Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Azazello- válasza Azazello- (#85) üzenetére


Azazello-
senior tag

#85-ben egyszer mar feltettem a kerdest, e akkor nem sikerult kitalalni, hogy mirol is beszelek.

''sziasztok!

en egy rajzfilmnek a nevet szeretnem megtudni. regen moziban jatszottak a filmet, valami sivatagban jatszodik a tortenet, es ilyen hatalmas bogar szeru foldek jonnek elo a foldbol.. a fohos a vilagot igyekszik megmenteni, de sajnos nagyon homalyos mar a tortenet... olyan Dune feeling az egesz rajzfilm..''

a plusz info amit azota sikerult kideriteni: anno az Alfa moziban jatszottak ezt a filmet, illetve ami tuti, hogy NEM az ido urai :P

hatha majd most :)

[Szerkesztve]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#252) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Hali!

Keresem a Hekusok 1-2 c. lengyel filmeket (asszem Zsaruk címen is futott). Eredeti címe: Psy 1-2. CD, DVD, VHS: minden megoldás érdekelne. Eredeti nyelven is jó, ha van hozzá magyar felirat.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#253) Azazello- válasza Azazello- (#251) üzenetére


Azazello-
senior tag

:F up

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#254) Sanya


Sanya
nagyúr

ami itt történik, az nem illegális?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#255) Azazello- válasza Sanya (#254) üzenetére


Azazello-
senior tag

miert ne volna az?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#256) csudri


csudri
őstag

Űrvadász (Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone)

Ez nincs meg valakinek?

(#258) Azazello- válasza Azazello- (#251) üzenetére


Azazello-
senior tag

up? :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#259) G@ben


G@ben
addikt

Valaki nem vette föl a Spartacus-t a héten? Égen földön keresem, de nem találom sehol.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#260) szrék válasza supercow (#33) üzenetére


szrék
újonc

szevasz szrék vagyok! énis keresem eszt a filmet, sikerült megszerezned?+keresem a csillagközi dzsigoló cimű debil amcsi scifi vigjátékot ! :R

(#261) _cirmos_


_cirmos_
őstag

üdv!
keresem a ''szenzációs ajánlat'' (Fletch lives) c. chevy chase film szinkronos változatát. ha valaki tudna segíteni kérem keressen meg. előre is köszönöm!

(#262) neduddki válasza G@ben (#259) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te kerge NaffuluSajtzabalo menem szota ket napja... a virnyoirol toroltem le a divx-eset...

DE!
Keresem: Hetedigk mennyorszag mult het csutortoki reszet: 2006.01.26-dikai rezt...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#263) G@ben válasza neduddki (#262) üzenetére


G@ben
addikt

Több, mint két napja szóltam! :DDD Esetleg nem tudod beszerezni újra? Természetesen magyarul kéne a Kirk Douglas-es, nem pedig az új Vészhelyzetes dokis!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#264) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Hellosztok!
Egy olyan filmet keresek amibe fiatalok valami erdöbe vannak és az erdöbe volt egy boszorkány és annak a szelleme kisért ott és sorra tünek el az emberek és ök meg kameráznak ott az erdöbe és végén egyikse éli túl.
Lehet hogy vannak ilyen haszonló filmek de a tippeket elfogadom :)
Én még soha se hallotam ilyen filmröl amúgy :F Nekem is úgy mondták és kiváncsi vok

PSN: TheKindgrind

(#265) DrLEEi válasza Kindgrind (#264) üzenetére


DrLEEi
tag

a sztori kicsit sántít,nem egészen így van,de nem javítalak ki,nézd meg,sztem erre gondolsz:
IDEGLELÉS

;]
elég brutál film,aki szereti a műfajt,mindenképpen kihagyhatatlan! :)

jah:amit meg én keresek:Fűrész 2


[Szerkesztve]

2 féle ember létezik:vannak akik generálják a problémákat,és vannak akik megoldják azokat!

(#266) jenko


jenko
tag

Szeva!
Keresem a Távkapcs (remote controll) című IZLANDI filmremeket. (nem remake)
A szinkronizált változatot lehetőleg. 4-5 éve játszották az HBO-n is. Hihhetetlenül jó film, egyben ajánlom is mindenkinek!
Megvolt VHS-en, csak öcsém rávett egy klipet :Y (pedig ő is hogy szerette szegény...)

