Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Elnézést a nap eltolódásért, hivatalosan tegnap történt volna a blog megnyitása, de - cím hiányában - nem hivatalosan, mégis mára kellett napolnom a dolgot.

Csütörtök van. Egy átlagos este, semmi más. Most valami mégis olyan szokatlan....
Valahogy nem találom a helyemet. Ma már minden dolgomat megcsináltam, elfogytak a teendők.
Lássuk csak...
A szobámban rendet rakni: pipa, a kutyát megfürdetni: pipa, pü-kre válaszolni: pipa, határidőnaplóm mai napra eső részét kitölteni: pipa, napi jó cselekedet: pipa. (--> Teljesen önzetlenül adtam a húgomnak a csokimból!...:D)
Ez furcsa...
Általában mindig elvagyok maradva a feladataimmal, hagyom, hogy felhalmozódjanak, mert nem tudom rendesen beosztani az időmet, de most... :F
Één, aki mindig is arról volt híres, hogy egyszerűen képtelen az "unatkozás" nevezetű dologra, állandóan elfoglalt, úszik a tennivalóban, programokban, ötletekben, egyszóval falja az életet és igyekszik minden percét hasznosan tölteni - az pont ma fogja elkezdeni az unatkozást?? :(((
Kizárt!!! ;] Az valahogy nem Én lennék... :))

Talán azért is kezdek épp ma a blogolásba, hogy hasznossá tegyem magamat. Bár már napok óta érlelődik bennem a gondolat, csak eddig valahogy nem tudtam rászánni magamat. Sajnos hajlamos vagyok hihetetlen hamar belehabarodni valamibe és ugyanilyen sebességgel ki is szeretni belőle...vagy legalábbis megunni. :U (Megnyugtatásképp, ez a rossz szokásom kizárólag élettelen dolgokra igaz, emberekre semmiképp! :N)
Régebben már volt egy blogom, ami kemény 3 bejegyzéssel rendelkezett (bár azok elég tartalmasak voltak), de sajnos "zárolva" lett, vagy hogy kell ezt mondani :U....mert több, mint 2 hétig nem írtam bele és ez egyfajta "szabály" volt... -.-'
Ha sokáig nem érzékelnek mozgást az oldalon, akkor automatikusan törlik.
Micsoda hülyeség már ez...:((( Az az ÉN blogom és akkor írok bele, amikor akarok és időm van rá!
De amúgy nem is bánom már, örülök, hogy rátaláltam a PH-ra. :)

Visszatérve a blognyitáshoz.... semmi értelmes cím nem jut most az eszembe. :F Bemutatkozást sem írok egyelőre, hanem egyből belecsapok a lecsóba. :D A PH nagy része már amúgy is ismer. De később esetleg írok pár érdekesebb infót magamról, - ha az olvasó közönség is úgy kívánja. Meglátjuk, mik lesznek a visszajelzések.
Tudom, hogy egy blogírónak (khm...akarom mondani, Bloggerinának, ahogy múltkor hallottam...:DDD) az az érdeke, hogy minél nagyobb legyen a közönsége s érdekelje az olvasótáborát az, amiről ír. Én mégis valahogy annak örülnék jobban, ha csak a közelebbi ismerősök láthatnának bele a legbensőbb gondolataimba. De mivel tudom, hogy erre nincs lehetőség, majd igyekszem szelektálni, hogy mit osztok meg a nagyérdeművel.
De ez még úgyis messze van....először koncentráljunk csak a jelenre.

Hát...mit ne mondjak, nem ez életem legpörgősebb estéje...:U
Wic, hű beszédpartnerem sincs Msn-en, ami bizony ritkaság számban megy, de tényleg! :DDD Persze, nem csak azért hiányzik, hogy szórakoztasson, de mellette valahogy soha nem lehet unatkozni. A legmélyebb elkeseredésemben is képes mosolyt csalni az arcomra. Ritka kincs az ilyen ember. Számomra biztosan az. :B Másnak nem sikerült volna....

Főleg a tegnap történtek után....
Most nem kezdem el boncolgatni a témát (és lehet, hogy később sem), maradjunk annyiban, hogy a szerelmi életem nincs éppen a topon mostanában.
Ilyen még soha nem történt velem, de egy kudarcba fulladt beszélgetés a Kedvessel, végleg kiverte a biztosítékot. Teljesen magamba zuhantam... :(((
Ez most nem csak olyan "hullajtokpárkönnycseppetmertsemminemúgymegyahogykelleneéspárpercutánelfelejtünkmindent" dolog volt. Ez nem! Nagyon is komoly.
Ma találtam egy videót, amiben nagy megdöbbenésemre teljesen magamra ismertem. Kirázott a hideg, mikor végig néztem, annyira önmagamat láttam a lányban. A reakciói, ahogy megéli a fiú elvesztését, a sírógörcs, a rosszullét, a dühroham.....minden! :( Félelmetes volt.
1st Lady - Missing You <3
Sajnos nem túl jó a minősége, de szerintem érdemes megnézni. Az alatta lévő szám nagyon szíven ütött. Egyszerűen gyönyörű! *.*
Aki csak egy kicsit is konyít az angolhoz, az áttudja érezni a dal mondanivalóját. Belinkelem a szövegét is. Missing You with Lyrics
(Vigyázat, aki közvetlenül szakítás előtt/után áll, annak ajánlott 100-as papírzsepit bekészíteni előtte! :'()

Nah, azt hiszem, első neki futásra ennyi. Ez megteszi kezdő bejegyzésnek.
Még mindig nincs nagy mozgás se Logouton, sem Msn-en és már nem is hiszem, hogy lesz. Úgy látszik ez egy ilyen nap. Nem baj, legalább ma is valami újba fogtam bele. :) Elégedetten térek nyugovóra.
Akkor PH! OFF, szomorú szép szám ON. Jó éjszakát mindenkinek! :)

UPDATE: Ahogy letettem a tollat, Wictor az utolsó pillanatban mégis befutott Msn-re és segítségemre sietett a "Mi legyen a blogom címe?" kérdésben.
Úgyhogy ezúton is szeretném megköszönni neki, hogy ilyen találó nevet adott szerény kis firkálmányaim tárhelyének! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Vajon egy zene hatással lehet a hangulatodra?
Az enyémre biztosan. Gyakorlatilag azok irányítanak. Szinte mindig ettől dől el, hogy milyen kedvem van aznap. Nem olyan zenét hallgatok, amilyen kedvem van, hanem fordítva. Olyan furán működöm...:F Mintha mindent kicseréltek volna bennem. Érdekes egy nőszemély vagyok... :U

Zenei ízlésemre már egyszer tettem egy kis kitérőt az egyik bejegyzésemben, de most újra leírom; behatárolhatatlan! :D
Kifejezetten szeretem a melankolikus hangvételű dalokat, sőt, inkább azokat részesítem előnyben. Ki nem állhatom a
"pörögjünkafejünkönmintamegkergültmajmokésrúgjukkiaházoldalát" típusú "bulizós" számokat... :((( :U
(Jó, ennek most így semmi értelme nem volt, de remélem, sikerült érzékeltetnem a feelinget...:DDD)

A számomra ideális szám: lassú, legyen mondanivalója, elgondolkodtató, legyen valami + benne, ami miatt nem válik tucattá és az érdekes, különleges videóklip sem hátrány. :)
A zenékről egyelőre ennyit.

Hmm...mit akartam még....
Jah, igen, ma végre sikerült megszerveznem a jövőhetet.
A húgommal bemegyünk szerdán a városba shoppingolni meg elintézni pár dolgot, utána pedig Vilmámmal találkozunk és aznap nálunk alszik. Alig várom! :DD
Még a verseny részleteit is meg kell beszélnünk.
A Tartuffe-öt meg addig újra el kell olvasnom, hogy felelevenítsem, mert minden kiesett azóta. :F
Juteszembe....még egy darab kötelezőt sem olvastam a nyáron! :Y
Tiszta szégyen :(.... pedig mindig elkezdem időben, most meg...
Nagyon ellazsáltam a nyarat. Gyakorlatilag már csak egy hónap van hátra...
Jó kis sűrű augusztusnak nézünk elébe, nem mondom... :F
És még táborba sem megyek végül...:(((

Anya ma rám szólt, hogy ideje lenne végre elkezdeni megfesteni a családfát Mama 70. szülinapjára, mert ha elkezdődik a suli, úgyis mindig azzal jövök majd, hogy: "Jajj, most nincs időm ilyesmire!" , "Jajj, most ide kell mennem, oda kell mennem!" meg "Már megint rengeteg a tanulnivalóm!"...
De gáz, hogy 18 év alatt így kiismert már... :DDD
Még a nyáron neki fogok a családfának, cserkész becsszó!... ;]

Jah, azt elfelejtettem mondani, hogy Mama szülinapja karácsonykor van.
Nem mondom, előre tervez a csaj....:U :DDD

Csibével ezer éve nem beszéltem.... Hiányzik! :O
A szülinapi bulim óta nem is láttam. Jó lenne már vele is összehozni egy találkozót. Már nagyon nagy szükségem lenne egy kimerítő beszélgetésre és hogy jóóóól megtámogasson lelkileg. :F
Nyáron nem hogy sokkal többet tudnánk együtt lenni, de gyakorlatilag alig találkozunk...:( Az osztálytársakról nem is beszélve... Még egyikőjüket sem láttam a suli vége óta. (Kivéve Balázst, aki eljött hozzám a szülinapomon, hogy felköszöntsön egy hatalmas virágcsokorral. ^^ :B)
Csúnyán elhanyagolom őket....:(

Tulajdonképpen mi a csudát csináltam én a másfél hónap alatt, amivel így elment az idő??? :F

[ Szerkesztve ]

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Csak kérnem kellett. :)

Nem rég beszéltem vele Msn-en. Nagyon jó volt, már hiányzott. :B Sajnos ritkán tehetjük meg, mert valamiért nem szereti egymást a Messengerünk.
"Nem kompatibilis egymással", vagy mi...:DDD De tényleg!
Nem is értem, most hogy-hogy kijelzett minket egymásnak. :F Nem szokása a kicsikének...:U:((( Úgy látszik, ma jó napja van :D
....És meg áll az eszem, ennek a csajnak egy csibe az Msn képe. :DDD
Ez mekkora jó! :C

Kiöntöttem neki kicsi szívem gondját - baját, majd rövid eszmecserét folytattunk a legújabb Avon-os termékekről, végül megosztottuk egymással mostani kedvenceinket zene téren. ^^ Eléggé különbözik az ízlésünk zeneügyileg, mert ő szereti a "vadabb", pörgősebb számokat, de azért van sok közös kedvenc előadónk is.

Mutatott is kettőt, ami nagyon bejött. ^^
Pont ez hiányzott, hogy kicsit jobb kedvre derüljek. :)

Travie McCoy: Billionaire ft. Bruno Mars
B.o.B - Nothin' On You ft. Bruno Mars

Teljesen rájuk kattantam. :DD Egy csomószor megnéztem a videóklipjüket, főleg a másodikat. Csibe szerint tiszta "művészetis" :DDD
Az első meg kicsit olyan "Jason Mraz" feeling (: Tetszik.
Ejj, hogy én hogy összespanolnék ezekkel a fiúkkal. :D
Mekkora egy arcok ezek! :C
Nem hiába....a négerek mindig jófejek! ((:
A kis kalapos olyan aranyos! ^^ Kedves a nézése. :B
De a legjobb a sapkás-fültágítós pacák! (1. videóban) És hogy mennyire kísértetiesen hasonlít az egyik barátomra! :Y Mind a mimikája, mind viselkedésileg.
(Csibe, te tudod, hogy kire gondolok...:P)
Főleg a 2: 47 és 3: 31-nél. Annnnnyira tipikus fejek!!! ;] :DDD
Ennyi vót mára a zene rovat. (:

Azt majd' elfelejtettem, hogy apa este hozott egy szép nagy görögdinnyét. Idén még nem is ettem olyan igazi érett, jóízűt. Annyira fincsi volt! ^^
Jóól belakott a család. .....Azóta is 2 percenként járok pisilni...:U

(Bocsánat :B Ez csak afféle háttérinfó akart lenni....:DDD )

Mára befejeztem, hulla vagyok!
Jó éjszakát emberek! :R

[ Szerkesztve ]

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szép napot! :)

Ez a mai reggel....:U
Háromnegyed 6-kor arra kelek, hogy valaki ráfeküdt a csengőnkre és csak nyomja és nyomja. Nem nagyon érdekelt, hogy mit akar az illető, hajnalok hajnalán ne zaklasson senki! Megfordultam a másik oldalamra és igyekeztem visszaaludni. Elhallgatott. Azután egyszer csak elkezd dudálni az autójából. Számomra külön öröm volt hallgatni ezt a "koncertet", mert a mi szobánk pont az utcára néz, így páholyból hallgathattuk az ébresztőt. :(((
Felmordultam, kipattantattam az ágyból, és ökölbe szorított kézzel, vérben forgó szemekkel arrébb "téptem" a függönyt, hogy kinézzek az ablakon. :W
Nézésem egyből megenyhült, mikor megláttam a rendőr bácsi ótóját és bájosan intettem, hogy apukám mindjárt kimegy... :B :D

Egy férfi meg egy nő szállt ki a rendőrautóból, de olyan tipikus "helyszínelők páros", tudjátok...:U
A férfi magas, barna, jóvágású pacák, a nő alacsonyabb, csinos. Kedves arcát szigorú kontyba fogott haj keretezte. Annyira poén volt! :C Mintha az egyik sorozatból ugrottak volna ki hozzánk egy tanúvallomás erejéig...:DDD
Amúgy a szomszédba betörtek az éjjel és elvitték a fűnyíróját, vagy mi...:U Ezért kérdezték ki anyáékat, hogy nem-e láttunk valami gyanúsat tegnap.
Nah jó, úgy látszik, túl sok CSI-t néztem anno... :DDD
Bár becsületemre szóljon, már ezer éve nem nézek Tv-t.
Igyekszem magamat értelmesebb dolgokkal elfoglalni.
Na mindegy, szóval érdekes egy reggel volt...

Klemenském ma letöltötte azt a számot, amibe napok óta szerelmes vagyok. Úgy örülök neki! ^^ Végre hallgathatom az Mp3 lejátszómon is. :DD
Csibével - érthetetlen módon - megint sikerült beszélnem. Hevesen szervezik a 3 napos Ugornya partyt. (abban a bűűűűnbarlangban... :U :DDD ) Nem tudom, hogy lesz-e belőle valami. Ahogy egyelőre állnak a dolgok, biztosan nem. :F

Viszont vannak ám fontos fejlemények is! :K
Apa tegnap óta hivatalosan is vállalkozó lett! ^^ :C Már hetek óta intézi az iratokat és a szükséges engedélyeket, papírokat. Azt mondta, kb. 2 hét és hivatalosan is az ő nevén lesz a kis vegyes élelmiszerbolt. Annyira boldog vagyok! ^^
Rég láttam ennyire kiegyensúlyozottnak, türelmesnek. Végre fontosnak érzi magát. Gyakorlatilag úszik a munkában, de ő nem bánja, élvezi, hogy van mit csinálnia. :)
A sok-sok évi próbálkozás, a munkanélküliségből adódó magatehetetlenség, a rengeteg csalódás, visszautasítások, alkalmi munkák után végre valami jó is történik! :DD
Tulajdonképpen mindig is ezt akarta csinálni. A kisbolt volt az álma, hogy végre a saját lábára állhasson és a maga ura legyen.

