Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Dare2Live válasza vacs (#485) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

accubattery

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#502) Vikooo válasza Azie (#496) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen de a P8 -ban több a kompromisszum a fent leírtak miatt. És itt nem is flagshiphez képest hanem egy nyamvadt Nokia X30 -hoz mértem.

Fotoban verhetetlen!

(#503) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

10 év alma után lehet kipróbálnék egy ilyet. Céges lenne, rátesznek valami környezetet, az nem tudom mennyire fekteti meg, ha egyáltalán van ilyen. Ajánlott cucc?
Mivel egy régi SE 2020-ről jövök így valószínűleg leejteném a bokám, de amit nem lehet elvenni a mostanitól, az a stabilitás. Ez mennyire stabil, gondolok itt a laggokra, melegedésre? :R

(#504) Dare2Live válasza motoflug (#503) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Milyen "környezetet" akarsz rárakni? Almához képest itt a lehetőségek végtelenek. Sok év alma után én első körben nem piszkálnám a stock androidot az is elképsztően testre szabható almához képest.

Mikrolagok, melegedés létező jelenség.

Érdemes megnézni lehet bejön lehet nem. Nekem pl a céges egy SE2022 de rühellem. Egy 2.5éves pixel 6 amin még 5G sincs és sokkal jobban vannak mikrolagok mint egy pixel 8on sokkal élhetöbb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#505) motoflug válasza Dare2Live (#504) üzenetére


motoflug
őstag

Lehet félreérthetően írtam, nem én akarom piszkálgatni, hanem céges környezet miatt egy csomó dolgot rátesznek. Nem igazán értek ehhez, nem tudom, hogy mennyire befolyásolja a stabilitását.

(#506) Dare2Live válasza motoflug (#505) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Elvileg nem.

btw én pont SEn futottam bele evvel kapcsolatban csodákba... :) ezek a céges környezetek nagyon keményen bele tudnak nyúlni mindebe is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#507) Brut


Brut
tag

Sajnos nekem megy vissza a telefon. Előjött itt is a rettegett hívás szakadás.
Több partnerrel is előfordult, újraindítás megvolt...

Kár érte, pedig kiváló telefon lehetne :(((

[ Szerkesztve ]

(#508) novinyul válasza Brut (#507) üzenetére


novinyul
veterán

Hogy mi? :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#509) vacs válasza Brut (#507) üzenetére


vacs
veterán

Kötelező kérdés!
A Volte 4G hívás be van kapcsolva?
Szolgáltatónál is aktiváltatni kell, utána a sim kártya beállításainál kapcsold be!

(^)(>.<)(^)

(#510) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Itt a telekomos verzió. Egy SMS. [link]

Én nagyon csúnyán ráfutottam annyi volt a szerencsém, hogy 2évig jól müködött a telefon akkor dominora váltás/sim kártya csere után nem lehet a telefon a szar... így leesett, hogy 99% 4G volte, telefonon be volt pipálva.

Ettől még tény, hogy modem vonalon az exynos erősen el van maradva a qualcommtól.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#511) natë válasza novinyul (#508) üzenetére


natë
nagyúr

Én is csak pislogok miket írnak a kollégák :Y

(#512) natë válasza natë (#483) üzenetére


natë
nagyúr

Na, senkinek nincs?

(#513) Brut


Brut
tag

Két hétig minden tökéletes volt. Aztán valami történt, mert több hívásnál is előjött. Másik telefonommal semmi gond nem volt, szóval itt a Pixel lesz a ludas. De hogy konkrétan mi az jó kérdés...

(#514) Helga0203 válasza Brut (#513) üzenetére


Helga0203
tag

A Volte 4G hívás aktív?

(#515) Brut válasza Helga0203 (#514) üzenetére


Brut
tag

Gondolom, habár külön nem néztem. Telekomos kártyákkal használtam (e-sim, fizikai)

(#516) Nagya21 válasza Brut (#513) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Nekem eddig 1 napon 2x jött elő, azóta se.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#517) Azie válasza natë (#512) üzenetére


Azie
őstag

neked van elvileg, amit árulsz 😁

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#518) novinyul válasza Azie (#517) üzenetére


novinyul
veterán

Ő folyamatosan cseréli a telefonokat :) Lenne vele valami akkor már írta volna.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#519) natë válasza Azie (#517) üzenetére


natë
nagyúr

Nyilván olyan kérdésem volt, amire más tudott volna válaszolni. Közben megoldódott.

(#520) mjani1172


mjani1172
addikt

Sziasztok!

Nem szeretnék vitát, (sem jogit, sem másfélét). Megoldható ezen a készüléken a hívásrögzítés? Használ valaki ilyet? Itt ilyen, hogy pl régióváltás, vagy ilyesmi létezik?

(#521) Azie


Azie
őstag

van a készülékhez bevált magsafe gyűrű és/vagy tok? illetve milyen mágneses autós tartós megoldások vannak, amik nem teszik tönkre a vezeték nélküli töltést?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#522) novinyul válasza Azie (#521) üzenetére


novinyul
veterán

Spigen tokok között van magsafe típus is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#523) Azie válasza novinyul (#522) üzenetére


Azie
őstag

kicsit kifejtősebben: olyat szeretnék, ami sima átlátszó, hogy a bkk bérletet be tudjam rakni a hátlaphoz :) nem tudom ez mennyire kivitelezhető magsafe-el gondolom sehogy, ezért a kérdés, hogy más, nem magsafe megoldás tönkre teszi-e vajon a telót - van-e ilyen tapasztalat :)

(PocoF3-nál nem volt gond a fémlapp a telón + mágneses tartó a szellőzőrácson, mivel nincs benne vezeték nélkülitöltés, de itt kicsit aggódok miatta - nem a töltés a lényeg, hanem a felfogatás)


tudom, 1st world problems :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#524) tom120514


tom120514
őstag

Hali, most próbálok átköltözni P6-ról, valamit rosszul csinálok, hogy gyökér lassú a kábeles file átvitel Win PC-ről?

Próbáltam több portot, több kábelt, nagyon gatya.

Never go full retard.

(#525) Azie válasza tom120514 (#524) üzenetére


Azie
őstag

naiv kérdés, de miért kell a pc a költözéshez? o.O (elvileg eléggé el van rejtve a migrálós wizardban a kábeles mód, de wifin is átment nekem kb 1-1,5 óra alatt minden (150gb tartalom)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#526) tom120514 válasza Azie (#525) üzenetére


tom120514
őstag

Amiről költözök, velem van, jövök-megyek, az új az asztalon. Nem bízom a készülékről készülékre költözős módszerben :B

Never go full retard.

(#527) novinyul válasza tom120514 (#526) üzenetére


novinyul
veterán

Pedig elbaxni sem lehet :) Nekem is 40 perc volt a 70GB adat. Egyedül csak a banki jelszavakat kellett újra beírnom.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#528) tom120514 válasza novinyul (#527) üzenetére


tom120514
őstag

+@Azie
Kösz srácok, hallgattam rátok, megvagyok, átköltöztem, finom cucc ez :))

Never go full retard.

(#529) novinyul válasza tom120514 (#528) üzenetére


novinyul
veterán

Ugye hogy ugye :D Egy ideig megint el leszel a telefonnal. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#530) tom120514 válasza novinyul (#529) üzenetére


tom120514
őstag

Jaja. A hatossal rekordot döntöttem, másfél évig bírtam. Most sem kellett volna cserélni, hibátlanul működik, mindent tud ami kell nekem de kell az új kütyü :B

Never go full retard.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.