Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) 50 CENT


50 CENT
tag

Nem egri vagyok de ezt szeretném kérdezni:
Tudtok feltölteni képet az egri várról?

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#852) strike-force válasza 50 CENT (#851) üzenetére


strike-force
őstag

ezek nem jók?
Bővebben: link
Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#853) paramparya


paramparya
őstag

w: mailt ment, up a topicnak, szegény csak vegetál...

(#854) Out


Out
addikt

udv, mar eleg regen irtam, most is csak azert hogy megkerdezzem erdekel-e valakit PS2-es ezust szinu konzol, jatekokkal?

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#855) Lockstock


Lockstock
aktív tag

Tényleg nem pörög a topik.

- - - - - -

(#856) V.ki válasza Lockstock (#855) üzenetére


V.ki
aktív tag

hát nem.Látom új helyre került a a topic:R

(#857) konwktor


konwktor
tag

Sziasztok Egriek.
Lenne egy nagy problémám, nem igazán ismerem a várost és holnap 9-re a Bornemissza szakközép iskolában kell lennem ami azért probléma mert 8:30 ér be a buszom egerbe és nem nagyon lessz időm kérdezősködni.Annyit kideritettem hogy az 5-ös buszal kell mennem,valaki el magyarázná pontosan hogy juttok el oda hány megáló stb stb.

(#858) paramparya válasza konwktor (#857) üzenetére


paramparya
őstag

5/A indul 8:32-kor és 8:52-kor a buszmegállótól (a pályaudvarral szemben, a K&H oldalán lévő buszmegállóba kell menned).
A Kertész úton kell leszállnod, ott van két megálló is, hirtelen nem tudom, melyik megállónál van a Bornemissza, így vagy a hetedik, vagy a nyolcadig megállóban kell leszállnod a buszmegtől, azt már a sofőr v. egy utas is meg tudja mondani a buszon, hogy pontosan melyik megálló (és a másodikra tippelek hirtelen)...

(#859) konwktor válasza paramparya (#858) üzenetére


konwktor
tag

Ok
Kösz szépen.

(#860) Markgx10


Markgx10
őstag

Sziasztok!

Lenne eladó 2*256MB Twinmos Twister PC4000 Cl 2,5 (sárga hűtőbordás) eladó ramom HIHETETLENÜL OLCSÓN.
A ramok 520MHz-en 2,5-3-3-7-et mennek, alapfeszültségük 2,8V.
(ebből adódóan, akinek olyan gépe van, ami nem tud 2,8-at adni a ramoknak annak nem jó) Az eladás oka, hogy vettem 2*512MB 566Mhz-es A-data-t.
A ramok egyébként válogatósak, pl MSI lapot nem szerették nekem, de a mostani Gigabytettal kiválóan mennek.
Pontosan ezért, ha kell valakinek Egerben odaadom tesztelje őket egy pár napig, addig úgyis kiderül szereti-e a lapja, és csak utána vásárolja meg.

Az áruk együtt a kettő: 10.000 Ft!!! (boltban darabja 15k körül van az 500-as Cl2,5-ösnek)
Garancia: 1 hónapot vállalok rá.
Üdv:

Márk

Ja, Everest teszteredmények: 7300/2200/42

[Szerkesztve]

(#861) paramparya


paramparya
őstag

Tud valaki vmi melót Egerben nyárra?
Szinte minden érdekelne, bár éjszakára nem mennék árut feltölteni a teszkóba... :)

(#862) gozso


gozso
senior tag

a64 3000+ proci nincs valakinek eladó? gyorsba kellene coolerrel.

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#863) toboz


toboz
csendes tag

Hali,
júli végén Egerbe készülök egy 10 fős társasággal, ezen a 2 helyen találtam szállást:
Sas vendégház Bővebben: link
Csilla szálló Bővebben: link
Hallottatok ezekről valamit? Jót-rosszat?
Estleg ajánlhatnátok vmi jó éttermet, szórakozó helyet, borozót Egerben.
Köszi: Zsolt

(#864) toboz válasza toboz (#863) üzenetére


toboz
csendes tag

Áp, jó lenne 1-2 tipp.

