Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Ha már egy tech oldal fórumában vagyunk itt is próbálkozok: Van e köztünk egri vagy eger környéki, aki nagyon vágja a tabletek (autós androidos fejegység) custom ROM cseréjét és segítene benne egy kis mellékesért cserébe? Sajnos az én angolom ehhez már kevés. Ha magadra ismertél várom a privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#2252) B. Tamas válasza B. Tamas (#2251) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Tárgytalan, sajnos közben kiderült, hogy a talált ROM az én készülék variánsommal pont nem kompatibilis. :(

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#2253) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

A rokonokkal a hétvégén szeretnénk kirándulni egyet Egerben/környékén. Valaki tud olyan helyet, mint pl. a Bélkő, ahonnan nagyon szép a kilátás, el lehet látni jó messzire? Illetve fontos lenne, hogy 1-2 km közelségben meg lehessen oldani a parkolást autóval, mert egyikünknek sajnos ízületi problémái miatt nem nagyon megy ennél nagyobb táv gyalogosan.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2254) djbahool


djbahool
senior tag

Hello,
Bélkő akkor kizárva.
Bánkútról Bálvány, vagy
Felsőtárkány->Völgyfőház-tól séta Ódovárig.

(#2255) hentes555 válasza djbahool (#2254) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszi a választ. :)
Még olyat láttam most a térképen, hogy mutat egy bánya-hegy tető nevű helyet, ahonnan gyalog 1,8 km van egy parkoló/elágazás, ezt ismered esetleg?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2256) hentes555 válasza hentes555 (#2255) üzenetére


hentes555
senior tag

Ja most nézem oda nem nagyon mutat utat a térkép még gyalogosan sem, alatta megy el az út, nem azon át.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2257) djbahool válasza hentes555 (#2256) üzenetére


djbahool
senior tag

Bánya hegy tetőre nem érdemes gyalog, mert nincs kilátás.
Ami nagyon jó és szép hely, pazar kilátással, az Három-kő.
Bánya-hegy tetőtől már nincs túl messze gyalog (ha jól emlékszem zöld 3szög jelzés).
Odáig meg fel tudtok menni kocsival, ha mákotok van.

(#2258) WindyJoe válasza hentes555 (#2253) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Szarvaskői romvár.
Egyből alatta lehet parkolni, pár 100m-es kaptató visz föl, majd tovább lehet menni ide.
Ez is csak pár 100 m, de nincs nagy szintkülönbség, csodás kilátóhely.
Aztán vissza a kocsiba és át szarvaskő másik felére, a vodafone kilátóhoz.
Szinte a lábáig föl lehet menni autóval, kb 100m-t kell sétálni, még Eger is látszik.
Aztán onnan tovább lehet sétálni, vagy akár autózni errefelé.
Ha Eger, akkor Eged. Az útvonalat ne nézd, a bal alsó pontnál tudsz parkolni, onnan rövidebb az út, de viszonylag combos emelkedő van. Ha lankásabban szeretnél menni, akkor a jobb alsó pontnál tudsz parkolni valahol és a szőlősön keresztül fölmenni. Egerre csodás kilátás van a kereszttől.
Nem messze van tőle Várkút, oda autóval is föl lehet menni (nem a legjobb az út), ha éppen nem esett az eső. kb 300 m-re van tőle egy remek kilátóhely. (Kövesdi kilátó.)
Dolomitbánya. Ez Várkútról is megközelíthető (kaptatós), vagy Tárkány felől a Bambarához vezető útról is.
Tárkányban a tóhoz érdemes elmenni, fölötte a szikla kb 300 m séta, tárkányra szép kilátás van.
Szomolyai kilátó.
Ha van erdészeti engedélyed (vagy nincs, de nem hat meg.) Akkor Ódorvár is szóba jöhet. A jelölt helyen meg tudsz állni és az út nagyon szép helyen visz föl, csodás kilátás van útközben és föntről méginkább, piknikező hely is van a kilátástól kb 50 m-re.
Szép hely még a Villó völgyénél lévő domb is, van egy kis homokbánya szerűség mellette. Az útról kb 200 m.
Siroki vár és a tőle nem messze lévő Barát és apáca kő.
Ha meg vagy a kilátás nélkül is, akkor nagyon szép helyek a:
Verpeléti tó
Szalóki tó
Hórvölgyi tó

