Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ollie válasza v.tom (#900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a BC csak Drake lehet, vagyis csak shield tankos hajó. Esetleg mehetek Ishtarral a másik karimmal, azt akár shieldesként, akár armorosként fel tudom szerelni. Bár nem tudom mennyire lennének hosszú életűek a drónok, viszont Drake-kel logizni elég nehéz.

***

(#902) v.tom válasza ollie (#901) üzenetére


v.tom
őstag

Én is gondoltam ishtarra, de azt ott lehet elbukni, resist penalty-t ad az incursion, és a kevés shield hp a resistek hiányában gyorsan elfogy. A drónokat agrózzák, de egyébként jól lehet velül operálni. A drake-en elég lenne egy shield transporter vagy remote armor rep, amilyen felfér. Szerintem nem lenne gond.

(#903) ollie válasza v.tom (#902) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet annyi shield-je, mint egy Drake-nek:

[Ishtar, Incursion]
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Co-Processor II

Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Dread Guristas Magnetic Scattering Amplifier

Medium S95a Partial Shield Transporter
Medium 'Solace' I Remote Bulwark Reconstruction
[empty high slot]
[empty high slot]
[empty high slot]

Medium Core Defence Field Extender I
Medium Core Defence Field Extender I

Garde II x5
Ogre II x5
Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

De az tény, hogy még így is nagyobbak a Drake resistjei, ugyanannyi shield-el. Persze lejjebb mennek a resistek, de pár százalék is számít:

[Drake, Drake Incursion]
Ballistic Control System II
Beta Reactor Control: Shield Power Relay I
Beta Reactor Control: Shield Power Relay I
Beta Reactor Control: Shield Power Relay I

Heat Dissipation Amplifier II
Viscoelastic EM Ward Salubrity I
Magnetic Scattering Amplifier II
Kinetic Deflection Amplifier II
Large Shield Extender II
Large Shield Extender II

Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Medium S95a Partial Shield Transporter

Medium Core Defence Field Extender I
Medium Core Defence Field Extender I
Medium Core Defence Field Extender I

Hobgoblin II x5

Szóval valszeg marad a Drake, a kérdés, hogy más is jönne-e shield-es hajóval.

***

(#904) v.tom válasza ollie (#903) üzenetére


v.tom
őstag

Valüszínűleg lesz shield-es hajó rajtad kívül is, és szerintem pont drake. Ma kiderül estére, hogy mi lesz a helyzet.

(#905) ollie válasza v.tom (#904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt egy jó guide:

[link]

Azt írja, hogy mindenki ugyanolyan típusú fittel menjen, különben szopóág van (vagy shield vagy armor).

***

(#906) ollie válasza ollie (#905) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk így talán egy ilyen hajóval tudnám elképzelni az Incursion-t (a fő karimmal), de még ki kéne tanulni az amar cruiser 5-öt. :)
Azért ezt választottam, mert rakétákon és drónokon kívül nem tudok más fegyverrendszert használni, és rövidebb a cruiser 5, mint egy komplett fegyverrendszert kitanulni level 5-re.
Persze még mindig kéne logi, ami életben is tartaná.

[Sacrilege, Incursion]
800mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
800mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
800mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II

10MN Afterburner II
Stasis Webifier II
Stasis Webifier II
Phased Weapon Navigation Array Generation Extron

Heavy Assault Missile Launcher II, Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Torrent Assault Missile
Heavy Assault Missile Launcher II, Torrent Assault Missile
[empty high slot]

Medium Anti-EM Pump I
Medium Anti-Thermic Pump I

Hobgoblin II x3

***

(#907) ollie


ollie
MODERÁTOR

Aztarohadt...

***

(#908) Pörp válasza ollie (#907) üzenetére


Pörp
senior tag

Ez a kép ment tegnap a hun csatin. Ha ez igaz, akkor az ccp nem tom mit akar? :F Nem gondolhatják komolyan. A kisfős corpok kényszerüljenek szövetségre ha bemennek a rendszerükbe a sanshak, vagy mi? Vagy fizetni fognak más corpoknak a tisztogatásért? Low-ban állítólag meg mégkeményebbek lesznek.