(#865) AlyArkhon válasza toboz (#863) üzenetére


AlyArkhon
őstag

A csillaszálló egy fokkal jobb lehet talán . ( haverok voltak ott , az ő véleményük egészen jó volt a csillaszállóról ) :P
Egyébként én Eger mellett lakom Verpeléten ( bár most Apcon élek ) de eléggé ismerem Egert . ( lehet egy kicsitt jobban is ) :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#866) toboz válasza AlyArkhon (#865) üzenetére


toboz
csendes tag

Köszi a választ, végül a Csilla szállóban foglaltunk helyet.
Egy-két szórakozóhely és étterem ajánlást szívesen vennék.
Üdv: Zs.

(#867) AlyArkhon válasza toboz (#866) üzenetére


AlyArkhon
őstag

milyen beállítottságuak vagytok , zene irányzat ? bulisak vagytok ? vagy szeretitek a csendesebb helyet ? vagy mehetnek a boros mulatók ? disco ?

Írj aztán próbálok segíteni !!! :P:P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#868) toboz válasza AlyArkhon (#867) üzenetére


toboz
csendes tag

Ez egy 25-30 év közötti 12 fős vegyes társaság, úgyhogy mindegyik érdekelne amit leírtál. Disco, boros mulató, jó borozó, étterem.
Köszi a segítséget: Zsolt

[Szerkesztve]

(#869) AlyArkhon válasza toboz (#868) üzenetére


AlyArkhon
őstag

reggel majd kicsit többet mondok , de már kapásból ajánlom a Szépasszonyvölgyet Egerben , az nagy emlék lesz nektek , főleg hogy olyan sokan mentek !! :P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#870) AlyArkhon válasza toboz (#868) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Feltételezem , hogy Egri térképetek az van , és tökéletesen eligazodtok rajta .
Egerbe a legkellemesebben hol is lehetne eltölteni az időt , ha nem a város szívében . , a sétálóutcán szinte mindent megtaláltok , M. Donalds , Hoba ( olyan mint a M Donalds csak olcsóbb) Dobos ( cukrászda ) Harmos ( cukrászda , kár kihagyni az édes szájuaknak , olcsón iszanyatosan finom és nagy adagot kapsz az aktuel sütikészletből ! ) Egriest kávézó ( kulturált és igen szinvonalas kiszolgálású kávézónak tituált szorakozó hely , összegyűlnek a tehetősebb fiatalok és beszélgetnek zene mellett ) , pékségtől elkezdve a banki autómatákig itt mindent megtaláltok !
Szinte bármelyik utcán haladtok tovább a Dobó térre , egy csomó üzlez mellett haladtok el , egy csomó cucc , aztán a tér körül van egy pár fogadó szerűség ( nem ez kell nektek szerintem ) haladva tovább a vár felé , a híd után , ( van egy két fogadó , ezek már igen drágák és szinvonalasak is , bár lehet ezek inkább éttermek ) , aztán még amig a várba értek , mert hát ugye tutira mentek oda is ( ezt nem lehet kihagyni ha Egerbe jártok , ( én várbaráti tag voltam amikor oda jártam suliba , de még ma is akárhányszor járok ott mindig jól érzem magam ! ) szal amíg oda felértek , addig egy pár kisutca mellett is elhaladtok , ezekbe is érdemes benézni , mert van itt egy két érdekes üzlet bolt pizzéria stb , ( pl .: a Céh mesterek udvarában van egy pizzéria ( hirtelen nem jut eszembe a neve ) nagyon tuti pizzát csinálnak 600-800 ft-ért , csak annyi van , hogy ott helyben nincs hely ahol el lehetne fogyasztani , akkor az eggyik kisutcában , van egy Palacsintavár , na ha nem ettetek még finom és érdekes palacsintát , ideokvetlen mennyetek be )
Persze még van egy két pizzéria meg stb kajáló hely , de ezeket ugy is megtaláljátok ( pl a korház melletti piacnál van az Elefánt tó pizzéria , ez inkább szinvonalas pizzéria mint jó ( legalábbis amennyire én tudom ) , de pl a helység alatt található egy nagyon jó szorakozó hely a : Hypolit ( igényes kulturált hely , nem túl drága , jó fej emberekkel , discó zene , talán inkább a tehetősebb emberkék helye ez Egerben ), aztán van a Kazamata borozó ,a nagytemplom mellett van a sétáló utca végénél ( egy földalatti szorakozó hely , szinte mindig nyitva 12-től éjfélig , jó hely és nem is drága ) , mellette szintén a földben , a Broadway Palace egy Disco ami szerdán és pénteken üzemel , inkább fiatalok ( 16-26 ) járnak ide , viszont szinvonalas és igényes zenét kináló discó ( szerintem ) bár tényleg inkább sulibulira hasonlít néha , aztán van a Liget a npligetben , nagyon ott van az a hely , mind életkorra mind kiszolgálásra , kényelmes fotelek stb , csak egy problémája van , egy kicsit kicsi ahoz képest hogy mennyien szoktak lenni , ha diskosak vagytok ez alegjobb választás .
De ha pl pankzenét akartok hallgatni , akkor nézzetek el a Más klubba , ne kérdezzétek mikor van nyitva , mert nem voltam még soha ott...

