs (#97) üzenetére


Yeffy
veterán

:))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105) MC Pite válasza K0vasz (#100) üzenetére


MC Pite
veterán

Egs.

Samsungból indulsz ki, elnézzük. Ehhez nem kell unatkozni, mert nem kell bloatwaret írtani, nem kell tökölni hogy élethűek legyenek a képek, googlezni hogy hova tettek el opciókat a menüben, nem kell megvárni nyáron míg visszahül és újra látható lesz a kijelző, nincs tele gyárinál rosszabb appal (a gyáriak is foglalják a helyet és a ramot!), nincs szopás AA-val, nincsenek ...khm keleti izlésvilág szerinti ikonok és a rendes kinézetre se kell időt pazarolni, nincs extra szívás apokkal (plngoogle photos törlési ablaka), nincsenek kérdés nélkül feltelepülő appok, stb.

Ez csak működik.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#106) doooo válasza MC Pite (#105) üzenetére


doooo
veterán

Lmao

Ezt a kommentet viszont nem lehet elnézni, annyira fájdalmasan helytelen és hazug.

(#107) Hallosz


Hallosz
senior tag

#105
Magam is ezért kedvelem.

Mert lakni, muszáj.

(#108) MC Pite válasza doooo (#106) üzenetére


MC Pite
veterán

Céges saját A41, A52, A53, és 2 ismi 21FE és S22-je alapján. Lehet más tapasztalatod, véleményed, ez az enyém :R
Inkább vettem saját pénzből magamnak telefont (P6a, P7a), mint hogy a céges (A-s, laggolóbajnok) samut használjam ingyen (akár szervizeltetés idejére). Kinek a pap, kinek a papné.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#109) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ezt néztétek már..? [link]
Elég látványos a javulás.

S24 Ultra Titanium Grey

(#110) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#111) judas13 válasza tomboy0013 (#95) üzenetére


judas13
addikt

Máskor is ;] amúgy de az egy vélemény volt. :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#112) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!
Jövő héten én is csatlakozok a klubba.
Egy Oppo find x2 pro-t, és egy Xiaomi 12T-fog váltani.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#113) robi4040 válasza yuing (#4) üzenetére


robi4040
tag

egyetertek maximalisan annyit hozzatennek,hogy nova launcherrel es fejlesztoi beallitassaban kikapcsolva vagy 0.5 re teve 1 helyett (igaz ez mondjuk minden androidis mobilra) nekem laggmentes gyorsabb fluidabb mint az iphone 15 -om.

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#114) Elit3Zotya válasza Nagya21 (#112) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem mai gyerek az x2 pro, de mondjuk az a modell kicsit meghaladta a korát, mind kamera és kijelző paraméterekben is. :K

S24 Ultra Titanium Grey

(#115) robi4040 válasza vacs (#102) üzenetére


robi4040
tag

Android 14 ben ( mar nem tegnap jott ki :)) mar van 5 g Magyarorszagon elotte valoban nem volt de csak Magyarorszagon
Es meg az iphone 15 -omnel is gyorsabb az 5 g ( is) (termeszetesen ugyan annal a szolgatatonal)

[ Szerkesztve ]

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#116) Nagya21 válasza Elit3Zotya (#114) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
2 éve vettem, szürkeimportosan nem akaródzott frissülnie, de méltányosságból segitett az Oppo magyarország.
Igen kamerában nagyon meghaladta a korát, az Oppo talán most ad majd ki hasonló tudásut.
Ezért is keresetem szigorúan periszkopos kamerával felszerelt telefont, a Pixel jött ki gyöztesen a nézett készülékek között.
Ezért az Oppo marad meg tartalék telónak, a Xiaomi meg megy a háztól.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#117) bostone válasza Nagya21 (#116) üzenetére


bostone
addikt

Mely készülékek közül került ki győztesen a Pixel?
A fotós képességek szerepeltek az első helyen?

(#118) robi4040 válasza bostone (#117) üzenetére


robi4040
tag

hat en a legjobb androidos rendszer miatt adnam

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#119) doooo válasza Elit3Zotya (#114) üzenetére


doooo
veterán

Úgy haladta meg kamerákban a korát, mint a 13 Ultra most (nemrég arra mondtad ezt pár másik topicban, ja meg a 12S Ultrára is)?