(#909) v.tom válasza Pörp (#908) üzenetére


v.tom
őstag

Ez még a tavalyi bevezető csatákról maradt kép, ott még máshogy ment a dolog. Ezek még sima npc-k voltak, csak kicsit okosabban váltottak célpontot. Ezekért járt bounty is (1,8m /bs körül).

Mi is elmentünk pár ilyenre, jó mókák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#910) Viper26 válasza ollie (#907) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ilyenkor lehet vagy két FPS összesen. :D

iPhone 14 | FR955

(#911) v.tom válasza ollie (#907) üzenetére


v.tom
őstag

Ez csináltam tavaly az ugyanilyen bevezető incursion-ön:

Ezt pedig a mostanin:

Az első szerintem egyszerűbb volt...

(#912) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ebben a topikban nagyon jó infók vannak az incursion-ről.

***

(#913) v.tom válasza ollie (#912) üzenetére


v.tom
őstag

Kicsit megkönnyebbülve olvastam az itteni infókat. Valóban össze kellene raknunk egy jó flottát, aminek szerintem az alapja az lenne, legyünk egyforma tankosak. Sajnos ezt a legnehezebb megoldani. Nekem mindegy milyen tankot kell vinni, de az én corpomból páran csak shield-esek. A clan astreia-sok csak armorosak, de legalább nekik van egy logijuk. Nekünk legalább van brutál flottabónuszunk armor-ra és shield-re is, ami éppen kell.

(#914) ollie válasza v.tom (#913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben megnéztem a skilleimet, és kiderült, hogy az altommal tudok logit vezetni, akár shield-est (caldari), akár armor-osat (gallente), csak még a logi skillt kell tanulnom (most megy a level3 tanulás). Szóval logit tudok vinni, de a kérdés, hogy milyen tank legyen, mert tényleg egységre kéne jutni benne. Amúgy érdemes lenne először a beltekben gyakoroloni, mert ott is vannak az új sansha-kból dögivel, tegnap este teszteltem egy drake-kel élesben (egy beltben). 3 frigó 3-4 mp alatt kb 4500-at sebzett belém, aztán jobbnak láttam elugrani, mielőtt scrambléznek is, mert folyamatosan ECM-eztek (gyakorlatilag lehetetlen volt lőnöm).

[ Szerkesztve ]

***

(#915) v.tom válasza ollie (#914) üzenetére


v.tom
őstag

Ez nagyon jó hír. :)

Ezügyben még egyeztetnünk kell majd mindenkivel, aki jönne, hogy kiderüljön, mit tudunk vinni.
Majd nézz be a public channel-ünkre ( adof ), ott elő szoktunk fordulni.

Még az is kérdés, hogy én mit vigyek majd :F

(#916) ollie válasza v.tom (#915) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenképpen kéne még egy logi vagy olyan hajó (ha nem logi, több), ami tud reppelni, mert ezek ugye előnyben részesítik a logik kinyírását, így, engem is kell majd reppelni (valszeg folyamatosan). Szóval még mindig ott a kérdés, hogy milyen legyen a tank (mindenkinek egységes), mert olyan logit veszek és viszek. Ja meg az op ideje is fontos, mivel családom van, így nem érek rá bármikor.

***

(#917) v.tom válasza ollie (#916) üzenetére


v.tom
őstag

Szombat estére terveztük az op-ot, mi is csak akkor érünk rá kb nagyobb számban. Az armor vs shield még most is nagy kérdés, szerintem pénteken lesz majd a végső egyeztetés ezügyben, amikor már nagyjából mindenkit elértünk.

(#918) ollie válasza v.tom (#917) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szombat este mikor? Lehet, hogy csak 10-től érek rá. Persze nem hozzám kell alkalmazkodni, de lehet, hogy már csak op közben tudnék csatlakozni.

***

(#919) v.tom válasza ollie (#918) üzenetére


v.tom
őstag

Az eredeti terv, hogy este 8tól indulunk, de általában legalább 1 órát szoktunk csúszni. Minden megoldható :)

(#920) ollie válasza v.tom (#919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk fogalmam sincs, hogy a logik hogy tudják túlélni az egészet, mert alig lehet rájuk pakolni buffert, olyan 6-8000 HP shield/armor-nál meg is állnak. Bár az Oneirosnak meglepően nagyon kicsi a sig radiusa szerencsére (80m), az talán sokat levesz a sebzésből. A Basilisknek már sajnos nagyobb a szükséges shield buffer miatt (128m). Mondjuk EHP-ba mindkettő kb annyira sikerült (33k), persze kérdés, hogy az incursion mennyit fog belőle levenni.

