Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) [w] válasza Out (#499) üzenetére


[w]
őstag

valahogy a te futóműved és felszereltséged nem érdekelt annyira, mint a Polo-é :DDD
ráadásul féltem az empíjómat ezért nem mertem vele előtted mutatkozni :D

@strike-force: valahol megértem a dolgot, nekem is volt ilyen időszakom :) mostanában már csak akkor költök rá, ha tényleg szükséges (nem férek a vinyón, kevés a ram). korábban egy p1@200-asom volt, mikor már mindenkinek 2000-es meg hasonló prockóval szaladgáló gépe volt. kicsit reaktív vagyok és csak sokára követem a változásokat. míg nincs mindenhol a64, addig nem hinném hogy váltok. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#502) Out válasza [w] (#501) üzenetére


Out
addikt

Kiszoltam a portara, ha meglatjak itt megegyszer a hulye pofadat, akkor verjenek fejbe a sorompoval :P

igazan bejohetnel egyszer es megmutathatnad azt a vackot, hadd lasson mar a csoro kulvarosi gyerek egy olyan csodamasinat (nem a jarogepedre gondolok) :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#503) [w] válasza Out (#502) üzenetére


[w]
őstag

helyes. ezzel egy csapásra meg is oldottad az ********* Eger Kft. finanszírozási gondjait! :C:P

maj ha legközelebb arrajárok feltétlenül keresni foglak. van valami titkos jelmondat, ha veled akarok beszélni? (mittomén: egy vödör maltert kérek! :D)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#504) [w] válasza paramparya (#500) üzenetére


[w]
őstag

huhh, ez félig-meddig jó hír, de az van, hogy délután kihelyezett értekezletem van és napközben is csak össze-vissza érek rá!
esetleg ha este is megoldható, akkor hazafelé menet beiktathatom a meet-et.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#505) Out válasza [w] (#503) üzenetére


Out
addikt

Huhh, igazad van, bocsi, modositom a parancsot, ha kifele mesz akkor verjenek fejbe a sorompoval, koszi hogy szoltal :P

Mond azt hogy a vezeto rendszergazdaval akarsz beszelni :DD Egyebkent megbeszelhetunk egy semleges helyet is, pl Tesco kajalda? Ma is megyek oda enni, szeretem a kinai csodakat, nos? Megbeszelunk egy idopontot?

mod: rendezhetnenk ott egy PH! meetinget is :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#506) paramparya válasza [w] (#504) üzenetére


paramparya
őstag

Szerintem estefelé is jó lesz, majd ha küldök sms-t, válaszolsz, hogy mikor jó, legrosszabb esetben is pénteken elintézzük... :)

(#507) [w] válasza paramparya (#506) üzenetére


[w]
őstag

ááá, remek! a péntek is fajin, bár minél hamarabb túl akarok esni rajta :D

@out: ha kifelé ütnek le, az mégrosszabb, senki nem fog tudni az ügyletről semmit :D egyébként én semmi jónak nem vagyok elrontója. ha valaki megszervezi én szívesen elmegyek! egyetlen feltétel, hogy sör legyen! :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#508) strike-force


strike-force
őstag

akkor mikor lesz ph-tali? :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#509) Out válasza strike-force (#508) üzenetére


Out
addikt

Majd akkor amikor [dulapvé] es en talalkozunk :D A tobbieknek fizetni kell azert hogy ott legyen :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#510) strike-force válasza Out (#509) üzenetére


strike-force
őstag

yóvan répaorrú, de ha egyszer elkaplak, sírni fox keservesen! :DD

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#511) clayman


clayman
aktív tag

Üdv, földiek! Émmeg most veszem észre hogy van eger topic :) na kúl :)

(#512) clayman


clayman
aktív tag

Tényleg, van köztetek coder? Mert én imho coder vagyok és kicsit alone érzem magam és jó lenne meetelni valami coderrel locálisan, aztán akkor more fun lenne co-codolni together. Kicsit englishes lett a reply de hát sorry.

