Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Fejo válasza Oliverda (#14248) üzenetére


Fejo
őstag

:C :R

Nagyon tetszik, simán elmenne egy macskás falinaptárba!

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#14252) Cassidey válasza Oliverda (#14248) üzenetére


Cassidey
senior tag

nagyon szuper, es baromi jo minosegu

(#14253) Oliverda


Oliverda
félisten

:B :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14254) Bubanc válasza sztyui2 (#14242) üzenetére


Bubanc
aktív tag

Köszönöm a részletes leírást :R

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#14255) Jinxx


Jinxx
senior tag

Bee bá #14221: Egyértelműen a második a jobb, de ezt már kifejtették többen is előttem.
Flegos #14233: A Csendes éj nagyon jó lett, hangulatos. Talán már irreálisan nagy a hold a képen, de összességében még éppen belefér.
Sztyui2 #14242: Ezek a grafikák nagyon jók, gratulálok hozzájuk. Neked ez a munkád, vagy hobbiból csinálsz ilyeneket?
Oliverda #14248: Mint kép nagyon tetszetős, aranyos lett. Nekem egy kicsit zavaró a kép tetején végigfutó színes fadarab, és talán az élesítés is sok lett, ha egyáltalán élesítetted. Jómagamnak egy fekete-fehér lágyított verzió egy jól eltalált kerettel jobban tetszene, de az már egy teljesen más kép lenne.

Most ennyi, mióta nincs fotóscuccom inkább csak read only, nem sok kedvem van véleményezgetni. :(

(#14256) stefanitsr válasza Oliverda (#14250) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kellemes színek, tetszetős jószág, de a magam részéről enyhén túlélesítettnek találom a képet.

Egyébként van nekem is egy macskás fotó amit jó régen készítettem (több mint két éve), de valahogy mostanáig a személyes kedvencem. [link].

Tudom nem nagy kaland, de én inkább macskás vagyok mint kutyás. :)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14257) flegos válasza Jinxx (#14255) üzenetére


flegos
senior tag

Köszi! :R Mi történt, hogy nincs fotós cuccod?

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#14258) morceaux válasza Papichulo (#14234) üzenetére


morceaux
aktív tag

Helló!

Mit kell ahhoz csinálni hogy ennyien nézzék meg kommenteljék a képeidet?

Vagy nekem annyira szar fotóim vannak fenn, hogy a kutyát sem érdeklik?
...itt lehet őket megnézni...

A legrosszabb az érdektelenség, ennél még az is jobb lenne ha azt mondanák, hogy csapnivaló fotós vagyok... :F

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#14259) Ndruu válasza morceaux (#14258) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sok helyre kell kommentelni (híresebb vagy jobban látogatott fotósokhoz), sok ismerőst (friends) kell összeszedni.
Pedig nagyon jó kis képek, csodálatos tájakról.
Olyan ez mint a béna iwiw és társai. Minél több ismerősöd van, annál többen tudnak rólad nyilatkozni. Én inkább csak a nézettséget figyelem, az többet mond néha, mint a kommentek. Ha egy kép megkapó kicsiben, azt sokan megnézik.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#14260) morceaux válasza Ndruu (#14259) üzenetére


morceaux
aktív tag

Vááá, a kommentelés... hogy néha milyen hülye tudok lenni :)

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#14261) flegos válasza morceaux (#14258) üzenetére


flegos
senior tag

Fogalmam nincs kinek mitöl függ a látogatottsága, de azt öszintén mondhatom, hogy van egy pár kiváló fotód!!! :R

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#14262) Bubanc válasza morceaux (#14258) üzenetére


Bubanc
aktív tag

igaz, hogy nem hozzám szólt a kérdés, de megnéztem a képeidet és szerintem nagyon jó képek, de a fotózás nagyon szubjektív dolog, lehet, hogy azon az oldalon más felé nyitottabbak az emberek, és például itt úgy emlékszem többen is kommentálták a képeidet... egyébként teljesen igazad van valóban az a legrosszabb, ha nem mondanak semmit... az is jobb, és talán a legjobb, ha megmondják, mi az ami esetleg nem tetszik nekik, vagy mit lehetne máshogy...

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#14263) Fejo válasza Ndruu (#14259) üzenetére


Fejo
őstag

Azért az sem árt, ha minél több csoportba berakod a képedet. Ha elég jó, akkor sok komment jön rá.

