Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1979) nap válasza Niquis (#1923) üzenetére


nap
addikt

Megneztem a linkeket. Rogton konnyes lett a szemem. Gyermekkorom alomgitarjai! Nemelyik kozuluk meg megfizetgeto arban is van... :o

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2016) nap válasza Thrawn (#2015) üzenetére


nap
addikt

Nagyon durva. :D
Az tetszik, ahogy dobol hozza. :R

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2038) nap válasza mongi_ (#2009) üzenetére


nap
addikt

Most találtam ki a hétvégén. Fogtam a számítógépes hagszóróimat és azt dugtam a torzítóba. Nem egy Marschall, de jó volt újra torzított gitárhangot hallani. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2844) nap


nap
addikt

A haverom szeretne eladni BOSS MZ-2 Digital Metallizer pedaljat
Szerintetek mennyiert lehet eladni?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2848) nap


nap
addikt

Köszi srácok a tippet.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3113) nap válasza gyikhus (#3111) üzenetére


nap
addikt

Anno a Metal Hammer Hungarica elso szamaiban volt Szekeres Tamasnak gitarrovata. Ott azt ajanlotta, hogy lehetoleg hasonlo nyaku gitarjaid legyenek (esetleg gitarcserenel), mert nehez atallni egy megszokott keztartasrol egy masikra.
En is inkabb az elektromosra szavaznek. Konyebb erositeni, effektezni, es "szarazon" halkabb.
Mindenkeppen balkezes gitart vegyetek. Egyik haverom balkezes letere jobbkezesen gitarozik. A sok gyakorlas ellenere is rengeteg problemaja van a pengetessel.
Henrixrol latni egy csomo kepet, hogy athurozott jobbkezes stratokon jatszik.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3122) nap


nap
addikt

Az alabbi multieffektek kozul melyiket valasztanatok (tobbnyire otthonra, fejhallgatoval), es miert?
-zoom g1x
-zoom g2.1u
-boss me-20
-boss me-50

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3123) nap válasza nap (#3122) üzenetére


nap
addikt

Esetleg a Korg AX5G?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3125) nap válasza DeadMen (#3124) üzenetére


nap
addikt

Mindenkeppen pedalosat szeretnek.
Elolvastam egy csomo tesztet, megneztem egy csomo arlistat. Ezek maradtak. Az a baj, hogy mindenki csak szepet es jot ir mindegyikrol, a hianyossagok nemigen kerultek elo.
Koszi, hogy segitesz! :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3130) nap


nap
addikt

Ugy nez ki, valamelyik zoom lesz. Mindkettonek vannak elonyei a masikkal szemben. Szoval meg merlegelek, olvasgatok, meg ilyesmi. Ha megvettem, majd omlengek egy sort. :D

Ja! Koszi mindenkinek, aki velemenyevel, javaslataval segitett! :R

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3166) nap


nap
addikt

Vegre sikerult megvennem! G1x lett vegul.
Delutan alltam neki kiprobalni, mire felneztem, besotetedett. :D Pedig csak gyari presetekig jutottam... Kozben vegig orgazmuskozeli allapotban voltam.
Ami furcsa, hogy szerintem gyorsan lecseng. Van egy regi boss pedalom, ott ebedelni is elmehetek kozben, meg akkor is szol. Itt meg szol egy darabig, szepen, ahogy kell, aztan egyszercsak minta elvagtak volna...
Azt hiszem, melyebben csak a jovo heten ismertkedhetek vele, mert van meg nahany elmaradt hazim.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3169) nap válasza Trub (#3167) üzenetére


nap
addikt

Koszi! Majd megnezem. ;)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3173) nap válasza kaoszpapja (#3171) üzenetére


nap
addikt

Szép a műfű. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3177) nap válasza Trub (#3175) üzenetére


nap
addikt

Ha azt nézzük, máshol van a gitár, teljesen máshogy áll a nyaka, más a kéztartás. Ez okozhat problémát gyorsabb, technikásabb témáknál.
Ha nem megy állva, probáld meg meggyőzni a többieket, hogy egy bárszék, vagy egy monumentális trón mennyire feldobná a szinpadképet. :D
Vagy játszd meg az extázist, és akkor fekve is gitározhatsz... :))