(#513) V.ki válasza strike-force (#510) üzenetére


V.ki
aktív tag

Valaki répaorrot mondott? ;]
[kép]
;]

(#514) Out válasza clayman (#512) üzenetére


Out
addikt

Udv!

Nem hiszem hogy lennenek itt ilyenek, itt csak ''jomunkasemberek'' vannak :)

strike-force: egyebkent akkor lesz meeting, ha V.ki megcsinalja a szenzacios pizzajat es meghiv minket kajalni. Legalabbis tavaly volt egy ilyen felajanlasa, nem tudom hogy idenre is ervenyes-e :)

mod: emlegetett szamar mindig megjelenik ;]

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#515) V.ki válasza Out (#514) üzenetére


V.ki
aktív tag

Az elkövetkező 2 hónapra biztos nem,40 fokos lázam van,azért vagyok itthon.:(

(#516) clayman


clayman
aktív tag

Coder naggyonjómunkásember.

Btw, engedjétek meg, hogy ne bogarásszam végig a topicot, hányan vagyunk eddig? Tényleg kéne meetelni.

Betegség... hmm városszerte terjed. Én is már 2 hete nem vok suliba vmi kór miatt.

(#517) [w] válasza V.ki (#515) üzenetére


[w]
őstag

ha két hónapig 40 fokos lázzal lógsz otthon, akkor ahol legközelebb találkozunk, az a temetésed lesz... ;]
(ha nem dumálsz mellé, akkor meg simán megúszod egy naaaagy pizzával meg pár jófej ph!-sal. ugye out?! ;])

cmdr PETER W. VOLKOV

(#518) V.ki válasza [w] (#517) üzenetére


V.ki
aktív tag

Dehogy két hónap,csak úgy írtam
Ki mondta,hogy ''jófej ph-sok''?;]
MOD:Úgyhogy ne örülj,a PH! nem szabadul + tőlem 1 könnyen
Amúgy lehet adni a szavamra,de most tényleg rosszul vagyok:(
MOD2:Az a mondat nagyon +tetszett hirtelen

[Szerkesztve]

(#519) [w] válasza V.ki (#518) üzenetére


[w]
őstag

na jóvan, látom a te szavadra se nagyon lehet adni...
hogy ki mondta? én mondtam az előbb. és mindjárt out is mondja. :D

LOL, há nem berakott aláírásba?! :DDD

@clayman: én nemtom hányan lehetünk. aktívak kb. 4-5 fő, meg pár sallang akik csak úgy bejelentkeztek, de a topicot hanyagolják.

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#520) Out válasza [w] (#517) üzenetére


Out
addikt

En azt se bannam ha V.ki-nel lenne meeting holnap, hatha elkapnek valami jo kis virust :)

Nem tudom milyen jofej PH!-sokra gondolsz, mert ha ram akkor az egyes szam elso szemely :)

Pizzarol jut eszembe, ettetek mar pizzat a Pizza Karavanbol? Hetvegen volt ''szerencsem'' kiprobalni 3-fele pizzat, de az tuti hogy onnan tobbet nem rendelek, mert nem izlett egyaltalan. :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#521) strike-force


strike-force
őstag

tényleg Lockstock is egri Bővebben: link

[Szerkesztve]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#522) V.ki válasza strike-force (#521) üzenetére


V.ki
aktív tag

ennyit a linkelésről...
Közbe jó lett!

[Szerkesztve]

(#523) strike-force válasza V.ki (#522) üzenetére


strike-force
őstag

hogymondtad? :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#524) [w] válasza Out (#520) üzenetére


[w]
őstag

igen, sajnos már én is rendeltem tőlük és borzalmas volt. :( akkor már inkább a fortuna, pedig már nagyon unom őket.
apropó van újabb pizzás is: pizzeria peppino (418-111). kolléganőmék ma ettek és nagyon guszta volt, szerintük finom is. az áraik átlagosak.

a többesszámnál kettőnkre gondoltam :P

cmdr PETER W. VOLKOV

(#525) V.ki válasza strike-force (#523) üzenetére


V.ki
aktív tag

úgy,hogy amikor frissítettem,akkor ez jelent meg:[L]rios3_popup.php?mod=27&id=17094[/L]

