Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) laszlohu válasza w333 (#15300) üzenetére


laszlohu
addikt

Úgy van, ahogy mondod,
de pl. Spammer korábban linkelt egy progit, ami automatikusan törli az előző verzió(ka)t,
meg talán a registryben is turkál.

(#15302) w333 válasza laszlohu (#15301) üzenetére


w333
félisten

Ok. megkeresem köszi ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15303) saltanus válasza w333 (#15302) üzenetére


saltanus
aktív tag

ha megtalaltad linkeld mar be.
köszi :)

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#15304) w333 válasza saltanus (#15303) üzenetére


w333
félisten

Szerintem ez lesz : Link ! ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15305) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Viszont azt miért nem lehet már megtenni, hogy azokra a helyekre ahova beíram pl bejelentkezésnél mail címet, a listából kitöröljem? Mert van amit elírtam vagy már nem kell, hogy felajánlja azokra nem lenne szükségem. Most mindig töröljem az összes adatot? :F Pár frissítés óta nem tudom már kiszedni ezeket...
Nem az automatikus kitöltésre gondolok itt.

[ Szerkesztve ]

(#15306) spiritex válasza F_Zolee (#15305) üzenetére


spiritex
veterán

Ráállsz a hibás címre és Shift-Delete.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#15307) F_Zolee válasza spiritex (#15306) üzenetére


F_Zolee
veterán

Áh, köszi. Eddig működött sima Del-el is.

(#15308) Sonja


Sonja
veterán

Valakinél működik a szinkronizáció a jelszókra is? :F Mert én akár hogy próbálom, másik gépen (ott Linux) hiába jelentkezek be, mindent szinkronizál, kivéve a rengeteg elmentett jelszavamat. :( :((( Akkor mi a fenének van benne, bakker. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15309) saltanus válasza w333 (#15304) üzenetére


saltanus
aktív tag

Köszönöm!

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#15310) Rimuru válasza Sonja (#15308) üzenetére


Rimuru
veterán

Chromium (Linuxon hoztam létre) és működött.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#15311) Sonja válasza Rimuru (#15310) üzenetére


Sonja
veterán

Én a Google Chrome-ot próbáltam, az nem. Utána feltettem a Chromium-ot, de az sem. :( Aztán töröltem mind a kettőt, mert rosszul működnek. Folyton ezt a hibát csinálja. Mindent megpróbáltam, ami itt (is) le van írva, de eredménytelen. :((( :O Megpróbálom a Linux topikba is.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15312) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !

A Chrome 29.0.1547.76 m verziószámú böngészőt használom. A youtube videókat nálam ha kirakom nagyba ,akkor így jeleníti meg.
Mitől lehet ez ?
Előre is köszönöm.

kengyel

(#15313) F_Zolee válasza kengyel (#15312) üzenetére


F_Zolee
veterán

A minőségen állítottál feljebb?

(#15314) kengyel válasza F_Zolee (#15313) üzenetére


kengyel
nagyúr

Természetesen, 1080p-ben szoktam nézni , vagy 720-ban. 10 videóból, 8-nál ezt csinálja. Az előző verzióval,nem volt ilyen gondom.

Lehet magával a feltöltött videóval lenne valami ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#15315) F_Zolee válasza kengyel (#15314) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kitudja. Most a youtube-on is újítottak valamit, mert amikor tölt be a videó akkor fent egy piros sáv megy... Nem ők lennének az első cég akik egy javítás alkalmával valamit meg elszúrnának.

(#15316) ETOM válasza kengyel (#15312) üzenetére


ETOM
addikt

Ilyen nálam is volt [link]
Letiltottam a beépített flasht akkor jó volt.. de végén felhúzott +úgyis újra kellett húznom rendszert azóta jó.. nem tudom mi a baja ilyenkor.

(#15317) Sk8erPeter válasza F_Zolee (#15315) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Most a youtube-on is újítottak valamit, mert amikor tölt be a videó akkor fent egy piros sáv megy... "
Ennek nem nagyon értem, mi köze lenne a full screenes problémához. Ez valóban csak a betöltést jelzi, ez nem olyan felháborító újítás. :D
Bár ha arra gondolsz, hogy minden újabb feature magával hozhat egy újabb bugot is, akkor végül is ha nagyon akarom, oké. :D

Sk8erPeter

(#15318) kengyel válasza F_Zolee (#15315) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most megnéztem IE-el, és Firefox-al, és ott rendesen működik . Egyszerűen nem értem, ilyen még nem fordult elő. Várok vele, esetleg majd egy frissítés megoldja.