A Szépasszonyvölgyről még annyit , hogy annyiszép nőt egy helyen ritkán látni mint arra ilyenkor nyáron , no meg hát az sem utolsó dolog hogy eggyik pince a másik hátán van , és nagyon tuti borok vannak ugye eleve ( versenygés ) , jah és ugye itt található a Hörpince nevezetű SZtriptíz filingű szorakozóheyl is , nem tudom mennyire érdekel titeket ...

Hát nem tudom mennyire tudtam segíteni , ha valamire jobban kíváncsi vagy , pl .: hol lehet tekézni ( a Teke nevezetű kocsmába a stadion mellett , van azt hiszem nyolc pálya , és 500 ft egy óra tekézés ) akkor csak írd le , és próbálok segíteni !! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#871) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL !! :C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#872) toboz válasza AlyArkhon (#870) üzenetére


toboz
csendes tag

Köszi szépen, mindet végigjárjuk :D.

(#873) AlyArkhon válasza toboz (#872) üzenetére


AlyArkhon
őstag

miért ? Mennyi időre mnetek le ?

>>semmi kérdés ...... :U

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#874) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL !!!! :DD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#875) paramparya válasza AlyArkhon (#865) üzenetére


paramparya
őstag

B*zki, én is verpeléti vagyok :DDD

(#876) AlyArkhon válasza paramparya (#875) üzenetére


AlyArkhon
őstag

És hogy hívnak ? Hol laksz ? Melyi utcán ? :C:C:C

Én Sport ut 12 , na tudod már ki vagyok ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#877) paramparya válasza AlyArkhon (#876) üzenetére


paramparya
őstag

Hát azt hirtelen nem tudom, hogy melyik a 12-es szám, sőt még azt se, melyik a páros oldal...
És a Deák 9. neked mond valamit?

(#878) AlyArkhon válasza paramparya (#877) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Deák Ferenc ut 9 ? Nem ott lakik véletlenül unokatesóm ( Cuczor Gábor ) ??

