Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1529) alphaman0


alphaman0
csendes tag

Üdv mindenkinek, aki a következőkben tudna segíteni arról komolyan mondom elnevezek egy bolygót!! :R

Duke Nukem Forever-t elindítom és még csak a töltőképernyő jött ki, de befagy az egész gép aztán kékhalál üzenettel újraindul, mi lehet a probléma?

- a Játék eredeti
- régebben Win XP-n futott, nem volt vele baj
- a gépem egy atomerőmű, most cseréltem ki benne fontos dolgokat pl videókártya, alaplap
- Ugyanezt csinálja a CoD MW3-nál is, de más játéknál nem
- MW3 al idáig mindíg normálisan tudtam játszani nem volt vele gond..
- Steam-et is ujraraktam párszor, a játékokat is..

Mikor lefagy van mikor be ad kékhalált is, ami azért érdekes, és irritáló, mivel hogy tél óta 150 e forintom van benne és kb mindent kicseréltem benne. De ugyanakkor win7 -en ment az MW3 normálisan, ujraraktam a win7-et hogy jó legyen, és utána már az MW3 is töltőképernyőnél befagyott.. duke nukemmel pedig xp-n tudtam játszani. Talán valami hardware-es probléma lehet? :W

Konfig:
- Rendszer: Windows 7 Ultimate 64 Bit SP1
- Proci: AMD FX 6-core
- Alaplap:Gigabyte 970A-UD3
- RAM: AMD Memory DDR3 4GB
- Videókártya: Gigabyte GeForce 9600 (minden tökéletesen fut ezen a karin, még az MW3 is. Most vettem bele egy GeForce GTX 560-as kártyát, csak mikor beraktam a gépbe néha ujraindult mert kicsi volt neki a táp, szóval ideiglenesen visszaraktam a 9600-ast, utána pedig megint ujraraktam a win7-et és aztán már az MW3 sem indul el..)

(Már mindent kipróbáltam amit ajánlottak.. már végső elkeseredésemben írok ide, hátha.. nem tudom mitévő legyek) :F :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.