Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3

Hozzászólások

(#251) feka007 válasza frame>24 (#250) üzenetére


feka007
nagyúr

Angolból ötös... :C

(#252) m4rc!


m4rc!
őstag

Október közepén jön a game, ha minden igaz... ausztrálok tovább nyomiznak...

We are analog players in a digital world

(#253) Wolverine


Wolverine
félisten

Ha már van egy Gamepodos preview, akkor itt egy Gamespy-os is (spoileres!)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#254) feka007


feka007
nagyúr

[link] Nekem tetszik :C

(#255) m4rc! válasza feka007 (#254) üzenetére


m4rc!
őstag

Ez alapjan a par video alapjan lehet megis megveszem a collectors-t.. :D

We are analog players in a digital world

(#256) feka007 válasza m4rc! (#255) üzenetére


feka007
nagyúr

Remélem sok ilyen atomrobbantós rész lesz, bírom az atombombákat. :C :DDD

(#257) Wolverine


Wolverine
félisten

Mégis megjelenik AUsztráliában a Fallout 3, igaz, cserébe nerfelik a tartalmat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#258) Darth_Revan válasza Wolverine (#257) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És nem csak Ausztráliában nerfelik, hanem mindenhol :U (szerencsére ez csak annyit jelent, hogy lecserélik a drogok neveit kitalált nevekre :D )

(#259) m4rc! válasza Darth_Revan (#258) üzenetére


m4rc!
őstag

Remélem lessz hozzá patch ami visszacseréli ;]

We are analog players in a digital world

(#260) m4rc!


m4rc!
őstag

Hoppá: mégis lesz Fallout MMO!!!

We are analog players in a digital world

(#261) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Halihó.

Nos, én egy bazi-hardkór-fanatik vagyok, a kedvencem az első rész, vagy már tucatszor végigjátszottam. A 2 is über-über-fasza. Hisz' nincs még egy olyan szerepjáték, ahol meggyőzöd a főgonoszt, hogy egy anyaszomorító barom, s az meg öngyilkos lesz.:D
A párbeszédek utánozhatatlanok, a HANGULAT páratlan, utólérhetetlen, az egész játék minden idők legjobb RPG-je, még a Baldur's Gate-nél és Star Wars: KOTOR 1-2-nél is jobb. A feeling, amikor -1400-as karmával belépsz a Hub-ba és a combat armoros őrök "He's here!" és "Run away!" felkiáltásokkal üdvözölnek... ;] Amikor éjszaka, egy képernyőnél is nagyobb távból 95 %-kal lövöd egy kutya szemét... ;] És még sorolhatnám napestig. Komolyan mondom, nekem az is TÖKÉLETES lenne, ha az új rész a régiek motorját használná (jó öreg, sprite-alapú, izometrikus), a hangulathoz nagyon passzolt.

Amikor meghallottam, hogy a Bethesda vette át a harmadik rész fejlesztését, majdnem szívszédülést kaptam. Ha a végső változatba valahogy mégis is az a b*zi, Morrowind/Oblivion-féle topic-alapú beszélgetés lesz, felgyújtom a Bethesda székházát!:(((
Ilyet írnak, hogy "csökkentjük az RPG-elemek számát"?!? Hát a jó *#>&>#&ł-t, azt csökkentsétek! Nem hack 'n slash-t akarok, hanem ízig-vérig RPG-t! Persze abban biztos vagyok, hogy az Interplay/Black Isle színvonalat még alulról sem fogja karcolgatni...:(((

Én nagyon szkeptikus vagyok, s van egy olyan érzésem, hogy ÓRIÁSIT fogok csalódni. De cáfoljatok rám.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#262) frame>24


frame>24
addikt

link
kapcsolgatni is lehet

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#263) m4rc!


m4rc!
őstag

Előrendelhető a Collector's Edition!! :C

We are analog players in a digital world

(#264) frame>24


frame>24
addikt

Újabb érdekes cikk (pontosabban blog-írás), a game giude-jának írójától. Ha hihetünk neki, legalább a játék terjedelmével, a benne eltölthető idővel, lehetőségekkel nem lesz gond. (állítólag a kézikönyv 498 oldalas :Y )
Interjú a blog írójával (a lényeg, a kézikönyvet majd óvatosan kell olvasni, mert spoiler-ek is lesznek, persze figyelmeztetéssel)
hivatalos gépigény

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#265) west válasza frame>24 (#264) üzenetére


west
őstag

Pc s mikor jon?Mert latom xboxra mar ...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#266) frame>24 válasza west (#265) üzenetére


frame>24
addikt

eddig október vége az info

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#267) adalbert1 válasza frame>24 (#264) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahogy nézem a hivatalos gépigényt a 7600 GST-m épphogy átcsúszik a rostán. :(
Azért remélem valahogy el fog futni rajta, különben úgy tűnik a GTA IV mellett lesz még egy játék ami miatt megérné beruházni valami újabb eresztésbe.

