Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#414) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Zavar, hogy ilyen rossz kedvem lett így nap végére. Nem lenne szabad ilyen gyönyörű szerelmes számokat hallgatnom...:U Nem tesznek jót pillanatnyilag.:( Sőt..... De hogy mégse ilyen búvalbélelten búcsúzzak, beteszem a meglepi bejegyzésem elejét...:B

Illetve csak nekem olyan különleges, mást nem hiszem, hogy annyira lázba hozna. :B Elég hosszú lesz előreláthatólag, mert még a felénél sem tartok, mégis rengeteget írtam eddig. Íme az első felvonás :) :

Van egy fontos személy, akiről eddig még nem meséltem. :) Az ő neve Lotfi. Igen, tényleg így hívják...tudnillik algériai származású. :)

Elég érdekes történet, hogy hogyan ismerkedtünk meg. Tulajdonképpen ő talált rám, de ő sem tudja megmondani, hogy pontosan hogyan. Valahol megtalálta az msn címemet, ami mondjuk elég vicces dolog, mert kb. 10 millió éve kitöröltem minden közösségi oldalról és egyéb helyekről, ahol csak hozzá lehetne férni, mivel folyton felvettek ilyen ismeretlen, szép szál "béreslegények" (remélem, mindenki érzékeli, mennyire finom voltam és nőies a megnevezés tekintetében...:D ;]) és ilyen "Szia Cica, van gazdád??!" - és ehhez hasonló gyenge szövegekkel próbáltak bevágódni... -.-"
Szegény párák nem tudhatják, de nálam, ha valaki ismeretlenül vesz fel az engedélyem nélkül (főleg, ha hímnemű egyed!), egyből tilt-töröl az első reakcióm. Lehet, hogy ez most durván hangzik vagy nagyon nagyképűnek, de egyszerűen nincs szükségem idegenekre... A szerelmet nem itt, nem így, nem ilyen formában akarom keresni, barátom meg van elég. Néha még túl soknak is tűnik...:) Pedig mindannyian nagyon fontosak nekem! ♥

Szóóóval, visszatérve Lotfira. :)
Kissé fenntartásokkal kezeltem még az elején, mert hát miért is ne tettem volna? :U Engem kifejezetten feszélyez, mikor törökök, arabok vagy egyéb távoli nemzetségből származó egyének akarják felvenni velem a kapcsolatot. Tulajdonképpen nem is értem, hogy mi értelme van ennek a bejelölgetésnek? Pfff... Végül is csak pár ország van közöttünk.....mi az nekünk? -.- Vagy az is lehet, hogy csak feleség-jelölteket keresnek a világ minden pontjáról? :DDD Mondjuk egyes országokban sajnos még mindig elfogadott a bigámizmus... Na de könyörgöm, én MAGYAR lány vagyok!!! :U Meg amúgy is...ki akarna egy sokadik lenni a férje életében? :F Összeteszem a két kezem, hogy nem egy ilyen kultúrába születtem bele!

{holnap folyt.köv.}

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.