[ Szerkesztve ]

(#120) Elit3Zotya válasza doooo (#119) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Igen úgy.. :K
Az a 2 nagyméretű 48mp-es szenzor, akkor nagyon jó volt, és mellé valós 5x optikai zoom.
Tudod itt az s20 ultra volt az ellenfele, ami nem tudott csak digitálisan 5x zoomot és nem tudott fókuszálni a főkamera sem normálisan(volt 20 ultrám, hidd el így volt)
Vagy pl nem tudott QHD felbontáson 120hz-t, csak a FrédiBéni 60hz-t. :(((
Minden idők legcsövesebb exynosáról meg ne is beszéljünk az exynos 990, és még képesek voltak az újabb Note 20 ultrába is ezt tenni..:(

Direkt csak a Samsungot említettem ellenfélnek, mert tudom nálad az a mérce.. :R

S24 Ultra Titanium Grey

(#121) doooo válasza Elit3Zotya (#120) üzenetére


doooo
veterán

Cserébe ugyanúgy valós, periszkópos 4x optikai zoom volt, jobb minőségben (amiből szépen kijött az 5x is). A fókusz kétségtelenül rossz volt (a főkamerán), azért került aztán lézer a későbbi modellekbe, ami ezt azonnal orvosolta (önmagában a kamera ettől még kétségtelenül jó volt). A 120Hz meg az Exynos miatt volt csak FHD-n, a képernyő önmagában nem volt korlátozva, és mindenben a csúcsok csúcsa volt (és az Oppoban is Samsung volt amúgy is).
Na de nem csak S20U létezett akkor, volt P30P, Mate30P, Vivo X30Pro, OP8, P40P, Mi 10 Pro, stb, mindben lehetett találni hasonló kamerákat és/vagy képernyőket.
A lényeg, egyik paraméterében sem volt teljesen egyedi, korát meghaladó ajánlat. Azt hozta, amit akkoriban mindegyik konkurens (volt, amiben dobogós volt, volt, amiben hátránya volt, semmi különös összességében, mondhatni szépen hozta a kötelezőt).

Szóval valóban pont annyira előzte meg a korát, mint a két Xiaomi Ultra mostanában. Semennyire. ;)

[ Szerkesztve ]

(#122) Elit3Zotya válasza doooo (#121) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi hogy leírtad te is, hogy jobb volt az x2 pro.. :)
Akkori legjobb kijelző, kamerás hardver, sd865, gyors töltés..stb
Igazad van a többiektől csak kicsivel volt jobb, samutól jóval. :DDD

Na megnézem én is a 8 pro-t. :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#123) Nagya21 válasza bostone (#117) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Honor magic 5 pro, Oppo find x5pro, xiaomi 13tpro, oneplus 11 volt a kalapban.
Nálam a samu, iphone eleve kiesik.
A kamera rendszer+ a legendásan jó google utómunka. A 7 év frissítés+ alkatrész ellátottság döntött.
Nemtudom jól döntöttem e, hogy a coolmobiltól rendeltem, majd meglátjuk.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#124) MC Pite válasza Nagya21 (#123) üzenetére


MC Pite
veterán

Lásd közös google topik... [link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#125) Ixion77 válasza MC Pite (#124) üzenetére


Ixion77
őstag

Téves, törlendő

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#126) Nagya21 válasza MC Pite (#124) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Ahha, akkor 2 évig küldhetem ki, a 3. évben a coolmobilt kell rugdalnom....(már ha hagyja magát)

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#127) tomboy0013 válasza Nagya21 (#126) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már ha meglesz még addig a cég :DDD

(#128) Nagya21 válasza tomboy0013 (#127) üzenetére


Nagya21
addikt

Hát ja....
De mondjuk nem ma kezdték.....
AzOppo-t egy bedőlős cégtől vettem, de a teló birja (halleluja)
A coolmobile 2019 óta van......azt majmeglátjuk.....
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#129) tomboy0013 válasza Nagya21 (#128) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk én ezektől a cégektől sokat nem várnék garanciaügyben, de ne legyen vele gond azt kívánom.