(#526) Out válasza [w] (#524) üzenetére


Out
addikt

En Pizza Fortunas pizzahoz nagyon ritkan jutok, mivel nem szallit Eger kulvarosaba mar egy ideje. Ahhoz meg lusta vagyok, hogy bemasszak a varosba azert hogy hazavigyek pizzat :)

Ez az a Peppino ami a hadnagy es a timar ut keresztezodesben van? Kivancsi vagyok hogy kulvarosba is szallitanak-e, majd felhivom oket. Talaltam az ebedloben Peppinos arlistat :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#527) strike-force válasza Out (#526) üzenetére


strike-force
őstag

azt a részt én ''ellenőrzöm'' (hadnagy, tímár, napsugár) de neked onnan nem fognak szállítani semmit se, az biztos, répaorrú! :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#528) strike-force válasza V.ki (#513) üzenetére


strike-force
őstag

most nézem csak, én is répaorrú lettem. cumi.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#529) V.ki válasza strike-force (#528) üzenetére


V.ki
aktív tag

azaz:D

(#530) Out válasza strike-force (#527) üzenetére


Out
addikt

okes, koszi hogy megkerdezted, akkor ez a pizzeria is kilove :D Amugy iden meg csak 1 pizzat ettem, inkabb a Tesco kinais a favorit mostanaban :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#531) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Kedves Egriek! Csak ti tudtok segíteni: ilyenkor (téli szombaton) kb. meddig vannak nyitva a Szépasszony-völgy pincészetei?

(#532) V.ki válasza Ludovicus (#531) üzenetére


V.ki
aktív tag

Asszem este 8-9kor zárnak.De lehet,láma vagyok

(#533) strike-force válasza Ludovicus (#531) üzenetére


strike-force
őstag

hát ha lementek többen (5-10 ember) és csináljátok a forgalmat, akkor, addig vannak nyitva, míg tart a pénzetek, egyébként bezárnak tényleg olyan 9-10 körül.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#534) [w] válasza Out (#526) üzenetére


[w]
őstag

te, ezen az árlistán ami nálunk van nincs cím, úgyhogy fogalmam sincs hol vannak helyileg, de ingyenesen szállítanak ki a nemtudomhova :D
van náluk ilyen fasza duplapizza: két tésztalap között fűszerezett krémsajt töltelék. sztem holnapután kipróbálom :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#535) Ludovicus válasza strike-force (#533) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Ok, az még bőven jó. Azért kérdeztem, mert azt hallottam, hogy a téli félévben jóval hamarabb zárnak.

(#536) Out válasza [w] (#534) üzenetére


Out
addikt

Tudsz nekem mondani egy pizzat arral egyutt, mert en ugy emlekszem hogy az az arlista ami az ebedlonkbe van, mar 1 eve ott van es mikor raneztem olcsonak tuntek a pizzak a mostani arakhoz kepest, pl: margherita pizza 520-

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#537) [w] válasza Out (#536) üzenetére


[w]
őstag

az ilyen kommerszektől most eltekintek és írok egy jól hangzót :)
aszongyahogy: texas barbecue (barbecue szósz, sajt, roston csirke, füstölt bacon, hagyma, zöld bors) - 800,- Ft. yami :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#538) Out válasza [w] (#537) üzenetére


Out
addikt

Nah, akkor ezt marcsak holnap tudom osszehasonlitani(idokozben hazaertem), mert amit en irtam az konkret pizzanev es ar volt, a mi arlistank szerint :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#539) strike-force válasza Out (#538) üzenetére


strike-force
őstag

Nagy PH!-s PizzaTeszt @ Eger presented by [w] & Out

:D :D :D :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#540) Out válasza [w] (#537) üzenetére


Out
addikt

Megneztem a pizzalistat, de ezen nincs olyan texasos pizza, valszeg ez mar regi :)

