Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) L3zl13 válasza Grunya (#900) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem hinném. Már vannak más gigabájtos mailboxot kínáló szolgáltatások is. Ha lecsökkentik a tárhelyet, akkor semmi értelme nem lesz a Gmailnek...

Aki hülye, haljon meg!

(#902) b14 válasza L3zl13 (#901) üzenetére


b14
senior tag

ja.
A zinviteket kosz.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#903) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Elnézést hogy nem olvasom végig a topicot.A következő a gondom:

A PopPeper nevü progival ellenörzöm a postafiókjaimat. És a gmail-nál gondjai vannak. Kiszolgálónak a pop3.gmail.com van beirva, portnak a 110-es.

Jó ez így? :F

[kép]

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#904) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Hu, ez nagyon hamar lecsúszott...[kép]
Nem baj, ha felhozom?

[kép]

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#905) b14 válasza oregcsóka (#903) üzenetére


b14
senior tag

A gamiles fiokodnal engedelyezni kell a settingsnel.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#906) oregcsóka válasza b14 (#905) üzenetére


oregcsóka
őstag

Bocsi, ezt nem igazám értem.:F Mit kell engedélyezni, és hol? A PopPeper beállításainál mondod? Mert ott minden Ok, kivéve ezt a 110-es portot, mert az lehet hogy rossz...:(

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#907) b14 válasza oregcsóka (#906) üzenetére


b14
senior tag

A www.gmail.com -on kell engedélyezni a settings menüben a pop3 elérést.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#908) oregcsóka válasza b14 (#907) üzenetére


oregcsóka
őstag

Ok, köszi, már vártam a válaszodat, nagyon...:D

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#909) b14 válasza oregcsóka (#908) üzenetére


b14
senior tag

:F

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#910) b14


b14
senior tag

Már megint: UP

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#911) b14


b14
senior tag

Kezdődik előröl?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#912) oregcsóka válasza b14 (#909) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát azért írtam, hogy nem tudtam hogy a gmail-on a settings menüben kell állítani, és marhára zavart, hogy nem sikerül ellenőriztetnem, nos még most sem jó, de most már nem zavar annyira...:D

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#913) b14 válasza oregcsóka (#912) üzenetére


b14
senior tag

Miért nem hagyod ezta popuppert?
Van gmail notifier, ami automatan ellenoriz.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#914) oregcsóka válasza b14 (#913) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát mert a Poppeper magyar nyelvü, és van a családban 8 e-mailcím, eddig nagyon bevált, úgy is mondhatnám, hogy tökéletes. :D
De ki fogom próbálni, amit ajánlasz, köszönöm! ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#915) jakobkacsa válasza oregcsóka (#914) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

csak egy tipp: en ThunderBirddel nezegetem a gmailes leveleimet
magyar nyelvu, sok cimet kezelo, rendes levelezoprogram :)

Dyslexia for cure found!

(#916) b14 válasza oregcsóka (#914) üzenetére


b14
senior tag

Jó.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#917) oregcsóka válasza jakobkacsa (#915) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszönöm, ezt is kipróbálom, de már csak a hétvégén lesz időm rá...;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#918) vigno


vigno
csendes tag

az addig okés, de hogy lehet jelentkezni?

... szerintem ...

(#919) vigno válasza vigno (#918) üzenetére


vigno
csendes tag

úgy tudom, meghívás alapján
megkérnék valalakit, aki rendelkezik ilyen címmel, hívjon meg engem plíííííz

előre is köszi a meghívást.

... szerintem ...

(#920) b14 válasza vigno (#919) üzenetére


b14
senior tag

A b14.uw.hu honlapon találsz meghívót.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#921) b14


b14
senior tag

Up, a kedvencem

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#922) b14


b14
senior tag

UP

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#923) vigno válasza kretenallat (#885) üzenetére


vigno
csendes tag

please invite me also.

... szerintem ...

(#924) b14 válasza vigno (#923) üzenetére


b14
senior tag

A b14.uw.hu -n találsz inviteot.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#925) attavanti válasza vigno (#923) üzenetére


attavanti
tag

en azert kuldtem neked egy invite-ot, hatha egyszerubb igy mint bongeszgetni..

(#926) Blackmate


Blackmate
senior tag

Egy gyors kerdes: mennyi idö ''nem hasznalat'' utan törlik az accot? Magyarul mennyi idöközönkent kell ranezni? Freemailnel ugye 3 honap. Gmail?

(#927) Blackmate válasza Blackmate (#926) üzenetére


Blackmate
senior tag

jUPájdé

(#928) pampika válasza Blackmate (#926) üzenetére


pampika
őstag

A faq-ban valahol benne van,de asszem tán 9 hónap.

(#929) Pópa


Pópa
senior tag

Hali mindenkinek!

Szóval a gond... : Nem megy az gmail-es smtp elérésem email kliensből.

---
Kinek működik? Melyik progit használja? Beállítások? Valami különleges?


help, mert már felidegesít.


---------------------------------------------------
b14! Raktam fel vagy 30-at. Van még tartalékon 100 azonnal mozgósítható. Légyszi majd holnap nézd át őket. Amúgy az előbb már jött is egy visszajelzés, hogy regeltek... :)

Trust is good, control is better!

(#930) Grunya válasza Pópa (#929) üzenetére


Grunya
aktív tag

smtp server: smtp.gmail.com
ill. TLS , vagy TTL serverre állítsd és kapcsold be az azonosítást. Asszem...
Nekem The Bat!-tal működik.