(#130) doooo válasza Elit3Zotya (#122) üzenetére


doooo
veterán

Mit számít a papíron levő kamerás hw (amiben nem volt kiemelkedő, nem tudom ezt hogyan cáfolhatnád, hisz tény), amikor a képek minőségében nem volt a legjobb (az összképet nézve semmiképp)?
Vagy legjobb esetben is osztotta a helyét (és ha osztja a helyét, akkor miért lehetne a "korát megelőzőnek" mondani)?
Miért használsz mindig olyan kifejezéseket, amik szimplán nem igazak? Se papíron, se a valóságban? :) Ha valami a korát megelőzi, az azt jelenti, hogy semmi hasonló nincs éveken keresztül (de minimum egy teljes generáción keresztül). Egész mobilokat eleve nem lehet ebbe a kategóriába sorolni, max egyes hw-elemeiket. De azon a nyamvadt Oppon még ilyenek sem voltak. A 12S/13 Ultrán sincsenek. :(
Jelen teszt alanyán sincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#131) Elit3Zotya válasza doooo (#130) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Azt írtam kicsit meghaladta a korát, nem azt hogy évekkel, bár azt a kijelzőt, volt 1 év is aszem mire más tudott hasonlót(a 8 pro ugyan ez a márka más néven, de nyilván ezt te is tudod, csak direkt elfelejtetted. ;] )
Senki nem tudott olyan fejlett csomagot egybe adni akkor.. :N
Nyilván fáj ez neked, mert szegény samsung abban az évben, durván lemaradt sajnos. :(((
Ahogy az általad felsorolt összes telefon is, még a 8 pro is.(5x zoom kamera)

13 ultrát meg ne is említsd, nem akarom felsorolni hardveresen miben jobb egy s23 ultrától, mert 1 nap kevés lenne leírni. ;]
De szerencsére a többi gyártónak idén sikerül beérnie. :)
Nincs több off részemről, ez egy pixel topik, ha azzal kapcsolatban szeretnél kérdezni valamit szívesen válaszolok. :R

S24 Ultra Titanium Grey

(#132) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Meg is érkezett a Jézuska :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#133) doooo válasza Elit3Zotya (#131) üzenetére


doooo
veterán

Tehát ha idén sikerült beérniük, akkor nem előzte meg a korát. :DDD
Kicsit sem. Az nem megelőzés, hogy 1 hónappal előbb bemutatják, mint a konkurenseket. Olyan hw-rel, ami nem is egyedi, ami házon belül sem az.
Az Oppo meg az OP pedig még külön futottak anno (legalábbis ezt mondták kínai barátaink, ők meg csak nem hazudnak, ezt remélem nem gondolod így viccből sem ;); alaposan különböztek is a mobilok, kivéve abban, hogy a Samsungtól megvették ugyanazt a képernyőt).
És valóban zárjuk ezt le. Unalmas már újra meg újra tényekkel megcáfolni minden nagyzolós kijelentést egy lassan 4 éves mobilról.

Sok sikert az új Pixeledhez (ami nem előzi meg a korát, csak szimplán egy jó mobil)! ;)

(#134) Elit3Zotya válasza doooo (#133) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Kijelző manuális max fényereje brutális, megelőzte a korát..:DDD
Xperia is nagyon jó manuális max fényerőben, de ez érezhetően fényesebb.
2. körben a kamerákat hasonlítom. :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#135) doooo válasza Elit3Zotya (#134) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem nem számít a manuális max fényerő egy bizonyos szint felett, mert beltérben mindenképp vakítanak, kültéren meg automatikusan feljebb tolják, kérés nélkül. ;) De amúgy attól független nagyon szép számokat tud (ez az újabb Samsung képernyő), az automatája is magasabb az S23U-nál is, és persze a 13 Ultránál is. :K