Hirtelen ennyi. Kullancsokkal vigyázz, elég sok van minden felé...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2259) hentes555


hentes555
senior tag

Nagyon szépen köszönöm az útbaigazítást mindenkinek :R

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2260) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Valakinek megy mostanában (kb. mindegy mikor 1-2 héten belül) ismerőse Bp-ről Egerbe, aki tudna egy kanapé eljuttatásában segíteni? :R

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2261) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!
A jövőben kérjük a topikban meghirdetett termékeket-szolgáltatásokat mindenképpen a Hardverapróra feltölteni és onnan lehet belinkelni a topikba, köszönjük!

(#2262) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sziasztok !

nincs valakinek ilyen elfekvőben : [link] A gyerek a Hyperx cloud2 fülesének a hangkártyájából kiszakadt a vezeték ,átmenetileg jó lenne egy ilyen ? :R Vagy hol tudok venni itt helyben az is megfelel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2263) khorvat válasza jozefgucci1 (#2262) üzenetére


khorvat
senior tag

Hi!

Plázában szerintem tudsz, az emeleten a Charakter Informatika boltot keresd a játékbolt mellett, ahol a játszószőnyeg is kint van.

(#2264) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek.
Megy valaki ma vagy holnap Debrecen irányába ?
Egy procit kellene elvinni. (nem ingyen)
Privátban keressetek.
Köszönöm !

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#2265) 22Zsolt22


22Zsolt22
friss újonc

Eladó IPhone XS 128 g - teló
Egy hetes!
130 ezer, minimálisan alkuképes!

(#2266) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

ismét egerbe jöttünk nyaralni.a helybeliektől kérdezném,hogy a demjéni cascade fürdőbe érdemes/kell sátrat meg ilyen kiülős,füves területre valókat vinni,vagy felesleges?a képekről nekem nem derül ki amiket a neten találtam.illetve,az öltöző/megőrző központi helyen van?könnyen megközelíthető?
pillanatnyilag hol érdemes ár/érték arányban kajálni egerben és környékén?

köszi előre is a válaszokat! :R

(#2267) jFox válasza betyarr (#2266) üzenetére


jFox
őstag

Én ugyan miskolci vagyok, de egyszer voltam - kb 3éve - a Cascade-ban, kb ilyesmi időben. Talpalatnyi hely nem volt, ahol le lehetett volna ülni, füves terület ugyan van, de meredek. A medencékben is heringparty volt. :( Az 1db fagyist hazafelé menet találtuk meg, a kijártnál volt. Az öltöző, megőrző központi helyen van, van egy kulcsos ember, neki kell szólni, hogy nyissa/zárja a szekrényedet.
Igaz ezek nem mostani tapasztalatok, de én inkább a Termál tavat ajánlanám.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2268) betyarr válasza jFox (#2267) üzenetére


betyarr
veterán

köszi,épp túl vagyunk rajta.végül mem vittünk kifekvős cuccokat,de nem is baj mert inkább a barlangban voltunk.jó volt,de déltől tényleg heringhatás volt.illetve,a kajáldák szép haszonnal dolgoznak,ami annyira nem bosszantana,ha nem lett volna kritikán aluli a minősége.na meg 110ft egy szelet kenyérért... :U

(#2269) betyarr


betyarr
veterán

van helyben egy étterem,ahol kapni jóféle babgulyást vagy sült libát/kacsát?

(#2270) jFox válasza betyarr (#2269) üzenetére


jFox
őstag

Ha Demjénben kérdezed, akkor az Egri Korona Borházban jól főznek. Egerben a Király Pizzériába szoktam enni, ha ott járok. Nem csak pizza van. :K Hogy a felsorolt ételek vannak-e - akár itt, akár ott - azt nem tudom...

