Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Sziasztok!!Én is keresek egy filmet! TV-ben láttam, sok évvel ezelőtt. A színészek "ismeretlenek". A főszereplő pár (talán) Írországban együtt nő fel, a fiú családja halászattal foglalkozik. Szerelemesek lesznek egymásba. ( A film elején aratás van.) A lány Párizsba megy továbbtanulni, amivel együtt jár, hogy átértékeli az addigi életét, már lenézi a halászok életét és férjhez megy idős tanárához. Sok évvel később véletlenül találkozik újra gyerekkori szerelmével (akinek időközben családja lett), amikor az egy szakszervezeti tüntetésre érkezik Franciaországba. Fellángol a szerelem köztük, és attól kezdve évente talán 1 hetet töltenek együtt ...

(#2002) Melorin válasza Melorin (#1471) üzenetére


Melorin
addikt

Megtaláltam végre! Red Cliff. Csak két év kellett hozzá, hogy megtaláljam :DDD

(#2003) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali!

Azt a filmet keresem, ami alapvetően modern környezetben mutatja be a Le Mans-i versenyt. Úgy saccolom, hogy 2000-2005 közötti film lehet. Nem igazán találtam meg az interneten, hátha ti tudjátok. Tulajdonképpen már csak arra emlékszem a filmből, hogy az idősebb faszi meséli a fiatalabbnak, hogy az árnyékban jobban tapad a gumi, vagy valami ilyesmi. Köszi előre is a segítséget.

(#2004) Pötyi válasza Coccolino_O (#2003) üzenetére


Pötyi
őstag

Fék nélkül - Michael Vaillant

IMDB

mozi.hu

QNX is cool!

(#2005) Coccolino_O válasza Pötyi (#2004) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez lesz az. Köszi.

(#2006) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

sziasztok Keresem azt a francia, vagy angol filmet mely kb. 1970-1980 között készülhetett. A főszereplő szemüveges, középkorú férfi. Éjjel betör egy kártyanyomdába, és a klisén egy apró jelölést helyez el. Ezután azokba a kaszinókba megy játszani, ahová ezeket a kártyákat szállítják. Speciális nagyítással ellátott szemüvegével felismeri a lapokat, és állandóan nyer. Előre is köszi !

(#2007) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Régebben láttam egy filmet de valami oknál fogva nem jutottam el a végéig.
Valami olyasmi történetről szól hogy egy fiatal lányt fogva tart a saját családja és ez a lány megpróbál megszökni.

Esetleg valaki tudja a nevét? Az biztos hogy 2011 utáni filmről van szó.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2008) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

sziasztok A Múltkor láttam a t.v.-be de csak a végét.Festő-müvész fiatalon meghalt.Felesége utca lány,vagy hasonló.Gyönyörü szerelem lesz,egy kislány születik.és az anya naplóját olvasva jelenik meg a film.Előre is köszi !

(#2009) flash-


flash-
veterán

sziasztok

egy filmet keresek:

amerikában kult film mai napig sokat emlegetik, de egyszerűen nem találom (pedig 80as vagy 90 es években játszódik,,)

akció film,rendőr(nyomozó) párosról szól, san francisco vagy los angeles naplementék több alkalommal is vannak benne, ez így megmaradt mert emlékezetes képi világa van,valami drog ügyben nyomoznak...

egyszerűen nem jut több eszembe, sehol sem találom pedig elég nagy film...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2010) rozali


rozali
csendes tag

Kb 25-30 évvel ezelőtt volt egy pár részes sorozat a tv M-1en a címét nem tudom még gyerek voltam. A film arról szólt, hogy egy idős gazdag nőnek volt 2 lánya,és az egyik lányba beleszeretett egy pasi ami az idős nőnek egyáltalán nem tetszett. Miután többszöri kérésre sem akart szakítani a lányával, ezért elhatározta hogy az embereivel megöleti a pasit. Elvágatta a kocsiján a fékvezetéket,hogy a pasi belezuhanjon a szakadékba. A pasi viszont véletlenül a kocsit odaadta az öreg hölgy másik lányának,és ezért ő halt meg. A pasi ellen az idős nő hajtóvadászatot rendez, és már nem tudom mi lett a film vége. Még arra emlékszem, hogy a filmnek nagyon jó zenéje volt.

(#2011) Pötyi válasza rozali (#2010) üzenetére


Pötyi
őstag

Ki fizeti a révészt?

QNX is cool!

