Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Gismo


Gismo
addikt

HI!
Keresem azt a Rómeó és Júlia márkájú filmet amiben Leonardi DiKABRIÓ van!
Nem ő miatta kellene, hanem a benzinkutas lövöldözésben résztvevő autók miatt, meg persze a zenéje miatt(és persze a filmet se láttam)!
Tehát! Tud vki oan linket ahonnan letoom tölteni?
Köszi!

(#2) twollah válasza Gismo (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Probalkoztal mar egy videotekaval?

IMHO sokkal egyszerubb, es gyorsabb.

(#3) Gismo válasza twollah (#2) üzenetére


Gismo
addikt

Nem! A nővérem próbálkozott és nincsmeg elég sokhejen!

(#4) Gismo


Gismo
addikt

up

(#5) Yutani válasza Gismo (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát akkor még sokabbhejen kéne keresnetek... :DDD

#tarcsad

(#6) Gismo válasza Yutani (#5) üzenetére


Gismo
addikt

Csak van egy link ahonnan lelehet húzni!

(#7) MUŁĐER válasza Gismo (#6) üzenetére


MUŁĐER
addikt

bizonyos népszerű fájlcserélők segítségével?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#8) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Hali!
Én meg ''A lé meg a Lola'' c. filmet keresem. Esetleg nincs meg valakinek?
M1-es leadta pár hónapja, de megnézném mégegyszer.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9) VladimirR


VladimirR
nagyúr

alapelvek? warez?

(#10) csudri


csudri
őstag

Ez a topik sem lesz túl hosszú életű!

(#11) Gismo válasza MUŁĐER (#7) üzenetére


Gismo
addikt

Az a bizonyos fájlcserélő egy darab sincs nékem!
Ha vkinek +van cd-n akkor azt s szívesen fogadom!

(#12) Gismo válasza csudri (#10) üzenetére


Gismo
addikt

miért is?

(#13) VladimirR válasza Gismo (#12) üzenetére


VladimirR
nagyúr

alapelvek (amit mar biztos olvastal): Bővebben: link
ebben ez all:
''[...]
amit tiltunk fórumunkban:
[...]
-Wareztevékenység, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
--használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám közzététele, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
--használatára buzdítás,
--segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;
[...]''


[Szerkesztve]

(#14) Gismo


Gismo
addikt

Ja télleg!
Tehát még aztse lehet, hogy ha valakinek megvan és őt megkérjem, hogy adja kölcsön egyátírásra?
Akkor topic zárható!

(#15) BobMaster


BobMaster
senior tag

Amióta vannak alapelveink, és nem csak jónak hitt erkölcseink, azóta mintha boszorkányüldözéssé fajult volna a fórum :O

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#16) Asusfan


Asusfan
senior tag

NA izé nekem jó lenne kaziban is ha lenne amit szeretnék: az RTL en volt valaha a NAPOLEON 1-2-3-4 na azok kénének.

(#17) csudri válasza Gismo (#14) üzenetére


csudri
őstag

Elkérni persze el lehet, és át is írhatod, csak azt ne kérd senkitől, hogy írjon egy címet ahonnan letöltehtő, mert azt gyorsan kimoderálják a ''géppuskakezű moderátorok (by twollah)''.

(#18) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ilyen esetekre a DC++ nevű chatprogit szoktam ajánlani.Én is mindig ott kérdezem meg a videótékák és virágboltok címét és telefonszámát.

(#19) csudri válasza _Volkovy_ (#18) üzenetére


csudri
őstag

ROTFL! ^ 3

(#20) Beck18


Beck18
tag

Én egy bizonyos The Wanderers című filmet keresek. Az USA-ban játszódik, kb. 60-as években, gimis korú srácok bandáiról szól, olaszok, négerek, kopaszok, kínaiak stb. ..
Régebben az HBO-n ment, de neten sehol se találom, dvd-n se láttam még. DC-n se találtam.

For Whom The Bell Tolls

(#21) KERO_SAN válasza tomcsi23 (#8) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Nekem megvan nemetul, magyar felirattal, ha kell dobj egy mailt ( csak ha pesti vagy )

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#22) chicken


chicken
senior tag

Szeretném kideríteni, ki rendezte a magyarul Árvák az alvilágban címen az HBO-n soksok évvel ezelőtt leadott filmet, amiről azóta se sikerült megtudnom semmit (a csatorna nem is válaszolt).
Van benne Harvey Keitel, meg egy különös testvérpár, akiknek nincsenek szüleik, és a nagyobbik srác beadja a kisebbiknek, hogy nem mehet ki a házból, mert olyan allergiája van, hogy akkor meghal. Sajna ennyire emlékszem, meg arra, hogy nagyon tetszett.
Ismeri valaki?

mens sana in campari soda

(#23) klepto válasza Gismo (#14) üzenetére


klepto
addikt

Sajnos nem!
Azt, hogy kölcsönkért, és megnézzd, azt lehet. De lemásolni már bcs :(((
Nekem viszont megvan (ha jól emlékszem) VHS-en. Hol laksz?