Óóó Uram, csak add, hogy jól menjen neki, szeresse, amit csinál és végre legyen egy kis sikerélménye is! :R
Már nagyon rá férne...
:(

Még egy kis megjegyzés:
Hétvégén NEM ELFELEJTENI email-t küldeni a barátoknak, mielőtt még azt hinnék, hogy végleg megszűntem létezni a Föld nevű bolygón!!!!!!!!....:U :(((

[ Szerkesztve ]

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szerettem volna még pár gondolatot leírni, amik eszembe jutottak a mai nap folyamán, de már nagyon fáradt vagyok, így minden tolódik holnapra... :U :)

Azért a zene-ajánló ma sem marad el, íme a mai kínálat: :)

Emiliana Torrini - Jungle Drum

Ezt a számot igazából egyik fórumtársamnak köszönhetem, Csemikének. :)
És ő még csak nem is tud róla... :))
Mostanában rendszeres olvasója vagyok a blogjának és ott találtam rá erre a linkre. Hihetetlenül megörültem, mikor meghallottam ezt a számot, mert nekem is nagyon tetszik. :K A Viasat3-on megy az összevágott előzetesek alatt.
Annyira jópofa! :C
A nő meg olyan aranyos a klipben, kis bolond! ^^
Már vagy másfél hete ez a sláger nálunk. A húgom meg az öcsém állandóan ezt követelik tőlem...:U Lassan kikészítenek vele....:N

Emiliana Torrini - The Boy Who Giggled So Sweet

Itt van még egy szám tőle. Igazából teljesen különbözik az előzőtől. Mintha 2 külön előadó lenne. Ráadásul az a furcsa, hogy ILYEN az igazi stílusa. Inkább melankolikus, szomorúbb számokat énekel. Olyan pont nekem valóakat. :)
Kicsit keresgettem, de ezen kívül nem nagyon találtam olyan dalt, ami megfogott volna...:F
Ez viszont, telitalálat!! :) A videóklipje elég elvontnak tűnhet. Igazából ezért figyeltem fel rá először, a zene maga csak többszöri hallgatásra tetszett meg. Utána olvasgattam az alatta lévő komikban, stb. és kiderült, hogy mégsem ennyire elvont a csaj, csak 4-5 klipből vágták össze és azért tűnhet elsőre érthetetlennek...:U
Nekem, minél többször hallgatom, annál jobban tetszik. ^^

Ingrid Michaelson "Be OK"

Jaajj, ez meg valami iszonyú aranyos! :C Depressziós olvasóimnak erősen ajánlott! :K Garantáltan jókedvre derít! ^^
Ingridnek ez a száma régi kedvencem, viszont erre a videóklipre csak most találtam rá. Első pillantásra szerelmes lettem belé! <3 Olyan jól megvan csinálva.
Óóó én is akarok "Be Ok"-t az arcomraaaa!!! :DD :C

The Point of No Return - Phantom of the Opera

Ezt meg csak azért, mert egész este ez járt a fejemben és akárhogy is próbáltam, nem bírtam kiverni belőle. :N
Musical - ellenes olvasóim messziről kerüljék el a linket, mert itt bizony kivágják ám a magas C-t... ;] :D Nem ez a legnépszerűbb szám a darabban, nekem mégis ez a kedvencem. Nem is tudom, miért... Annyira izgalmas. A történet itt éri el a Tetőpontját. Mindig tátott szájjal lesem, mikor ehhez a részhez érünk. :DD
És ez a csodálatos dal! *.* Egyszerűen nem lehet megunni!
Persze csak annak, aki bírja ezt a hang frekvenciát... :DDD

Köszönöm a figyelmet, jó éjszakát kívánok mindenkinek,
holnap jelentkezem! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) művésznő4


művésznő4
csendes tag

A blogolvasóimmal akartam elsőként közölni a jó hírt és a legelső kép is titeket illet! :B

Büszkén jelentem, ma 18: 05 körül megszületett az első fekete színű kiscica. Egyelőre még csak ő jött a világra, a többi kis trónörökös folyamatban van.
Nem tudjuk, hány kicsi várható, de Tigris hasa még mindig elég nagy. A húgom szerint a mostani "termés" nem lesz több 2-3 kiscicánál.
Szegény Tigris már nagyon terhes volt... :( Egész nap szülési fájdalmai voltak és mindenhol kereste a helyét a lakásban, hogy hol tudna elbújni.
Még a félig nyitott ruhásszekrényembe is beakart mászni, így gyorsan levittük a garázsba, hogy nehogy összevérezzen bent valamit.
megint előkerült a jó öreg, több generációt megélt "szülőház", amit még anno macskahordozóként vettünk, de időközben átalakult a funkciója.
Eddig minden "cicamamánk" előszeretettel szült benne. :) Most sem volt ez másképp, magától belemászott.

UPDATE: Ez a mostani szülés nehezebb, mint gondoltuk. Már órák óta megkezdődött, de a "kismamánk" még mindig vajúdik. Azóta született
még egy kis "feka", de szerintem sokáig nem juthatott levegőhöz, mert szegénykém a születése után nem sokkal el is pusztult... :(
Tigi pocija még mindig elég gömbölyű, úgyhogy valószínűleg, reggelre még egy bébivel gyarapodunk. :)

OFF: Wic-kel már 2 teljes napja nem beszéltem.... Hiányzik! :O
Rajtam már megjelentek rajtam az elvonási tünetek. (*szemrángatós szmájli... :DDD)
Mi lehet vele? :F
Biztos megint bejárta bringával Félegyháza rejtekeit, hogy kiszellőztesse a fejét... :P
Bár a blogja szerint minden rendben van vele....a monitorját leszámítva. :U
Most épp a pozitív gondolkodást gyakorolja a lelkem.
Nah, erre én is befizetek... ;]

Ma még jövök ám! :R

[ Szerkesztve ]

(#7) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Mára ígértem még egy postot, úgyhogy tessék: :)

Jajj, olyan fincsi teát csináltam ma! ^^
Amióta anya beteg és nem érzi az ízeket, nem igazán kívánja az ételeket sem, ezért inkább teát vedel helyette. :)
Igyekszünk minél többet kipróbálni, most ez a legújabb szerzeményünk. --> Vanília ízű zöld tea
Fura, hogy ebben a hőségben pont a meleg teát kívántam meg :U, de nagyon jól esett. :K

Még egy jó hír számomra.
Tegnap este az egyik topicban végre találtam egy értelmes zeneletöltőt sagesz fórumtársnak köszönhetően. :R
Ez már egy ideje nagy probléma volt nálam, mivel a régi programom szinte az összes linket visszadobta, ha valamilyen zenét akartam letölteni. :(((
Már olyan ciki volt, hogy mindig mástól kérek szívességet... :F
Örülök, hogy végre magamnak intézhetem és nem kell kellemetlenül éreznem magamat, ha egyszerre több számra lenne szükségem.... :U

Holnap is ezer dolgunk lesz...
Egész nap vásárolni fogunk, mert gőzerővel készülünk Pestre, én pedig Velencére.
Sajnos a mai email - küldős napomból nem lett semmi, mert úsztam a teendőkben, de hát úgy szép az élet, ha pörög, nemde? :U
Szóval az email-ek is holnapra tolódnak, de most már tényleg NEM HÚZHATOM TOVÁBB!!!!!!! :W
Nincs több kifogás, holnap legkésőbb mindenkinek kézbesítenem kell az üzeneteket!!! :((

Anyával ma beszéltem és azt mondta, hogy Pest előtt még lenne egy kis időm, hogy benézzek a táborba.
Ivettet meg persze vinném magammal, nehogy már kimaradjon a buliból! :DD
Ő sajnálta a legjobban, mikor bejelentettem neki, hogy idén nincs pénzem a táborra... :(
A szívem majd' megszakadt, mikor leraktuk a telefont. :((( Úgy sajnáltam szegényt! Egész évben erre készült.... :'(

Nem aludnánk a koliban, csak a programokban vennénk részt és este már utaznánk is vissza. Anya feltenne minket reggel a vonatra, este pedig várnának az állomáson.
Mindenképp szólnom kell előtte a tábort szervező debreceni barátnőknek, hogy szerezzenek nekünk egy 1 napos karszalagot! :K

Már alig várom! ^^
Vigyázz Debi, mert megyüüüünk! ;]

Jajj, és a nap poénját majd' elfelejtettem... :DD
Ma valahogy ruhapakolás közben a legjobb filmek jöttek szóba a húgommal és nagy röhögcsélve idézgettünk a kedvenc részeinkből. :D
Egyszer csak nagyon elgondolkodott, mert nem jutott eszébe az egyik címe....:U
Aztán hirtelen felkiáltott: - "Megvan, Fejbe rúgom Apádat!!! " :Y
Én úgy meglepődtem ezen az újfajta elnevezésen, hogy pár pillanatig meg sem tudtam szólalni, majd hirtelen kipukkadt belőlem a nevetés, de annyira, hogy még a könnyem is kicsordult! x'D :DDD :C
Utóbb kiderült, hogy egy régi kedvencünkre gondolt, az 'Apádra Ütök'-re. :U
Azt mondta, arra emlékezett, hogy valami testi bántalmazás, csak az nem ugrott be neki, hogy pontosan mit is csinál az apjával... :U :DDD
Hogy fér ennyi hülyeség ebbe a csajba??? :DDD x'D :N

Ma ezzel búcsúzom. :)
Igazából a felét sem írtam le annak, amit akartam, de majd igyekszem pótolni.
Jó éjszakát kívánok mindenkinek! :R

(#8) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Most úgy tetszik ez! :DD Szerintem nagyon ügyes! :K

Ana Free sings Shakira - Waka Waka (This Time For Africa): The World Cup Song

Erről a lányról tisztára egy régi kedvencem jut eszembe, Mia Rose. :)
Ő szintén a YouTube-ra feltöltött otthoni felvételeiről lett híres. Itt fedezték fel, hogy mekkora őstehetség (és mindemellett gyönyörű is :K).
Nagyon szeretem a feldolgozásait és azóta lett saját száma is.
Igaz, hogy karácsonyi dal, de én speciel tegnap is erre aludtam el... :D

Mia Rose - What would Christmas be like?

Tavaly télen rongyosra hallgattam. :))

Jah...és ha már feldolgozásoknál tartunk, tegnap szintén találtam egy nagyon jót.
Ráadásul az egyik kedvenc férfi előadómtól, Ron Pope-tól.
Lehetetlen megunni a hangját! :B
A német kis csaj is nagyon tud. Enjoy! ;)

Jag sjunger "A Drop in the Ocean"

(#9) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ma úgy kipattantam magamtól az ágyból, hogy csak na. :)
Viszont tegnap olyan fáradt voltam, hogy szinte szó szerint csak beájultam az ágyba és elfelejtettem behúzni a baldachint az ágyam köré.
Sajnos reggelre meg is lett az eredménye, minimum 10 szúnyogcsípés.... :(((
Nem elég, hogy kicsik, idegesítőek és a füledbe zümmögnek, de még a tulajdon véredtől is megakarnak fosztani! :((
Az enyémet meg valamiért különösen szeretik.
Utálom mindet! :W

A mai vásárló körutunk egyáltalán nem járt sikerrel. Ha más miatt nem is, de tapasztalat gyűjtés céljából kitűnő volt.

Az eredmény:

- üres kézzel tértem haza, mert semmiből nem volt olyan, ami az elképzeléseimnek megfelelt volna...:U
(árra, méretre, színre, formára, stílusra, szabásra, illatra, tapintásra....fokozzam még? :D) Tudom, hogy kicsit nehéz eset vagyok, de hát na.
A vásárlók igényei mindenekelőtt. :P (*bár így is lenne....:U)

- lejártam a lábamat, ráadásul a cipő is feltörte a balomat :O

- szétsültünk a +40 fokban

- továbbá rengeteg vásárlói élménnyel gazdagodtam, miszerint a magyar eladók még mindig vagy bunkók vagy totál lesz****...khmm....akarom mondani, semmibe veszik a kedves vásárlót... :(((

Anyát ma egész konkrétan majdnem fellökte az egyik eladó a
'naaagy színvonalas megléphető cipőmárkák házában' (Deichmann), csak azért, mert neki épp abban a sorban volt pakolnivalója, ahol mi próbálgattunk... Én elhiszem, hogy ő épp dolgozik és valószínűleg mindenből elege van, mert ebben a dögmelegben is gürcölnie kell egy kis boltocskában, de kinek nem???
Attól még udvariasság is van a világon! :((
Semmibe nem került volna neki, egyetlen szó és arrébb megyünk.
Hát komolyan mondom... :(((
Bezzeg Nyugaton, ahol a mai napig ha bemész egy boltba, lesik minden kívánságodat, körül ugrálnak sőt, még a cipőt is ráadják a lábadra! (nem vicc...lásd All Bundy-ékat! :DDD ....Jó, ez most elég gagyi példa volt, de tényleg így működik náluk, ahogy a sorozatban. :U Mindig a vásárlónak van igaza!)
Itthon meg... :U Sajnos ilyen szempontból (is) még mindig nagyon el vagyunk maradva a többi országtól...:(

[....erre a bamba/bunkó-eladós dologra még vissza térek a későbbiekben!....]

