Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#520) BaJaZo


BaJaZo
tag

Az az igazság, hogy az utóbbi frissités óta sokkal jobb lett a véleményem. Egyébként is abból kell kiindulni, hogy ez egy "ingyenes " játék. Mindenki annyit invesztál bele 0 és a csillagos ég között amennyit akar és tud. Az persze kérdés, hogy a program ezt figyelembe veszi-e, mindenesetre bizonyitani nem lehet.
Meg kell érteni, hogy a Konaminak a PES üzleti modell nem jött be. Pénzt akarnak keresni, ezt is el kell fogadni, majd kiderül, jól döntöttek-e?
A mérkőzéseken voltak idegesitő dolgok ez tény. Az viszont, hogy a kapus mindent kivéd, a valóságban is előfordul, kérdés nem tolták-e túl az arányokat? Olyan is megesik időnként, hogy az egyik csapatnak 25 lövése van, a másiknak csak 3, mégis az utóbbi nyeri a mérkőzést. Itt is az arányokat kell jól belőni, mert ez ritkán fordul elő, az eFootballban viszont lényegesen többször.
Néhány offline meccset játszottam a frissités óta, nagyon elégedett voltam a tapasztaltakkal, a passzsebességet picit növelték, ez igy már jobb, mint az utolsó PES volt. Lenne még finomitani való,a játékosok mozgás sebességét kicsit csökkenteni kellene, de látszik, hogy dolgoznak rajta és jó az irány.
Végül az imént játszottam egy online meccset, én a francia, az ellenfél a horvát válogatottat irányitotta. Kb. 200 ponttal alacsonyabb volt a csapatom értéke, ennek ellenére Horvátország rosszabbul járt, mint pár napja a VB-n Argentina ellen: 5-0 lett a vége. Rúgtam mindenféle gólt: üres kapuig kipasszolttól a 30 méteres bomba gólig, utóbbit eddig hiányoltam, mert a kapusok ezeket a próbálkozásokat mindig védték idáig. Nem tapasztaltam semmit azokból az idegesitő problémákból amikről sok szó esett itt már. Igaz, csak egy online mérkőzésen vagyok túl, de most úgy godolom, hogy érdemes volt újra és újra próbát tenni a sok unistall után, mert ezzel már lehet játszani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.