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#267) Kindgrind válasza DrLEEi (#265) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

köszi szépen majd megnézzem. :R Én is az ideglelésre gondoltam de hát az boszkányos film :F na mind1 majd meglátjuk :)
Szerintem nem olyan jó a Fűrész 2 :(

PSN: TheKindgrind

(#268) jenko


jenko
tag

Továbbá kerestetik az O.C. és Stiggs c. 1985-ös amcsi film. Rettenetesen groteszk :D

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#269) JoHnni


JoHnni
senior tag

ÜDv!


Vki nem vette fel véletlenül a tegnapi fábryt, az autóhangutáznós csávó adásrészlet érdekelne, reménykedem hogy vki felvette tunerrel.


[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#270) The Lion válasza JoHnni (#269) üzenetére


The Lion
tag

Hali.

A haverom az a ''bizonyos csávó'', ha gondolod priviben segíthetek.

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#271) The Lion


The Lion
tag

Sziasztok!

1.A Salsa c. filmet keresem. Roby Rosa a főszereplő. A dörti denszingel futott egyszerre, de sokkal ütősebb táncfilm.

2. keresem a Nagy Pokémon DVD-t.

Tud valaki segíteni?

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#272) bozont válasza Kindgrind (#267) üzenetére


bozont
veterán

Sztem is az Ideglelés lesz és az angol címe Blair witch,szal boszorkányos,de mégsem,majd meglátod ha megnézed mindenképpen ajánlom.Ja és teljes sötétségben nézd úgy az igazi :DD

Ha már itt vagyok én meg keresem már régóta a Sanghai express c kínai kung-fu filmet. Két szereplőre emlékszem csak(Jackie Chan és Samo Hung) és ez az egyik legjobb kung-fus múvi amit eddig láttam.Már régóta kutatok utána de eddig seholsem találtam.Akár még VHs is érdekelne.

(#273) dabadab válasza Azazello- (#251) üzenetére


dabadab
titán

Ez minden valoszinuseggel a Kaze no tani no Naushika lesz [link], Miyazaki mester egyik regi munkaja, nalunk talan a Szel harcosai cimen ment (en is akkor, moziban lattan utoljara).

DRM is theft

(#274) Azazello- válasza dabadab (#273) üzenetére


Azazello-
senior tag

koszonom szepen! azt hiszem erre gondoltam. most akkor a kovetkezo lepesben meg kene szereznem valahonnan :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#275) The Lion


The Lion
tag

Senki nem tud segíteni?

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#276) The Lion


The Lion
tag

Senki?

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#277) The Lion


The Lion
tag

Nindzsa filmekről tud vki vmit? Videón is érdekelne, ha nem ''agyonnézett''.

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#278) kew


kew
senior tag

üdv!

Fedezd fel Forrestert (Finding Forrester) c. filmet keresném. Dvd-n, divixbe, tökmind1 :)
örülnék ha szinkronos lenne.

akinek megvan, jelezze plz!

köszöntem:)

(#279) Retropoint válasza Kindgrind (#267) üzenetére


Retropoint
tag

Ideglelés megtörrtént eseményeken alapul, mivel valóban találtak egy ilyen kazettát, a filmben az alapján rekonstruálják a történteket... Kint nagy kultusza van a boszi megkeresésének..

HP minipc eladó http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=69754

(#280) kew válasza kew (#278) üzenetére


kew
senior tag

:F

(#281) kew válasza kew (#278) üzenetére


kew
senior tag

nah egy up, hátha:)

(#282) abrakadab


abrakadab
csendes tag

Hali mindenki!

Hétvégen (márc 4) volt a cimben szereplö Woody Allen film. Nem vette fel valaki véletlenül???? :F

Ha igen léci keressetek meg.
:R
D.

(#283) abrakadab


abrakadab
csendes tag

Ja a film cime Fogd a pénzt és fuss

D.

(#284) kew válasza abrakadab (#283) üzenetére


kew
senior tag

nemnem, de a #278-ban leirtakat még mindig keresem, úgyhogy kap egy uccsó uppot a totyik :))

(#285) Dilikutya válasza DrLEEi (#265) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Fűrész 2 nem egy beszerezhetetlen ritkaság, szerintem a tavasszal nálunk is megjelenik DVD-n.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#286) The Lion


The Lion
tag

#271 #277
:R Kérlek, segítsetek... :R

Luke Skywalker igazi apja... Chuck Norris

(#287) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

NaffuluSajtzabalo, tanatam a gepn egy radiator kopit majd megnezem ki jacca a foszeretept Nked az erdeti ko ugye MegDoglesszel ugye???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#288) G@ben válasza neduddki (#287) üzenetére


