Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48751) rumos14 válasza m3ss (#48732) üzenetére


rumos14
nagyúr

látom, Perast nagy favorit :)

(#48752) rumos14 válasza madgie (#48744) üzenetére


rumos14
nagyúr

ne öreg embert rakj be hanem vmi öreg járgányt, gépet, lakberendezést, stb.

(#48753) m3ss válasza rumos14 (#48751) üzenetére


m3ss
veterán

annyira nem, csak most pont azt a konyvtarat talaltam be. persze szep volt, de azert lovcen, kotor sztem szebb. amugy pdave forumtars ajanlott par helyet meg nyaralas elott. lovcen, perast is az o otlete volt :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#48754) rumos14 válasza m3ss (#48753) üzenetére


rumos14
nagyúr

pdave fórumtárs nekem is ajánlott pár helyet, de főleg a Durmitorra hívta fel a figyelmemet. nálunk asszony adta amúgy az ötletet h balkánozzunk, aztán persze mindenki jobban járt h én szerveztem meg az utat :)

(#48755) madgie válasza rumos14 (#48752) üzenetére


madgie
titán

Az ötlet kiváló, sajnos pont most értem haza a munkából, az autó már a szerelőnél és a melóhelyen van egy fantasztikus, lepukkant 40 éves SZTK szemüveg, szakadt műbőr tokkal. Fenébe :D

(#48756) m3ss válasza rumos14 (#48754) üzenetére


m3ss
veterán

jah, ha lesz kovetkezoleg akkor biztos durmitor fele mennek en is. nagyon tetszett kepeken. bosznian at sarajevo, mostar. na meg tara folyon (bosznia, montenegro hataron) van rafting+szallas rohelyes aron, erdemes utkozben ott megaludni azt meseltek...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#48757) j.bravo válasza m3ss (#48746) üzenetére


j.bravo
addikt

Lájk nem elég, lájkoltam de még nem jelentkeztem és nem látom.

Whatever.

(#48758) cOxeR


cOxeR
Ármester

Ezt a képet, egy valakinek küldöm célzottan, a mai pár mondatos beszélgetésünk alatt elhangzottak miatt!

Mondtam már, hogy imádom ezt az üveget?

[link]

(#48759) zool1 válasza cOxeR (#48758) üzenetére


zool1
őstag

Ez nagyon jó kép, milyen obival készült? 85 1.8G...?

(#48760) cOxeR válasza zool1 (#48759) üzenetére


cOxeR
Ármester

Canon 16-35 f2.8mkII
Nikonnal amúgy sem lehet ilyen képet csinálni. :DDD

(#48761) zool1 válasza cOxeR (#48760) üzenetére


zool1
őstag

Semmi gond Zoli, mi nekünk már sikerült, isten hozott a klubban! :C Én tudtam, hogy te képes vagy rá kanonnal is... ;] :P

(#48762) radi8tor válasza cOxeR (#48758) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem semmi darab. Majd 1x benevezünk rá mi is :)

⭐ Stella

(#48763) Balinov válasza cOxeR (#48758) üzenetére


Balinov
félisten

ez csak hasonlit arra akire en gondolok, vagy tenyleg a Norbi faterja?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48764) cOxeR válasza Balinov (#48763) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én nem tudom Te kire gondolsz. :) - pü

(#48765) Balinov válasza cOxeR (#48764) üzenetére


Balinov
félisten

dehogynem, de tenyleg nem az. re pm

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#48766) gab.m


gab.m
senior tag

Éppen a házimat fényképeztem az alkalmazott fotós suliba, amikor megláttam mi történik a hátam mögött... Gondoltam gyorsan lekapom.. :)
[link]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#48767) m3ss válasza gab.m (#48766) üzenetére


m3ss
veterán

nekem nagyon arnyekos a hid/rakpart. gondolom direkt igyhagytad. nem tudom szabad szemmel mennyit lattal belole, de biztos vilagositanek rajta, vagy hdrben lottem volna. amugy szep az egbolt.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#48768) Retro11 válasza #31757056 (#48702) üzenetére


Retro11
senior tag

(#48702) Cayman :) Ezt elég jól eltaláltad. Szeretném a képeket egyébként, de csúnyán elrontottam és az a baj, hogy csak utólag vettem észre. A faágassal nekem csupán a téma elhelyezése nem tetszik, a másik képnél pedig, ahogyan írtad is, az a fránya fal. Nem tudok már mit tenni, kár értük.. (A lány szájtartása pedig a fogszabályzó miatta van)

(#48703) m3ss A háttér a lány személyisége miatt tűnt jó ötletnek. Lehetett volna jobb is, tény. Legközelebb..

