Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok!
A Szigorúan piszkos ügyek trilógiát keresem és az eredeti 1968-as Thomas Crown ügyet.
Ha valaki tudna segíteni, hogy tudnám beszerezni ezeket, akkor dobjon egy üzit.
Köszönöm.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#352) Móci


Móci
addikt

Üdv!

Az őrület hullámhosszán című film ( UHF) érdekelne, ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
Egy bolt címe is sokat nyomna a latba...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#353) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Keresem ezt a filmet:

Psziciátria a halálipar.

Tud erről valaki valamit, valakinek megvan vagy csak drága pénzekért jutok hozzá? :)
Nagyon kellene...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#354) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Engem a Mindenki gyermeke - Jessica McClure megmentése c. film érdekelne, de eddig sehonnan sem sikerült megszereznem. Valaki tudna segíteni ?

Port.hu -n megtaláltam, adták anno tévében is, videokazira lett felvéve, de véletlenül le lett törölve :(((

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#355) MolCi válasza Andie (#350) üzenetére


MolCi
tag

Én erre a filmre tippelnék. Talán. Legalábbis nekem ez ugrott be arról amit te írtál.

[ Szerkesztve ]

(#356) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Srácok!
Nem tudom ki ismeri azt a rövid filmet, amire vadászok. Kb 80-as évek, asszem még Cannes - i filmfesztiválon is bemutatták nagyon régen, és kapott is valamit. Nagyon homályosak az emlékeim.
Szóval szerintem Pikes Peak-ről jön le egy raliautó, de nagyon kicentizve minden egyes métert, a szakadék és a földút határán nyomja, kb három gépálással mutatja végig a filmet a rendező. 1, Belső bukósisakos ismeretlen nagyonkomoly pilótát mutató - 2, Helikopteres, látványos, főleg szakadékoknál, 3, szokásos belsőnézet.
Már vagy tíz éve vadászok rá, de egyszerűen semmi. :F

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#357) qdak válasza Topiccsendőr (#356) üzenetére


qdak
addikt

hátha segit you: [link]

tippem

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#358) Topiccsendőr válasza qdak (#357) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szerintem ez lesz az!!!!
Kösz! Youtube a barátod... :D
[link]
(úgy látom,ez ugyanaz amit linkeltél)
A homályos emlékeimről ennyit:
1990
International Film Festival Houston - Gold Award.
:DDD
Ha tehetitek nézzetek rá.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#359) qdak válasza Topiccsendőr (#358) üzenetére


qdak
addikt

az összes hill climb durva amugy
szivesen :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#360) #53246592


#53246592
törölt tag

megvan valakinek vagy tudja valaki honnan tudnam megszerezni az Északi-sarkkör szerelmesei (Lovers of the Arctic Circle / Los Amantes del Circulo Polar) cimu filmet magyar szinkronnal? a duna tv-n ment mar eleg sokszor, onnan felvett valtozat tökeletes lenne :)

(#361) brownus


brownus
veterán

A Számvetés című dokumentumfilm-et, privibe jöhetnek a T-linkek, előre is köszi!

(#362) jaspis


jaspis
újonc

Sziasztok!

Keresem a Próbababa című filmet, ha lehet, eredeti szinkronnal. Ha megvan valakinek, az írjon priviben. :))

Köszi előre is!

(#363) dokar


dokar
addikt

Keresem az "X Látogatók" című filmet.

extra - SEXRay

(#364) Janoska26 válasza dokar (#363) üzenetére


Janoska26
addikt

nekem az XXX Anállátogatók van meg az nem lesz jó? :U :DD

(#365) Thomas1


Thomas1
őstag

Valakinek megvan esetleg a TC2000 című Bolo Yeung film?

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#366) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!
Keresek egy film címet.
Amire emléxem:
Harrison Ford volt benne és Michelle Pfeiffer.
Egy részlet belőle:
A csaj fexik a kádban, mert a pasi lebénította valami inekcióval, ami lebénította a nő izmait. A faszi meg közben megendgedte a kádban a vizet, de a nő nagy nehezen a lábújjával ki tudta húzni a dugót és így nem fulladt meg.

Ötlet a film címére?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#367) G@ben válasza legiaap (#366) üzenetére


G@ben
addikt

Temetetlen múlt

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#368) legiaap válasza G@ben (#367) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszönöm

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#369) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Keresem ezt a filmet, ha valakinek meglenne, kerem jelezze priviben!