Emlékeim szerint a probákon nem az állva gitározás okozta a legnagyobb problémát, hanem hogy olyan fejnehéz volt a gitárom, alig bírtam megtartani. El is adtam.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3182) nap válasza TAKÍÍ (#3180) üzenetére


nap
addikt

Nem beszelgettel errol a gitarozas temarol a fateroddal? Lehet, hogy sokkal tobbet tud segiteni, mint gondolnad.
A husz eves hur nem annyira gaz, ha meg megis, akkor ugyis gyorsan elteped.
Hangolashoz egy kis segitseg.
A balkezessegrol meg annyit, hogy eloszor tenyleg logikai bukfencnek tunik a dolog, de igy van jol. A balkezeseknek erdemes balkezes gitaron megtanulni jatszani, kulonben sokkal tobbet kell gyakorolni ugyanolyan eredmeny eleresehez.
Gyakorolni kell, gyakorolni es meg gyakorolni. Akkor menni fog. Elobb-utobb raall a kezed. Eloszor vagni fogja az ujjaidat a hur, aztan jo kis borkemenyedes lesz rajta, aztan visszapuhul. Aztan belejossz.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3184) nap válasza TAKÍÍ (#3183) üzenetére


nap
addikt

Ertem. Pedig ezt ugy kene kezdeni, hogy bocibocitarka, meg bortonablakaban, hogy legyen sikerelmeny, aztan, ha komolyabbra fordul a dolog, johetnek a bovitett szeptimek, meg a 17/36-os utemek.
Egy sajat gitar sokat dobna az onbizalmadon, haveroktol is lehet sokat tanulni kezdetben, bar egyesek eskusznek, hogy eloszor gitartanar, nehogy valami rossz keztartas rogzuljon.
A gitar.lap.hu eleg sok hasznos es haszontalan dolgot tartalmaz. Erdemes nezegetni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3206) nap


nap
addikt

A hangzast mennyire befolyasolja a hangszedo es mennyire a gitar anyaga?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3232) nap válasza Dante.S (#3229) üzenetére


nap
addikt

Hogy van ez? Új házimozira van pénzed, gitárra meg nincs?

Mit vársz? Hogy rákötöd a házimozira a villanygitárt és egyből a metallikka fog megszólalni belőle? Valami gyenge kis vinnyogás lesz, amit hallasz, aztán tekersz egy kicsit a hangerőn és egy pukkanás lesz amit hallasz, aztán semmitse hallasz.
Én anno a magnómat nyírtam ki, mert senki sem szólt, hogy ne tegyem.

Villanygitárhoz érdemes erősítőt és/vagy effektet (torzítót) használni. A jó hangzáshoz jó erősítőre és/vagy jó effektre van szükség. Ami persze nem feltétlenül drága, de pénzbe kerül.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3236) nap válasza Eastman (#3235) üzenetére


nap
addikt

Pontosan melyik reszevel nem ertesz egyet?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3246) nap válasza cucka (#3238) üzenetére


nap
addikt

Kb en voltam a harmadik, aki mondta, hogy hazimozira ne kosse, mert lehet venni uj hazimozit. Meg hogy jol se szol. Amig.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3326) nap válasza Eastman (#3324) üzenetére


nap
addikt

Tábortűznél nagyon szépen ég...

Elvileg annyi az előnye a zakosztikós gitárnak, hogy megtanulja szépen lefogni a hangokat. Valamint nem kell mellé effekt meg erősítő.
Minden más ellene szól.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3327) nap válasza klien (#3325) üzenetére


nap
addikt

Tudsz biciklizni? Konyvbol tanultad?

Ha komolyan gitarozni akarsz, akkor erdemes nehany konyv arat raszanni egy jo tanarra.
Kezdetben megkonnyitheti es felgyorsithatja az indulast, ha valami nem tiszta, elmagyarazza, megmutatja.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3380) nap


nap
addikt

A modern tremolo rendszerek kozul melyiket erdemes valasztani es miert?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3387) nap válasza cucka (#3383) üzenetére


nap
addikt

Nekem is fix hurlabas a gitarom, de mar regota vagyom egy kis extra allatkodasra. Mindezt viszony szeretnem meguszni elhangolodas es hurszakadas nelkul, ugy hogy kozben a lehetosegeim maximalisak legyenek. Gondoltam van valakinek tapasztalata a temaban, amit megosztana.
Foleg olyan zenekre emlekszem, ahol erzessel kezelik a tremolokart.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3429) nap válasza lakisoft (#3426) üzenetére


nap
addikt

Hughes & Kettner ?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3430) nap


nap
addikt

Mi a kulonbseg a Fender/Squier azonos modelljei kozott?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3432) nap válasza M@trixfan (#3431) üzenetére


nap
addikt

Miben jobb a Fender? Mert, ha csak annyiban, hogy azt usa-beli munkaero rakta ossze...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3488) nap válasza benvolio (#3462) üzenetére