#2268 igen, az ételminőség kontra árakat ne akartam már írni, nehogy azt mondják, hogy lehúzom a helyet, de olyan rossz lángost mint ott még nem ettem... :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2271) jozefgucci1 válasza betyarr (#2269) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha kajálni akartok és nem Demjén akkor Egerben a Dobó téren a HBH étterem a legjobb. Normális adagok és árak . Vagy lementek a völgybe és a jobb oldali nyitott étteremsoron van pár jó étterem pl Legényfogó azt hiszem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2272) betyarr válasza jozefgucci1 (#2271) üzenetére


betyarr
veterán

köszi szépen,holnap megnézzük ezt a hbh-t :R

(#2273) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Eladnám vagy elcserélném a következő HDD-met: Seagate Barracuda 7200.10-es, 3.5"-os HDD. SATA csatolós, 80 GB-os.
ÁRA: 1000 Ft.
CSERÉLNÉM 1-1 ben, hibátlan ATA 100/133-as, HDD-re.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2274) djbahool válasza Vevőjelölt (#2273) üzenetére


djbahool
senior tag

Úgy emlékszem van egy 80-as ATA-s HDD.
Délután megnézem.

(#2275) djbahool válasza Vevőjelölt (#2273) üzenetére


djbahool
senior tag

Van, 80 Maxtor, PATA133.
Hétvégén tudom megnézni, hogy milyen állapotban van (jelenlegi MB-n nincs ATA)
Ha kell, szólj és megnézem.

(#2276) Vevőjelölt válasza djbahool (#2275) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Igen, érdekel. Cserélnéd, vagy eladnád?

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2277) djbahool válasza Vevőjelölt (#2276) üzenetére


djbahool
senior tag

Csere most nem igazán érdekel, mármint HDD-re.
Szóval majd hozol bartelbe vmi kis apróságot, ha Neked úgy megfelel.

(#2278) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Ha valakiben feltámadna a retrózás utáni vágy, akkor ajánlom figyelmébe: Kb. 20 éves félgép eladó.(Ha egy kicsit retróznál...) - HardverApró (hardverapro.hu)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2279) perempe


perempe
addikt

a Hadnagy utcában a Kertész és a Tímár között nem volt világítás éjfél után!!! :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2280) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,
Kicsit szorvanyos a topik, de egy probat meger. Szoval epp itt nyaralunk Egerben - lesz e ma/holnap valami kormanyellenes tunti a varosban? Szivesen csatlakoznank. :DDD
Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#2281) Out válasza DNReNTi (#2280) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Egy jobbikos városvezetéssel minek kormányellenes tüntetés? :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2282) djbahool


djbahool
senior tag

Egerben tudok valamelyik ATM-ből EUR-t kivenni? (Revolut kártyámon van pár EUR, és KP-ban lenne rá szükségem)

(#2283) gps76


gps76
őstag

Sziasztok!
Vasárnap megyünk Egerszalókra pár napra, tudnátok ötleteket adni hova érdemes elmenni, a "szokásos" látnivalókon felül?

(#2284) khorvat válasza gps76 (#2283) üzenetére


khorvat
senior tag

Dávid borház, kemencés ételekkel előfoglalt borkóstolás.
Barlanglakások 3D mozival, Sáfránykert.

(#2285) gps76 válasza khorvat (#2284) üzenetére


gps76
őstag

Köszi, bár nem kimondottan a bor körül gondolkodok, mert családdal megyünk, inkább érdekességek, amiket kár lenne kihagyni érdekel.

(#2286) [w]


[w]
őstag

BIOS-frissítés idejére tud valaki kölcsönözni egy FX-4100, 6100 vagy 8120-as procit? :F (nem eszi a 6300-at egy Gigabyte GA-990FXA-UD3 lap)

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2287) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

tudnátok ajánlani egy jóféle kocsmát a szépasszonyvölgy közelében ami nyitva van 10 után is? köszi szépen előre is! :R

(#2288) jozefgucci1 válasza betyarr (#2287) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hétköznap 10 után itt szerintem minden halott. A belvárosban van pár ami azért 12 ig nyitva van.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2289) betyarr válasza jozefgucci1 (#2288) üzenetére


betyarr
veterán

köszi! tapasztaltuk :O állítólag egységesen minden bezár 10-kor. önkormányzati rendelet miatt, vagy vmi hasonló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.