G@ben
addikt

Nem radiátor, hanem Spartacus! :D Természetesen szinkronos eredetit keresek, Kirk Douglas-szel. :)
Előre is köszönöm Neked, nagy nemtomki. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#289) mamoka23 válasza The Lion (#271) üzenetére


mamoka23
csendes tag

Probáld meg videótékákban keresni.
A filmet 1988-ban készitették.
Van egy új változata azt 2000-ben készitették. :)

(#290) róland


róland
veterán

(Az iraki) farkasok völgye című filmet keresem. Hol lehet hozzájutni, mert eddig csak olvastam róla, de nem találom sehol.

Az eredeti címe: Kurtlar vadisi - Irak
Angol cím: Valley of The Wolves

Kösz a segítséget!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#291) róland válasza róland (#290) üzenetére


róland
veterán

Uppsszaaaaa!!!

Nagyon leállt ez a topic. Senkinek semmi ötlete, hogy némely filmet hol lehet megszerezni?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#292) Sixkiller6 válasza róland (#291) üzenetére


Sixkiller6
őstag

keresem a legenda (legend) c. filmet. 1985, tom cruise. nagyon keresem...

- no es importante -

(#293) Kain


Kain
senior tag

Ezt a filmet keresném,dvd vagy divx az mind1,a hang is mindegy,csak ha nm magyar,akkor legyen felirat :) [link]


előre is kösz!

(#294) Danecay


Danecay
őstag

Nos lenne egy film, egy TV film, amit gyakorlatilag sehonnan nem tudok megszerezni. En egy VESZEDELMES PARTVIDÉK című filmet keresek melynek eredeti címe:, On the Beach, Műfaja:, dráma-katasztrófafilm.
Ez egy amerikai-ausztrál film, gyártási év:, 2000, 195 perc hosszúságú.
A film az eredeti Nevil Shute novellája alpján készült ON THE BEACH 1959 es film 2000-es feldolgozása.
Műsorára tűzte már többek között az RTL Klub és a HALLMRK is, viszont megszerezni sehonnan nem tudtam még. A haver rátalált már egy ausztrál szerveren de valamiért nem lehetett letölteni, de ha le is lehetett volna, biztos angol nyelvű lett volna, feliratot meg aligha tudtam volna szerezni hozzá.

Sztori:
Miután Kína taiwani blokádja nukleáris háborúba sodorja az országot Amerikával, a szörnyû pusztítás csak az emberi civilizáció nyomait hagyja maga után - legfõképp Ausztráliában. A déli kontinens lakói kivülállókként figyelték, ahogy a nukleáris holokauszt során elpusztul az északi féltekén az élet. A rádioaktív felhõ azonban megállíthatatlanul terjeszkedik dél felé, megsemmisítve az ausztrálok túlélési reményeit.

Tud valaki segíteni a film beszerzését illetően?

(#295) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Üdv,

természetfilmet keresek VHS-en, ajándéknak. Könyvesboltokban akad, de már csak dvd-n, aki meg kapná, ott csak vhs van.
Egyéb ötlet?
:R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#296) Boolash


Boolash
aktív tag

Hali!
Én a K1-K2 filmet keresem. Nem egy könnyen fellelhető film, mivel nem került kiadásra, de ha valakinek meglenne, tudna segíteni ennek beszerzésében, az nem maradna hála nélkül!! (priviben légyszi! )
Köszi

(#297) Windex


Windex
tag

Hello!

Én a Nyomorultak című filmet keresném. Mindegy lenne már nekem, hogy mikori, bár a 1957-es Jean Gabin szereplésével készültre vágyom igazán. Tud valaki segíteni?

(#298) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

na ilyesmi röhögős filmeket keresek
buliszervíz
amerikai pite 1-2
old school

ilyen egyetemes középiskolás röhögős egyszer megnázhető szennyeket
köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#299) sanyixXx válasza sanyixXx (#298) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nah?
senki nem tud ilyen suli-buli sírvaröhögős filmeket?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#300) TLT


TLT
tag

hello! egy világháborus témáju német filmet keresek. a címére lennék kiváncsi...a film egy német kissrácról szól meg a barátnőjéről a háború alatt..a csajt mindig megerőszakolják az orosz katonák a srác a film végén szemtanuja lesz a lány halálának...a film elég új 2005/2006. pls help
PLS HELP :'(

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.