:R

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#370) JohnnyX válasza JohnnyX (#369) üzenetére


JohnnyX
senior tag

:O

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#371) szilchi


szilchi
őstag

Üdv.Keresem az "Emlékek lánca" címü hindi filmet.Elég régi.Vagy ha esetleg ismeri valaki az eredeti filmcímét,az is jó lenne.Thx.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#372) JohnnyX válasza JohnnyX (#369) üzenetére


JohnnyX
senior tag

:F

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#373) Makaveli


Makaveli
senior tag

Olyan filmet keresek, amelyben a végén a filmszereplők egy repülőgépet építenek a sivatagban, és elrepülnek... :F

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#374) G@ben válasza Makaveli (#373) üzenetére


G@ben
addikt

A Főnix útja lesz az!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#375) Makaveli válasza G@ben (#374) üzenetére


Makaveli
senior tag

Köszi! :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#376) Tinglit válasza Gismo (#1) üzenetére


Tinglit
csendes tag

Keresek egy filmet. Igazabol egy sorozatresz. Tippem szerint Millenium, de sehogy sem talalom.
Arra emlekszem, hogy Frank (mar ha o volt az) leall a kocsival az ut szelen, leul a kocsi ele gondolkodni mittudomenmi miatt. Megy a sorozatresz, es a vegen meg mindig a kocsi elott ul, csak mar az eso is esik, igy talaljak meg. Valami fura allapotba kerult, es emiatt kvazi ugymaradt.
Baromira idegesit, hogy nem talalom. :/ Es gozom sincs, hogy a resz fotortenete mi volt.
Lehet, hogy X-atkak?! Pffhhh...

(#377) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Hello mindenki!

Most kapaszkodjatok meg :DDD

Egy olyan filmnek a címére lennék kíváncsi ami az HBO-n ment nem is egyszer de soha nem az elejtől néztem így nemtudom a címét és meg akarom szerezni DVD-n.Egy fekete folyadék a "gonosz" :DDD ami beleköltözik az emberekbe( Nem a Halotasház ), és utána az emeberek is olyan fekete sarat lőnek más emberekre, és azok is átváltoznak :D szóval marha jó film, műfaja:horror.
Remélem tudtok segíteni

Köszönöm!

Üdv
:R

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#378) birno


birno
addikt

Sziasztok!

A Tom Tykwer által rendezett "True" című rövidfilmet keresném, aminek egy 7 perces vágott verziója látható a "Párizs, szeretlek!" című filmben.
Nagyon érdekelne, hogy mi az a 3 perc ami kimaradt... :)

(#379) Törzsúr válasza Törzsúr (#377) üzenetére


Törzsúr
senior tag

:O

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#380) Titok Levi


Titok Levi
tag

HELP!
Keresek egy mesét illetve filmet. Nem is tudom pontosan hogy írjam. Lényeg, hogy csak pár dologra emlékszem, de nagyon rég keresem és senki nem ismeri.

Na az a lényeg, hogy valami kislány van benne de lehet, hogy fiú és film (azaz élő szereplős). Semmi sztorira nem emlékszem, de EGY VALAMIRE IGEN. Belekerülnek egy tóba, vagy folyóba és lesűllyednek az aljára, ekkor ÁTVÁLT a FILM MESÉBE. Szóval innen rajzolva van a dolog. Lent a víz alatt valami város van, meg ilyen emberek de mintha csecsemőszerű lényekre emlékeztetnének. Na és akkor ott folynak események, van valami gonosz is. Na és arra emlékszem hogy ebben a vízalatti, rajzolt világban alapból mindenki boldog, meg vidám és minden színes.

Aztán feljönnek a víz fölé és megint film. Na ennyire emlékszem, és tudom, hogy nem álmodtam, van ilye film, mert át is vettük tán videóra és mondta faterom, hogy "nem vesszük át csak a mese részét mert az az érdekes", émmeg bólogattam.

Valakinek nem rémlik??

(#381) Zöld Sas


Zöld Sas
újonc

Hello mindenkinek keresem az ÁTLÁTNOK című filmet vhs-en vagy dvd-n. ( SECOND SIGHT ).

(#382) total90


total90
veterán

Cső!
Tudnátok nekem ajánlani néhány igazán jó vígjátékokat.Az sem baj ha kicsit régebbi,mert a mostani "poénos" filmeken inkább sírni tudnék mint nevetni :(((

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#383) C64 válasza total90 (#382) üzenetére


C64
őstag

Hali

Az utóbbi évek legjobbjai:
Shaun of the Dead
Juno
Superbad
Hot Fuzz

Örök klasszikus:
Life of Brian

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#384) Titok Levi válasza total90 (#382) üzenetére


Titok Levi
tag

A Hot Fuzz-t (Vaskabátok) tényleg eszméletlen nagy. Nem tom mennyire tudod élvezni a filmet ha angolul nézed, ha igen akkor nézd meg úgy. Kúrva nagy. Azon én nagyon meghaltam.

!!! Jay és Néma Bob visszavág !!! (ez eszméletlen)

Clerks 2 (CSAK ANGOLUL NÉZD MEG, MAGYARUL ISZONYATOSAN GAGYI SZAR FOS OKÁDÉK, ROHADJON MEG AKI A SZINKRONT CSINÁLTA)

Dogma

Haláli hullák hajnala az is fasza.(akik a hot fuzzt is csinálták)

Torrente 1-2. (3at nem láttam)

Kidobós (ez is nagyon nagy)

Wedding Crashers (idézet a filmből miheztartás végett: "Fogd be a pofád ha hozzám beszélsz!")