***

(#921) ishukone


ishukone
csendes tag

Előre is bocs, hogy beleszólok. Csak egy tipp.
Több mint fél évig laktunk és aktívkodtunk egy class5-ös wh-ban. Szerintem az ott használt fleet a gyengébb sansha siteokra is elég lehet. A lényeg: minimum 5 fő, armoros hp-s, rr-es bs-ekben (ravent is vittünk armorosra fittelve). Volt egy alapszabály, hogy a 20k armor hp-t el kell érni, tehát a trimark rig is gyakori vendég volt. Átlagos fleetünk 2-3 domi (rr-ben a legjobb, legalább 2 Drone Link Augmentorral), raven, scorpi, és esetleg amarr, matar bsek még. A sleeper AI rangsort állít a célpontok fontosságát illetően. Első az ecm hajó, második az rr, aztán távolságot és resistet is néz. A scorpi ezért nagyon jó volt, mert amellett, hogy zavart, még magára is vonta a sleeper dps nagy részét.
Majd meséljetek mi lett az eredmény.

(#922) Pörp válasza ishukone (#921) üzenetére


Pörp
senior tag

Tegnap mi is tanakodtunk a corpban. Amarrok, én meg caldari, és még csak a caldari bs megy. Szóval érdekelne az armor tankos scorpion fitt. :)

(#923) ollie válasza ishukone (#921) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, ez jó ötlet. Akkor lehet, hogy armoros raven lesz belőle. :D

[Raven, armor tank for Incursion]
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Damage Control II
Ballistic Control System II

100MN MicroWarpdrive I
Target Painter II
Target Painter II
Large Capacitor Battery II
Large Capacitor Battery II
Large Capacitor Battery II

Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
[empty high slot]
Large 'Solace' I Remote Bulwark Reconstruction

Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I

Hammerhead II x5

És a Scorpion:

[Scorpion, armor tank for Incursion]
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Damage Control II
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I

'Hypnos' Multispectral ECM I
'Hypnos' Multispectral ECM I
'Hypnos' Multispectral ECM I
Target Painter II
Target Painter II
Large Capacitor Battery II
Large Capacitor Battery II
100MN MicroWarpdrive I

Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Paradise Fury Cruise Missile
Large 'Solace' I Remote Bulwark Reconstruction
Heavy Nosferatu II

Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I

Hammerhead II x5

Persze rail-eket is lehet felpakolni raksik helyett, de az capot használ, és a nagy cap szívás miatt szerintem nem jó ötlet.
Capacitor battery-k helyett lehetne cap booster, de azt állandóan pótolni kell, és nagyon sok helyet vesz el a raktérből.

[ Szerkesztve ]

***

(#924) ollie válasza HiYuRei2 (#837) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép eredmény, hogy még a legújabb Eve Online hírlevélben is megemlítik az ISK-et! Gratulálok!

***

(#925) v.tom válasza ollie (#924) üzenetére


v.tom
őstag

Pont ezt néztem én is:) Nagyon komoly eredmény. Kár hogy egészen horribilis a postaktg. mert megnéznék egy nyomtatott példányt. :)

(#926) v.tom válasza ishukone (#921) üzenetére


v.tom
őstag

Tényleg van benne fantázia, köszi a tippet.

(#927) ishukone válasza ollie (#923) üzenetére


ishukone
csendes tag

Ezek is jól néznek ki, amit írtál.
Most a raven fittünket talátam meg, de elkérem majd a scorpit is a tulajtól.
[Raven, RR]
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Damage Control II

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

Large Remote Armor Repair System II
Large Remote Armor Repair System II
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile

Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Trimark Armor Pump I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5

(#928) ishukone


ishukone
csendes tag

Amit még elfelejtettem, de fontos. A fleet irányításához nagyon hasznos a tag-elés.Többen biztosan ismeritek már. Hasonlít a target broadcasthez, csak ez nem tűnik el overview-ról. Először be kell állítani a tag oszlopot: overview settings - columns fül - tag-et bepipál. Innentől a fleet vezetői, jobbklikkel tagelhetnek célpontot, és ez megjelenik az overviewn. Számokat és betűket lehet a célpontokhoz rendelni. Hasznos, főleg triggerek elkerülésében.