(#2012) MMIX válasza vilmos195809 (#2006) üzenetére


MMIX
addikt

Kaleidoszkóp. Warren Beatty (1966) [link]

(#2013) vilmos195809 válasza MMIX (#2012) üzenetére


vilmos195809
csendes tag

Nagyon szepen koszonom

(#2014) Arpee78


Arpee78
senior tag

Tud valaki filmet erről:
1980. áprilisában az Amerikaiak túszmentést kísérletek meg Iránban, ami ugye nem sikerült. Nem, ez nem az Argó akció
Wiki

(#2015) Pötyi válasza vilmos195809 (#2006) üzenetére


Pötyi
őstag

Figyi már! Rozáli szóról szóra, betűről betűre ugyanezt kérdezte az 1999-es hozzászólásban.

Rozáli = Vilmos ?

QNX is cool!

(#2016) MMIX válasza Arpee78 (#2014) üzenetére


MMIX
addikt

Angol nyelvű 1 órás előadás van a Youtube-on, irodalom angol nyelven, van egy TV film rész róla (IMDB)
Amikor az időjárás írta a történelmet (TV Series)
Operation Eagle Claw (2008)

Nem tudom megfilmesíthető-e esetleges Top Secret miatt.
Akció filmnek rövid lenne, én nem tudom mennyi amerikai nézné meg moziban a sikertelen túszmentő akciót.

Megfilmesítési jogokat is próbáltam, semmi. Vagy csak nem találtam, az erre a kérdésre szánt gépidő alatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#2017) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Egy régi krimit keresek amiben valami bankrablós sztori van. Régi 2002-es bmw-vel menekül az ember, de az akció előtt leszedi a szélesítéseket róla, így elfér a sikátorokban, az üldözők meg elakadnak...
Valaki esetleg..?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#2018) MMIX válasza Dirtyz (#2017) üzenetére


MMIX
addikt

Ha pontosabban tudod a típusát.
imcdb Internet Movie Cars Database.

Színész, jó szöveg, sztori, helyszín?

(#2019) liksoft válasza Dirtyz (#2017) üzenetére


liksoft
nagyúr

Régi 2002-es? Én '92-es Mitsubishit nyúzok, és remélem még sokáig. ;)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#2020) swoody válasza swoody (#1790) üzenetére


swoody
senior tag

? :F

A filmben amúgy végig szinte a kocsiban ülnek és beszélgetnek ki mit rontott el az életben, sajnos nagyon ködös mi is történt a filmbe, de valamiért iszonyúan megnézném megint.

(#2021) Dirtyz válasza MMIX (#2018) üzenetére


Dirtyz
őstag

Micsoda adatbázis, köszi, el leszek egy darabig, mire rátalálok.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#2022) Pötyi válasza Dirtyz (#2021) üzenetére


Pötyi
őstag

Halkan szólók, hogy van ilyen internetes adatbázis a filmekben szereplő fegyverekről is.

:D

QNX is cool!

(#2023) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Keresek egy a 70-es években készült francia krimivígjátékot. A főszereplő egy gazdag család gondnoka, aki mindenkit eltesz lábalól, és végül ő lesz az örökös.Egy kastélyban laknak. A gondnok a család kedvence lesz. A nagymama tolókocsis ("balesetben " meghal) az egyik rokon őrült zenész akit a gondnok befuttat. Sajna semmi más nem jut az eszembe Segítségeteket előre is köszi !

(#2024) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Régi motorosokhoz szegeződne a kérdésem, még talán 80-as évekbeli vagy talán 90-es években készült filmet keresek, bőven VHS korszak. Azt hiszem Visszatérés volt a film címe, e így semmit nem találok a neten.

Tartalma (amire emlékezem): A főszereplő csávó a film elején visszatér a szülővárosába (vagy legalábbis ahol sok évvel ezelőtt élt és dolgozott). Egy fekete Porsche 911 Turbója van (de ez sem 100% hogy pont ez a típus). Találkozik a régi barátaival munkát keresve, majd kap is. kocsikat kell elszállítson egy kamionnal egy megadott helyre. Igen ám, de egy helyi kemény autós banda a kornak megfelelő kocsikkal (pontiac stb.) és festésekkel (rikító sárga meg lila gagyi minden) beleköt a főhősbe és végig baszogatják. Az egyik egy helyi bandafőnök fia és annak haverjai.
Jelenetek amikre emlékszem:
- A főhős beül egy étterem teraszára levest enni, majd ennek a bandának a feje betalálja, majd beleköp a levesébe (szó szerint :) )
- A film legelején a kiírásoknál mutatják, hogy a főhős a fekete Porsche-jával suhan az utakon, majd egy kígyó sziszeg az út közepén. Főhős megáll mellette, kiszáll majd azt hiszem visszaszáll és áthajt fölötte.
- Van egy jelenet a film vége felé, hogy a főhős az autószállító kamionnal viszi a kocsikat, majd ez az autós banda megtámadja. A főhős kénytelen hátra mászni és lánccal rögzíti a kormányt, ami idő közben majd egyre jobban lazul, de mire lemenne az útról a kamion, vissza sikerül másszon.