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget.

kengyel

(#15319) F_Zolee válasza Sk8erPeter (#15317) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem a hibájára írtam, csak jeleztem, hogy valami újítást vezettek be. És itt nem csak az a csík a lényeg, mert biztos nyúltak olyanhoz is amiről te nem tudsz meg én se... Utóbbi gondolatmeneted a helyes. ;)

(#15318) kengyel: esetleg "nullázd" le a chrome-ot aztán lehet megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#15320) kengyel válasza F_Zolee (#15319) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már konkrétan mit értesz a nullázás alatt ? Vagy rakjam újra ?

kengyel

(#15321) F_Zolee válasza kengyel (#15320) üzenetére


F_Zolee
veterán

Töröld ki az összes előzményt amit csak tárolhat a program. Meg nemrég linkeltek a teljes lepucoláshoz segédletet. Ha az sem segít akkor telepítsd újra a wint. :F ;]

(#15322) kengyel válasza F_Zolee (#15321) üzenetére


kengyel
nagyúr

Megcsináltam most minden variációt, de sajnos semmi változás :(( Egyenlőre így marad, ezért most nem húzom újra a gépet. Minden esetre, érdekes !

kengyel

(#15323) Sk8erPeter válasza kengyel (#15322) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Egyenlőre" --> Egyelőre
"Minden esetre" --> Mindenesetre
;]

Sk8erPeter

(#15324) kengyel válasza Sk8erPeter (#15323) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez a kapkodás :)

Köszi tanár úr ! ;]

kengyel

(#15325) ETOM válasza kengyel (#15322) üzenetére


ETOM
addikt

chrome://plugins

Itt kikapcsolod a beépített flash plugint akkor a külsőt fogja használni és jó lesz. Bár nem tökéletes megoldás.

(#15326) kengyel válasza ETOM (#15325) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így már tökéletes.

Köszönöm. :R

kengyel

(#15327) ETOM válasza kengyel (#15326) üzenetére


ETOM
addikt

Nincs mit :R

(#15328) WayneGace


WayneGace
őstag

Frissült erre a verzióra 29.0.1547.76 m a chrome. Most, ha rámegyek az új lapra, akkor ott is megjelenik a google kereső, és alatt kicsiben 8 lap. Hogyan tudnám eltüntetni a google keresőt onnan?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15329) vans? válasza WayneGace (#15328) üzenetére


vans?
őstag

En meg a Programok nevu uj konyvjelzot szeretnem eltuntetni, ami bepofatlankodott elore, es nem lehet kitorolni...

hábm bábm

(#15330) w333 válasza vans? (#15329) üzenetére


w333
félisten

Jobb Klick / Alkalmazások gyorsparancs megjelenítése pipa ki !
Legalul az utolsó előtti lehetőség ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15331) vans? válasza w333 (#15330) üzenetére


vans?
őstag

Ezert szeretem ezt a forumot... Koszonom! :R

hábm bábm

(#15332) w333 válasza vans? (#15331) üzenetére


w333
félisten

Nincs mit ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15333) amulet


amulet
senior tag

Frissült a chrome, és indításnál a google kereső + 8 lap látható. Hogyan tudom ezt vissza állítani, hogy új lapnál és indításnál ne ez ugorjon be először hanem ahogy eddig volt, a programok?

(#15334) #41133696 válasza amulet (#15333) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami így néz ki:

Egy kiterjesztés feleslegessé vált :)

(#15335) #41133696 válasza #41133696 (#15334) üzenetére


#41133696
törölt tag

Megnéztem a kis gépen amin még nem frissült, és jól emlékeztem, hogy .76-ra végződött a régi verziószám is.. egyáltalán nem változott teljesen azonos :)

(#15336) spammer válasza WayneGace (#15328) üzenetére


spammer
veterán

Alapból sehogy. Maximum valami bővítménnyel.

--

(#15333) amulet: Lásd fenti válasz :) Esetedben felrakod pl. ezt: New Tab Redirect , majd a bővítmény beállításainál beírod címnek ezt: chrome://apps/

Viszont így lesz egy kis lag (késés), mert előbb megnyitja az új tabot és utána ugrik át az apps oldalra. :(
Vagy tényleg használj valami tabos bővítményt, ami alapból mutatja az appokat.

szerk: indulásnál elvileg működhet, ha a beállításoknál beírod, hogy induláskor -> Adott oldal megnyitása: chrome://apps

Nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15337) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma megjelent a könyvjelzők között egy programok nevű "kedvenc".Ezt hogyan tudnám törölni,egyáltalán hogy került oda?

ETOM:Köszi visszaolvastam közben és sikerült eltüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#15338) ETOM válasza ToBeY (#15337) üzenetére


ETOM
addikt

(#15339) wwhy


wwhy
veterán

Címsorból már nincs keresés :F
hiába nyomom az entert, nem reagál :( honlapcímet beírva meg ugrik rögtön.

Verzió: 29.0.1547.76 m

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15340) spiritex válasza wwhy (#15339) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam még működik, pedig lefrissült!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#15341) spammer válasza wwhy (#15339) üzenetére


spammer
veterán

De van.

Nézd meg, hogy itt szerepel-e a gugli: chrome://settings/searchEngines

Illetve a beállításoknál is van egy lenyíló menü (gomb), ott is szerepelnie kell, hogy a Guglival keresel címsorból.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15342) wwhy válasza spammer (#15341) üzenetére


wwhy
veterán

Szerepel, illetve a beállításokban is a google az alapértelmezett; ennek ellenére nem keres :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15343) laszlohu válasza spiritex (#15340) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam is működik, pedig lefrissült,
lehet, hogy a google instant miatt,
mert az nálam tiltva van.