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#14264) Oliverda válasza Jinxx (#14255) üzenetére


Oliverda
félisten

Az ott a szék egyik darabja, sajnos így utólag nem igazán lehetett volna eltávolítani onnan úgy hogy elfogadható legyen a végeredmény. Az élesítés TFT-n nézve tényleg lehet hogy kicsit sok lett, otthon 6 éves CRT-m van (azon utómunkáztam kicsit) aminek azért már nem olyan tökéletes a kontrasztja sem. Mondjuk ezen nem nehéz segíteni.

Köszi a kommenteket!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14265) j.bravo válasza Fejo (#14263) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, ja. Ugyan nem túl régóta vagyok fent, de az eddigi tapasztalatok alapján megerősíthetem, hogy nagy nézettséged a következő esetekben van:

1) sok ismerősöd (kontaktod) van, lehetőleg akad közöttük népszerű és/vagy jó fotós (be is jelöltem Fejo-t :DD)
2) eléred hogy a népszerűek kommenteljék a képedet, pláne fave-eljék (megjelöljék kedvencüknek)
3) jó tag-eket használsz, nem feltétlenül csak a kép témájához szorosan kapcsolódót, hanem lehet közvetetten kapcsolódó de figyelemfelkeltő vagy népszerű (sokat keresett) tag is. Pl. írd be mindegyikhez hogy nude ;] (mondjuk nemtom, a mod-ok leveszik-e)
4) sok és nagy látogatottságú csoportba/pool-ba teszed be a képed. Itt ahogy láttam, az is számít, hogy jókor, jó időben tedd mindezt (ha a te képed után sokan adják hozzá a poolhoz az ő képeiket, mielőtt a célközönséged arra járna, félő hogy már nem látja mert a képed már nincs a címoldalon...)
5) ha a fenti módszerekkel és néhány ütős képpel - merthogy ezek mellett az is kell hogy a kép tényleg jó, de legalábbis sokak szemének tetsző legyen - már kivívtad a nézettséget, könnyen fenntarthatod. Csak akkor esik le, ha huzamosabb ideig teszel fel vacak képeket (vagy nem teszel fel képeket).

[dohogás + "savanyúaszőlőüzemmód" ON]
n+1) nézettségnövelő még, ha csinos nő vagy és felteszel magadról pár képet. Ha egy minimális fantázia vagy ötlet van ezekben a képekben, nem fogsz bírni a rajongókkal, annyi lesz belőlük; a többi képedet is ajnározni fogják. Akkor is ha kiírod hogy foglalt vagy (I'm female and taken). Ez poénnak hangzik de tényleg így van. Van több ilyen hölgy is :) A félreértések elkerülése végett aláhúznám, hogy ezen hölgyeknek vannak valóban roppant jó, kreatív vagy más okból jól sikerült képeik is, nemcsak magukról; azonban a többi, alkalmasint közepes képükre is olyan dicséret-áradatot kapnak hogy csak na.
(Mondjuk, a másik oldalról nézve, nem is irigylem őket: ha esetleg tényleg érdekelné őket az igazi vélemény/kritika, ill. hogy a készítőt nem ismerve melyik képük lenne népszerű, nehezen tudják meg...)
[dohogás + "savanyúaszőlőüzemmód" OFF]

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#14266) Timyyy válasza Papichulo (#14234) üzenetére


Timyyy
őstag

Huuu, te aztán nagyon tudsz :) Ez a képed tetszik a legjobban, az előtérbe jó ötlet volt a falevél, a háttérben pedig a tigris.
Gratula tényleg, jó szemed van hozzá. :K Ha oda is néz esetleg a cicus akkor tökéletes lett volna, de megbocsájtom hogy nem tuszkoltad arrébb. :DDD

(#14267) hemaka


hemaka
nagyúr

Oliverda Jó kis kép lett, kicsit túlságosan éles, de nem gázos. :)

morceaux: Van jópár szépen sikerült darab, grat. :)

Runner125: A középső nénis kép tetszik a legjobban, ott olyan huncut a szeme. :D

[ Szerkesztve ]

(#14268) Blaise7


Blaise7
tag

Hosszú idő után:
Amphiteatrum

(#14269) runner 125 válasza hemaka (#14267) üzenetére


runner 125
nagyúr

Néééni?! :DDD
18 éves. :) :)
Amúgy köszönöm! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14270) Timyyy válasza morceaux (#14258) üzenetére


Timyyy
őstag

Wúúú, imádom az ilyen képeket!!! :) Gratula ez nagyon jó lett ;) de a többit is megnéztem, még a tüzes is bejövős :) azt hogy fényképezted?