A David pinzer képeit már én is láttam, hát azért előtte kalapom megemelem :DDD. Az utómunkázás dolgot én annyira nagyon nem csípem, biztosan szükségem lesz rá később, egyelőre hanyagolom, ha nem muszáj... Az öltözködés azért lett ilyen, mert kifejezetten arra kértem a lányokat, hogy olyanban jelenjenek meg, amiben jól érzik magukat. Ez nekem fontos.
Majd lesz olyan is, amikor ruha és smink is meglesz adva. Később...

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólás és kritikáitokat, sokat jelentenek! :R

(#48769) Peethy


Peethy
őstag

Hoznék egy amolyan tesztfotót - se állvány nem volt, se túl sok idő jó helyet keresni. Féligmeddig hangulatkép, immáron a GX1 + 20mm f/1.7 kombóval.


[link]

(#48770) Szaboo válasza Peethy (#48769) üzenetére


Szaboo
csendes tag

én mint kezdő, irigylem a minőséget :) a színek is bejönnek

(#48771) gab.m válasza Peethy (#48769) üzenetére


gab.m
senior tag

Ez nekem nagyon nem jön be... :(
Tesztfotónak jó, otthon megnézed a zajt/élességet, és boldog vagy. A kompozíció silány itt szerintem, túl nagy az üres tér, a híd meg kiesik a képből, illetve csúnyán bele is vágtál.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#48772) total90 válasza Peethy (#48769) üzenetére


total90
veterán

Nekem a színvilág tökre bejön, csak a kompozíció sántít picit... kár a levágott hídért.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#48773) Peethy válasza total90 (#48772) üzenetére


Peethy
őstag

Jaja, azt én is sajnáltam, jobbra fák voltak... legközelebb keresek jobb helyet, meg jövő héten felhozom az állványt :)

(#48774) gab.m válasza m3ss (#48767) üzenetére


gab.m
senior tag

Direkt ilyen sötétre akartam. Szabad szemmel persze máshogy nézett ki a dolog, de direkt expóztam alul.
Másoknak egyébként bejött a kép... :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#48775) cOxeR válasza gab.m (#48774) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sok lúd... :) de azért grat.

(#48776) gab.m válasza cOxeR (#48775) üzenetére


gab.m
senior tag

Sok lúd... győz. Persze az ember egy szakmai elismerésnek jobban örül, de a laikusoktól kapott pozitív visszajelzés is szívmelengető.
Köszi.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#48777) cOxeR válasza gab.m (#48776) üzenetére


cOxeR
Ármester

Más a szakmai értékelés és más a közember tetszése... mindegyiket kell kezelni... és mindegyikre szükség van. ;)

(#48778) j.bravo válasza gab.m (#48774) üzenetére


j.bravo
addikt

Gratu! Simán belájkoltad az áj szív budapestet és ők látták meg amikor felraktad a saját oldaladra és osztották? Vagy feltöltötted hozzájuk?

Whatever.

(#48779) L4mie válasza j.bravo (#48778) üzenetére


L4mie
veterán

feltöltötte hozzájuk sztem ^_^ ezek az oldalak nem nagyon keresgélnek, legalábbis én még nem nagyon tapasztaltam, a Balatonost szoktam nézegetni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#48780) cOxeR


cOxeR
Ármester

Eljött az idő, hogy szépen lassan átköltözködjünk a a blogspotról a saját kis weboldalunkra.
Még csiszolgatás alatt áll, de az új bejegyzést extra rengeteg képpel, már ott láthatjátok.

[link]

Szívesen veszünk építő jellegű véleményt, ötletet. :)
Jöhet privátba is természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#48781) L4mie válasza cOxeR (#48780) üzenetére


L4mie
veterán

Tetszetős, hozza a stílusotokat,
Nekem a menüsornál lévő csipke már sok.
+ a menük beúszása akad, és tök fölösleges.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#48782) m3ss válasza L4mie (#48781) üzenetére


m3ss
veterán

en is pont azt akartam irni, hogy a csipke kicsit fura nekem, talan ha nem lenne ilyen nagy kulonbseg a csipke szine es a hatter szine kozott, tul kontrasztos, elut. mondjuk a hatter szine/texturaja nekem bejon. bar nagyon nem en vagyok a celkozonseg, menyasszonyjelolteknek biztos bejon a csipkes dolog...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#48783) cOxeR válasza m3ss (#48782) üzenetére


cOxeR
Ármester

Bizony menyasszonyoknak készült... nem pasiknak. :K
Nálam nem akad a beúszás. (3 gép, három féle netkapcsolat)

(#48784) j.bravo válasza cOxeR (#48783) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, ja :) általában a menyasszonyoké a nagy naphoz kapcsolódó bármi kiválasztásának feladata...
Nálam nem akad az oldalról beúszó fészbúkos izé.

Whatever.

