Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) oriic válasza spammer (#1550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamiért nekem erről a kockáról a Pandorica jutott az eszembe.

Live-Die-Respawn

(#1552) spammer válasza oriic (#1551) üzenetére


spammer
veterán

Ja ja, nekem is, meg a kommentek között is említették, úgyhogy szerintem sokaknak. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1553) jonnyjoker01 válasza oriic (#1551) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Same here :)

Üdv. Johnny

(#1554) Bucsi13 válasza oriic (#1551) üzenetére


Bucsi13
tag

Szintén.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1555) Armahun


Armahun
addikt

Oculust láttátok? Ami a Doktor nélkül vadászik a tükör démonára. :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1556) jonnyjoker01 válasza Armahun (#1555) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Trailer alapján jól néz ki :) Látszik Amy jó filmekben játszik klassz szerepeket :)

szerk off

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1557) #54715584 válasza Armahun (#1555) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem volt rossz film :)

(#1558) Alexios


Alexios
veterán

8x10

Nem vártam sokat ettől a résztől, így nem is kellett csalódnom, szerintem egy közepes rész volt nem volt vele nagy gond, de olyan különösebben nagy szám se. Viszont a következő rész(így a finálé) elég ígéretesnek tűnik az előzetes alapján.

[ Szerkesztve ]

(#1559) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

8x10

Klassz rész volt, szerintem a jobbak közé tartozik.

Finale SZPOJLER

"I'm not Clara Oswald, Clara Oswald never existed" WTF :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1560) Bucsi13


Bucsi13
tag

8x10
Nem vártam semmit, és ehhez jó volt. 6-7/10

NEXT TIME — SPOILER
"Clara Oswald never existed" Waaaat?! Bár tuti hogy ez valami kamu lesz... Remélem ...

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1561) Alexios válasza jonnyjoker01 (#1559) üzenetére


Alexios
veterán

8x10

A jobbak közé?? Most nem azért, de szerintem ennek a résznek sztorija se volt, mintha random ötleteket dobáltak volna egymásra..:DDD Mi történt benne? Nézzétek mennyi fa! A fák gonoszak. Nemis, várj, a fák jók! Vége. Ja nem, volt közben egy random tigris amit egy gyilkos zseblámpával elüldöztek(érdekes, a gyerekeket féltő tanár simán felbukkan velük egy tigris előtt, ahelyett hogy otthagyná őket a világ legbiztonságosabb helyén, a tardisban). Közben ott voltak a farkasok, de aztán már mégse. Majd a végén a csaj egy éve eltűnt testvére egyszer csak ottvan a bokorban.(ezmost seriously wtf volt??). Rész vége.

(#1562) bambano válasza jonnyjoker01 (#1559) üzenetére


bambano
titán

nagyon lóg a levegőben, amit az előző évadban mutogattak, hogy Klárika mindenhol ott volt, ahol a dokit meg kellett menteni. meg a hóemberes részben mintha meg is halt volna... bár ez a beszédén nem hallatszik (hadar, mint egy piaci kofa :P )

szerk: meg azt is kifejthetnék már (vagy én maradtam le valamiről?), hogy hogyvan az, hogy a doki csak korlátozott számban tud regenerálódni (mert ha jól emlékszem, emiatt dekkolt 300 évet azon a bolygón), közben meg az is elég egy új időlord születéséhez, ha a tardison van a nászéjszaka.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1563) Alexios válasza bambano (#1562) üzenetére


Alexios
veterán

Illetve, hogy most hogy van ez az "utolsó a fajtából" dolog, ha egyszer ott van a Galifrey(ugye az ő segítségük nélkül a mostani doki se lenne már). Vagy elfelejtette hogy ott egy egész bolygónyi időlord?

[ Szerkesztve ]

(#1564) Armahun


Armahun
addikt

A mostani résznek lehetne a magyar cime az hogy KatasztróFák :DDD

Sp

Nálam egy picit az verte ki a biztosítékot, hogy London közepén vannak és találkoznak az egyik lány anyjával meg öt kezeslábas hülyével.
Hova tőntek az emberek, átváltoztak fává :F

És ilyen alapvető logikai hibákkal van tele az egész évad. Pont azt szerettem a sorozatban, hogy a történetek határain belül nagyon is következetesen voltak felépítve a sztorik.
Sp

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1565) #79621120 válasza bambano (#1562) üzenetére


#79621120
törölt tag

Elfelejtkeztél az az első találkozásukról .

(#1564) Arni
És ilyen alapvető logikai hibákkal van tele az egész évad.

Én már nem is nézem .