(#14271) hemaka válasza runner 125 (#14269) üzenetére


hemaka
nagyúr

csak poénból írtam

(#14272) flegos


flegos
senior tag

Ma esti termés. Sajnos nem lett túl jó és 300-a obi sem volt 300-ig kitolva :O akkor sokkal jobb és nagyobb lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#14273) johnjohn válasza runner 125 (#14269) üzenetére


johnjohn
addikt

Egyszer már taglaltuk, hogy ilyen modellt öröm lehet fotózni.Ha Oldalborda, akkor gratula, ha rokon, akkor a telefonszámát ha lehetne... ;] ;]

(#14274) hemaka válasza flegos (#14272) üzenetére


hemaka
nagyúr

Attól még nekem nagyon tetszik. :)

(#14275) ksanyo válasza runner 125 (#14214) üzenetére


ksanyo
tag

A második nagyon jó :R . Simán percekig rabul ejt a tekintete.. Ha lehet kapj el még ilyen pillanatokat. Aztán megnéztem a képtárad, hát :DDD :C nagyon ott van :)

(#14276) ksanyo válasza morceaux (#14258) üzenetére


ksanyo
tag

Megnéztem, nekem tetszenek a képeid! Nagyon szépek, de kommentelni nem feltétlenül kommentelek mindig. Főleg másik oldalon ahol megint regelni kell..

(#14277) j.bravo válasza flegos (#14272) üzenetére


j.bravo
addikt

Azt kell mondjam, így is nagyon jó lett!

Whatever.

(#14278) Chapel


Chapel
addikt

Elmentünk délután Ropival fotózni ide,mindenkinek ajánlom,élmény :K
Még az utómunka megy nálam,nem soká jönnek a képek is.
(jó tanács: vastagtalpú cipő és állvány!)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14279) sztyui2 válasza Jinxx (#14255) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem ez a munkám.Még nincs munkám, mert 17 éves vagyok :DDD
De hajtok rá, hogy ez, vagy legalábbis ilyesmi legyen a munkám.

[ Szerkesztve ]

(#14280) Fejo válasza j.bravo (#14265) üzenetére


Fejo
őstag

Milyen néven vagy fent?

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#14281) Bandesz99


Bandesz99
tag

Ujabb gyik ezuttal egy iguana, ha jol tudom.

[link]

So live that your memories will be part of your happines!

(#14282) pisti


pisti
őstag

Oliverda: Szép kis macsek, jól elkapott fotó, tetszik. Bár nekem egy kicsit túlélesítettnek érződik.

stefanitsr: Az is kellemes kép, szép macsek.

morceaux: Szerintem is igényes darabok a fotóid.

flegos: Szépen elkaptad, jó kis kép lett.

Bandesz99: Nagyon szép állat és jó fotó.

(#14283) runner 125 válasza Bandesz99 (#14281) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szép fotó valóban.
Gratula. :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14284) runner 125 válasza ksanyo (#14275) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi. :))
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14285) Jinxx válasza flegos (#14257) üzenetére


Jinxx
senior tag

Valószínű el lesz adva, ezért Debrecenben próbálgatja a leendő gazdája. Anyagi helyzettől függően lehet be is fejezem a tükörreflexessel való fotózgatást. Sajnos nekem drága hobbinak. :(

(#14286) runner 125 válasza Jinxx (#14285) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nemá'
Egy D40 sem férne bele valah a keretbe :F
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14287) Jinxx válasza runner 125 (#14286) üzenetére


Jinxx
senior tag

Nem a vázzal van baj, hanem az obiparkkal. Szívem szerint több mint fél millát el tudnék cseszni obikra, de egyrészt van sok más fontosabb dolog is ami elviszi a pénzt, másrészt nem tudok én annyira, hogy fix 300as telével szaladgáljak. Tavasszal az anyagi helyzet dönti el, hogy mi lesz. 30d pár "új" obival, vagy bridge. Megpróbálok azon lenni, hogy az első valósuljon meg, de nem én döntöm el, hogy kapok-e prémiumot, és mennyit. Simán, fizuból meg örülök ha ruhára meg általános dolgokra tudok félretenni, nemhogy fotóscuccra.