A Stop Shopban láttam egy gyönyörű, hosszú, virágos nyári ruhát, olyan igazi "művésznőset". :B
Teljesen az én stílusom volt, de sajnos mégsem vettük meg, mert anya szerint nem állt túl jól rajtam. :U
A legjobban az bosszant, hogy szinte "fillérekre" volt akciózva (~2k.) az eredeti árához képest és még akkor is bőven megérte volna, ha "csak úgy" veszem meg...
Nagyon fáj érte még most is a szívem, mert pont ilyesmit álmodtam meg a pesti találkozóra.
Szeretnék szép lenni Neki, legalább még egyszer, utoljára..... :'(
Még egy boltba elnézünk a héten, de ha ott sem találok semmi értelmes ruhát, akkor nem érdekel, ki mit mond, visszamegyek ezért. :(((

Váááá, olyan melegem van, hogy nem igaz. :W Szinte a fejemre telepedett a hőség. Nem bííírom! :O Írni is alig tudok. Nagyon lassan haladok, mert szinte mondatot újra kell kezdenem...folyamatosan elgépelem a szavakat.
Hűljön már le egy kicsit a levegő, mert ez így már ventilátor mellett is elviselhetetlen... :(

[ Szerkesztve ]

(#10) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Most épp ezt hallgatom: Hope - My Greatest Memory
Teljesen beleszerettem a Hope számaiba. :B Annyira szépek, annyira nekem valóak! Igazi kincseket találhat az ember a neten, ha kicsit körül néz. :K

OFF: Örülök a pozitív visszajelzéseknek a blogommal kapcsolatban. :B Jó érzés visszahallani, hogy szívesen olvassátok a szöszmötöléseimet és esetleg "magatokévá is tudtok tenni" 1-2 hasznosabb elemet. ;) :R

Az utóbbi pár napban annyira belejöttem a blogolásba, hogy elhanyagoltam sok más fontos dolgomat. :(
(pl. a határidőnaplómat, amit eddig mindennap pontosan vezettem. :F)
Nem helyezhetem mindenek elé az új kedvenc hobbimat, csak azért, mert nayon élvezem. Épp ezért lehet, hogy picibb visszább veszek a továbbiakban... Majd meglátjuk, hogy haladok a többi dolgommal...:U Azért igyekszem majd belesűríteni ezt is. ;)

Az egész napos email-küldős napomból, valószínűleg most egész estés email-küldős nap lesz....:U Szokás szerint tolódik minden az utolsó pillanatra. De ma már mindenképp elküldöm őket, megfogadtam! Fogadalmat pedig nem szokás megszegni! :(( (csak ha nagyon, nagyon égető a helyzet...:P)

Ráadásul szegény Vladi-t is váratom vagy egy hete... Ma már muszáj neki válaszolnom. Szegény teljesen kiment a fejemből... :F
Erre a dinka küld nekem egy számot pü-ben, a címe: 'Miért nem írsz?' :DDD
Találó, nem mondom. ;] Ez mekkora egy beteg szám...:C
Mire meghallgattam, a sminkem patakokban folyt végig az arcomon. :DDD
Na mindegy...

Ma még terveztem, hogy írok egy postot, mert van egy dolog, ami napok óta nyomja a szívemet....és egyre többet gondolkodom rajta. :F Már nagyon kikívánkozik...:(
Nem hiszem, hogy marad rá időm, de ha mégis, akkor igyekszem megosztani Veletek! :K

Addig is kellemes estét kívánok! :R

[ Szerkesztve ]

(#11) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hát ez most iszonyúan feldobta a napomat! :DD :'DDDD

VIVA GREG

(* szemrángatós szmájli... :DDD x'D)

A Kedvesem linkelte be iwiw-en az üzenőfalra. :) Ez valami megunhatatlan... x'D
Ráadásul az a zene alatta.... :DDD :C

Az a gáz, hogy az egyik ismerősöm is nevezett ebbe a versenybe és kísértetiesen hasonlít az ő videójára... :( Mind előadásmódilag, mind hanglejtésileg, mind pedig szöveg szempontjából...:F

(#12) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Üdvözlet erre járók! :)

Kezdem utolérni magamat teendők terén, és ez jó! :)
Nagyon örülök neki. ^^
Igaz, életemben nem küldtem még ennyi email-t, mint most az elmúlt 2 napban...:U :DDD

A takarítás nagyjából kész van. Bár nem sikerült mindent befejezni a nagy meleg miatt , de legalább már vendégvárásra alkalmasak vagyunk. :D
Porszívózás közben ezt a számot hallgattam és csak úúgy égett a kezem alatt a munka! ;] Teljesen felvettem a ritmust. :D
Ezekben a kubaiakban aztán van szenvedély meg temperamentum! :C

Dirty Dancing 2- Guajira (I Love you 2 much)

Aztahéccázát, hogy én hogy szeretem ezt a filmet! :B :C

Ma még igyekszem írni egyszer, mert már van vagy 5-6 oldalnyi témám és gondolatok a füzetemben, amit szeretnék megosztani Veletek, de egyszerűen soha nem jutok a végére... :U

OFF: Amúgy Wic valamiért törölte az új blogját...:F
Pedig ma még hozzászólást is írtam neki. :(
Azonnali magyarázatot követelek a történtekre! :P

(#13) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Egészen tegnap hajnalig azt hittem, hogy csak a Facebookot utálom nagyon, aztán rájöttem, hogy az Iwiw elnevezésű közösségi oldalt legalább annyira.... :(((

Nagyon fárasztó napom volt, mégis neki fogtam a régen tervezett email-ek gyártásának.
Már tényleg nagyon ki voltam merülve, mégis összeszedtem minden erőmet és megfogalmaztam nagy nehezen egy hosszú és tartalmas levelet.
Hatalmas megkönnyebbülés volt, mikor a végére értem, már szinte csak az ágyamra tudtam gondolni... :U
"Megcímeztem", beírtam a "tárgyát", minden stimmelt, már csak egyetlen gombnyomás kellett, hogy elküldjem.
Katt, erre hirtelen kiugrott egy ablak, hogy lejárt a biztonsági korlátom.
Hajajj - gondoltam magamban; egyszer már pórul jártam így (sőt, már Logouton is többször :U ), hogy beírtam a jelszavamat, és mikor újra bejelentkezett, eltűnt a szerkesztőből az addig írt szövegem! :Y :W
Azóta tanultam az esetből (gondoltam kis naívan..:U), ezért rákattintottam a "Vissza" gombra, hogy még időben eltudjam előtte
menteni és nehogy eltűnjön a háromnegyed órán keresztül fogalmazott levelem.
Rosszul tettem...
A "Visszával" a kezdőlapra ugrott és bekövetkezett az, amit elakartam kerülni...
Minden eddigi munkám elveszett. MINDEN! :W
Próbálgattam én mindenhogy visszahozni, de már sehogy sem tudtam megmenteni...:(
Végül, szinte vért izzadva, 1 óra múlva megszületett a másik levél. Igaz, nem volt közel sem olyan jó, mint az előző, de már semmi sem érdekelt, csak hogy végre megkapják a szeretteim az üzenetemet.

Az idegességtől könnybe lábadt szemmel, hajnali 2 körül végre sikerült eljuttatnom őket a címzettekhez... :'( :(((

Na, ennyit a közösségi oldalakon történő levelezésekről...:(( :((( :U

Amúgy nagyon izgalmas estének nézünk elébe.....legalábbis a környék kandúrainak biztosan az - az éles hangokból ítélve... ;]
Bár az ilyesfajta "bulikban" az én macskáim is mindig benne vannak. :U
Ha úgy meg kéne saccolnom - hang erősség alapján, látatlanban - lesz vagy úgy 15-20 kiscicám a közeljövőben.... :DDD
Na, ma estem sem fogok tudni aludni :((( ..... de szép is az állat világ! :D :C

OFF: Köszi Wic a magyarázatot! :R

[ Szerkesztve ]

(#14) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Aaajjj, úgy szeretnék még írni pár dologról, amit mára beterveztem! :DD

De már így is teljesen kész vagyok, ráadásul holnap korán kelünk, mert megyünk csavizni meg ügyeket intézni a városba... :U
Óóacsudába, még a buszt is ki kell néznem... :(((

Vilmám, ne haragudj, tudom, hogy szerdára ígértem, de a Tartuffe-ből nem lett semmi..:( Már nem tudtam belesűríteni... :F

Mindenesetre itt van egy zene, amit nagyon szeretek.
Nem rég találtam rá és annyira tetszik! ^^

Lisa Hannigan - Sea Song

No, majd meglátjuk, mi lesz ebből a mai bónusz postból...;)

Ha ma már nem jönnék, akkor jó éjszakát mindenkinek! :R

És nem lehet igaz, már megint nem írtam arról a bizonyos dologról, ami már napok óta kikívánkozik.... :((( Pedig már nagyon nyomja a szívemet...:( :O
Na nem baj....'Majd holnap', ahogy mondani szoktam.... :U

[ Szerkesztve ]

(#15) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ma már semmit nem írok...:(((

OFF-OFF:
Wic-kel megvolt az első veszekedésünk, vagy mi...:(
Nah jó, nem veszekedés volt, de még csak vitának sem lehet nevezni...
....inkább csak nézeteltérés...:U
De egyszerűen..... :W Vááááááááá!!!!
Úgy lekevernék neki egy büdös nagy nyaklevest, mikor ilyen butaságokat
beszél...:(( :W
Msn-en pedig faképnél hagyott.
Szerintem idegesítettem a kérdéseimmel. :F
Nem baj, most úgysem leszek 2 napig, akkor legalább nem kell majd
elviselnie...:(((:(((

Azért nekem hiányozni fog....
Nem számít, ez van, ezt kell szeretni. :(((

OFF!!!! :(((

[ Szerkesztve ]

(#16) művésznő4


művésznő4
csendes tag

A nap bölcsessége :)

"Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeláldozás között... És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel, és a társaság a biztonsággal... És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét, és a bók nem esküszó... És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget: a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével... És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez... Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér... Műveld hát saját kertecskédet, magad ékesítsd fel lelkedet, ne mástól várd, hogy virágot hozzon neked..."

Nekem nagyon tetszik! :B

(#17) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Bocsánat, mostanában kicsit elhanyagoltam a blogot, így most pótolom az elmúlt pár nap eseményeit. :B
Összevissza haladok, csak hogy ne legyen egyszerű dolgotok...
:DDD :P

Augusztus 8., Vasárnap

Anya végre megfőzte az egész héten áhított kínai levest, aminek félig-meddig a receptjét a Németországban élő mesterszakács nagybátyám tanított meg anyának. (Sokáig kínai-japán étteremben dolgozott. :) )
Nagyon fincsi lett! :C
Igazi ínyenc a családom. Nagyon szeretjük a különböző országok különleges, jellegzetes ízeit. Egyik kedvencünk az olasz konyha, ami nem is csoda, mivel Apa családja felől olasz, Anyáék felől pedig erdélyi vér csörgedezik az ereinkben. :B Ilyen vegyes-vágott a család. :D
Visszatérve a leveshez, nagyon el lett találva. :K
Megkockáztatom, még az eredetivel is versenyre kelhetne...
Azt hiszem, úgy befaltuk, hogy holnapra már nem is maradt... :))

Sajnos nem csak jó dolog történt ma....
Egyelőre sem a Debreceni látogatás, sem a színházas verseny nem akar összejönni. :( Bár az utóbbi még nem lehetetlen...

Ma indult a tábor. Biztosan idén is fantasztikus lesz! ^^ Jó lett volna, ha legalább 1 napra betudunk nézni...de hát semmi sem akar összejönni... :F A vonatos ötletemet senki sem díjazta igazán, pedig hát Debrecen nem egy nagy távolság tőlünk; sem pénzben, sem pedig utazásban...
Sajnos minden lányból csak egy halvány "talán"-t tudtam kicsikarni, de mivel túl sok a "HA", így nagyon kevés esélyét látom annak, hogy bármi is lenne a szerdai kis összeröffenésünkből... :U Így pedig amúgy is képtelenség bármit is normálisan megszervezni. :(

A pályázatról meg csak annyit, hogy még mindig nincs meg a 3. tagunk. :F
Volt egy ember, Áron, akit nagyon szerettünk volna, ha elvállalja, mert iszonyúan ügyes és tehetséges, több területen is de sajnos túlságosan le van foglalva... Rengeteg versenyre + vizsgákra kell készülnie, így ő is kiesett. :F
Nagyon sajnálom, hogy külsőst nem vehetünk be a csapatba, mert Csibe biztosan benne lenne. Csípi az ilyen "színházolós-kézműveskedős-irodalmazós-csapatbandolgozós" dolgokat. :D Nem véletlenül vagyunk rokonok, vagy mik... :))
Ez a csaj, a megtestesült ötletáradat, de tényleg! :DDD Biztos, hogy szép eredményt érnénk el, ha benne lehetne a csapatunkban.
De hát a szabály, az szabály...:((( :U

Még egy dolog.
Mint már említettem, nagyon ritkán nézek TV-t. Tegnap épp fent voltam a szobámban, mikor Anya kiabált, hogy megy a TV-ben egy nagyon jó film
(a Buhera Mátrix) és hogy menjek le nézni. :) Lementem. Nem új, de tényleg jó film. Sajnos az elejéről lemaradtam, de rengeteget kacagtam rajta! :C Nem is gondoltam volna... :N
Igazából az egyik szemem sírt, a másik pedig nevetett, mert tényleg nagyon jól visszaadta a magyar mentalitást.... :U Sajnos nagyon ilyenek "vagyunk"... :(
(de hála Istennek, még most is vannak elvétve kivételek. )

Jaajj, van egy szám, amit muszáj megosztanom veletek! :)
Inspired by Iceland Video
Csemike blogjában találtam, amit - ha jól szűrtem le - Gergő_ mutatott neki.
Váááááá! Már Izlandon is tombol a Jungle Drum láááz!!! :DD
Tegnap legalább x20 megnéztem. Egyszerűen megunhatatlan! ^^
Jó szokásomat megtartva, most is sírva röhögtem végig az egész videót! :DDD

Zárásképp, meg kell még említenem pár embert, akit mostanában egyre jobban kezdek megszeretni. :)
Csemike, Vladi és egy jó ideje kovacsroli.
Nagyon érdekes személyiségeknek tartom őket!
Mindhármójukban van valami, ami nagyon megfogott. :B
Remélem, hogy idővel sokkal jobban megismerhetem majd őket. ^^
(Részben ezért is utálom az internetet. Megkedvelek valakit és lehet, hogy soha életemben nem lesz alkalmam találkozni vele... :((( :( )

[ Szerkesztve ]

(#18) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Aug. 8., Folyt.