nap
addikt

Nekem g1x-em van. Ha nem ragaszkodom a pedalhoz, akkor line6 pod-ot vettem volna. A digitechtol meg valaki ovott valamelyik forumon.
Jol szol, tele van effektekkel, eleg jol parameterezheto. A legnagyobb hibaja, hogy az effektek sorrendje nem mindig stimmes. Hasznalhato elofokkent, vagy fejhallgatoval is.
Egyszer erdemes elolvasni a hasznalati utmutatot, masodjara nem kell, csak ha nagyon atsiklottal valami felett elso olvasaskor.
El lehet pepecselni a patternek beallitasaval, de mindenkeppen erdemes raszanni az idot, mert a gyari beallitasok a cucc tudasanak csak toredeket mutatjak meg.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3591) nap


nap
addikt

Olyan 30 ezer környékén láttam Squier stratocastert. Érdemes-e megvenni, vagy keressek valami mást?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3600) nap válasza nap (#3591) üzenetére


nap
addikt

Köszi a hozzászólásokat strat ügyben!
Eredetileg valamilyen telecastert kerestem, de mikor bementem a boltba, és ott volt ez a falon, akkor elgondolkoztam. Ez egy bullet strat, amit az ára ellenére szinte mindenki csak dícsért. Nem kőris, hanem amerikai hárs (basswood) a teste, kínai összeszerelés. Állítólag a hangolókulcsokat érdemes cserélni, a pickup cserével meg egészen olyan lesz, mit egy eredeti strat.
Az affinity strat meg már egészen olyan, mint, amilyennek az eredeti stratot képzelem. :) Igaz, az drágább is.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3706) nap válasza bodom87 (#3705) üzenetére


nap
addikt

Elvileg Balatonlellén ki lehet próbálni őket. Már csak meg kéne fűzni valakit innen a fórumról, aki a környéken lakik, hogy ugorjon be a bótba egy gyors tesztelésre.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3735) nap válasza bodom87 (#3703) üzenetére


nap
addikt

"valaki ismeri az Uniwell gitárokat?"

Vettem egyet. :B UST-50 N
A fa részek igényes kidolgozásúak, kifejezetten szépek. A nyak egy darabból van. (+pálca +fogólap) A test 4 darabból van összeragasztva, egy helyen eltér egy kicsit a két darab árnyalata, de a másik két illesztést közelről kell keresni. Mindezt azért, mert natúr, tehát csak lakkozva van. Már nagyon várom, hogy besárguljon, beérjen a szine.
A koptatólap 3 rétegű, amire a fenderes topikokban gerjedtek a harmony centralon. Érdekes, hogy ennek a kidolgozását nem vitték túlzásba. Egy smirglivel könnyen javítható.
A hangjáról még ne kérdezzetek. Az új húrok zengnek-bongnak. Bármit játszok, Shadows lesz belőle. Remélem, egy hét alatt beállnak, aztán normális hangja lesz a gitárnak.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3765) nap válasza Daweee (#3761) üzenetére


nap
addikt

Nem lehet, hogy a hőmérséklettel (ill. annak változásával) meg a páratartalommal van összefüggésben a dolog?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3771) nap válasza Daweee (#3768) üzenetére


nap
addikt

Nem rossz.
Mióta megvan, szinte csak ezen játszok. Benne van a jó kis strato hangzás. De ettől a gitártól még nem lettem David Gilmour.
Tetszik a hangja. Single módban kicsit zajosak a pickupok, bár duálban eltűnik a zaj, én jobban szeretem a single hangzásait.
Ölbe véve kényelmes mindenhol, de állva azért reszelgetnék rajta itt-ott. Régi fajta tremolo rendszer van rajta, nem Floyd Rose. Van hozzá tremolokar is. Azt ki se bontottam a csomagolásból.
Mielőtt megvettem több squier gitárt is kipróbáltam, mind más környezetben, más erősítővel. Mind máshogy szólt. Azt gondolom, ez se rosszabb egy bulletnél. Azért mertem megvenni, mert a harmony-centralon több topikban is dicsérték a kinai gitárokat .
Most boldog és elégedett vagyok vele. Majd tíz év múlva kérdezzétek meg, hogy eltekeredett-e a nyaka, vagy lett-e valami más baja.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3777) nap válasza Itome (#3776) üzenetére


nap
addikt

Esetleg magad készíted el?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3801) nap válasza Daweee (#3783) üzenetére


nap
addikt

Szerintem ne ajánlgasd balkezeseknek a jobbkezes gitározást.
Nem annyival drágább, és nem nehezebb annyival beszerezni egy balkezes gitárt, hogy megérje egy életen át szopni miatta. Cimborám balkezes, jobbkezes gitáron játszik, nem is rosszul, de sokat szop a gyors témákkal, és látja, hogy hova juthatott volna, ha a rendes kezeivel kezd el játszani. Mondta is, hogy a gyereket inkább zongorázni tanítsam, mint gitározni. (szintén balkezes)