[Szerkesztve]

(#931) efge


efge
aktív tag

ha kell vkinek invite:
Bővebben: link

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#932) pampika


pampika
őstag

Nőtt a gmail fiók mérete!! Ha jól fogtam,akkor 2 giga lesz és ha lesz több tárhelyük,akkor mégtübb lesz a tárhely a usereknek.Nekem most épp 1140 mb az elérhető :D

(#933) g4dg3t válasza pampika (#932) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Infinity+1 :C :C :C

:DDD

(#934) b14


b14
senior tag

Örömünnep!!!
Ha nem csak 4.01

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#935) b14


b14
senior tag

Mivel 2 gb a tárhely ezért frissítettem ez invitokat a b14.uw.hu -n. Regisztráljatok most!

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#936) crab


crab
senior tag

na ha így haladunk akkor, tényleg soha nem kell majd törölni a leveleket!:C
egyébként én eddig 47mb-ot gyűjtöttem össze, szal van még 1953 mb tárhelyem!:D

(#937) b14 válasza crab (#936) üzenetére


b14
senior tag

Nekem 16 mb.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#938) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

a mailpont nyitóoldalán jelent meg a köv hír
Bővebben: link

most akkor ki csatlakozott kihez?

vagy április elseje?

[Szerkesztve]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#939) b14 válasza vizslakutya (#938) üzenetére


b14
senior tag

Sztem 04.01

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#940) Sil válasza pampika (#932) üzenetére


Sil
senior tag

És azt láttátok, hogy már formázgatni is lehet a szöveget levélírásnál (rich formatting)? (Igaz, én nem szoktam ilyen csicsákat belerakni az emailjeimbe, de van, aki szereti...)

(#941) pampika válasza Sil (#940) üzenetére


pampika
őstag

Először azt hittem,hogy csak bolondok napján mókáznak ezzel a tárhely növeléssel,de ma már 2050 mb a mail fiókom!Egy nap alatt azrt elég szép teljesítmény :))

A ricg text formatting még nem mindenkinek elérhető,folyamatosan vezetik be.Nekem eddig még nem aktív :U Van,akinek már bekapcsolták?Ugye nem kell akkor sehol (pl.settings) bekapcsolgatni,hanem egyszercsak megjelenik a levélírós ablakban opcióként? :)

(#942) crab válasza pampika (#941) üzenetére


crab
senior tag

2050 mb és még mindíg nő! igaz nem akkora ütemben mint 2 gigáig, de nő!:)

(#943) Sil válasza pampika (#941) üzenetére


Sil
senior tag

Igen, nekem már van. A Compose ablakban át lehet rá kapcsolni, a fájlcsatolós rész alatt.

(#944) pampika válasza Sil (#943) üzenetére


pampika
őstag

2051 mb :)
Én is megtaláltam a szöveg formázást...firefox behozza,de az opera nem :(( Pedig azt hittem végre,hogy teljesen kompatíbilissá tették az operával :U

(#945) F-ECT$


F-ECT$
titán

IE-ből most nem tudok belépni: ''Hiba az oldalon''. Másnál?

Dive ever, work never.

(#946) Sil válasza pampika (#944) üzenetére


Sil
senior tag

Az Opera 8 bétával se működik?

Egyébként tegnap feldobtam 10 invite-ot a b14.uw.hu-ra, és 9-et már el is vittek közülük... :)) (A https-sel kezdődőek voltak az enyémek.)

(#947) Sil válasza F-ECT$ (#945) üzenetére


Sil
senior tag

Nekem Firefox-szal semmi gond. Próbáld üríteni a Cache-t a böngésződben (IE-nél ha jól emlékszem, Eszközök / Internetbeállítások / Ideiglenesen letöltött Internetes fájlok), és törölni a Gmail-es cookie-kat.

(#948) G@ben


G@ben
addikt

Nekem is 2053 MB a tárhelyem. Jól meg is lepődtem, amikor a főoldalon egyre csak nőtt. :)
Akkor ez azt is jelentheti, hogy lassan kikerülhet a béta-verzióból, azaz véglegessé válik?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#949) _Petya_


_Petya_
őstag

Nem értek valamit. Miért éri meg a Google-nak több, mint 2 giga tárhelyet adni durva reklámok nélkül, amikor a freemail csak 5 megát ad, ráadásul undorító flashekkel takarják el az olvasás gombot, ott a banner a képernyő tetején, stb...
Ha majd szabadon lehet regisztrálni gmail-be, tehát nem lesz béta, akkor nagyon nagy lesz rá az igény szeintem, hogyan fogja ezt tárhellyel bírni a Google? (a csökkenés volna logikus lépés, ezt végképp nem értem, jelentős user szám növekedés, és még a tárhelyet is növelik?)

mod: A gmail notifier firefox extension szerint még mindig 1000 MB a tárhely :)

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#950) Sil válasza _Petya_ (#949) üzenetére


Sil
senior tag

Miért ne érné meg? Ez nekik egy viszonylag olcsó (hiszen a legtöbben meg se fogják közelíteni az 1GB-os korlátot se), ám annál hatékonyabb marketingfogás, ráadásul erősíti a márkahűséget is (ahogy a Forrester egyik elemzője mondta, keresőt könnyen vált az ember, hisz az nem jár különösebb következményekkel - de az emaillel más a helyzet, minél több emailt tárol valaki az egyik címén, annál nehezebben vált). És persze a Google image-ét (hogy milyen ''cool'' meg innovatív) is fenn kell tartani, és azt sem adják ingyen.

Apropó, a Firefoxos Gmail Notifier azért ír még mindig 1000MB-ot, mert az nem változóként szerepel benne, hanem csak sima szövegként, szóval ahhoz, hogy kezelni tudja a tárhellyel kapcsolatos változást, új verziót kell belőle kiadniuk a készítőinek.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.