Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#20756) King Unique


King Unique
titán

Üdv!

Korábban említettem, hogy veszek Kingston HyperX Fury 120 GB SSD-t. Nos megvan. USB 3.0-án a TRIM működését akartam megnézni. Viszont nem tudom egyértelműen eldönteni...

Windows 7 (BOT mode):
• SSDOK nem látja a meghajtót...
• HD Sentinel lemez infóknál TRIM támogatva, engedélyezve
• SSD Life Pro: TRIM: supported, enabled
• Trimcheck ezt írja ki:
Test file created and deleted, and continuation data saved. Do what needs to be done to activate the SSD 's TRIM funkctionality and run this program again.

Windows 8.1 (UASP mode):
• SSDOK nem látja a meghajtót...
• HD Sentinel lemez infóknál TRIM támogatva, engedélyezve
• SSD Life Pro nem látja a meghajtót...
• Trimcheck ezt írja ki:
Test file created and deleted, and continuation data saved. Do what needs to be done to activate the SSD 's TRIM funkctionality and run this program again.

+ ezen tanács mentén, 2x teleírtam 8.1 alatt h2testw programmal, majd utána töröltem. Viszont a Crystal és Atto által mért kezdeti és utóbbi művelet után mért értékek, minimális eltérésekkel, de szinte megegyeznek. Ilyenkor mi van :F Ha nem megy a TRIM, akkor nem kéne sokkal jobban belassulnia, vagy mert új, azért nem jön ki?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.