Tegnap estefelé benéztünk apa boltjába. Most először, mióta hivatalosan is az övé. Olyan furcsa volt.... 13 éven keresztül, szinte nap, mint nap bementem abba a boltba, vásároltam, tátott szájjal figyeltem a nagy kínálatot és a finomabbnál finomabb dolgokat....és most, ez mind a miénk! Szinte hihetetlen! *.*
Apa azt mondta, bármit elvehetünk, amit csak megkívánunk. Bezzeg kiskoromban, mikor még mindig gyűjtögettem a kis apró pénzemet és mikor már úgy gondoltam, hogy nagyon gazdag vagyok (:DDD) és a boltos néni megtisztelve érzi majd magát, hogy nála vásárolok; akkor mindig kiborítottam a pultra a pénztárcám tartalmát és elégedett fejjel választottam magamnak az édességek közül. (persze Anyáéknak szinte mindig ki kellett pótolniuk de én akkor is büszke voltam magamra, hogy a saját pénzemből vásároltam.... :DDD)

Szóval tegnap kigyönyörködtük magunkat az új boltban. :)
Apa egész hétvégén csak azt takarította, viszont nagy segítség neki, hogy Mama és a testvére, mindenben a keze alá dolgoznak, figyelik az akciókat, listákat írnak, leltároznak és folyamatosan segítenek feltölteni - az egyelőre hiányos - készletet.
Kb. fél óráig voltunk ott, épp hogy csak benéztünk, de ezalatt is vagy 5-6 ember akart jönni vásárolni. Sajnos most még mindenkit el kellet küldenünk, mert csak kedden lesz a nyitás. :) Remélem, legalább ekkora lesz akkor is a forgalom, mikor már beindul az üzlet. (vagy inkább sokkal több! :C )
A húgom annyira be van sózva, hogy vasárnap ott is aludt Mamánál, hogy aztán hétfőn reggel együtt indulhassanak el a bevásárló körútra, hogy megvegyék a még hiányzó élelmiszereket.
Hihetetlenül érdekli a kereskedelem! :Y (nem csoda....a családból volt kitől örökölnie :D) Most megy 8.-ba és nagyon valószínű, hogy ilyen ágon fog tovább tanulni is. Kereskedelmi és idegenforgalmi sulin gondolkodik. Apáék rettentő büszkék is rá. :U Mondjuk tényleg van érzéke az üzlethez. :) Eltudom képzelni, hogy később ezzel foglalkozzon.

Nah, ennyit a vasárnapról...de ha ez még nem lett volna elég izgalom 1 napra, hazafelé menet a kocsiban, ahogy behajtottunk az utcánkba, majd' szívinfarktust kaptam ijedtemben!!!!!! :Y
Na, ki locsolgatta fehér topban és "csini" virágos kis shortban a háza előtt álló kertecskét? :U Na, kii??? Nem találjátok ki? Hát a drágalátos franciatanárom!!! :(((
De hogy mit keres ő itt, ahol a madár se jár? :F
Ugye nem itt lakik??? Mondjátok, hogy NEM!!! :O
Eddig pont azért szerettem Kistelekit, mert olyan jó kis nyugis, kevesen ismerik, de most..... :W
Csak egy pillanatra láttam, de ő volt az, tuti, ehhez kétség sem fér! :( Bárhol felismerném azt a vörös, rövidre nyírt, bedauerolt haját és azt a morcos arckifejezését...:((( :((
Pfff.....fogadjunk, hogy még a virágokat is franciául locsolja... :((( :W
Egyszerűen nem hiszem el, hogy még itt is kísért! És nemsokára újra láthatom heti 3-4 órában... :O Már csak ez hiányzott a boldogságomhoz... :(

(#19) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Először is szeretném megköszönni a Közkívánatra topic lakóinak segítségét a kép kiválasztásánál! :R Köszi Fiúk! ;)

Ő itt az én kis malackám. :)
Gondoltam, megörökítem nektek is, mivel hamarosan "levágjuk" szegényt. :D
Már csak pár hét van Velencéig, így sajnos muszáj megtennünk. :(
Büszkén jelentem, hogy elértem a célomat; sikeresen összegyűlt a pénz! :) Elég sok - bár az szubjektív, kinek mi a sok. :U Én azért nagyon elégedett vagyok. ^^

A szülinapi buli azért igencsak "megdobta az árat"....mármint felhizlalta a malacot, vagy hogy is mondjam... :DDD Hálás vagyok a családtagoknak, hogy ilyen bőkezűen és jószívűen hozzájárultak az utazásomhoz. :R
Annyira izgalmas! :C Évek óta nem voltam külföldön, főleg nem egyedül.
Most kezdek el izgulni.
Igazából tudom, hogy élvezni fogom, csak a hosszú buszozástól tartok egy kicsit. :F A gyomrom meg a busz nem éppen jó barátok... :( :U Bár még hála Istennek sosem volt ebből problémám, de jobb félni, mint megijedni. (Ez de hülye mondás...:U na mindegy... :DDD)
Úgy tudom, hogy 16 óra lesz az út!!! :Y Ezt még leírni is sok, nemhogy végig ülni fenékkel! :( Néha még a Pestig tartó 2 - 2,5 órás utat is alig bírom ki kocsival, nemhogy egy ilyet! Csak remélni merem, hogy nem lesz baj.... :F
Legyünk pozitívak: legalább kitudom olvasni azt a 20 kötelezőt, amibe egész nyáron bele sem dugtam az orromat... :F
Dejóónekem! :DDD
Bár szerintem mindenki végig fogja kártyázni, énekelni, chipsezni/kólázni, fotózni, röhögcsélni, egyszóval; vergődni az utat, úgyhogy nem valószínű, hogy lesz alkalmam nyugodt körülmények között olvasgatni...
A mindennapos sűrű programokra már lelkiekben nagyjából felkészítettek a felettünk járók. Tudom, hogy iszonyú durva lesz a hőségben műemlékről műemlékre, meg kolostorról templomra járni, de ezt muszáj lesz valahogy kibírni. :U Biztosan látunk majd rengeteg csodálatos érdekességet is! *.* Majd igyekszem minél többet fotózni! ^^
Amitől egyedül tartok még az utazáson kívül, azok az éjszakák...
Tudom, hogy mi fog menni: ricsajozás, átjárkálás egyik lakókocsiból a másikba, fotózkodás orrba-szájba, visítozás, ivászat, stb. :((( Én ezt nem fogom kibírni egy héten keresztül! :( Szükségem van az alvásra!!!!! Ha nem tudom kipihenni magamat kellőképpen, egyszerűen nem fogom túlélni a napot és az egész napos "robotolást". Nagyon remélem, hogy a szobatársaim tekintettel lesznek majd rám és hagynak kicsit aludni, különben olyan leszek egész héten, mint a törlőrongy. :F
(először mosott sz*t akartam írni, de ez azért mégis csak szebben hangzik... :DDD)

Hááát...most hirtelen ennyi.

Kitartást nekem Velencében! :R

[ Szerkesztve ]

(#20) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ezen most nagyot kacagtam! :C Wic mutatta az előbb! :DD

Szegény anyuka, milyen ciki lehetett már neki...:DDD
A szülői értekezleten azért egyik félnek sem lehetett őszinte a mosolya ezek után... ;]

(#21) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Tegnap éjszaka elmentem lefeküdni, de egyszerűen nem bírtam elaludni. Annyira bántott Wic búcsú mondata.... :(
"Holnap is ez lesz...♥" Csak ez járt a fejemben...
Ezért kisvillany felkapcs, toll, füzet elő és elkezdtem írni a gondolataimat.
Kicsit hosszabb lesz, mint szokott, de nem érdekel, már nagyon bennem van.
Ez a téma már igencsak megért egy bejegyzésre... :(((

Egyre határozottabban azt érzem, hogy én nem vagyok jó barát...vagy legalábbis nem vagyok az a tipikusan vett barát típus, akire azt lehet mondani, hogy:
- Ejjha, ez igen, egy ilyen barátot én is szívesen elfogadnék magamnak! Aki mindig ott van a bajban és bármikor számíthatsz rá...
Egyre többször érzem, hogy csalódást okozok a szeretteimnek, sorozatosan, több dologban is. Kiszámíthatatlan vagyok és megbízhatatlan. :(
Szeretek egyszer csak eltűnni az emberek szeme elől, kikapcsolni, megszűnni, mintha nem is léteztem volna...
Nem tudom, ez miért alakult ki bennem, de néha kifejezetten jól esik fütyülni a világra és csak magamra koncentrálni kicsit, s ezzel mindenki mást elhanyagolni. Sajnos ebbe a barátok is beletartoznak. :F (még ha nem is szándékosan) Ha azt mondom, hogy mindenkit elhanyagolni, akkor azt szó szerint úgy értem, hogy MINDENKIT! :(
Szörnyű ember vagyok! :(((

És ennek az egésznek főleg:
Csibe, Wic, Bettyke, Bius, Ivett, Gábor, Balázs, Moha, Adri, Saci, Nonó, Sali, Panna, Eszti és a Közkívánatrások isszák meg a levét.
Pont, akiket a legjobban szeretek... :(((

Tegnap szerintem Wic-et is megbántottam azzal, hogy megint "korán" (éjfélkor) leléptem. :F
De hát mit csináljak? Anya küldött el! :(((
Én legszívesebben egész nap beszélgetnék vele, ha tehetném, de múltkor is ebből volt a veszekedés, hogy a sok éjszakázás miatt, másnap reggel alig lehet kiverni az ágyból. :U
És igaza volt! Minden reggel, egy-egy ilyen éjszakázás után, még délben is csak a szememet dörzsölgettem, míg a többiek már rég talpon voltak. A húgom is sokkal többet segít már anyának emiatt, mint én és ez nincs így jól! :(
Elhatároztam, hogy változtatni fogok! Ezentúl nem szabad olyan sokáig fent maradnom, még ha hiányozni is fognak a jó kis MSN-partyk! ;] :F
Jó, nem mondom, hogy 8-kor alvás, de hajnalokig sem maradhatok.

Szegény Wic... :(
Sokszor belegondolok, hogy neki csak Hugi és én vagyunk, így mindig nagyon fájó szívvel hagyom ott Msn-en. Mondjuk én amúgy sem bírom olyan jól az éjszakázást, meg az alvás nélküli állapotot, mint ő... :F
Tegnap is, ahogy elmondtam neki, hogy Anya rám parancsolt, villámban elbúcsúzott
(--> Ok. Jóéjt, szia, puszi, holnap is ez lesz. ♥ ) és még mielőtt bármit is reagálhattam volna erre, gyorsan lelépett. Még egy kis reakció időt sem hagyott nekem.
Mostanában ez az új módszere... :U Nem hagy szóhoz jutni, hanem gyorsan lelép, még mielőtt bármibe is beleköthetnék... :DDD
Ilyenkor a szívem szakad meg, de egyszerűen nem csinálhatja majd mindig ezt, hogy elrohan a problémák elől....
A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket! :) (...ahogy az optimista énem mondaná :D)

Tudom, hogy nagyon sokan attól vannak elkeseredve, hogy nincs egyetlen barátjuk sem és szörnyen magányosak és hogy, hogy jövök én ahhoz, hogy azért rinyálok, mert túl sok barátom van, meg hogy milyen hülyeség ez :U, de higgyétek el, hogy NEM AZ! Ez az állapot legalább olyan rossz! :( És persze ez nem a barátok hibája, szó sincs róla, mert minden embernek nagyon hálás vagyok, aki valaha is barátjának nevezett/nevez, de szörnyen frusztráló tud lenni az az érzés, mikor több 100 ember akar téged ugyanott, ugyanannyiszor, ugyanannyi mértékben és mindenkinek ugyanúgy meg kell felelned, lelki támaszt nyújtanod függetlenül attól, hogy esetleg pont te vagy válságban, rendszeresen telefonálni/emailt küldeni mindenkinek, Msn-en ráírni (különben sértődés van, hogy én soha nem írok senkinek...:U), külön programokat csinálni mindannyiójukkal, meghívni őket magadhoz (persze mindenkit ugyanannyiszor, nehogy kivételezés legyen!), sosem elfelejteni egyik szüli-és névnapját sem + ajándékot venni, MINDENT!!!
És én ezeket mind nagyon szívesen megtenném, de egyszerűen nem vagyok superman... :(
Egyszerű ember vagyok és én is hibázok... Nem egyszer, nem kétszer, hanem rengetegszer. De nagyon igyekszem a jóra törekedni és aki ezt nem veszi észre, az sosem volt igaz barátom... :(((

Az a legrosszabb, hogy azokat is cserben hagyom ezzel, akik CSAK rám számíthatnak...

- Csibe, akinek testvére helyett is testvére voltam. Aki mindennél jobban szeret és volt, hogy ezt csúnyán ki is használtam... :((( Kis millió dolgot elnézett már nekem, csak azért, mert én ÉN vagyok, mégis ragaszkodik hozzám, szeret.
Az egyetlen olyan ember, akire bármikor számíthattam és akármi rosszat is csináltam, ő kiállt mellettem, megbocsájtott. A legfontosabb ember számomra a barátok közül.

- Ott van Bettyke, akit világ életében csúfoltak a gyönyörű (!) vörös haja miatt. Neki előttünk SOHA nem voltak barátai! Saci meg én voltunk az első emberek, akiket igazán közel engedett magához és mert megnyílni, szereti, barátjának nevezni.
Hozzá különleges kapocs fűz...
Talán ő az egyik olyan ember, aki emiatt a legnehezebben viseli a "kicsapongásaimat" és a leginkább igényelné a rendszeres törődésemet, odafigyelésemet, szeretetemet.

- Ivettem, aki mindenben olyan kis bizonytalan, elesett, támogatásra szoruló. Emlékszem, mikor tavaly nyáron megkért az egyik táborvezető, miután elbeszélgetett velünk, hogy vegyem őt a szárnyaim alá, erre Ivett könnybe lábadt szemmel a nyakamba borult. :)
Mióta velem barátkozik, hihetetlenül megnyílt, sokkal közvetlenebb lett, az emberekkel pedig bátrabb és kezdeményezőbb. Nagyon hálás természetű.

- Sali, az én drága Salikám, akivel ahány dologban hasonlítunk, annyiban különbözünk is. :))
Nagyon, nagyon szeretem, de ő is eléggé hasonló természetű, mint én. Rengeteg barátja van és nehezen tudja mindenkivel összeegyeztetni az idejét. Bár ezeknek a kapcsolatoknak a többsége nem túl mély, legalábbis az utolsó kiadós beszélgetésünkkor ez derült ki...
Kevés az igazán közel álló emberek száma és meglepetésemre azt mondta, még mindig engem tart ezek közül is a legjobb barátnőjének. Bizonyos dolgokat még a mai napig is CSAK vele tudok megbeszélni.

- Balázs, akivel annyi mindent átéltem már! :B Többet és fantasztikusabbakat, mint bármelyik más osztálytársammal! Különleges a kapcsolatunk. Tudom, hogy én vagyok a legjobb lány barátja és az osztályból is engem szeret a legjobban. Nehéz természete (és pár balhéja) miatt nem sokan kedvelik, de bármi történt is, mi mindig megvédtük a másikat, kiálltunk egymásért. Sokan sajnos nem veszik észre, de én tudom, hogy a kemény külső, érző szívet takar. Nagyon is érzőt... :K

- Biust és Gábort egy kalap alá venném, mert ők más kategóriába tartoznak. Mindkettőjüknek sok barátja van rajtam kívül is, mégis különlegesek a számomra.
Biussal még kiskorunkban is együtt homokoztunk, aztán sok év elteltével a középiskola újra összehozott minket. Sokáig a legjobb barátnőmnek tartottam, de mostanában nagyon eltávolodtunk egymástól... :F Pedig nekem hiányzik....komolyan! Még ha ez nem is látszik rajtam maximálisan... :U
Ő a másik ember, aki talán a legnehezebben veszi, hogy nem lehet rám számítani és nem mindig vagyok ott, ha szüksége lenne a támogatásomra.
Tudom, hogy sokszor csalódott bennem (mondjuk én is ő benne, de ez már egy másik történet..:U).