[ Szerkesztve ]

(#1566) bambano válasza #79621120 (#1565) üzenetére


bambano
titán

de ezekre ne logikai hibaként tekints, hanem feldobott pénzként (ahogy a let's kill hitlerben mondja river song elődje), ami akár le is eshetne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1567) jonnyjoker01 válasza Alexios (#1561) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szvsz jó, neked nem tetszett, ez van :)

"Majd a végén a csaj egy éve eltűnt testvére egyszer csak úgy ottvan a bokorban." Na az tényleg WTFFWTTFTW :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1568) spammer


spammer
veterán

8x10

Aranyos tanmese volt, de igazából tényleg semmi extra, talán a leggyengébb rész eddig az évadban.

[SPOILER]
Missy most már kifejezetten idegesít. Nagyon remélem, hogy a végén valami ütős dolog lesz belőle, mert eddig szimplán csak gáz az egész...
[/SPOILER]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1569) jonnyjoker01 válasza spammer (#1568) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Missy karaktere nagyon érdekesen formálódik, elején még azt hittem, hogy jó, most meg az "ellenség" felé hajlok. És igen, Missy kezd rohadt idegesítő lenni. :DDD

Üdv. Johnny

(#1570) doc válasza jonnyjoker01 (#1569) üzenetére


doc
nagyúr

Missy az oreglany a vegerol?

(#1571) Ragnar95 válasza Alexios (#1561) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagy +1.
Többet vártam a résztől, mert az alapötlet jónak tűnt, de végül elég gyenge lett, mert gyakorlatilag nem volt sztori.
A gyerekek aranyosak voltak, de kb ennyi...
Meg nekem a helyszínek tetszettek, mert tőlem 5 percnyi gyalogtávon belül játszódott kb az egész rész, úgyhogy vicces volt a környéket erdőként látni :DDD
SPOILER!!!
A befejezés megint nagyon gyenge volt, mi az,h egyszercsak eltűntek a fák secperc alatt...Az előkerülő nővér végképp WTF volt.
A Missy szál viszont beindulhatna már végre, mert megint nem sokat tudtunk meg.

Következő rész spoiler
Úgy tűnik, legalább a finálé ígéretes lesz és előjön a háttérszál. Clara "megváltozása" viszont elég fura, remélem vmi jót hoznak ki ebből.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1572) jonnyjoker01 válasza doc (#1570) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen.

Azt a bizonyos mondatot hallva a következő rész traileréből azt is el tudom képzelni, hogy Missy igazából Clara :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1573) bambano válasza jonnyjoker01 (#1572) üzenetére


bambano
titán

még a szeme is elkékült a sok erőlködéstől :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1574) #79621120


#79621120
törölt tag

Én már csak Rivert várom vissza .

(#1575) #54715584


#54715584
törölt tag

Jesszum miket írtok, most már várom, hogy megnézzem a részt.
Hogy-hogy kezdődik a finálé? Még csak a 11. rész jön, nem? Lesz még utána vagy 2?

(#1576) Armahun válasza #54715584 (#1575) üzenetére


Armahun
addikt

Én úgy tudom, hogy most két rész lesz, aztán szünet.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1577) bambano válasza #79621120 (#1574) üzenetére


bambano
titán

annyit még ebben a topicban se spoilereztek, mint ő :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1578) #54715584 válasza Armahun (#1576) üzenetére


#54715584
törölt tag

Oooh, csak 2 rész? És az évad hány részes lesz?

(#1579) bambano válasza #54715584 (#1578) üzenetére


bambano
titán

itt a 8x10-ről megy a beszélgetés, hátravan még kettő.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1580) spammer


spammer
veterán

Én is 13 részre számítottam. Hát akkor ideje lesz tényleg belehúzni, mert amit itt átívelő szál néven műveltek, az baromi felejtős eddig. Capaldi ide vagy oda, egyik 11. dokis évadot sem éri utol. Eddig nekem picit csalódás ez az évad, az önmagukban jó részek ellenére is. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1581) Armahun válasza bambano (#1579) üzenetére


Armahun
addikt

Pontosan, plusz egy karácsonyi.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1582) #54715584


#54715584
törölt tag

Nem nagyon estem hasra ettől a résztől, mire kezdett jó lenni, jött a huszárvágás, többször is...

Köv rész SPOILER

Ez is valószínűleg az időről fog szólni, Clara mondja is, hogy az időt újra lehet írni. Majd utána mondja, hogy nem is létezett. Szerintem csak egy lehetséges jövő/múlt, amit emleget, éppen kivágva egy beszéd közepéből. Szóval ne kapjatok szívbajt... :D

[ Szerkesztve ]

(#1583) jonnyjoker01 válasza bambano (#1573) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fail :DDD

Üdv. Johnny

(#1584) Bucsi13 válasza spammer (#1580) üzenetére


Bucsi13
tag

8x11 Dark Water
8x12 Death in Heaven
↑ezek az évadzárók. Egy rész lesz még idén, a
8x13 <karácsony>

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1585) #54715584 válasza Bucsi13 (#1584) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nahát, lecsíptek egy részt :(((