Hmmmm , akkor már csak sejted ki is vagyok .... :P , De te ki vagy ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#879) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL !!! :P:P ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#880) paramparya válasza AlyArkhon (#878) üzenetére


paramparya
őstag

Nem, Cuczor-ék a 'másik' Deák úton laknak (egyik oldal 1/x (x: 1...nemtommeddig), másik meg 2/y (y: 1...eztsemtudommeddig)), szóval ez a másik, ahol Hágenék is laknak.
Azóta már használtam a http://www.magyartelekom.hu oldalt, szóval már sejtésem van... :)

(#881) AlyArkhon válasza paramparya (#880) üzenetére


AlyArkhon
őstag

LOL ! itász ... ki vagy te ? ez a napom kérdése ? : .-------_____ válasz??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#882) strike-force


strike-force
őstag

hajra Eger!!! jejeje!

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#883) paramparya válasza AlyArkhon (#881) üzenetére


paramparya
őstag

Válaszmail ment...

(#884) paramparya


paramparya
őstag

Lassan át lehetne nevezni a topicot ''Kihaltak az egriek a ph!-n''-ra :D

(#885) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Ja ja .. :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#886) tiv83us válasza AlyArkhon (#885) üzenetére


tiv83us
veterán

#878-as hsz-ed alapjan azthiszem tudom kivagy ;)
/Asszem ittunk mi egyutt sokat anno :D/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#887) Markgx10


Markgx10
őstag

UP! Kísérlet a topic feltámasztására :D

(#888) Markgx10 válasza Markgx10 (#887) üzenetére


Markgx10
őstag

Mondom UP! ;]

(#889) panel


panel
tag

Up!
:)

(#890) Markgx10 válasza panel (#889) üzenetére


Markgx10
őstag

Na végre Csak lesz ebből valami :D Te egri vagy, vagy itt tanulsz?

[Szerkesztve]

(#891) V.ki válasza Markgx10 (#890) üzenetére


V.ki
aktív tag

Én meg már azt hittem,mindenki elköltözött Egerből.;]

(#892) tiv83us válasza V.ki (#891) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat en mindenkepp :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#893) [w] válasza tiv83us (#892) üzenetére


[w]
őstag

te még a kontinensről is... :D

amúgy üdv törzsgárda! én már feladtam ezt a topicot, de jó látni hogy vannak kitartó(bb) emberkék! :)

szerk.: anyádér' sortörsz a zárójel előtt???

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#894) V.ki válasza tiv83us (#892) üzenetére


V.ki
aktív tag

Hol is élsz Te most?:)Ha szabad kérdeznem..
(annyit tudok,h valahol Ámerikába)
re a köv. hozzászólásodra: és milyen ott?

[Szerkesztve]

(#895) tiv83us válasza V.ki (#894) üzenetére


tiv83us
veterán

Eszak-Karolina /keleti part/. Nem messze Charlotte-tol.

^^: naccero, de cset off.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#896) Markgx10


Markgx10
őstag

Ha van kedvetek egy pár szót mondhatnátok magatokról, kezdem is én :D :
29 éves vagyok és a Rózsa Károly u.-ban lakom, egy nyomdában dolgozom. Azt hiszem elég kis város Eger hátha ismerjük egymást :U
Üdv:

Márk

(#897) Palkó


Palkó
tag

Sziasztok!
Amennyiben az ex-Egriek is számítanak, akkor +1 fővel itt vagyok.
Igaz, hogy 40 éve elköltöztünk, de ott születtem, és erre roppant büszke vagyok !

H A J R Á E G E R !!!

Nagyfaterék a Keglevich utcában laktak........

[Szerkesztve]

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#898) paramparya


paramparya
őstag

Nocsak, már én is feladtam, hogy ebben lesz még vmi élet, de vannak kellemes meglepetések... :U

(#899) [w]


[w]
őstag

hallottam, hogy lesz műjégpálya, csak azt nem tudták megmondani, hogy hol.
valakinek van bővebb infója?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#900) Out válasza [w] (#899) üzenetére


Out
addikt

En nem tudom, de te hogyhogy meg mindig ostag vagy? :o)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.