(#929) v.tom válasza ishukone (#927) üzenetére


v.tom
őstag

A scorppinak nagyon tudnék örülni, arra kíváncsi lennék.

Ollie: ezekket a taktikákkal össze tudunk hozni egy armor-os flottát. Be tudnád vállalni az armor-os logi szerepét? :) Vagy legyen rr bs?

(#930) ollie válasza v.tom (#929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor vállalom be, ha garantáltan lesz legalább 1-2 ECM hajó (célszerű Scorpion), hogy ne én legyek az elsődleges célpont a sansha-nak, mert akkor pukkani fogok valszeg. Ha ez nem lehetséges, megyek armoros Ravennel, és marad a spider tank.

[ Szerkesztve ]

***

(#931) v.tom válasza ollie (#930) üzenetére


v.tom
őstag

Én bevállalom az ecm scorpion-t.

Azt nem tudom milyen ecm kell nekik (gondolom multispectral). A skilljeim nem a világ legjobbjai, de azért szódával elmegy.

(#932) v.tom válasza ollie (#930) üzenetére


v.tom
őstag

A spider tank megoldható amellett is, hogy van logi, mert szerintem brutális beérkező dps-re lehet számítani itt ott, azok alapján, amit láttam. 1-1 rr modul minden bs-re felférhet.

[ Szerkesztve ]

(#933) ollie válasza v.tom (#932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaja, spider tank amúgy is mindenképpen kell, ráadásul a logit is kell reppelni (nem lesz rajta saját repper). Jelenleg a skilleimmel csak 2 remote reppert tudok üzemelni egyszerre cap stabilan, bár három lesz rajta, legfeljebb az egyiket néha kikapcsolom. Na meg lehet, hogy néha teljesen leszívják a capomat és/vagy ECM-eznek, és akkor átmenetileg nem tudok reppelni, így addig a többieknek kell egymást.

[ Szerkesztve ]

***

(#934) v.tom válasza ollie (#933) üzenetére


v.tom
őstag

Jaja, úgy terveztem el kb én is, ahogy te mondod. Már csak azt kell elérni, hogy összehozzuk a flottát. Nekem még a hajóm sincs meg, de azt gyorsan össze lehet fittelni. Mi hozunk egy bc-t is 3-4 armor-os ganglink modullal, safe-en elül majd magában és osztja a szeretetet a jó kis 6millió leadership sp-ből. Sajnos a fleet command skillre még várni kell 2 hetet nála, ezért majd variálni kell a flottát, hogy kapjon mindenki a jóból.

(#935) ishukone válasza v.tom (#929) üzenetére


ishukone
csendes tag

Ez volt a fitt whban:

[Scorpion, WH-fitt-armored]
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
1600mm Reinforced Steel Plates II
1600mm Reinforced Steel Plates II

Enfeebling Phase Inversion ECM I
BZ-5 Neutralizing Spatial Destabilizer ECM
BZ-5 Neutralizing Spatial Destabilizer ECM
'Hypnos' Ion Field ECM I
'Hypnos' Ion Field ECM I
Sensor Booster II
'Hypnos' Ion Field ECM I
Cap Recharger II

'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
'Arbalest' Cruise Launcher I, Paradise Cruise Missile
Large Remote Armor Repair System II
Large Remote Armor Repair System II

Large Particle Dispersion Augmentor I
Large Trimark Armor Pump I
Large Trimark Armor Pump I

Mivel a sanshák ecm-eznek, ezért medslotba mehet 1 eccm is esetleg. Mi mindig vegyes faji zavarókat használtunk whban, nagyon maxos ecm-pilótával. A sleepereknek vegyes a sensor erősségük, ezeknél a sansháknál nem tudom hogyan van. A lezavart sleeper legtöbbször el mwd-zett akár 100 km fölé is.
Próbáljatok legalább 2 rr-t rakni minden bsre, legfeljebb nem jár folyamatosan. Domira mehet 3 is.
Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#936) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már csak egy hisec incursion maradt, a másik kettőt valszeg megcsinálták (az egyiket tuti, ebből gondolom, hogy a másikat is). Lehet, hogy nem marad nekünk holnapra. :)