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#24) Bash válasza chicken (#22) üzenetére


Bash
őstag

A film címe Orphans, ebből kettőt találtam, de Harvey Keitel egyikben sem szerepel:
Orphans (1987) Bővebben: link R: Alan J. Pakula
Orphans (1998) Bővebben: link R: Peter Mullan

http://bashtravel.com/

(#25) chicken válasza Bash (#24) üzenetére


chicken
senior tag

Sajnos, egyik sem az. Körülbelül tíz éve láthattam, ezért most Harvey Keitelben elbizonytalanodtam egy kicsit, de nem valami vidám film, úgyhogy az ilyen Family Comedy kategória kizárt. Szerintem független is.

mens sana in campari soda

(#26) fokukac válasza klepto (#23) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez nem igaz, az artisjus oldalán leítak szerint saját használatra mindenki azt másol, amit akar. a pénzért, haszonért való terjesztés viszont már bűncselekménynek számít.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27) anulu válasza fokukac (#26) üzenetére


anulu
félisten

kivéve szoftverek. a többire valóban.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) anulu


anulu
félisten

hamár megtaláltam ezt a topicot, akkor én is leírnám, hogy mi a szívem vágya film. pontosabban sorozat. :) elég sokszor leadták már a TV-ben, de eddig soha nem alakultak úgy a dolgok, hogy fel tudjam venni. a sorozat címe:
T.I.R
ha valakinek megvan mpg/aviban, vagy tud videókazit másolni, az legyen olyan kedves és dobjon egy mail-t! nagyon fontos lenne, mert a kedvenc sorozatom, és a zenéjét is nagyon szeretem (főleg a főcímben szereplő muzsikát! :D)!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) fokukac válasza anulu (#27) üzenetére


fokukac
nagyúr

filmekről volt szó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30) csudri válasza Beck18 (#20) üzenetére


csudri
őstag

Nekem meg van VHS-en HBO-ról vettem fel. Angol nyelv+magyar felirat. Ha érdekel akkor írj!

(#31) WN31RD válasza BobMaster (#15) üzenetére


WN31RD
addikt

''Amióta vannak alapelveink, és nem csak jónak hitt erkölcseink, azóta mintha boszorkányüldözéssé fajult volna a fórum :O''
Hát igen... Aláírásérett megállapítás... ;)
Szerencsés, hogy ez pont egy házigazda részéről hangzott el.

De biztos nagyon jó érzés demonstrálni, hogy én milyen frankó alapelvtisztelő fórumpolgár vagyok, ellentétben veled, te csúnya, rossz, alapelvsértő barbár! (Ugye kapok piros pontot vagy színes matricát, és ugye őt be tetszik állítani a sarokba?) Fel nem foghatom, hogyan lehet valaki annyira kulturálatlan, hogy nem az Alapelvek bemagolásával kezdi a fórumozást. Pedig az sokkal élvezetesebb és barátságosabb olvasmány, mint bármi más itt a fórumon...
legalábbis ha rajtam múlik.
:C

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#32) Gismo válasza klepto (#23) üzenetére


Gismo
addikt

BP! XVII ker!

(#33) supercow


supercow
őstag

Én pedig keresem a ''Félszemű Jimmy nyomában'' filmet (The search for one-eye Jimmy), akár VHS-en akár más formában. Samuel L Jackson, Steve Buscemi. Olyan Tarantinós hangulatú és évekkel ezelőtt ment a HBO-n. Ha valaki tud mondani tékát vagy (virág-)boltot ahol meg lehet szerezni... thx

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34) Beck18 válasza csudri (#30) üzenetére


Beck18
tag

Köszi, de így nekem is megvan. Én digizett változatát keresném.

For Whom The Bell Tolls

(#35) [Kovi]


[Kovi]
tag

Amit én keresek azt még nem nagyon láttam sehol, max külföldről lehetne megrendelni de az nagyon drága + szállítási költség :( Szóval Elvis koncertfelvételeket keresek mint pl:
The NBC Singer Special
Elvis on tour
Aloha from Hawaii
CBS - Elvis in Concert
This is Elvis (Ez ha minden igaz akkor egy rendes film elvis életéről, és nem koncert videó)
DC-n már néztem de nem nagyon volt fent senkinél :( Ha valaki tudja honnan lehet beszerezni, vagy esetleg neki megvan, akár CD-n, DVD-n vagy VHS-en azt nagyon kérem hogy szóljon..