(#268) alien_


alien_
őstag

xbox360 tapasztalatok? valaki?

Swarm is coming.

(#269) alien_


alien_
őstag

Egy korai vélemény, egy eléggé megkérdőjelezhező verzióról:
"Én tegnap kiprobáltam, de elszomorito amikor a karakter mozgásának semmi közze a talajhoz , jo ha fps nézetben nyomod fel sem tünnik . de tps-ben olyan mintha siklanna a karakter a levegöben."
Hát... majd meglátjuk.

Swarm is coming.

(#270) whitezo88 válasza alien_ (#269) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oblivionban is ez volt sajnos, nem sikerült javítani :(

(#271) spirit007 válasza Synthwave (#261) üzenetére


spirit007
senior tag

Én csak most láttam a videokat -le vagyok maradva mint a borravaló :DDD - de azok alapján köze nem lesz a Fallout-hoz A stílushoz ennek az epizódnak .
Nem is értem miért nem nevezték el inkább Oblivion-The Next Generetion : After The Nuclear War -nak .
Ez sokkal inkább egy FPS , nem RPG . Vagy attól lesz RPG , hogy elvehetjük a hullák cuccait ? :DDD

Azon már meg sem lepődök , hogy a legtöbb fórumon csak az elavult grafika miatt fanyalognak . Kérem szépen a F1-2 iskolapéldája annak, hogy grafikailag kevesebb/gyengébb játék néha több (!) és lehet fenomenálisan jó . Olyan ez mint egy jó könyv , megmozgatja a fantáziát . Ezért nem kellett az alkotóknak pl. 47100 pixellel megjeleníteni mondjuk egy shotgun-al szétlőtt végtagot , hanem elég volt 50 db piros és 20 db barna pixelpötty !
Anno a Tactics grafikus motorjával simán eladható lett volna a harmadik epizód . Persze ha az elődök színvonalát megüti , tehát játékmenet , interaktivitás , párbeszédek , rejtélyek , extra küldetések , több féle befejezési lehetőség , fantázia terén hozza az elvárt szintet . Valahogy ezeket nem látom , de nem csak itt , hanem a többi játéknál sem .Csak a mész egy "csőben" full lineáris pályákon összeszeded amit tudsz , a végén meg van egy főgoncsi , akinek a kivégzése végzetszerű és gyakorlatilag kimerül annyiban , hogy 5-10 percen keresztül kell kattintgatni az egérrel , gyors haláltusa múvi , majd outro és kész . :(

(#272) whitezo88


whitezo88
nagyúr

bocs ha már volt. [link]

(#273) frame>24 válasza whitezo88 (#272) üzenetére


frame>24
addikt

he, 10:32-nél van egy ilyen arc:
Istvan Pely
lead artist / fallout 3

persze lehet, ez csak nekem újdonság...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#274) Sonja


Sonja
veterán

Fallout 3 looks rubbish on PS3 ;) Legalább tudjuk, hogy a PC-s verzió lesz a legszebb! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#275) alien_


alien_
őstag

Kezdődik ;)

Swarm is coming.

(#276) mad1 válasza alien_ (#275) üzenetére


mad1
veterán

En megvarom a magyart ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#277) ateszm


ateszm
senior tag

hajrá,lehet "megvásárolni" online shopokban!!! :K

(#278) alien_ válasza mad1 (#276) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg magyar feliratos. Egyébként jogos, ez tényleg az a játék, amit érdemes úgy játszani, hogy érti is az ember :DDD

Swarm is coming.

(#279) feka007


feka007
nagyúr

Nem lehet felbontást változtatni a menüben... :F

(#280) Sirandrish válasza alien_ (#278) üzenetére


Sirandrish
legenda

magyar feliratos...san fog megjelenni magyarhonba..csakhogy ami mér neten kering az nem az szvsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#294) Sirandrish válasza frame>24 (#292) üzenetére


Sirandrish
legenda

mit foglalkozol vele? megveszed és kapsz egy DL DVD-t:DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#295) DerStauner


DerStauner
senior tag

ez a játék dx10-es talán?

(#296) frame>24 válasza Sirandrish (#294) üzenetére


frame>24
addikt

;] Már félretettem a "zsét," de hát hun' van még Karácsony?! :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#299) Sirandrish válasza frame>24 (#296) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát addig még van egy névnapom pl:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#300) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Üdv! Hivatalos magyar nyelvű változat magjelenésének időpontja?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.