(#136) Nagya21 válasza Elit3Zotya (#132) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
A tok+ a kijelzővédő holnap jön, a teló meg holnapután.....
Boldog karit.......
Üdv Nagya
Ui: youtubon van egy csajjal egy teszt, samu, alma, pixel összehasonlító, érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#137) Elit3Zotya válasza doooo (#135) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ahány ember annyi szokás, nekem fontos a manuális, mert felteszem maxra és így nem változnak a színek mint sokszor automatikusban pl mint a 23 ultra.
Így összehasonlítva jobban kiadja, hogy melyik telónak szebb a képe egymás mellé rakva.
De nekem kamera alkalmazás keresőn is számít, hogy nem torzulnak a színek.
Sok szempont van, mind máshogy kezeli a fényerőt.
Pl HDR videók kezelése, amiben a xiaomit látom a legjobbnak.

Az hogy ki gyártja sosem érdekelt, a lényeg hogy melyiket látom jobbnak, de ebbe sem vagyunk egyformák neked ez is számít. :)
Remélem

Remélem az s24-be sikerül végre valami jobbat rakni, és nem verik el idén is.

S24 Ultra Titanium Grey

(#138) Nagya21


Nagya21
addikt

Na ehun e a teszt.
link
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#139) doooo válasza Elit3Zotya (#137) üzenetére


doooo
veterán

"Az hogy ki gyártja sosem érdekelt, a lényeg hogy melyiket látom jobbnak, de ebbe sem vagyunk egyformák neked ez is számít. :)"

Nem igazán számít, csak miattad hangsúlyoztam ki, tudtam, hogy értékelni fogod. ;]
Az S24-ekbe amúgy már gyakorlatilag evidens, hogy kb. pont ugyanilyen kerül majd, mint ebbe a Pixelbe. Legalább ilyen (az Ultrába biztosan).

(#140) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Egy kis összehasonlítás. [link]

S24 Ultra Titanium Grey

(#141) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ha csináltok egy képet, nektek is ezer évig mutatja, hogy a képet dolgozza fel..?
Mármint addig amíg nem indítom újra a kamera alkalmazást, addig nem is tud végezni vele.
Mintha egy bugos gcam lenne.. :DDD
És olyan is van, hogy a kameraalkalmazásban ha törölni akarok egy képet, azt írja, nem sikerült a kukába helyezni. :F
Ott is külön be kell menni a google fotókba és ott tudom törölni, nektek is ilyen..?
Minden alkalmazás frissítve van a play áruházban.

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#142) Elit3Zotya válasza Elit3Zotya (#141) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Közben már újra is raktam, xperiáról költöztem és az kavarhatott be, most minden patent. :)

S24 Ultra Titanium Grey

(#143) Zsolt,72 válasza Elit3Zotya (#142) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Jó látni, hogy rendeződött (hamar “adta magát” a megoldás nálad), mert ugye alapesetben nem így kell működnie, mint amilyen nyűgje volt. :)

(#144) Elit3Zotya válasza Zsolt,72 (#143) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Közben azóta megint olyan volt, de a Google fotók volt a ludas.
Töröltem az alkalmazás frissítését és az végleg megoldotta úgy néz ki.

S24 Ultra Titanium Grey

(#145) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Pár kép. [link]

S24 Ultra Titanium Grey

(#146) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Nálam ilyen az aksi.
Ebben minden volt, és többnyire max fényerő.

Itt ott pici laggok vannak(Sony-hoz képest), de elégedett vagyok a sebességével is egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#147) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Srácok, agyfaszt kapok már, telefont cseréltem Oneplus 8 pro - Pixel 8 Pro és az hagyján hogy nem tudta átvinni az órát resetelés nélkül, tegnap reseteltem és megint elfelejtette...és megint resetelést kér, transfer errort ír. Ekkora egy rakás xart.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#148) bedibazsa válasza SkyS1gn (#147) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Milyen órát nem tudott átvinni, ez mit jelent?

(#149) SkyS1gn válasza bedibazsa (#148) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Galaxy Watch 4

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#150) bedibazsa válasza SkyS1gn (#149) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Hát de tök más rendszer, Samsung vs pure Android. Persze y hogy nem fog menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.