(#14288) BEE


BEE
addikt

MINDENKINEK köszönöm a véleményeket ! :R

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#14289) Chapel válasza Bandesz99 (#14281) üzenetére


Chapel
addikt

Ismét jó kép :K :C

Miami-s képek lesznek még :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14290) Papichulo válasza morceaux (#14258) üzenetére


Papichulo
tag

Hát először is hogy jók legyenek a képeid,ami a te esetedben adott,mert van pár nagyon tetszetős képed utána hogy minnél több csoportba rakd be és ami még fontos hogy te is sokat kommenteld mások képeid.Ha akarod keress meg flickeren és küldök neked pár jó csoportot

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#14291) Papichulo válasza Timyyy (#14266) üzenetére


Papichulo
tag

Köszönöm szépen! Azt a képet én is nagyon szeretem,pedig nem valami népszerű Flickeren úgyhogy eddig azthittem hogy csak nekem tetszik :D

Flegos Ez a kép valami hihetetlenül jó! Nagyon nagyon tetszik! Ez csak véletlenül elkapott fotó vagy előre kigondoltad?

[ Szerkesztve ]

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#14292) morceaux


morceaux
aktív tag

Nagyon köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat! :R
Kit érdekel a flickr ha itt ilyen kommenteket kap az ember :))

Timyyy: a tüzes úgy készült, hogy simán lelődöztem párszor a tüzet :)
A szemüveges képnél pedig PS-sel kijelöltem a szemüveget, majd megfordítottam a kijelölést, új réteg, és azt deszaturáltam és sötétítettem, míg az alatta levő rétegen világosítottam. Így lett ilyen kontrasztos. Ahhoz képest elég jó lett, hogy egy S5500-zal csináltam...

[ Szerkesztve ]

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#14293) Cassidey válasza flegos (#14272) üzenetére


Cassidey
senior tag

ez nem semmi!

(#14294) *Ropi* válasza Chapel (#14278) üzenetére


*Ropi*
félisten

A délutáni "kirándulásunk" közben beszélgettünk arról Chapellel, hogy milyen az, amikor "megcsúszik" az ember keze a PS-ben...Na ilyen. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14295) Szten Márs válasza *Ropi* (#14294) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szééép :R Megérte csúsztatni akezed a PS-en :K
Esetleg megmutatnád az eredetit is? Kiváncsi vagyok miből sikerült kihozni ezt.

(#14296) Chapel


Chapel
addikt

Mai termés,inkább érdekességek mint, minőségiek :B
Kicsit sok,de rem végignézitek :)

Arc

Érdekes

Fotel

Kellemes zuhany

Úszik

Hosszú

PPG

Öreg

Öreg 2 (melyik :F )

Ropi munkában

Társak

Terem

Tükör-kép

Ugró

A konklúzió

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14297) rumos14 válasza flegos (#14272) üzenetére


rumos14
nagyúr

rossznak azért ezt sem nevezném. sőt! csodálkozom, hogy ennyire látványos az a cucc amit a repcsi húz maga után.

(#14298) johnjohn válasza Chapel (#14296) üzenetére


johnjohn
addikt

Nekem az "Ugró" jön be legjobban! Remek kép, esetleg Fekete-Fehér-ben ? :C

(#14299) Jinxx válasza Chapel (#14296) üzenetére


Jinxx
senior tag

Szép adag, nekem javarészt tetszenek. Szeretem az ilyen lepukkant szétgraffitizett épületeket. Ha nem titok megkérdezhetem hol van ez a hely pontosan?

Közben rájöttem, gondolom a tűzraktár... :F Be lehet menni simán, ha csak szét akarsz nézni, vagy van valami módja ha be akarsz jutni?

[ Szerkesztve ]

(#14300) flegos


flegos
senior tag

Közönöm a véleményeket! :R Ez egy elöre megtervezett fotó volt. kb 4 nappal ezelött lettem figyelmes az eseményre, akkor sokkal gyönyörübb volt a látvány. Aztán megjegyeztem az idöpontot és figyeltem, közben azon rimánkodtam, hogy tiszta legyen az égbolt. Szóval megfigyeltem, közben egyre közelebb kerültünk a teliholdhoz ami asszem malesz, s rájüttem ez egy menetrendszerinti járat, minden nap ugyanabban az idöben elhúz az égen:) Ma is rápróbálkozom, csak legyen annyira tiszta az ég, hogy a hold és környezete látszon.

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.