***

(#937) v.tom válasza ollie (#936) üzenetére


v.tom
őstag

A jelenlegi felállás a mi cégünkből:
2x rr domi
1x ecm+armor tank scorpion
1x ganglink bc

A clan astreia pontos kompozícióját még nem tudom. Téged milyen néven érlek el ingame? :)

(#938) ollie válasza v.tom (#937) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már 1 incursion sem maradt hisecben, ha DT után nem lesznek újak, azt hiszem elmarad az OP.

mod: DT után sincsenek új Incursion-ök, szóval egyelőre buktuk az OP-ot.

mod2: azt írják, hogy bármelyik racial jammer jó, e miatt, nem érdemes multispectral-t használni, mert az gyengébb hatásfokú

[ Szerkesztve ]

***

(#939) v.tom válasza ollie (#938) üzenetére


v.tom
őstag

A spawn-olt incursionöket pikkpakk lelőtték, nem semmi. Lassan reagálunk :D

(#940) ollie válasza v.tom (#939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap éjjel már csak 2 incursion volt az előző éjjeli hathoz képest (a lowseces meg egy 0.0-ás marad meg). Pörögnek az események.

Közben rájöttem, hogy Guardian-t is tudok vezetni, tehát az is mehetne az Oneiros helyett, de az utóbbit preferálom, mert fele annyiba kerül, így kevesebbet bukok, ha pukkan. :)

Egyébként poénnak jó lesz kipróbálni az incursion-t, de nem látom a jövőjét ennek, mert 2-3 óra alatt simán keresek 100 millát hisec küldizéssel, ami 100% kockázatmentes és csapat sem kell hozzá. És 2 év után már bárki keres ennyit, ha a küldizésre koncentrál.

Ja, ha érdekel titeket, van egy level 2 CONCORD COSMOS agent, ami egy olyan küldit ad, aminek a végén van egy faction BS minden esetben deadspace loot-ot dob. Vasárnap mindkét karakteremmel megcsináltam (mondjuk az utolsó pocket kemény, egy ded5-ről van szó), de összesen kb 800 millányi lootot dobott nekem (2 óra volt kb a 2 küldit megcsinálni). Az agenthez 3-as security status kell (merthogy a Concord standing = sec status).

Szóval ha érdekel titeket, akár szivesen segítek is megcsinálni.

Itt a második agentről van szó. A leírás szerint ki kell scannelni az agentet az űrben, de már nincs így, mert kitettek neki egy beacon-t, amit rögtön látni, ha belépsz a rendszerbe.

***

(#941) Pörp válasza ollie (#940) üzenetére


Pörp
senior tag

Engem érdekelne ez a concord agent. A concord felé a stnadingem 5 körüli, így tudom vállalni? Milyen sebzésre kell számítani? High-secben van ugye? Tenguval mennék.

(#942) ollie válasza Pörp (#941) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hisec, Tenguval tudod tankolni, de előtte tedd ide be a fitted, ránézek. Omni tank kell, mert drónok ellen küld az agent. Csak az utolsó szoba kemény, ott van egy állomás méretű drone, mely citadel torpedókkal lövöldöz és speed tankolni sem lehet, mert rögtön le is webel. De akár el is megyek veled segíteni megcsinálni, és akkor én tankolom az utolsó szobát. Vállalni tudod, hármas standing elég hozzá, és igen, hisecben van.

Egyébként nem tudom a pontos sebzést, az utolsó szobában van az a nagy drone, van még kb 8 drone BS, meg egy faction BS (angel), plusz vagy 20 kisebb drone.

***

(#943) ollie


ollie
MODERÁTOR

Külön hsz-be, mert ez egy nagyon jó chart kezdőknek:

What to do in Eve Online

***

(#944) v.tom válasza ollie (#940) üzenetére


v.tom
őstag

Ezt az oldalt használom én is a cosmos küldikhez, de még nem futottam össze ezzel a concord agent-el, pedig jó sok matar és gall agent-et lenyomtam már (8 felett van a gall faction standingem^^). Ezt megcsinálom mindenképpen, ha jut rá időm.