Starsky & Hutch

Johnny English (ez is jó, mégha nem szereted Rowant akkor is.)

most nem jut eszembe több. Csá

[ Szerkesztve ]

(#385) Törzsúr válasza Törzsúr (#379) üzenetére


Törzsúr
senior tag

:O

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#386) total90


total90
veterán

Köszi srácok( chaplin & Titok Levi )

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#387) Ariovsitus


Ariovsitus
csendes tag

Sziasztok !

Egy kb. 15-25 éves amerikai, vagy kanadai horrorfilm címét keresném.
A történet arról szólt, hogy egy Cathy nevű talán orvos csajt, a halott anyja szelleme kísérti. A film végén kiderül, hogy egy korábban kezelt ikerpár szórakozott csak vele. Sehol sem találom.

Segítsetek!

(#388) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok!

1. Talán úgy jó 10 éve láttam az HBO-n egy filmet, amiben a főszereplő srác Uri Geller-t játszotta, vagy lehet, hogy nem is őt, mindenesetre a film levégén mindenképp szó van Uri-ról. A főszereplő srác ugyanúgy kanalakat hajlított és egyéb parafenomén képességei voltak... Ez nem dokumentumfilm volt, hanem egy rendes film. Akkor nagyon tetszett és mostanában eszembe jutott, szívesen megnézném újra, viszont nem emlékszem a címére már sajnos...

2. Ezt is már jó pár éve láttam talán a Tv2-n, egy csávóról szól, aki egy balesetben elveszíti a kezét, de megkapja valaki másét, azonban kiderül, hogy a donor egy gyilkos volt. A gyilkos kéz pedig néha teljesen irányíthatatlanná válik, és olyan mintha a gyilkos akarata irányítaná, a csávó a feleségét is megtámadja éjjel az ágyban az új kezével, stb. Ennek sem emlékszem sajnos a címére, de megnézném újra. Ha jól rémlik, a gyilkos (donor) filmbeli neve Charlie Flatcher volt.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#389) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Keresek egy pár régebbi filmet (Mind Kevin Costner). Nem tudom , kinek van ,meg esetleg. Akár szinkronosan akár feliratosan.

Ezek lennének.

Álmok nyomában
Testamentum
(The Gunrunner)
Hegyek pokla
Fandango
Nincs kiút
Baseball bikák
Baseball álmok

Előre is köszönöm a segítséget!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#390) Titok Levi válasza AMD Power (#389) üzenetére


Titok Levi
tag

Torrentes téma:
***
:K

[ Módosította: Thrawn ]

(#391) rien válasza Ck. (#388) üzenetére


rien
senior tag

2: Tuti láttam, csak az zavar meg, hogy olyan mintha lenne egy újabb feldolgozás is belőle, de lehet kavarom valamivel :F mindenesetre hátha ezt keresed: A kéz

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#392) Törzsúr válasza Törzsúr (#377) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Erre 5-letetek sincs? :DDD

:O

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#393) FireShadow válasza Törzsúr (#392) üzenetére


FireShadow
senior tag

pedig ismerős.. mennyire mainstream film?
hatazorozzan emlekszem valami fekete mászó trutymóra

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#394) Törzsúr válasza FireShadow (#393) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Biztos nagy film volt régebben kb. olyan 2000-2005 között tippelem a megjelenést. :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#395) FireShadow válasza Törzsúr (#394) üzenetére


FireShadow
senior tag

attol tartok a spiderman 3ban a fektete nemtommivel keverem de nem biztos
itt keywordok között lehet keresgelni ha emlekszel valamire amit inkabb beirnak keywordok közéé. mert a black monster az ugy nincsen :D fooldala

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#396) total90


total90
veterán

Hi!
Ajánlanátok valami foci témájú filmeket.A Goal 1-2,Green Street Hooligans és a In the Hands of the Gods kilőve,mert azok megvannak....előre is thx

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#397) edipqe


edipqe
senior tag

vmi jó romantikamentes háborús film kéne, az se baj ha fekete fehér.

Rian közlegény nem, és még sok más mivel sok háborús filmet láttam már...de mostanában nem gyártanak, annyit.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#398) Törzsúr válasza edipqe (#397) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Halál 50 órája :K

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#399) (Darkwood) válasza total90 (#396) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A magyar 6:3, avagy játszd újra Tutti! :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#400) balesz^


balesz^
tag

Sziasztok!

Zűrzafír, avagy hajsza a kék tapírért

[link]

Aki tudja hol szerezhető be ez a film légyszi közölje velem.

Előre is köszi!

balesz^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.