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#36) G@ben


G@ben
addikt

Én is keresném A muzsika hangját. Sajnos a VHS, amin volt, már nagyon gyatra minőségű és a DVD-s változat pedig feliratos. Nekem a szinkronos, illetve dalok alatt feliratos változat kéne minél jobb minőségben és lehetőleg digizve.
Ha valakinek megvan, ne tartsa vissza! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37) [Kovi]


[Kovi]
tag

UP!

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#38) klepto válasza Gismo (#32) üzenetére


klepto
addikt

Az egy picit nagyon messze van (kb. 80km.) Szerintem nézz körül valami művész videotékában, ott biztos, hogy megtalálod.
Ha nagyon nem találod sehol, akkor dobj egy mailt, és kitalálunk valamit ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#39) Niquis


Niquis
aktív tag

Sziasztok! Én meg ''A vihar kapujában'' c. régi japán filmet keresem. Nincs meg valakinek? Ha igen vagy tudjátok, honnan lehetne ezt megszerezni, annak nagyon örülnék! Köszi!

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#40) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Ezen a ponton szólok, hogy, ha a téma túlmegy a saját DVD biztonsági másolatának egyezményes határán, akkor kénytelen leszek gyakni.

Tehát linkeket és egyebeket ne említsetek, please.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#41) Gismo válasza Don Vittorio (#40) üzenetére


Gismo
addikt

OK!

(#42) csudri válasza [Kovi] (#35) üzenetére


csudri
őstag

A TCM-en a múltkor is volt egy Las Vegas-i koncert, figyeld a műsort és próbáld meg elkapni, elég gyakran ismételnek.

(#43) fokukac válasza Don Vittorio (#40) üzenetére


fokukac
nagyúr

BobMaster Válasz | Email | 2004-06-04 18:43:51

BobMaster
(HÁZIGAZDA)


''Amióta vannak alapelveink, és nem csak jónak hitt erkölcseink, azóta mintha boszorkányüldözéssé fajult volna a fórum''

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44) tomcsi23 válasza KERO_SAN (#21) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szia!
Köszike, írtam mailt is, de visszajött. Van másik cím esetleg?
Vagy ha gondolod, dobj egyet nekem.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45) Don Vittorio válasza fokukac (#43) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Tudod mit jelent a boszorkányüldözés?

(Azt, hogy ott és úgy kiáltanak boszorkányt, ahol és ahogy nincs. ''Boszorkányok pedig nincsenek.'' Itt kicsit sem erről van szó. A filmek és egyéb stuffok letöltése a hatályos törvények értelmében _valóban_ rossznak számítanak, tehát ez nem boszorkányüldözés, hanem önvédelmi moderálás.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#46) Agyzuzo válasza tomcsi23 (#8) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én Auchan-ban vettem meg DVD-n 899 (!!!) Ft-ért pár hete. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem ha valaki keres valami filmet tékában a legjobb, ha itt nézi meg:
Bővebben: link
Egyébkén úgy látom a Romeo+Juliet is megvan, DVD-n és VHS-en is nem is egy tékájukban.
Bővebben: link

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#48) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Warezolni meg nem kell aki keres valamit felrakja, akinek meg megvan, vagy tud rá linket küldje el magánban és kész.

[Szerkesztve]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#49) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én ''Az Idő urai'' c. legjóságosabb rajzfilmet keresem DVD formában, szinkronosan, megvételre. Gondolom ilyen nem létezik :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#50) VladimirR válasza WN31RD (#31) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem pont igy all a dolog, ahogy lefested (pirospont, sarokbaallitas), sot, meg csak nem is jo erzes
pelda: ki van irva, hogy ''Ne szarj a kuszobre!'', ha valaki megis odaszarik, nem azert szolok ra, mert ki van irva, hogy nem szazbad, hanem mert zavar, s mert felek, hogy kovetni fogjak a peldajat masok is
ez PH!-ra es warezre a kovetkezokepp nez ki: felek, hogy elarasztjak a PH!-t a wareztemak, ezzel is (meg)le(jjebb) huzva a szinvonalat (sok iqblaster topic mellett)
nem arrol wan szo, hogy ne warezoljaon, hanem hogy ne itt: nyissa ki az ajtot, ott a wc, ne a kuszobot hasznalja, warezolasra is megvannak a megfelelo helyek, szvsz tobb, mint szinvonalas HW-protal

mellesleg lassan tenyleg az alapelvek lesz a legvaltozatosabb, legelvezetesebb olvasmany itt a forumon (foleg a sok warez tema kozott)

BobMaster: regebben nem is volt ennyi warez:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.