És ott van Gábor, akivel miután bekerült az osztályunkba, talán én barátkoztam össze a legkésőbb... Mégis, idővel olyan dolgokat tudtam vele megbeszélni, amiket senki mással! Nem a titoktartásról híres a lelkem, de nagyon érzékeny és jó ember. (még ha a külvilágnak totál az ellenkezőjét mutatja is...:P) Nagyon megértő és segítőkész. Elfogadott olyannak, amilyen vagyok és ezért nagy hálával tartozom neki.
Igaz, az örök csipkelődés mindig megmarad majd köztünk... ;]
Élete legnagyobb titkát is velem osztotta meg először (még a szüleinél is hamarabb), ami az egész életére kihat és ezért nagyon becsülöm.

- Akit még megemlítenék az Petra, az általános iskolai legjobb barátnőm. Sajnos ő is sokszor "áldozatául" esett a hanyagságomnak..., bár akkor még nem ismertem olyan sok embert, mint most, így sokkal jobban tudtam rá koncentrálni. Vele is eléggé megszakadt a kapcsolat, pedig imádtuk egymást. :O Mi voltunk a verhetetlen duó, minden tanár a kedvence, az iskola "fejesei". ;] Hmm....szép idők voltak.
Már csak ritkán beszélünk, de sokszor gondolok rá....hiányzik! =(

- Végül, de nem utolsó sorban Wic. Már rég nem volt ilyen személy az életemben, mint ő. Nyáron gyakorlatilag ő volt a mindennapos "boldogságom". :)
Lelket öntött belém ha kellett, felvidított, ha elvoltam keseredve, az unalmas napokat feldobta, mikor nem volt semmi témánk, akkor is eltudtam vele beszélgetni, a hülyeségben mindig társam volt és kivétel nélkül mindig számíthattam rá, ha tanácsra volt szükségem. Vele vészeltem át az egész nyarat.
Komoly veszekedésünk még soha nem volt...bár az igaz, hogy egyre jobban kezdjük kiismerni egymás hülyeségeit és próbáljuk elfogadni vagy esetleg megváltoztatni a másikat... ;]
Kis elesettségével, szeretethiányával nagyon megfogott.
Egyszerűen nem értem az embereket. :F Hogy nem vesznek észre egy ilyen értéket, mint Ő? :(
Akinek ilyen fantasztikus humora van, jó szövege, JÓ HANGJA(! :D), hogy nem
lehetnek barátai? :F
Bárcsak közelebb lehetnék hozzá, hogy még több támaszt tudjak neki nyújtani. =(
Ő az az ember, akit akkor sem szeretnék elveszteni, ha valami nagy baj....vagy változás állna be az életemben. Az idő során eléggé elkezdtem ragaszkodni hozzá. Az egyik dolog, amit legjobban szeretek benne, hogy érzem (/érezteti velem), hogy szüksége van rám! Ez nagyon tetszik. :)
A mélységes pesszimizmusát és ezt a folytonos halál-várást leszámítva, szinte csak jó tulajdonságokat tudnék mondani róla. :P
Sokat jelent nekem, hogy a 2. legfontosabb ember lehetek az életében. :B
(Jóó, az anyukája, apukája, meg a családja után...:DDD)
Ha rajtam múlik, sosem szakad meg a barátságunk... :( Remélem, ezt ő is így gondolja majd...

Nah, azt hiszem ennyit a témáról. Sajnálom, ha valakit megbántottam az írásommal, de muszáj volt kiadnom magamból a sok-sok hónap után... :(((
Remélem, megbocsájtotok, hogy ilyen vagyok. Nagyon fogok igyekezni, hogy megváltozzak....még ha nem is lesz könnyű. :(

Mindannyiótokat nagyon szeretlek!

Ölel: a ti Rékátok ♥

[ Szerkesztve ]

(#22) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ezt nem hiszem el! :Y
Épp, hogy befejezem a gépelést, benézek a Logoszférába, nem-e írt valamelyik ismerős valami érdekeset, erre mit látok?
Wic utolsó 3 bejegyzése is a barátságról szól (vagy inkább 2 és fél...)...
Nem is mi lennénk, komolyan... :DDD Állandóan egy rugóra jár az agyunk. ;]

De akkor ezek szerint nem csak beképzeltem magamnak... :(
Tényleg volt alapja az aggodalmamnak és nem értelmeztem félre azt a tegnapi utolsó mondatát... :F
Rosszul esett neki, hogy ott hagytam és az utóbbi időben tényleg elhanyagoltam... =(
Remélem, elolvassa majd az előző bejegyzésemet és megbocsájt.

Az már régen rossz, ha olyanokon gondolkodik, hogy a barátja vagyok-e egyáltalán.... :F
Hogy kérdezhet ilyet??? Hát persze, hogy a barátja vagyok!
Azért csak a saját nevemben beszélek, mert Hugit még nem ismerem, de biztos vagyok benne, hogy ő is nagyon szereti Wictort és hogy számára is legalább annyira sokat jelent a barátságuk! :K

[ Szerkesztve ]

(#23) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ez most nagyon tetszik! :B :C

"Napi négy ölelés kell a túléléshez,
nyolc a szinten tartáshoz
és tizenkettő a gyarapodáshoz."

Ezt a virtuális ölelést tegnap kaptam egy kedves ismerősömtől!...:B
Nagyon fincsi volt.... :D

(#24) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Amúgy holnap utazunk Pestre, de igazából semmi kedvem...:F
Nem tudom, miért. Pedig általában mindig alig várom...most meg. :(
Olyan jól érzem magamat itthon. Élvezem a pihenést.
Legszívesebben itthon maradnék és ki sem mozdulnék. :(((
Már így is csak pár nap van a szünetből.
Miért nem tudjuk ezt nyugton eltölteni?? :O

Lehet, hogy a találkozó sem fog összejönni a Kedvessel...
Semmit nem mond előre, én meg így nem tudok szervezni... :U
Ráadásul nagyon úgy néz ki, hogy PONT vasárnapra van már egy programunk.
Hát mindenesetre elég érdekesen alakul ez a mostani utazás... :F
Van egy olyan érzésem, hogy semmi nem lesz a randinkból...:((( Nem lepődnék meg. Szerintem Ő sem akarja igazán...viszont akkor már nem tud érdekelni.
Én minden tőlem telhetőt megtettem az ügy érdekében... :U
Ha személyesen nem tudunk, akkor elbúcsúzom tőle így. Ahogy megismerkedtünk.
Én nem fogok könyörögni. :(((

(#25) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ugyanaz a forgatókönyv. Ma is. Szinte már kívülről fújom.

Lassan érzéketlen leszek Felé.
Nem egyszer eljátszotta ezt velem, mégis mindig szemet hunytam felette.
Azt akarom, hogy egyszer maradjon valami látszata is annak, amiket most átélek. Akarom! Különben megint elfogom felejteni, ha csak arra gondolok, hogy milyen jó lesz majd újra látni....ahogy a karjaiban tart...ahogy megcsókol.... ilyenkor mindig megenyhül a szívem.
Mintha a rossz dolgok soha nem is léteztek volna, csakis a jók...
Furcsa dolog ez, hogy az ember mennyi mindent elnéz, eltűr és megbocsájt annak, akit szeret....:(

Az utóbbi időben az összes beszélgetésünk kudarcba fulladt. Pár percnél sosem tartott tovább. Ha bármilyen kis probléma felmerül, Ő rendszerint bejelenti, hogy fáradt és hogy épp most készül lefeküdni. Érdekes....
Kerüli a konfliktusokat. Ilyesmit soha nem lehet vele megbeszélni. Úgy érzem, hogy szó szerint menekül, ha MI jövünk szóba... Mármint konkrétan a kapcsolatunk.
Furcsa ellentétnek érzem, hogy míg azt állítja, hogy szeret és várja, hogy találkozzunk, soha nincs rám pár percnél több ideje... SOHA!
De akkor miért csinálja ezt? :( Nem értem.
Ha már nem szeret többi, akkor miért nem lesz férfi és mondja a szemembe?
Miéért?? :((

Csak tudnám, hogy minek készülök ennyire Pestre, ha tudom, hogy úgysem fogok Vele találkozni??? :((( Talán egyetlen szó erre a válasz: (I)a remény(/I).
Reménykedem benne, hogy mégis inkább engem választ és rájön, hogy fontosabb vagyok Neki holmi munkánál....
És nem érti, tényleg nem érti a jelentőségét ennek a mostani lehetőségnek. Hogy ez lenne az utolsó alkalmunk találkozni. Egyszerűen nem méri fel a dolog súlyát és fontosságát. De így is jó... A 7 év korkülönbség ellenére, sokszor sokkal bölcsebbnek és előrelátóbbnak érzem magamat Nála...

Pénteken lesz 5 hónapja. Szép volt....de ez tarthatatlan így tovább. Szerettem volna, ha normálisan válunk el. Nem pedig így....látatlanban. Viszont még csak esélyt sem ad erre. Én minden tőlem telhetőt megtettem az ügy érdekében.
Nem tudom Helyette is akarni a dolgot.
Vagy talán azért húzza a dolgot, mert mégis ennyire ragaszkodna hozzám?
Neem, felesleges ilyen tévhitekbe ringatnom saját magamat. :(((
Úgy érzem, ha egy drasztikus változáson menne keresztül, még tudnám szeretni....de nem akarom. Eldöntöttem. Ennek így nincs értelme. Az utóbbi pár hónap már csak szenvedés volt. Bár kitartottunk hűségesen egymás mellett. (állítása szerint Ő is...)

Nincs szívem tovább kínlasztani magunkat. Ez így egyikőnknek sem jó. Tudom, hogy Neki sem. Én pedig....azt hiszem még Nála is rosszabbul viselem.
Az utóbbi időben szinte mindig sírást váltottak ki a beszélgetéseink. Legjobb esetben is elmorzsoltam pár könnycseppet. (persze csak titokban, mikor senki nem lát...)
Hatalmas lelki terhet helyez rám ezzel a folytonos szélsőséges viselkedésével. Az ezzel járó feszültségem pedig a barátaimra is kihat sajnos. Őket viszont nem "büntethetem" a mi hibánk miatt.

Azt hiszem, kár is ezt tovább ragozni. :((( Halott ügynek látom a dolgot.

Ég Veled, Kedvesem! :(

Most csak ez tud megnyugtatni...
.....Vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#26) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Péntek 13-a :)
Remélem, hogy ez egy szerencsés nap lesz.
(bár amúgy sem hiszek az ilyesmiben, meg különben is... az Isten velünk, kicsoda ellenünk? :D)
Kicsit sem nem vagyok babonás. Egyetlen rossz emlékem van egy péntek 13-ával kapcsolatban, még évekkel ezelőttről... Viszont erről most nem akarok írni, mert aznap egy tragédia történt az ismeretségi körömben.... :((( Egy nagyon, nagyon szomorú tragédia...:( Azóta kicsit tartok az ilyen napoktól... Mintha a levegő is megváltozna. Érződik, hogy sok ember retteg attól, hogy nehogy történjen ma vele valami szerencsétlenség....vagy nem is tudom, olyan nyomasztó a légkör. :F
Na mindegy.

Ezt nem hiszem el. Képzeljétek, ma sem utaztunk el!!!... :Y :DDD
Kezd nagyon viccessé válni a dolog...:U
Először úgy volt, hogy július végén utazunk, aztán módosítottunk augusztus elejére, végül tolódott a dolog, így csak augusztus közepén tudunk menni.
LEGKÉSŐBB, most csütörtökre terveztük az indulást, de aztán mégis csak maradtunk a pénteknél...most meg a húgom azzal kelt, hogy hallotta ahogy anya azt tárgyalja mamával telefonon, hogy talán mégis jobb lenne, ha csak szombaton érkeznénk...:U
Teljesen megvoltam róla győződve, hogy csak "be akar viccelni" (ahogy a kisöcsém mondaná..:DDD), de nem. Anya bejött a szobába és megerősítette a dolgot. Én már csak úgy vagyok ezzel, hogy hiszem, ha látom, Anyám. ;] Ennyi variálás után, csak akkor fogom elhinni, hogy tényleg elindulunk holnap, ha már a saját lábammal érinthetem Budapest utcáin a talajt :P

Ajjj....de ilyen csak a mesében van, komolyan. :DDD
Nem is az én családom lenne..:N
És még nekem szólnak be, hogy állandóan csak bebonyolítok mindent, meg variálok. Ezek után mit várnak? :DDD Volt kitől örökölnöm.... ;]

Vááááááá! Nah, megyek csomagolni, mert soha nem indulunk el....:U :(((

[ Szerkesztve ]

(#27) művésznő4 válasza művésznő4 (#26) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jah igen....a 13-áról jut eszembe. Ma vagyunk 5 hónaposak.
Éljen, éljünk sokáig, hipp-hipp hurrá! :U

Úgyis megint elfogja felejteni...:((( Nincs kivel ünnepelnem.

Talmidámnak azért köszönöm a biztatást! :R

(#28) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jaajj, ez most annyira tetszik! :DD Olyan aranyos a videóklipje.... :B

Scouting For Girls This Aint A Love Song

Most megy a Viasat3-on az összevágott előzetesek alatt.
Szeretem a Scouting for Girls-t. :) Nem is gondoltam volna, hogy ez az ő számuk, pedig régi kedvencek.
Furcsa, hogy nem ismertem fel az énekesük hangját....:U
Mondjuk már elég rég hallgattam őket. A Viasat előszeretettel használja az ő dalaikat. :K
Erre már máskor is volt példa. Legelőször is ott fedeztem fel őket. ^^

Régi mániám, hogyha meghallok a TV-ben egy számot, ami nagyon megtetszik, megpróbálok minél többet megjegyezni az angol dalszövegből, levésem a hozzám legközelebb eső kis papír fecnire a számomra érthető kifejezéseket, aztán rohanok a szobámba kiguglizni, hogy vajon melyik hihetetlenszuper együttesnek leltem rá még egy - általam eddig nem ismert - nótájára. *.* :C

Ez aztán igazán kacifántos mondatra sikeredett...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Friends Bloopers 1. (Phoebe-nevetések:)

Ezt most találtam teljesen véletlenül, de majd' bepisiltem rajta, úgy nevettem!:DDD:C

(*Vigyázat! ;] Földönfetrengősírvaröhögős!)