(#1586) spammer válasza Bucsi13 (#1584) üzenetére


spammer
veterán

Remélem, hogy ez a két rész ütős lesz, és nem laza tingli-tangli. :U A karácsonyi amúgy szokásosan special lesz, gondolom, tehát nem 13. részként számozzák majd. És arra is kíváncsi leszek, hogy szoros folytatása lesz-e az évadfinálénak, vagy csak inkább egy karácsonyi "mellékszál" lesz-e.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1587) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az évad rossz. Vannak jó pillanatok, de összességében eddig rossz. Moffat elvesztette a kreativitását? :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1588) salapp válasza .LnB (#1587) üzenetére


salapp
addikt

Hát, az ember próbál kapaszkodni kis poénokba (mint az spoiler Orienten, amikor azt mondja a doki, hogy "are you my mummy?" spoiler), de ez az évad akkor is gyengus. Sok a nyivákolós üresjárat és ál filozofálás.
Na és hiányoznak a nagy átívelő rejtély kis darabkái (bad wolf, Mester, repedés, bábaasszony a falban, River, stb.)
Capaldi szomorú is lehetne, akár dühös is, hogy e lejtmenet éppen az ő belépésével indult. Látszik, hogy ő egyébként egy baromi alapos színpadi színész lehet. Rajta nem múlik, úgy hiszem.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1589) .LnB válasza salapp (#1588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol van a 6.évad átívelős sztorija, vagy az 5.évadé? Mi lett Moffat-al? Vagy elment pár jobb író a stábból? Nem tudom mi lehet. Lehet, hogy csak egy "bemelegítő" évadnak szánták ezt Capaldi miatt? Kétlem, mert MAtt első évadja is jó volt. Ez meg nem az. Kétlem, hogy az utolsó pár rész változtatna ezen valamit is. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1590) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

A gond az, hogy nem egybefuggo, emiatt a ket utolso resz sem tud javitani semmit az evadon. Szerintem ez tenyleg csak bemelegites volt, gondoljunk csak bele, idos karakter csak a klasszikus epizodokban volt. Nekem az a gondom, hogy ezt vitte tulzasba Moffat. Siman megszerettuk volna a dokit ugy is, ha van ativelo szal.

Üdv. Johnny

(#1591) Alexios válasza jonnyjoker01 (#1590) üzenetére


Alexios
veterán

Én azt olvastam, hogy összefüggő lesz az utolsó két rész.

(#1592) #54715584 válasza salapp (#1588) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nagyrészt egyet értek.
Viszont nekem Capaldi még nem lopta be magát a szívembe, sőt, mintha nem is szerepelne annyit (vagy annyira harsányan), mint az előző Dokik.

[ Szerkesztve ]

(#1593) spammer válasza #54715584 (#1592) üzenetére


spammer
veterán

Szerepel ő, nincs vele gond, csak Clarat kicsit megerősítették, hogy ne csak biodíszlet legyen, ezért tűnik kicsit furcsának. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1594) #54715584 válasza spammer (#1593) üzenetére


#54715584
törölt tag

A mostani rész után a biodíszlet most dupla poén :DDD

(#1595) #79621120 válasza .LnB (#1587) üzenetére


#79621120
törölt tag

Örülök , hogy nem maradtam magamra ezzel a véleményemmel .

(#1596) Bucsi13


Bucsi13
tag

Emberiség, mi van veled?
Tavaly mindenki panaszkodott, hogy Clara mennyire egy 2D-s karakter. Moffat nekiáll kiszínezni, erre most mindenki panaszkodik, hogy Clara Who van.
5-6(-7). évadra panaszkodnak, hogy túl egybefüggő, most direkt önálló részeket írnak, erre mindenki háborog hogy hol a fő szál.

Bár ha összeszámoljuk, azért Bad Wolf se volt olyan sok az első évadban...

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1597) Bucsi13 válasza spammer (#1586) üzenetére


Bucsi13
tag

A production team a 11-12. részt Crescendo Block-nak becézte. A rendezőnő pedig "get ready for LOUD" jellegű twitter-üzenetekkel bombázott minket (@rtalalay, #dwsr archív). Én nem félek, nem fogunk elaludni itten :)

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1598) Ragnar95 válasza Bucsi13 (#1596) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem már a 7. évadban is nagyon bejött Clara, nem tudom, ki a franc panaszkodott arra, hogy gyenge a karaktere.
Azt meg végképp nem értem, hogy kinek fájtak az átkötő szálak, szerintem a nézők 90%-a imádta őket...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1599) jonnyjoker01 válasza Alexios (#1591) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A két rész biztos egybefüggő, de nem kapcsolódik az eddig leadott részekhez. Ezért nem tud kialakítani kapcsolatot az évaddal. iukwim

Üdv. Johnny

(#1600) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#1599) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szuper, akkor egy hét várakozás és egyben kell nyomni a 2 részt... Jaj :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.