(#15344) spiritex


spiritex
veterán

Én azt nem értem, hogy ha már meg tudták csinálni, hogy mikrofont és kamerát lehessen választani a beállításokban, akkor hangkártyát miért nem lehet??? Nagyon sokszor jó lenne, ha nem az erősítőn szólna, mondjuk késő este egy YT video, hanem a nyitott kialakítású headset-emen. Ezt pillanatnyilag csak a Default hangkártya váltogatásával tudom elérni.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#15345) pethYeti válasza #41133696 (#15334) üzenetére


pethYeti
addikt

És nekem vajon miért a régi van még?

(#15346) aizen92


aizen92
addikt

volt az elmúlt 1-2 napban frissítés? mert valami iszonyat lassú és szétfagy folyamatosan. 3nál több tabot megnyitok meghülyül, fagy, akadozik, "program nem válaszol" stb. :F

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15347) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ma kicsit besokalltam az új chrome frissítésen, először arra kellett rájönnöm, hogy az új mostanában bezárt lapok opciót semmire sem tudom használni, eddig az volt a jó, hogy bezártam chrome-ot 10-20 megnyitott oldallal együtt, és amikor legközelebb megnyitottam, az új lap alján a mostanában bezárt lapok között bennvolt, hogy pl 18 lap, rákattintottam és megnyitotta mindet, de most ha bezárom és később megnyitom, akkor bogarászhatom ki az előzmények közül a dolgaimat, mert üres a mostanában bezárt lapok.
Másodszorra: játék alatt elindítok egy youtube lejátszási listát, és szaggatnak a zenék, ilyet sem csinált a frissítés előtt, elég frusztráló főleg online játék alatt.
És harmadszorra amit leginkább nem értek: az új lapon van egy nagy google felirat meg fehér keresősáv, eltakarja a fél oldalt, ha a keresősávba kezdek el írni, akkor pedig a google felirat meg keresősáv eltűnik, és a fenti keresősávba írja, ahol a weboldalakat nevét is írja azt, amit gépelek, hát normális? Akkor meg minek oda a google felirat meg a keresősáv? A gyakran látogatott weboldalakat meg összekicsinyíti a keresősáv alatt, a témám hátterét meg perfektül kitakarja, hiába kicsinyítem vagy nagyítom...
Ott járok, hogy most már a chrome mint böngésző, többé már semmiképpen sem felel meg nekem, de ennél jobbat sem tudok találni, úgyhogy megpróbálom helyrehozni ezt a katasztrófát, amiről úgy gondolták, ha gondolkodtak egyáltalán, hogy jó lesz, van valami módja, hogy olyan legyen újra, mint frissítés előtt?

(#15348) WayneGace válasza Pukkancs (#15347) üzenetére


WayneGace
őstag

Én se értem ezt a frissítést. Egyszerűen nem logikus, amellett, hogy még zavaró is. Én is kérdeztem tegnap és nincs.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15349) spammer válasza Pukkancs (#15347) üzenetére


spammer
veterán

1, Beállítások->Induláskor->Folytatás ott, ahol abbahagytam

Tudom, ez nem ugyanaz, ez alapból megnyitja őket induláskor, de ha amúgy is meg akarod nyitni őket, akkor viszonyt egyszerűbb, mert kattintanod sem kell.

2, Címsorba: chrome://plugins

Lenyitod a listát jobb oldalon (+ jel), aztán ha több flash plugin van engedélyezve, tiltsd le az egyiket! Ki kell próbálni, melyik a jobb (nálam a Pepper van kikapcsolva.) Esetleg: Beállítások->Rendszer->Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint (pipa be vagy ki)

3, lásd [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#15350) Pukkancs válasza spammer (#15349) üzenetére


Pukkancs
tag

1. Tökéletesen megfelel, köszi.

2. Kettő volt itt is, az egyik a system 32-t írta helynek, a másik a chrome mappájában valamit, a system 32-set kikapcsoltam, de még nem próbáltam ki, hogy így szaggat-e.

3. Ez nagy kár, próbáltam más bővítményeket, ami modernné teszi meg hasonlók, de a végeredménynek a témahátterem helyére egy sötétkék hátteret kaptam, minden más maradt a téma színe, de itt már kezdem sejteni, hogy mit kell csinálnom, készítek egy egyedi témát, ami teljesen le fogja utánozni a mostanit azzal a kivétellel, hogy a háttérkép meg lesz szerkesztve, egy rajzfilmfigura van rajta, de más helyre fog kerülni, hogy ne legyen eltakarva (ez számomra fontos, hogy ott legyen, ha ránézek mindig pozitívabb leszek). A totál felesleges keresősávon, google feliraton meg a pici weboldalikonokon meg maximum dühöngeni tudnék.

Mindent összevetve köszi a segítséget, ezt téma pár dolgot még kiokoskodom vagy megcsinálom valahogy, de így legalább csak a komfortból veszítek egy picikét.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.