Egyszerűen nem lehet kibírni.... Ez a csaj... :DDD

I Love Phoebe! <3 :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ez a 30. bejegyzésem. :) Így szép kerek számmal búcsúzom....persze nem örökre. :P

Elutazok 1 hétre, most már tényleg. :)
Sziasztok! :R

(#31) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Üdvözletemet küldöm innen, a Fővárosból! :)

Fantasztikus volt ez a mai nap! :C Meglátogattuk a rokonokat. Volt olyan, akit utoljára kiskoromban láttam... :Y (úgy 4-5 évesen)
Kész hulla vagyok. :) Nagyon kifáradtunk.
Egésznap csak a medencézés, kosárlabdázás, ping-pongozás, hintázás ment. Na meg az elmaradhatatlan paparazzi fotózások - részemről. ;] Csináltam vagy ezer képet! :C :D
(Elnézést a hülye fogalmazásért...már alig látok ki a szemhéjam alól... :U)
Lényeg, hogy nagyon jól éreztük magunkat!

Holnap még papánál leszünk, aztán estére átmegyünk mamához. Már ő is nagyon vár minket....bár papa még így is kevesli a vele töltött időt, mint mindig...:U
Szerintem a szíve mélyén ez azóta is rejtett sérelme, hogy anno anya leköltözött Nyíregyre és végül ott is maradt... Szerette volna, ha közelebb kerülünk hozzá és gyakrabban "szemmel tarthat" minket...:DDD
Mondjuk teljesen megértem szegénykémet... Imádott lánya az ország másik felén, egyetlen fia a világ (!) másik felén él... (Nah jó azért nem a világ végén, de majdnem...:U)Én is így viselkednék az ő helyében...:(

Kedden tervezem, hogy a hugival bejárjuk Pestet és shoppiiiiiiiing! :DD
Persze, nem szabad elvernem a kapott pénzt. :((
Majd mondogatnom kell magamban: "Gondolj Velencére, gondolj Velencére" :DDD

A mostani utazásom fénypontját mégis a legvégére "tartogatom". ^^
Ha minden összejön, találkozni fogok végre Wic-kel, Gerivel....és ha minden összejön PHandáékkal és Klemenssel is. :)
Jaajj, úgy várom már! :C
Egy kissé leamortizált "Művésznőként" fogok nekik bemutatkozni, de sajnos nagyon kivagyok merülve.... :( :F Mondjuk én mindig is nagyon élveztem, ha nyüzsi van körülöttem és zajlik az élet. (: A nagy "nemcsináloksemmitcsakunatkoznifogok2hónapig" nyaramból megint nem lett semmi...:DDD Valahogy képtelen vagyok eme tevékenységre.
Idén se munka, se tábor, se Herceg, se semmi...mégos sokkal sűrűbb nyár lett a tervezetnél....:U Hihetetlen vagyok! :D

Na mindegy. Lényeg, hogy iszonyúan várom már a pénteket! Nagyon szorítok, hogy összejöjjön! Így nyár végére úgy gondolom, mindannyiónknak jól jönne egy kis lelki támogatás egymástól! :B
Én mindenesetre úúúgy megtámogatom majd őket, hogy ihajj-csuhajj! ;]

Azt hiszem, hirtelen ennyi fért ki a tollamból. (:
Holnap talán még felnézek, de keddtől biztosan nem leszek gépközelben. :(
Ha valakinek mégis nagyon kellenék, az sikítson és/vagy írjon egy esömöst... :D

Jó éjszakát embörök! :R

[ Szerkesztve ]

(#32) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Épp ruhákat keresgettem a neten, mikor rátaláltam egy olyaan száámraa!!! :Y

[link]

Az ég világon már mindent megpróbáltam, hogy megtaláljam a neten, de egyszerűen sehol nem találom...:( Kezdem feladni...:F Pedig annyira nagyon, nagyon tetszik!!! :O
Könyörgöm, ha valaki ráismer erre a számra vagy megtalálja YouTube-on, szóljon nekem! =(

Előre is köszönöm! :R

(#33) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jah...és ami kimaradt...

Íme, a mai napi adag "őrült zene" sem maradhat el....:D

Jazz+Az - Békaperspektíva

Papának szinte egésznap zenéket töltöttem le a laptopjára és közben találtam rá erre a "fantasztikumra" :C
Tyűűűűű, ma milyet táncoltunk erre Ákival...;] Szuper volt! :DD

Mindjárt indulunk Mamához, úgyhogy megyek is csomagolni. :)

Sziasztok! :R

Jah igen...Wic-nek jobbulást kívánok! :( <3 Épülj fel drágám! Nagyon remélem, hogy péntekig meggyógyulsz! De inkább minél hamarabb! :B
És köszönöm a kedves üzenetet! ;) Aranyos vagy! ((:

(#34) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Gondoltam, ez mindenképpen megér egy bejegyzést...:R

Bátran állíthatom, hogy ez volt életem egyik legjobb napja....mondhatnám úgy is, hogy A TÖKÉLETES NAP - csupa nagy betűvel! :K
Fantasztikusan éreztem magamat! Az a baj, hogy iszonyúan hamar vége lett a napnak. :( Persze, jó társaságban, ugye....:B

Ha hazaértem, írok róla bővebben is. Sőt, képeket töltök fel.

Mindenesetre én nagyon hálás vagyok Nektek, gyerekek, hogy egy ilyen jó napot tölthettünk el együtt! :R Sok ilyet még! ^^

Tökéletlenül tökéletes....;] Ugye, Wic? ;)

(#35) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szép napot! :)

Ma egész nap egyedül vagyunk itthon. Én vigyázok a kicsikre, mert Anyáék estig dolgoznak. Ez is ritkaság számban megy, mert szinte sosem vagyunk egyedül hagyva.
Elvileg ma takarítanom kellene gőzerővel, ha még a héten vendégeskedést tervezek. Ha minden igaz, Bettyke nálam alszik pár napot. De még egyeztetnünk kell a részleteket, mert utoljára Pesten küldtem neki sms-t, azóta nem beszéltünk.
Sőt, tegnap felhívtak Dettiék és nagyon úgy néz ki, hogy lesz munkám is. :C Ha csak 1 hétre is, de több, mint a semmi. :) Cunikámra fogok vigyázni. Ejj, de hiányzik már a kisasszony... :N Kicsit necces lesz a kerekesszék miatt, mert úgy néz ki, hogy most nem nem én megyek hozzájuk, hanem ő alszik itt nálam a héten...és itt nálunk azért nem olyan egyszerű a közlekedés..:F Ráadásul a szintek is megnehezítik a dolgot, hogy az ölemben kell fel-le cipelni a rengeteg lépcsőn. Na mindegy, már úgyis vissza kell edződnöm a sulira. :D Legalább megerősödöm kicsit.
Ákival ma még olvasónaplót kell írnom, Orsolya meg az előbb ment el Apával feltölteni a kisbolt készletét. Anya meg estig szülői értekezletet tart. Forgalmas egy nap. :)

Nah, megyek, befejezem a szombati írásomat, amit ígértem.
Nemsokára jelentkezem! :R

Addig is, itt van egy kis múúúzika: ;)

Bridget Jones Diary- Beautiful Soul

Nem szeretem az ilyen túl nyálas számokat, de ez baromi jóóó! *.*

* Perfect Music, Perfect Movie, Perfect Video! * :DD

[ Szerkesztve ]

(#36) művésznő4


művésznő4
csendes tag

UPDATE: Jah, amit elfelejtettem, tegnap megfialt Veszpike! :C Jó szokását megtartva, most is egyetlenegy fekete kiscicát hozott a világra. :) Ráadásul Áki ágyneműtartójába!!!! :Y :DDD Ugye, mondanom sem kell, hogy Anya repesett az örömtől, hogy moshat ki mindent, ami benne volt. :U (pizsik, ágyneműhuzatok, régi ruhák, párnák, MINDENT!) Veszpi mindig csinálja nekünk az extra programot... :DDD Ha kicsit összeszedtem magamat, csinálok képet is! ;)

(#37) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Egész úton hazafelé azon gondolkodám,
mennyi mindent mesélhetek majd utazásom során.... :))

Ezt az útinaplót drága Wic barátomnak ajánlom, aki minden vonatozása során "magával visz" az útjára és végig közvetíti vagy 100 sms-en keresztül, hogy mi történik éppen vele. :R Így hát úgy gondoltam, most én is leírom a tapasztalataimat. Hagy örüljön a Fiam! :DD

12: 23-kor indult a vonatom, de Papával túl hamar értünk ki az állomásra. Volt még 20 percünk, így kitaláltam, hogy ugorjunk be a Nyugati melletti Mekibe. A nagy meleg miatt hihetetlenül szomjas voltam, mégis inkább maradtunk a fagyinál. Az is oltja a szomjat....talán. :U Egész évben nem voltam ennyit gyorsétteremben, mint ezen a nyáron. Pedig nagyon nem vagyok híve az ilyesminek...

Észre sem vettük, hogy elszaladt az a negyed óra. Szinte alig volt időm felpattanni a vonatra, ráadásul még a fagyim felével sem végeztem. Nem akartam felvinni a szerelvényre, nehogy szóljanak érte vagy valami, így megpróbáltam rásózni Papára. Rossz ötlet volt. Még ha viccesen is, de kioktatott, hogy akkor minek vetettem meg vele?! :U Meg hogy a sajátját is csak az én kedvemért nyalta el. Naperszeeeee.... :DDD :P Tisztára, mint kiskoromban. Sokszor érzem azt, hogy hiányzik neki a "kiskori énünk". A babákkal, kisgyerekekkel mindig is sokkal jobban elvolt. Valahogy jobban
tudja kezelni őket. A nagyobbakat is szereti (minket főleg), de hozzájuk már kevesebb a türelme. Szerintem örülne, ha még pár évig picik maradnánk. :)
Pl. ma reggel is. Bementem valamiért a fürdőszobába, ő pedig éppen borotválkozott. Tettem-vettem, már épp készülnék kimenni, mikor szól nekem. Odafordulok, erre belenyomja a képembe a borotvahabos ecsetét és össze-vissza keni vele az egész arcomat. (nah, találtam róla képet is, csak hogy legyen fogalmatok :D --> [link] ) Olyan ecset, amilyennel régen a borbélyok is dolgoztak, nem tudom, mi a hivatalos neve.
Kiskorunkban csinálta ezt, szinte mindig. Mondjuk akkor még nagyon jó buli volt, sőt, mi kértük, hogy csinálja. Bár így 18 éves fejjel, szépen kisminkelve, az indulás előtt negyed órával, már nem tartottam olyan humorosnak, mint amennyire ő jót mulatott rajta. :U :N
Kérdőre vont tekintettel bámultam rá, miközben még mindig úszott az arcom a habban. :(( Erre ő csak annyit mondott nagy nevetve, hogy: " Így jár mindenki, aki megzavarja őt borotválkozás közben!" :P
Nah mondom, köszi... -.-

Huhh, kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától. Szóval az utazás.... :)

Megtaláltuk a helyemet végre: 21-es kocsi, 72-es szék. Gyorsan stipi-stopi, az ablak melletti szabad helyet gyorsan lefoglaltam. Eddig minden jól megy! :)
Papa búcsúzásképp megszorongatott, aztán az utazással kapcsolatos atyai jó tanácsok után, ő is lepattant a vonatról. Négyes ülésben ültem megint. Kezdtem megörülni, hogy sokáig kényelmesen elfogunk férni, lepakolhatom a cuccaimat, kinyújthatom a lábaimat stb., mert még csak egy bácsika foglalta el a helyét. Először kicsit féltem tőle, de mikor leültem vele szembe, közelebbről megnézve, már egész kedvesnek tűnt a fizimiskája. :D
Közben Wictort is értesítettem, hogy elindultam. :) Olyan aranyos. Azt mondta, nem szeretné, ha unatkoznék, ezért szórakoztatni fog útközben.
Sms-áradat ON! ;] Juhúúúú! :C

12: 45 körül
Még csak fél órája (sem) utaztam, de máris több a dráma, mint a Barátok közt-ben... :DDD

Az előbb idekérezkedett egy néni, a mellettünk lévő négyes "blokkba" (vagy mi a szösz ez :U), de ekkor még nem értettem, hogy miért. Nem találja a helyét vagy mi? :F Mindenesetre volt két szabad hely, így engedték, hogy leüljön. Nem sokkal később megérkeztünk az első megállóhoz és elég sokan felszálltak. Köztük azok is, akiké a két szabad hely volt. nagyon szimpatikus, fiatal, kedves házaspár. Nem értették a dolgot, járkáltak, keresték a helyüket, végül mégis odamentek a nénihez. Utóbb kiderült, igazuk volt, ez tényleg az ő helyük, a jegyük is oda szólt. A néni egyből fel is pattant és röstellkedve, készségesen átadta a helyét a jogos tulajdonosoknak. Mégis sántított valami... A néni már épp távozni akart, de a fiatal párnak megesett a szíve a kis öregen és elkezdték faggatni, hogy hogy-hogy nincs jegye, talán eladták? A néni félénken elkezdett mesélni és néha hátra-hátra pillantgatott a kocsi túlsó végébe. Kiderült, hogy van helyjegye, sőt meg is találta, viszont két "grácia" elfoglalta, mielőtt leülhetett volna. Próbálta őket udvariasan elküldeni, de egyszerűen nem voltak hajlandóak felállni a néni helyéről. Ami a legszebb az egészben, hogy helyjegyünk sem volt, szóval elméletileg végig kellett volna állniuk az utat, de mennyivel kényelmesebb egy szegény, védtelen öregasszonyt kitúrni a helyéről... :((( :W Mondhatom, gyönyörű! :((
Időközben többen is felfigyeltek a beszélgetésre a kocsiban. Köztük egy jól öltözött, aktatáskás fiatalember. Egyből felajánlotta, hogy szóljon csak neki nyugodtan, ha a két sötét bőrű hölgy nem hajlandó visszaengedni a helyére, majd ő lerendezi. Felbiztatva a nénit, visszaküldték, hogy igenis álljon ki azért, ami az övé. Magabiztosan hátrament és nyomatékosan kérte, hogy álljanak fel a helyéről! - Mindeközben a szemüveges üzletember a háttérből figyelte az eseményeket, hátha közbe kell majd lépnie.
Nem kellett. Anya és lánya - tudván, hogy a kocsiban mindenki a néni pártját fogja, végül duzzogva, puffogások közepette, nagy nehezen - helyjegy híján - kifáradtak az előtérbe és a néni pedig végre nyugodtan utazhatott. :)
Egy hatalmas piros pont a 21.-es kocsinak! :D

Kicsivel az indulás után, az összes hely el lett foglalva. A másik 2 üres is, ami eddig ott tátongott mellettünk a bácsival.