Megmutatom a fitteket, amit jelenleg használok küldik lelövésére:

[Rattlesnake]
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Shield Power Relay II
Ballistic Control System II
Ballistic Control System II

Invulnerability Field II
Invulnerability Field II
Pithum C-Type Heat Dissipation Amplifier
Pithum C-Type Magnetic Scattering Amplifier
Large Shield Extender II
Large Shield Extender II
Omnidirectional Tracking Link I

'Arbalest' Siege Missile Launcher, Mjolnir Torpedo
'Arbalest' Siege Missile Launcher, Mjolnir Torpedo
'Arbalest' Siege Missile Launcher, Mjolnir Torpedo
'Arbalest' Siege Missile Launcher, Mjolnir Torpedo
Drone Link Augmentor I
Drone Link Augmentor I

Large Core Defence Field Purger I
Large Core Defence Field Purger I
Large Core Defence Field Purger I

Ogre II x5

[Abaddon, t2 rig]
Heat Sink II
Heat Sink II
Heat Sink II
Large Armor Repairer II
N-Type Explosive Hardener I
N-Type Kinetic Hardener I
N-Type Thermic Hardener I

Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Tracking Computer II

Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L
Mega Modulated Pulse Energy Beam I, Multifrequency L

Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Energy Discharge Elutriation II

Hammerhead I x5

(#945) Pörp válasza ollie (#942) üzenetére


Pörp
senior tag

Domination Ballistic Control System (csak így megy fel 4db)
Ballistic Control System
Ballistic Control System
Ballistic Control System

Pithi B-Type Small Shield Booster
Pithi B-Type Small Shield Booster
Shield Boost Amplifier
Invulnerability Field
Invulnerability Field
Target Painter ( a sima legmetásabb t1)

Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile
Heavy Missile Launcher II, Scourge Fury Heavy Missile

Medium Capacitor Control Circuit I
Medium Capacitor Control Circuit I
Medium Capacitor Control Circuit I

Tengu Defensive - Amplification Node
Tengu Electronics - Dissolution Sequencer
Tengu Engineering - Augmented Capacitor Reservoir
Tengu Offensive - Accelerated Ejection Bay
Tengu Propulsion - Intercalated Nanofibers

Viszek még T1 raksikat is a frigek ellen.
Bár a drone-ok ellen lehet jobb lenne egy photon és egy exp filed? Warp scramble is van, vagy csak web? Az a faction BS angel cartell-es?

[ Szerkesztve ]

(#946) ollie válasza v.tom (#944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a Rattlesnake teljesen jó arra a küldire, csak a torpedókat cseréld majd le cruise-ra, mert az utolsó pocketen kívül alig van BS. És sentryket sem érdemes majd használnod, ha terveznéd, mert minden pocketben 50-60 km-et kell utazni a következő gate-ig.

(#945) Pörp: jó lesz, de a Boost Amplifier helyett inkább egy Magnetic Scattering Amplifier-t tegyél be. Az utolsó pocketben nem találkoztam warp scramblerrel (kivéve lásd lent). Ha nem egyedül mész, a painter helyett is inkább a tankot reszelném a helyedben, és akkor maradhat a Boost Amplifier is. Illetve a több tank érdekében inkább hagyd el a paintert, és a kis drónokat legfeljebb majd normal ammo-val fogod kilőni.

Fontos mindkettőtöknek: az utolsó pocketben nem szabad meglőni azt a hatalmas drone-t. Egyrészt nem az a cél, hogy kinyírjuk (a faction BS-t kell kinyírni), másrészt egy rakás elite drone jelenik meg, ha belelövünk, melyek scrambléznak meg webelnek.

[ Szerkesztve ]

***

(#947) v.tom válasza ollie (#946) üzenetére


v.tom
őstag

Ha jól látom az egyik gate aktiválásához kell a plasma physics lvl3?

(#948) v.tom


v.tom
őstag

Most értem haza. Csak én nem látom, hogy menne a szerver?

(#949) ollie válasza v.tom (#947) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kellhet Plasma Physics, de nem a level3, mert az nem elég. De az a kapu csak a valami mellékszál, amit ki lehet hagyni (ott 2 kapu is van).

Tényleg van valami a szerverrel.

Itt a hivatalos info.

[ Szerkesztve ]

***

(#950) v.tom válasza ollie (#949) üzenetére


v.tom
őstag

Ez komplex egyébként mindig ott van, vagy csak ilyenkor enged be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.