Szerintem egyre több lesz a balkezes, mert korábban bevett gyakorlat volt, hogy átszoktatták jobbkezesre a balkezes gyerekeket, mostanában szerencsére ezt nem erőltetik már annyira.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3837) nap válasza Demonata (#3836) üzenetére


nap
addikt

Panelba miaf.nak erősítő?
Csak kínlódni fogsz vele, mert halkan csak prüntyög, ha meg kivezérled, a szomszédok vitetnek el a rendőrökkel.
Szerintem vegyél valami kisebb multieffektet (Line6 pod, Zoom G1), azzal már össze lehet hozni egy szobába megfelelő hangzást. Ki lehet tenni a jelet a 10wattosra, hifire, fejhallgatóra, igény szerint.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4222) nap válasza nesa (#4220) üzenetére


nap
addikt

[link]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4497) nap


nap
addikt

Marshall ms2, esetleg ms4-ről van valakinek tapasztalata?
(Egy időben minden hangszerbolt kötelező kelléke volt a pulton... )

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4610) nap válasza Gyick (#4606) üzenetére


nap
addikt

Line6 pod, vagy zoom g1.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4676) nap válasza Szten Márs (#4669) üzenetére


nap
addikt

Hangvilla? ;)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4726) nap válasza Szten Márs (#4725) üzenetére


nap
addikt

Úgy tűnik, neki is akusztikusat ajánlottak tanuláshoz, aztán nem bírt átállni pengetőre. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4811) nap válasza Eastman (#4808) üzenetére


nap
addikt

Dzs moll. :K

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4827) nap válasza Szten Márs (#4822) üzenetére


nap
addikt

Nem Moszkvában, hanem Leningrádban, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak...

Szóval nem esett szét, hanem szétszedtem.Kitakarítottam, rendbe raktam. Most jó.
Nem az első gitárom, és remélem, nem is az utolsó. Egyszerűen szerettem volna egy single coilos gitárt. Néztem előtte a Squier Affinityt is.
Az Uniwellel az a baj, hogy nincs mögötte semmi. Nem egy hangszergyártó cég, csak valaki gyárt és címkéz nekik. Amit gyártanak, az rendben van. Ahogy gyártják... szorgos kicsi kínai kezek összedobják, nem baj ha ott marad a forgács.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4829) nap válasza Szten Márs (#4828) üzenetére


nap
addikt

Csak magamra vettem, mert nem nagyon hirdette más itt a fórumon, hogy Uniwell tulaj. ;)
Én meg szeretem, mert jó gitár.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5010) nap válasza adnoctum18 (#4969) üzenetére


nap
addikt

Szerintem valami japán gitár. Pár hónapja mintha találkoztam volna vele, de már nem emlékszem hol. A fejen a logo ismeros, mintha szalamandra lenne rajta, de nem tudom cegnevhez kotni.
Hol találtad a képet?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5088) nap válasza Eastman (#5087) üzenetére


nap
addikt

Most akkor jó gitár volt, vagy nem volt jó gitár?
Ha jó volt, akkor nem mindegy honnan származik?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7320) nap válasza love (#7319) üzenetére


nap
addikt

Köszönjük szépen a Vintage 52' reklámot. Egyébként Szegeden is a Vintage 52' volt az egyik legjobb bolt, amíg be nem zárt. Szívesen jártam a Vintage 52'-be. Aztán volt egy bolt a Vintage 52' helyén a Gogol utcában, az meg elköltözött Sándorfalvára. De nem írom ki a nevét mert az már reklám lenne... Szóval most nincs már Vintage 52' Szegeden. Viszont hiába van bárhol máshol Vintage 52', oda nem járok, mert messze van.

Amiért viszont írni akartam, az ez.
Ez meg inkább a gyártóról (önidézet): ez, ez, meg ez.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7329) nap válasza benedekco (#7322) üzenetére


nap
addikt

Próbáltam egy kicsit szatírikus lenni. És 3 bolt közül nem volt nehéz az egyik legjobbnak lenni. ;) (Bolt, a szervízükhöz nem volt szerencsém.)
Mondjuk az eladók hozzáállása is sokat számít. Nem mindegy, hogy azt nézi, hogy mi érdekelhet, vagy azt, hogy lopni jöttem-e.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7340) nap válasza attailor (#7330) üzenetére


nap
addikt

Az Ipon forgalmazza az Uniwell gitárokat. Náluk van fórum is a gitárokról.
Hogy érdemes-e? Ha szemtelenül olcsón jutsz hozzá, akkor igen.
Ha biztosra akarsz menni, akkor érdemes Szten javaslatait megfogadni.

Más. Ezt most találtam. Nem tudom mi ez, de jól néz ki.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.