(#48785) Real_Necro válasza cOxeR (#48783) üzenetére


Real_Necro
veterán

A menü gombokra kattintva nálam is akadozik a beúszás, pedig 100/100-as kapcsolat van. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48786) cOxeR válasza Real_Necro (#48785) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ja, már megvan milyen úsztatásra gondoltatok! :D
Az nem zavar, de meglesem majd. ;)

(#48787) atok666 válasza cOxeR (#48780) üzenetére


atok666
őstag

- eskuvoi utmutato menu picit szet van esve (lelog rola a szoveg)
- foldal menuponton van title, tobbin nincs
- fooldalon galeria kepekre/linkekre (vintage fotozas, eskuvo fotozas stb.) 'permalink to vintage fotozas' stb. title van akasztva
- fooldal aljan 'You might also like:' jobb lenne magyarul
- hozzaszolas irasa: 'Email címedet publikáljuk vagy használjuk fel más célra.'
- hozzaszolas irasa 2 gomb egyik magyar (Hozzaszolok) masik nem (Cancel Reply)

Atok

[ Szerkesztve ]

(#48788) atok666 válasza atok666 (#48787) üzenetére


atok666
őstag

- Hozzaszolas validator atnavigal egy masik oldalra, ha nincs kitoltve minden kotelezo mezo
- legyen Tiez az elso hozzaszolas link nem mukodik, nem mukodik az ikon sem mellette

Atok

[ Szerkesztve ]

(#48789) atok666 válasza atok666 (#48788) üzenetére


atok666
őstag

- Hozza szeretnek szolni egy cikkhez, ures mezokkel elutom a Hozzaszolok gombot, validacios hibat kapok 'Valami hiba történt a hozzászólás küldése során. Kérünk, hogy próbáld meg újra.', de egyuttal eltunik a kilepo gomb (Cancel Reply). Lenyomomm ismet a Hozzaszolok gombot es atkerulok egy ures oldalra (csak a hibauzenet lathato az oldalon)

Atok

p.s. Bocsi, nem spamolom teli a topicot. ha lesz idom meg megnezem :)

[ Szerkesztve ]

(#48790) forceberg válasza cOxeR (#48780) üzenetére


forceberg
veterán

Talán a csipke nekem is sok már egy kicsit, de remek lett. Esetleg a csipke helyett valami kis grafika nekem jobban tetszene, mint pl. a főoldali cikk dátuma két oldalán van.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#48791) cOxeR válasza atok666 (#48789) üzenetére


cOxeR
Ármester

Köszi, meglessük ezeket! :)
No ezért írtam, hogy jöhet privátba... nem akarom feltartani a topikot ezzel. :)

(#48790) forceberg
Csipkétől nem fogunk tágítani, ez tuti. :)) - lányok véleményére is kíváncsi vagyok

(#48792) forceberg válasza cOxeR (#48791) üzenetére


forceberg
veterán

:)
Reméljük, hogy a célközönségnek tetszeni fog :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#48793) Real_Necro válasza cOxeR (#48791) üzenetére


Real_Necro
veterán

" lányok véleményére is kíváncsi vagyok"

Páromnak sem jön be a csipke. Inkább valami festett jellegű betűket gondolna oda, valamint a szürke vászonszerű háttér helyett inkább középkékből pasztell színt, esetleg drapp, vagy valami halvány, melegséget sugárzót. Ő ezt gondolja. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48794) sztyui2


sztyui2
őstag

Nagyon régen jártam már erre, de jövök két képpel. A blogposztban pedig találtok hozzájuk retusálós videót is:)

(#48795) forceberg


forceberg
veterán

Záróra...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#48796) fi:zi'k válasza forceberg (#48795) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó meglátás, tetszik. :)
Kár hogy a híd bekerült oldalt, anélkül még jobban meglenne a hatása.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#48797) m3ss


m3ss
veterán

teka, volt zsinagoga kecskemeten.

ez meg kanyonnal keszult, analog, kis szegyenlos :) nagyon bejonnek nekem ezek a zajos filmes kepek. szerintem elobb-utobb ra fogok szokni az analog gepre. csak az a baj, hogy koltseges az elohivas miatt, jo lenne otthon csinalni magamnak vagy nem tudom...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#48798) Gorbesz


Gorbesz
tag

Zsepi nevu macskamat fotoztam az egyik kedvenc M42-es obimmal.

PS5/iOS

(#48799) radi8tor válasza Gorbesz (#48798) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez biztos, hogy a haladó fotósok képei közé való?
Semmi extrát nem látok benne. :U

⭐ Stella

(#48800) Gorbesz válasza radi8tor (#48799) üzenetére


Gorbesz
tag

ugy veled? visszanezve van joval tobb ami az altalad irt kategoriaba esik.

PS5/iOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.