13: 00
Hát kész, ez a mellettem ülő pali! xD
Ennek van vagy 60 zacskója. Kis zacskó a nagy zacskóban, ki-be pakolgatja, aztán előkerül még vagy 3 zacsi... :DDD Ráadásul mindet közénk rakja. Szó szerint beletuszkolja a két ülés közé! x'D Valamit nagyon keres. Engem nem zavar, csak legalább ne hajigálná nekem őket. Úgy elvan merülve a bőröndjében, hogy közben hátra sem néz, hogy kit talál el a cuccával. Ez a pasi rosszabb, mint egy öregasszony! Még azoknál sincs ennyi zacskó a piacra menet...:DDD
Vaaagy....lehet, hogy csak így akar eltávolítani, mert nem fér el rendesen. :U Mindenesetre elég hülyén csinálja. Mellesleg tényleg nagyon pici itt a hely. Főleg 4 embernek. Gyakorlatilag tömegnyomor, pedig nincs is annál rosszabb, mikor "össze kell érned" kényszerből egy idegen emberrel. :O

szerk: Oké, végre megvan. A szendvicse volt ennyire fontos. xD

UPDATE: Tök gáz, az előbb kiment...gondolom, WC-re vagy valami és mikor visszajött, még egy csomót forgolódott, pakolgatott. Egyszer csak látom, hogy a drága Szomszéd (legyen most ez a neve) a füzetembe mereszti a szemét! :Y Szerintem észrevette, hogy róla írok. De ciki. :DDD Mondjuk engem is zavarna, de mivel az előbb megdobált, szenvedjen csak, furdalja kicsit a kíváncsiság. (muhahaha)
Hmm....viszont ha kimegyek WC-re (nem fogok, de ha mégis), a füzetemet biztos, hogy magammal viszem. Amilyen kis sunyi, kíváncsi-fáncsi feje van, még a végén elolvasgatná a szuper titkos dolgaimat, míg én kint küzdök gyanútlanul az enyhén szólva is gusztustalan toalettel. :U

13: 30
Pfúúúúúúúújjj, nee!!!.... :O
Most jött vissza az "ülés Szomszédom" és szörnyű büdös cigi szaga van.... :W Pedig azt hittem, hogy csak azért járkál ki, mert mindjárt készül leszállni. Középkorú férfi, még az elején szimpi is volt, mert hármónk közül, csak nekem köszönt. De így.... :F Örülök, ha nem fulladok meg mellette. :(((
Fogadjunk, hogy ez a bosszúja a "füzetes-incidens" miatt...:DDD

13: 45 körül
Itt van még, akiről eddig még nem beszéltem, a 4. tag. Egyszerű, szemüveges, barna hajú lány. Őt szintén majd megeszi a kíváncsiság, hogy mi a csudát irkálhatok itt egész úton. Mondjuk nem is csoda, látszik, hogy mindent most találok ki. Néha fel-fel pillantgatok, gondolkodom, nézegetem az embereket, összegyűjtöm a gondolataimat, újra írok pár sort, a tájban gyönyörködöm...közben pedig a zene lágy dallamai kísérnek.
Most is, mint mindig, drága kis fekete MP3 lejátszóm lett hű társam az úton. :B Csak ezzel lehet átvészelni az utat.
Utam során láttam rengeteg bocit is, nem is akármilyeneket! :B Sőt, még a juhászbácsi is ott állt mellettük. Olyan jó volt! :C Mint egy régi film részlet. ^^
Otthon ilyet nem látni mindennap....vagy inkább soha. ....Jól van na, nem kiröhögni, de világéletemben nagy városban éltem, így mindig is értékeltem a faluval járó apró örömöket. (: Az ilyen és ehhez hasonló életképek mindig is elvarázsoltak. Teljesen beléjük tudok feledkezni. :B

Visszatérve a 4. taghoz...
Sokáig úgy éreztem, hogy a lány próbálná velem felvenni a kapcsolatot, de valahogy semmi kedvem nem volt hozzá... Lehet, hogy ez most csúnyán hangzik, de sokkal inkább volt kedvem az íráshoz, zene hallgatáshoz, bambuláshoz, mint ismerkedni. Jó, hát öregszem, na. :DDD Miután látta, hogy elég reménytelen, hogy beszélgetésbe eledjünk, tőlem ihletet kapva, ő is elővette "zeneketyeréjét". Igaz, kicsit komolyabbat,
mint az enyém: egy laptopot. :DDD
Kissé nagyképűen viselkedik, de hát na...biztos ezzel akar vagánykodni. (: Ahelyett, hogy Logoutozna.....vagy ide adná nekem, hogy ÉN Logutozzak. :D
Én biztos, azt csinálnám a helyében! ;]

14: 04
Pisilnem kell. Nem kicsit, nagyon. De erős vagyok, kibírom. Muszáj lesz. Itt biztos, hogy nem fogok elmenni, kizárt dolog!

szerk: Ehh, ezt nem hiszem el! xD
Ennek a palinak aztán van érzéke a "jó részekhez". :DDD Fogadjunk, hogy a könyveket is csak felüti, elolvassa belőle a legjobb részeket, aztán kész, ki is olvasta. :D Épp, hogy leírom ezt az első "pisis mondatot", oldalról már látom is, hogy a kedves Szomszéd szeme már megint a füzetemre meredezik. És ez most tuti! Láttam, hogy elolvasta! Pedig próbáltam én takarni, de úgy látszik, egy profi kukkolóval állok szemben. ;] Hajajj, ha így halad, jobban fogja ismerni a gondolataimat, mint én magam...

14: 09
Vááááááá! GIGA LOL! :DDD (--> utálom ezt a szót, de egyszerűen nem tudok erre mást mondani xD)
Igazából nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek, mert ha ezt másnál látnám, akkor egészen biztos, hogy sírásig kacagom magam, hogy milyen egy hülye helyzet, de így.... :F Mindenesetre a könnyek garantáltak. :DDD A drágalátos Szomszédom párnának hiszi a vállaimat! o.O Itt lebeg a feje egy centire a jobb vállam felett. Annyira vicces! xD Óvatosan megpróbálom arrébb lökdösni...

14: 15
Időközben megszakadt Wic-kel a kommunikáció. Apró hiba merült fel a kommunikációs csatornánkban és úgy látom, megállt a tudomány... :DDD Pedig eddig egész jól megértettük egymást, de igazából tényleg nem jó ez így...:( Ő sms-ezik, én csörgetek. Annyira azért még nem vagyunk jók, hogy ezzel helyettesítsük a beszélgetést is. :))
Mindenesetre a legalapvetőbb szavakra már kidolgoztuk a hadi technikát. ;]

14: 30
Jó, most kezdek kicsit unatkozni... Ráadásul egyre jobban kell pisilnem. :O
Wic előbb küldött egy sms-t. Kérdezte, hogy merre vagyok, de nem tudtam neki megmondani. :F Vissza csörögtem x3.

14: 35
Most hagytuk el Püspökladányt pár perce. Anyát majd Debiben kell megcsörgetnem, mert akkor már nagyon közel leszek.
Pisilnem kell.

14: 40
Kész, feladom! Ez a velem szemben ülő laptopos csaj csak iszik, iszik és iszik... Hagyja már abba!!! :W Hát mennyi ital fér még bele??! Mint egy feneketlen kút, komolyan... -.- Nem elég, hogy sürgős folyóügyeim lennének, de ez rádob még egy lapáttal, hogy fél percenként lötyögteti az üdítőjét. Ahogy mondani szoktam: "Fejezze már abba!!!" :((( :DDD

14: 43
Ezt nem hiszem el.....már megint iszik! :Y Most már elveszem az üvegét, vagy nem tudom...:DDD
Amúgy megérkeztünk Hajdúszoboszlóra. Egyemmeg, a velünk szemben ülő bácsika már nagyon szenved. ^^ A lehető legváltozatosabb pózokban próbált már meg aludni. Most épp a "lefejelem a kis asztalt" figurát gyakorolja. Nagyon édes így! :C Olyan jóízűen szundít, hogy még én is kedvet kaptam hozzá, hogy kipróbáljam ezt a módszert... :DDD

14: 55 körül
Jézusom, ezen a vonaton mindenki debreceni???! Apám, ennyi embert leszállni! :Y Majdnem az egész kocsi kiürült. Csak én maradtam, meg a drága Szomszédom, aki még mindig a virágos mezőkön ugrándozott valahol Álomországban. :DDD
Jah nem.... láttam még egy idős nénit is a kocsi végében. Olyan szép volt így, olyan meghitt, családias.....de csak pár másodpercig tartott.
Sajnos Debrecenben is felszálltak páran. A vonatablakon kinézve, kiszúrtam egy srácot távol a tömegben (nem azért mert valami, csak valahogy megakadt rajta a szemem) és éreztem, hogy hozzánk fog leülni. Nem tudom honnan, de megéreztem. És tényleg. Sajnos kicsit csalódás volt, mert amilyen szimpatikusnak nézett ki, annyira nem volt az. Elkezdett pakolgatni, miután megtalálta a helyét és mintha rajta kívül nem is lenne ott senki, tovább folytatja. Pedig én köszöntem is neki.
Nem mondom, hogy ordítottam, de szerintem simán lehetett hallani... :U Ő meg erre csak meglepődve bámul rám.
Na most, két lehetőség jöhet számításba:

1.) Még soha életében nem köszöntek neki

2.) Az anyukája nem tanította meg, hogy mi az illem és egyszerűen csak bunkó

(+1 bónusz xD)

3.) UFO :DDD

15: 10
UPDATE:
:DDD
"Hősünk" - azaz a Szomszéd, már megint az én vállamat találta a legalkalmasabbnak arra, hogy megpihentesse rajta a fejecskéjét. Vajon megharagszik, ha kicsit megbökdösöm? :D De ha ez mégsem jönne be, a következő terv: a csiki! ;]

15: 20
Oké, azt hiszem, a szemben ülő bácsinak most teljesedett ki az Álomországban folytatott látogatása. Most már horkol is a drága! :DDD Nem mondom, jó sok időbe tartott, mire megszállta az ihlet... ;]
Jah, rólam meg csak annyit, hogy mindjárt bepisilek....sálálálálááá.

15: 25
Hú, időközben felkelt szomszéd is és félálmosan megint első dolga volt, hogy belekontárkodjon más irományába. :((( Hiába vártam, hogy hátra észreveszi majd magát, de nem! :(( Végül úgy vetettem véget a már-már nevetséges szitunak, hogy hirtelen becsaptam a füzetet.

Amúgy tök vicces, mert az "új fiú" is hevesen érdeklődik a füzetem iránt. :DDD Az első 10 percben végig a mellettünk ülő cicababa négyest vizslatta, de amióta elővettem a füzetemet, egyfolytában erre forgolódik és szemmel láthatóan nagyon érdekli a dolog. Szerintem el sem bírja képzelni, hogy mi a csudát írogathatok ennyit és hogy miért nézegetem egyfolytában a telefonomat egy-egy bejegyzés előtt.
Ez a füzet aztán tud valamit. Megbabonázza az embereket! ;]

Nem sokkal ezután, már csak azon kaptam magamat, hogy lassít a vonat és mindjárt megérkezik a következő állomásra. Zavartan néztem körbe, mert nem volt ismerős a környék. :F nem értettem, pedig Debrecen után Nyíregynek kellene következnie, szóval elméletileg itt kell leszállnom.
Annyira belefeledkeztem az írásba, hogy teljesen elfelejtettem, hogy mindjárt megérkezem. Villám gyorsan összepakoltam a cuccaimat, az MP3 lejátszómat sem volt időm kikapcsolni, csak kirántottam a fülemből és behajítottam a táskám aljára. A szemben ülő srácot sietve felállítottam, hogy vegye már le a bőröndömet, mert ha én szedem le abból nem lesz köszönet. :DDD ....vagy legalábbis a szomszédok kobakja fogja bánni. ;] Szegény hirtelen azt sem értette, hogy mit akarok, mert annyira hadartam. Meg már amúgy is épp készült volna aludni, szóval úgy vertem fel a pihenésből. :F Végül, csak felfogta, hogy mit akarok és leemelte a mázsás bőröndömet. Már szinte mindenki leszállt, aki akart, egyedül én vergődtem még mindig a kocsi közepén, hogy a szűk kis sorok között áttudjam tuszkolni a hatalmas csomagomat. :((( Nagy nehezen elértem a kijáratot. Leküszködtem magamat és a batyumat a vonatról, de valahogy még mindig nem volt ismerős a terep... :( Kezdtem kétségbeesni.
"A vonat még áll, az ajtó is nyitva, talán még nem késő visszapattanni!" - gondoltam magamban. Maximum hülyének, hogy le-fel ugrálok a vonatról a túlméretezett virágos bőröndömmel...de a jelen körülmények között, ilyen áldozatra hajlandó vagyok. :DDD Ekkor odalépett mellém egy pár és épp kezdtek volna felszállni, mikor gondolkodás nélkül leszólítottam őket.
- "Bocsánat, de nyíregyházán vagyunk?" - tudakozódtam, akárcsak egy "kici kinai túriszta"... :DDD
Először nem tudtak megszólalni a meglepettségtől, majd kitört belőlük a nevetés. Kicsit zavarban voltam, mert tudtam, hogy leégetem magamat a kérdésemmel, de a szent cél érdekében, most ezt is bevállaltam. Inkább, minthogy kikössek valahol Pusztafalván vagy Mucsaröcsögén... :U
Mikor kiörömködték magukat, végre megerősítettek benne, hogy tényleg hazaértem. :) Huuhh, hatalmas kő esett le a szívemről, nagyon megkönnyebbültem. Kiderült, hogy a vonat teljesen máshova futott be, mint szokott. Legalábbis én még soha nem érkeztem ide, bárhonnan is utaztam és hát ezért nem volt ismerős az állomás. :U
Végre megtaláltam Anyáékat is. Elmeséltem neki a kalandos utazásomat, de már meg sem lepődött semmin. Azt mondta:
- "Réka, nem is te lennél! :N Én már csak azon lepődnék meg, ha egyszer nem történne veled semmi....:U"
Ebben lehet valami... :DDD Hát így írt véget az izgalmas hazautazásom. (:

InterCity, én így szeretlek! :U :R

[ Szerkesztve ]

(#38) művésznő4 válasza művésznő4 (#36) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Találtam egy megdöbbentően jó videót! :Y
Először csak a zenéjére lettem figyelmes, de pár másodperc után teljesen beleszerettem! :B A klipje....hát az meg valami fantasztikus!

