Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Narancs81


Narancs81
tag

Szevasztok!

825-öm van. Backfire 10.03.1-rc3 van rajta és van vele 1-2 gondom. Egy USB-hubon keresztül van rajta egy pendrive és egy HDD. Próbálkoztam 7x24-es torrentezgető összeeszkábálásával először a transmission-el. Nem tetszett, mert nem megfelelően konfigolható. Sehogy se tudtam elérni, hogy ne csak a peer-ek nek a 20%-át lássa csak. Lassúcska volt, nem seedelt.
Felraktam az rtorrentet, ami jobbnak tűnt elsőre, de nem stabil vele a HDD amire tölt. (Bár seedelni az se seedelt rendesen...) Állandóan leszakad a vinyó. Ez előfodult akkor is amikor csak HDD volt rajta (hub nélkül), szóval nem a hub hibája. Úgy gondoltam, hogy az rtorrent nagyon leterheli a rendszert és visszavettem a max_peer-t (20-ra) meg a letöltési sebességet, stb, de csak nem olyan stabil. Néhány óra töltögetés után a HDD leszakad. A rendszer így is le van terhelve, mert látom, hogy swappel tisztességesen (a pendrive-ra).
Transmissionnel elfutott napokig míg belefutott egy ilyen problémába, de ritkán azzal is előfordult.
Szerintetek mitől szakad le a HDD? A terhelést nem bírja? Ha valakinek volt már hasonló vagy van ötlete azt szívesen venném.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.