Tegnap megszivtuk a Tescos kajaldaba, ugyanis egesz nap arra vartam hogy majd este telezabalom magam kinaival, es erre szinte nem volt semmi kaja :( Ugyhogy vettunk zsemlet, meg szalamit, es azt vacsiztunk :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#541) V.ki


V.ki
aktív tag

Kiköttetem a házamból az RTL Klubbot:(((

(#542) [w] válasza Out (#540) üzenetére


[w]
őstag

faxoljak egyet? :D
és amúgy jó az a kínais? nem nagyon ettem még, nem is vonz igazán, de majd eccer kipróbálom. persze előbb a pizza :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#543) paramparya válasza [w] (#542) üzenetére


paramparya
őstag

Nem rossz az a kínai cucc, csak kicsit zsíros... :(( A bambuszos csirke pédául szerintem rettenetes, olyan mint a gombapörkölt ízre (ha jól vettem észre, akkor az is van benne :) ), de van egy-két jó dolog is, pl. a krumpliscsirke (nemtom mi a pontos neve :DDD).

Délután mikor érsz rá? (ugyan még nem hívtam fel a tagot, hogy ide tudja-e ma adni, de remélem igen, és akkor kb. fél négy körül megyek érte, szóval 4 óra felé lenne jó...)

(#544) Out válasza paramparya (#543) üzenetére


Out
addikt

krumpliscsirket ne is mond, a baratnom allandoan azt eszik ott, en meg szinte mindig mast :) Amit eddig probaltam az az ananaszos csirke (finom, csak talan tul edes a szosz), szezammagos csirke (isteni finom), meg valamilyen ''jing ce'' :F edes csirke( ez is nagyon jo, bar ilyet megcsak egyszer lattam). A bambuszos csirke-hez meg eddig nem volt gusztusom (nem tetszik a szine :D), jah es a szecsuani-bol is egy falatot ettem eddig, mert az nekem tul csipos. Szal, roviden ennyi az ertekelesem egyelore :)

[duplavé]: ne faxold at, mert eppen leszokoban vagyok a pizzarol :)

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#545) [w] válasza paramparya (#543) üzenetére


[w]
őstag

úgy déltől foglalt leszek, de nemtom meddig. esetleg írd már meg mailben a címedet és 5-6 körül elugrok érte. vagy ha bent jársz a városban itt is megbeszélhetünk egy talit. :) (telefonon általában elérhető vagyok)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#546) paramparya válasza [w] (#545) üzenetére


paramparya
őstag

Azt hirtelen nem tudom, hogy mit fogok csinálni délután, lehet, hogy már nem megyek haza, de akkor majd tájékoztatlan sms-ben vagy telefonon, hogy hol leszek 5 körül... :)

(#547) paramparya válasza Out (#544) üzenetére


paramparya
őstag

Azt nem is tudtam, hogy a szecsuáni csípős... :) Akkor lehet, hogy majd kipróbálom. Ettem még a jand-bao-csirkéből (vagy mi:Y), az sem rossz...

(#548) Out válasza paramparya (#547) üzenetére


Out
addikt

Jah, en is arra a jand bao vagy mi a franc a nevere gondoltam mikor a ''jing ce''-t irtam, csak nem lehetett elolvasni a nevet a tablan rendesen :)

A szecsuani-t ugy probald ki hogy koretnek csipos rizst kersz :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#549) Out


Out
addikt

Ha mar a kajaknal tartunk, etkezett mar valaki kezzel-labbal az Excalibur-ban? Allitolag ott nem adnak evoeszkozt semmihez :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#550) [w] válasza Out (#549) üzenetére


[w]
őstag

jah, eccer pesten ettem egy ilyen étteremben (ott a Váci úton a Pláza mellett) és óriási! :) először aszittem csak szivatnak, hogy én nem kaptam kést-villát, de aztán jól kiröhögtek és közölték nem is fogok kapni. :D öltönyben kissé viccesebb a dolog, nyakig feltűrt ingujjban turkálni a tál fölött. kultúrált disznó effektus (bizarr képzavar) :DDD

@paramparya: ok, az a biztos ha keressük egymást!

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.