Sia - Breathe Me

Azok a képek! :B ÓóóóÓóóóÓóó!!! *.*
Olyan gyönyörű alatta a hegedű hangja! Mindig is odáig voltam tőle, ha meghallottam! *.*
Sali szeptembertől hegedűre fog járni. Olyan jó már neki! :O Mondtam, hogy nagyon irigylem miatta. :P Én is szívesen megtanulnék játszani rajta. Régen Anya gondolkodott rajta, hogy beírat gitár tanfolyamra, de mivel csak fiúk jártak, így nem volt kedvem jelentkezni. Utólag már bánom... :F Anya szerint, van bennem egy kis country énekesnői-vonal. :D A stílusom...meg talán picit a hangom is. (:

Itt van az eredeti klip is:

Sia - Breathe Me Official Video

Ez nagyon megfogott. Kicsit elvont, kicsit művészi, kicsit bohókás, kicsit értelmetlen, de ezzel együtt végtelenül kreatív és ötletgazdag. Nem egy hétköznapi videó. Engem abszolút levett a lábamról. :K :R

Wic, előre szólok, Neked nem fog tetszeni! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#39) művésznő4 válasza művésznő4 (#36) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaj...és ami még kimaradt. :)

Ma kiderült, hogy nem csak egy cica született, hanem kettő!! :Y
De fogalmunk sincs, hogy hova rejtette eddig a másik kicsit. :F Ma egyszer csak beugrott vele az ablakon. Rossz szokása, hogy mindenhova hurcolja őket...:U Elakarja rejteni mindenáron. Szerencsére még időben észrevettem és felhoztam őket a szobámba, hagy legyenek egy kupacon. Veszpike amúgy is utál egyedül lenni, mindig keresi az emberi társaságot. Tudtam, hogyha felviszem magamhoz és látja, hogy ott vagyok vele egy légtérben, akkor majd nem akar elmászkálni. :) Szépen bebújt a kicsikhez, így tudtam pár képet csinálni róluk. :C

Íme, a kicsik a mamijukkal. :R

(#40) művésznő4 válasza művésznő4 (#25) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Millió Kérdés...♥

Ez a merengős számom. Mindig ezt hallgatom, ha gondolkodni akarok. :)) Egyszerűen kikapcsol. Aaahhh.....megunhatatlan! :B

[ Szerkesztve ]

(#41) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ma valahogy semmihez nem volt kedvem, pedig annyira írtam volna valami érdekeset. Tegnap ugyanez volt. Már nagyon unom. Egyszerűen nem jön az ihlet... :( Pedig a nyár alatt elég szép számban gyűltek össze témák, amiket feltétlenül kiszeretnék fejteni előbb vagy utóbb a blogomban, mert fontos részét képezik az életemnek. Egyelőre úgy néz ki, utóbb...:U

Most is elvileg takarítok, mert holnap nálam alszik Bettyke, de a porszívó 10 percenként leáll valamiért.... -.-
Váááá....valahogy semmihez nincs kedvem. :O Még a vendégeskedéshez sem. Bettusz, félre ne érts, alig várom, hogy találkozzunk és végre kibeszéljük a nyár eseményeit :R....csak most még valahogy nem vagyok ráhangolódva. :F
Akárcsak Velence... :S

Órák mennek el azzal, hogy tanakodok, hogy mihez is fogjak neki. :DDD Erre mondja mindig Anya, hogy "Időhúzóbajnok" vagyok. Lehet benne valami. :U Sajnos így még több feladat halmozódik fel.
Ennek sincs túl sok értelme, hogy most megírom ezt a bejegyzést, mert ez is csak időhúzás és közben semmivel sem haladok.... :U
nem tudom, mi van velem. Vagy én lustultam el ennyire vagy minél jobban öregszem, annál inkább nem tudom beosztani normálisan az időmet. :F
Anyával is ezer éve voltam fasírtban, de sikeresen őt is kiakasztottam a viselkedésemmel. Király vagyok ma.... -.-
"Anticipáció gyerekem, anticipációóó! " - ahogy mondani szokta. :DDD Kedvenc szavunk Anyával ;] , aminek a jelentőségét évek óta próbálja belém sulykolni, több-kevesebb sikerrel...:U Ezzel a problémával még mindig nem sikerült megküzdenem. Talán majd jövőre...:DDD A remény hal meg utoljára, Anya.

Jah és igen...

Ismét köszönöm a pozitív visszajelzéseket a blogommal kapcsolatban. :R
Öröm számomra, hogy van kinek írnom. :B

(#42) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ma elhatároztam, hogy szépen lassan berakom ide az összes kedvenc számomat. Össze-vissza, ahogy jön. :))

Dopeman feat. Emilio: Nincsen arra szó

Egyikért sem vagyok túlságosan oda, de ez a szám valami kolosszális! :K :R

Simon Webbe - No Worries

Nincs mit hozzáfűzni, jó és kész! :D A rádióból "szedtem" a már megszokott módszerrel. :)

United_Végső vallomás

Régen nagyon szerettem ezt a számot. :) Viszont a Pély valamiért nem túl szimpi a klipben...:F Megkockáztatom, a Rúzsa Magdi feldolgozása is legalább ennyire jó. :R

The Remedy, lyrics by Jason Mraz

És hogy legyen egy "rékás" szám is, Jason Mraz sem maradhat ki a sorból! :C Ez a pasi nagyon tud, rengeteg jó száma van. Főleg az életvidámsága miatt szeretem. :K Mindig feldobja az embert, ha meghallja.

Mára ennyi :R

[ Szerkesztve ]

(#43) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Wic ismét megragadta a dolgok lényegét. :DDD
Rövid és velős reakciója Jason Mraz-ra:

Jason Mraz tényleg jó!
"Mindig feldobja az embert, ha meghallja."
Viktorosan fordítva: "Mindig feldobja az embert, ha meghal, ja." xD

Épp ezért, hogy máshogy lássa a dolgokat és valóban tudja élvezni, megmutatom a kedvenc számaimat tőle :) :

Jason Mraz- I'm Yours (lyrics)

Jason Mraz ft. Colbie Caillat- Lucky (Lyrics)

Jason Mraz - Life is wonderful (with lyrics)

Remélem, tetszeni fognak! :R

(#44) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Elnézést, ez a mostani bejegyzés nem lesz túl izgalmas egy külső szemlélőnek. Inkább saját magamnak szól. Pár kusza gondolat az elmúlt időszakban felhalmozódott blogtémákról... :U

Egyre jobban idegesít, hogy le vagyok maradva önmagamtól.... :(((

- Tervezem, hogy írok:

* arról a bizonyos témáról, ami már nagyon nyomja a szívemet és kikívánkozik belőlem...:B + képek!
* régebben beszéltem pár szót a vásárlásról és az itthoni eladók modoráról...:U Ezzel kapcsolatban is lenne pár gondolatom. + egy konkrét dolog, amit május óta kinéztem magamnak, de egyszerűen sehol sem kapok a boltokban...:( + képek!
* a nevemről is írtam egy kis bejegyzést...mármint nem a nick-ről, hanem az igaziról. szerintem érdekes. (igaz, még nincs begépelve, egyelőre a füzetemben tárolom :) )
* kicsit bővebben a pályázatról, amire szeptemberben nevezek Vilmával és egy másik osztálytársammal.
* a pesti élményekről. A Wictorékkal, és egyéb fontos személyekkel való találkozásról..... :B:B + képek belinkelése
* a szerelmi életemről (a mostani, múlt és a jövőbeliről egyaránt :B)
* sulikezdés, munka, pályaválasztás
* egy ma történt esetről, amiben rájöttem, hogy jobban ragaszkodom a kiskori tárgyaimhoz, mint gondoltam volna *.*
* és végül, hogy összeállítom Csemikének az ezer éve megígért zenei válogatást, amilyet ő csinált múltkor nekem :C

[ Szerkesztve ]

(#45) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jajj, már nagyon késő van, de pár gyors gondolat még belefér....:D

Tegnap Wic-kel "Retro party"-ztunk...:DDD Apám, olyan régi számokat találtunk Youtub-on, amik még a mi időnkbe voltak hatalmas slágerek...:Y Húúú, na ilyenkor érzem magam totál vénasszonynak. :U De akkor is szuper volt! :C

Ma arra keltem, hogy nincs meg az MP3 lejátszóm! :Y Pedig tisztán emlékeztem, hogy este lefekvésnél, magammal vittem az ágyba, mint mindig. Sőt, még direkt fel is töltöttem. Erre reggel felkelek és sehol! =( Kezdtem kétségbeesni. Én mp3 lejátszó mániás vagyok, ha annak valami baja történik....én nem tudom, mi lesz velem...:( :'( Pillanatnyilag nincs pénzem másikra. (illetve van, de nem ilyesmire..) Több, mint fél órán keresztül kerestem! Átvillant az agyamon, hogy mi lesz velem Velencében?? Hogy fogom átvészelni az utat zene nélkül??? :O
Végül nagy nehezen megtaláltam. Az ágytakaróm alá volt csúszva...:U Nem értem, hogy nem vettem hamarabb észre, pedig legalább x5 átkutattam az egész ágyat az ágyneműkkel együtt. Mindenesetre életem egyik leghosszabb 30 perce volt ez...:(

Rengeteg email-lel és pü-vel elvagyok maradva....:( Tényleg marha sokkal. Le se merem írni mennyivel! :O Ne haragudjatok, fiúk-lányok, napokon belül pótolni fogom a hiányosságomat! Ígérem. :R

A határidőnaplómat több, mint egy hete nem vezetem....:F Pedig az nálam szinte "szent". Én mikor lettem ilyen trehány??? :(((

Jaajj, viszont ma annyi, de annyi gyönyörű képet találtam a guglin. Több százat lementettem belőlük. Egyik csodálatosabb, mint a másik. :B Már egész gyűjteményem van a különleges képekből. Apránként majd rakok be egyet-egyet. (:

Itt van egy mutatóba: :)

Szóval holnap Bettyke nálam alszik, úgyhogy készülés lesz ezerrel. 2 körül érkezik meg a busza. Szerintem majd kibiciklizek elé, aztán hazasétálunk. Jó lesz, várom már. :) Nagyon hiányzik az én kis Vöröském! ^^

A Beautiful Mess-Jason Mraz-w/ lyrics

Ezzel a számmal búcsúzom mára. :)
Jó éjszakát mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#46) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jajj, ez a szám annyira, de annyira.... :B *.* :C

Train - Hey, Soul Sister

Az előbb hallottam a Viasaton. 2 perc múlva már rohantam is fel, hogy megkeressem...:D Jah igen, újra elkezdtük nézni a Veronica Mars-ot. Anya ki nem hagyott volna egy részt sem belőle, amíg ment. Nagyon sajnáltuk, mikor vége lett az összes évadnak. :(
Kicsit olyan, mint a Jóbarátok....megunhatatlan! :)

Hajajj, de már itt sem vagyok. Rohanok készülni a vendégvárásra.... :))

Puszifelhő, Csókcsata! ^^

(#47) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Azanyjaa, holnap az ebéd Lasagna! :C

(no comment.... :DDD)

(#48) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Vilmám!
Mivel tudom, hogy mennyire szereted az idézeteket, így hát fogadd tőlem szeretettel ezt a pár sort. :B

"E napon minden érted van!
A nap csiklandozó sugara
a lágy szellő
s a madarak csodás dala.

Ma neked nő a virág,
mely ontja csodás illatát
s neked érik a gyümölcs,
ami beszívja a hajnal harmatát.

Ha jő az este
s megjelennek a csillagok,
hidd el, ma neked ragyognak
és az égre azt írják
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!"

"Szülinapodra kívánom neked:

Szerencse kísérje végig életed.
Szerencse mellé még egyebet,
Sok-sok vidám, örömteli percet,
Sorsod útja legyen mindig egyenes,
Te pedig légy boldog és egészséges!"

Fel a fejjel, nagylány! Csak elsőre olyan traumatikus élmény az a 18.! :DDD
Utána beletörődsz.
Isten éltessen sokáig, drága! :R

[ Szerkesztve ]

(#49) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Most csak pár sorra futja az időmből, de ez is több, mint a semmi. :)

Hihetetlen jó volt az elmúlt pár nap. Írok majd róla bővebben is. Most épp dolgozom. Ez az utolsó nap szerencsére. Cunit ma este viszi haza az anyukája. Áááh, kivagyok. :) Mindjárt rohanok is ebédet melegíteni a jónépnek, mert kopog a szemük az éhségtől. :D

Jajj, olyan boldog vagyok! Vladeszkó tanácsára nyitottam tegnap egy bejegyzést a múltkori útinaplómról és hatalmas sikere van! :DD Utólag már én is azt mondom, hogy jó ötlet volt. Köszi neked, Vladikám! :R

Anya meg Áki elmentek a strandra, apa meg az előbb hozta haza Orsolyát vagy 3 nap után a boltból. Ez a csaj egy megszállott! :DDD o.O
Nem értem, mit élvez ebben a "boltolásban" annyira, de ha jó neki, csinálja...:U
Addig is én uralom legalább a szobát. ;]
Mondjuk Áki így is minden este átkérezkedik hozzám aludni vagy bebújik mellém az ágyba. :B Egyemmeg, utál egyedül lenni. Mindig hozza át a szivacsát meg a kis ágyneműjét és már kuckózik is mellém. :D

Az egyetlen negatívum a szerda-csüt-pénteki napban, hogy nem beszéltem Wic-kel. Szörnyen hiányzik... :( Már úgy hozzászoktam, hogy van. :D Jó lenne végre beszélni egy normálisat, de Msn-re túl veszélyes felmenni, mert félek, hogy ott ragadok. :DDD
No nem baj, talán majd este... Kitartást, Wic! ;)
Csibém! Veled is ezer éve beszéltem utoljára! =( Iszonyúan hiányzol. Rendesen elvonásai tüneteim vannak. Ma valahogy nagyon rám jött ez a hiányérzet. :F Úgy megszorongatnálak kicsit. :O Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy erre már csak a sulikezdéskor lesz leghamarabb lehetőségem.

Hogy addig se unatkozzon senki, itt van egy kis muzsika az egyik kedvenc együttesemtől, a Fine Frenzy-től! :C
Ezt a számukat még nem is ismertem. : O Bettyke mutatta szerdán, de nagyon bejött! ^^

A Fine Frenzy - Electric Twist

Óóó, hogy lehet ilyen szép ez a nő??? :O Állítólag vannak vonásaink, amiben hasonlítunk. Hát...én ezt még valahogy nem fedeztem fel eddig. :( :DDD
Ő remek élő példa arra, hogy a vörös hajú nők az egyik leggyönyörűbbek a világon! :K *.* Egy időben gondolkodtam a vörös hajszínen, de akkor halál fia lettem volna....egész konkrétan a barátnők keze által. ;] Szerintük így gyönyörű a hajam, ahogy van, természetesen. A vörös túl vad lenne az egyéniségemhez.
Ha ők mondják....:U

Na, most hirtelenjében ennyi.
Ha minden jól megy ma még jelentkezem. Sőt, képeket is teszek fel az elmúlt pár nap eseményeiről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) művésznő4 válasza művésznő4 (#48) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Úgy látom, Vilmámnak bejött az ajándékom. :D Nagyon is. :C

Elnézést a ronda "elmaszatolás" miatt, de a személyiség jogok mindenek előtt, ugye... :U
Jah...és aki véletlenül nem tudná, a Szamóca is én vagyok az elején...:B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.