Nagyon régóta keresem ezt a filmet, aki tudja,ne tartsa magában. Úgy emlékeztem, hogy Michael Biehn volt benne a főszereplő, de az ő filmjei között ilyet nem találtam. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2025) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!

Egy Youtube klipre emlékszek csak, lehet hogy sorozatból van, nem tudom. Egy terrorista, rajta suicide vest (bombák a testén), egy járókelőt megölel, majd egy bolt belsejéből látjuk hogy felrobban és vér borítja a bolt kirakatát/betör az üveg. Neten rákeresve csak a social experiment jön fel (terrorist hug-ra).

Köszi :R

4 8 15 16 23 42

(#2026) gembacsi válasza Plasticbomb (#1071) üzenetére


gembacsi
csendes tag

A kereséssel ugyanígy jártam, mint te. :-)
Válasz: Az utolsó csillagharcos.

(#2027) Pötyi válasza gembacsi (#2026) üzenetére


Pötyi
őstag

Ehe... Amikor három és fél évvel ezelőtt feltette a kérdést, akkor negyven percen belül már megkapta a választ...

:D

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#2028) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

sziasztok!!!.a 80-as években láttam egy filmet, amiről semmi más nem jut eszembe csak az, hogy van benne egy férfi akit kísért valamilyen gyerekkori trauma és összefüggésben van egy szélhárfával.

(#2029) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Megnéztem ma egy filmet és hát mit ne mondjak. Megütött egy kicsit. :B Szerintem egy jó szerzemény lett.
Tudnátok nekem ehhez hasonló filmeket ajánlani?

Erről van szó.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2030) spammer válasza Directors (#2029) üzenetére


spammer
veterán

Ez nem "olyan" "keresek" topik, inkább a Filmvilág topikban kérdezz rá szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2031) Directors válasza spammer (#2030) üzenetére


Directors
senior tag

Rendben,köszi. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#2032) Viktor77


Viktor77
titán

Régebben már kérdeztem, de hátha most beugrik valakinek.

Egy anya a gyermekével kiköltözik valami sivatagszerűségbe az apokalipszis elöl.
Egy rendőr is ellenőrzi őket.
Végül a nőt beviszik egy börtönbe, ahol vagy tényleg, vagy csak képzeli, de jönnek az apokalipszis lovasai, tőrnek-zúznak.

Olyan kb. 90-ig bezárólag láttam.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2033) Doner


Doner
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van egy "ember" aki egy csajjal él és azt hiszi minden rendben és egy teljesen hétköznapi ember, de találkozik ilyen fekete entitásszerű szörnyekkel akik az emberek félelmeiből táplálkoznak..És rájön hogy valójában ő is olyan mint ők és a felesége is, de csak azért játsza el hogy ő a felesége hogy kordában tudják tartani mivel sokkal erősebb bármelyiküknél és azért nem tudta ki is valójában mert a többiek kitörölték az emlékezetét mivel ő képes volt megölni a saját fajtársa egyikét és ez elvileg lehetetlen mivel halhatatlanok. De mégis megtette, de rájön hogy ő is egy ilyen szörny valójában. Van egy másik ilyen lény aki mellette áll és megtanítja neki hogy hogyan tud a félelem helyett pozitív energiákból táplálkozni.

Ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#2034) Kasya


Kasya
nagyúr

Sziasztok
Egy konkrét kérésem lenne. Nem tudjátok hogy ezt a filmet hol lehetne teljes egészében megnézni?
Megvenni, kölcsönözni, esetleg más módon megszerezni írj pm-et. Csak valahogy megnézhessen :)
Imdb

Nem tudom teljesen jó topikban kérdeztem e.

[ Szerkesztve ]

(#2035) MMIX válasza Kasya (#2034) üzenetére


MMIX
addikt

[link] <-----Itt. Német nyelven.
wikipedia szerint ingyenesen letölthető. (External links)
"Kaiserjäger is available for free download at the Internet Archive"

[ Szerkesztve ]

(#2036) Kasya válasza MMIX (#2035) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hálás köszönetem. :R

(#2037) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

A világ egyik legrosszabb filmjét keresem. A neve azt hiszem, hogy "rettentő hőség".
Amire emlékszem belőle: Valami szigeten, űrlény dinoszaoruszok jelennek meg és mindenkit meg akarnak ölni és azért jöttek a földre mert itt meleg.
Mindenkit hirtelen gyorsan kapnak el és ölnek meg, már kb. az elsö 5 percben ott vannak minden elözmény nélkül.
Remélem valaki tudja :D

Köszi

(#2038) littlelion21 válasza csipszikutya (#2037) üzenetére


littlelion21
addikt

erre a fosszarra gondolsz? :))

(#2039) csipszikutya válasza littlelion21 (#2038) üzenetére


csipszikutya
senior tag

erre bizony! köszi!

(#2040) Elvagyok


Elvagyok
senior tag

Sziasztok.Segítséget kérek hogy mi a címe annak a Gene Hackman filmnek,amelynek főszereplője Gene Hackman és egy lehallgató embert játszik,tanít valakit,a végére emlékszem konkrétan hogy rendőrruhában,esőben egy kerítéshálónál beszél az egyik Őt üldöző Kormányügynökkel.Laci. :R

Soha többé ...

(#2041) McDoug6lak válasza Elvagyok (#2040) üzenetére


McDoug6lak
tag

Szerintem erre gondolsz!
[link]

(#2042) Elvagyok válasza McDoug6lak (#2041) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Remélem és Köszönöm Szépen!!!Laci. :R

Soha többé ...

(#2043) Elvagyok válasza McDoug6lak (#2041) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Ez az a film!Le is töltöttem!Laci. :R

Soha többé ...

(#2044) McDoug6lak válasza Elvagyok (#2043) üzenetére


McDoug6lak
tag

Olyan kedvet kaptam hozzá, hogy éjjel én is letöltöttem:) Ma este meg is nézem ismét:)
Ez egy baszott jó film volt már akkor is amikor még anno moziba megnéztem:)

(#2045) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

Megpróbálom pontosan leírni. Azt hiszem, a címe valami olyasmi volt, hogy Khris/Chrys, de ez nem biztos.
Napjainkban játszódik, egy olyan gépről szól, aminek a segítségével az ember a jövőbe tud látni. Egy hihetetlen tehetséggel megáldott fiatal tudós (a neve talán Roid/Royd) segített elkészíteni egy neves professzornak (Aria/Arya). A tudós a jövőbe néz, hogy lássa a születendő gyermekét, de egy nagy épülettüzet lát a jövőben, erre elkezdi szétverni a gépet. A professzor ezután bezáratta a tudóst, és az agyát még életben tartja sokáig, hogy használhassa az időgépet. A tudós fia közben megszületik, felnő, és elindul megkeresni az apját. Csak rémképeim vannak meg, a srác közben becsajozik. Ő is szuper képességekkel rendelkezik, egyszer gyalog kerget egy helikoptert a városban, megment egy kisfiút, akit majdnem elütött egy kamion, a röplabdával átszakítja a hálót. Amikor megérkezik a városba, a reptéren egy motoros pár megpróbálja elrabolni a kofferjét, de óriásit esnek. Egy artista vagy bohóc lesz a haverja a srácnak, aki a mozgássérült kishúgának gyűjt pénzt műtétre. A prof látja a jövőben, hogy valaki meg fogja ölni, ezért elindul a tudóshoz, hogy megölje. A legvégén a srác betör a professzorhoz, aki majdnem lelövi az apját, de egy biztonsági őr megakadályozza, mert azt mondja, hogy az az ember a tulajdonképpeni jelszó a géphez, nélküle nem működik. Aztán az a bohóc meghal, de heppiend van. A srác amúgy nagyon jól bunyózik, pusztakézzel megy lőfegyver ellen meg ilyesmi.
Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne

(#2046) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

Amit keresek:
Szesztilalom kornyeken jatszodo film, bankrablo(?) apa a torveny altal uldozve, a filmben a fia elott lovik szitava. Ennyire emlekszem, de az nagyon megvan, hogy menekulnek azokkal a regi autokkal :)

A kb nulla informacio ellenere elore is koszonom a valaszokat! :R

Everybody lies.

(#2047) Pttypang válasza Pttypang (#2046) üzenetére


Pttypang
veterán

Kozben megtalaltam :R

Everybody lies.

(#2048) vilmos195809


vilmos195809
csendes tag

sziasztok Eszembe jutott egy film aminek a címére nem emlékszem,de arról szól hogy egy apának 2 lánya van, és egyik reggel arra ébred hogy a nagyobbik lánya reggel már kész nőként jön le a lépcsőn. Persze nem tudja feldolgozni hogy az ő kicsi lánya már randizik és kész nő lett ,és mindent megtesz hogy visszakapja a kicsi lányát. A filmnek azzal van vége,hogy végre elfogadja hogy nő lett a lányából de másnap reggel a kisebbik lánya is kész nőként jön le a lépcsőről azt is tudom hogy 2 részes.A segítséget előre is köszönöm!!

(#2049) Pötyi válasza vilmos195809 (#2048) üzenetére


Pötyi
őstag

Papa, én nő vagyok

mozi.hu

imdb

wiki

QNX is cool!

(#2050) vilmos195809 válasza Pötyi (#2049) üzenetére


vilmos195809
csendes tag

nagyon nagyon szepen koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.