Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  CUBOT X6

Hozzászólások

(#101) Thaami válasza tharok32 (#100) üzenetére


Thaami
csendes tag

# 30. hozzászólás

(#102) tharok32 válasza Thaami (#101) üzenetére


tharok32
csendes tag

Az nem firmware frissites

(#103) Thaami válasza tharok32 (#102) üzenetére


Thaami
csendes tag

jaj, valóban benéztem.. bocsi :U

(#104) dexi


dexi
csendes tag

Sziasztok!

Friss X6 tulaj lettem.Ma érkezett meg. :-)
A banggood.com-ról rendeltem. 12$ kedvezménnyel 178$ lett a vége.
Rendeltem még hozzá szilikon tokot és védőfóliát is.
Meglepetésnek volt egy flippes tok (én nem szeretem) és fólia is a dobozban plusz egy a telefonon :-)
A postáraadás kicsit macerás volt mert több mindet is rendeltem és volt ami nem volt készleten.
DE!!!
A csomagot 14.-én adták fel és ma megérkezett.
Ráadásul "kedvezményes" ár van a csomagra írva.
A telefon például MP4 lejátszó :-)
Csak ajánlani tudom az oldalt :-)
Az eddigi tapasztalatom a telefonnal csak pozitív.S3 minit cseréltem le.
Próbálgatás,tesztelés van :-)
:C :C :C :C :C

(#105) nemethsza válasza dexi (#104) üzenetére


nemethsza
tag

Hali,
értsem úgy, hogy átcsúszott a vámon? :Y

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#106) dexi válasza nemethsza (#105) üzenetére


dexi
csendes tag

Első "nagyobb" rendelésem Kínából, de ahogy olvastam ha vámot kell fizetni akkor azt előre kell és utána kapom meg a csomagot.
A csomag értéke 21.14 $ lett :-)

(#107) svgyula válasza nemethsza (#105) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Ne keverjétek. Amit fizetni kell az az általános forgalmi adó népszerűtlen nevén:ÁFA :B
Vámot nem kell fizetni. :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#108) nemethsza válasza svgyula (#107) üzenetére


nemethsza
tag

És nem is azt írtam... :))
Hanem, hogy átcsúszott a vámon.
Az "átcsúszott az áfán", mint kifejezés, az én szókincskészletemből hiányzik. Mellesleg cca. 205 dodótól már vám is van/lenne.

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#109) svgyula válasza nemethsza (#108) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Igazad van :B egyel feljebb szántam. :U
A vám értékhatár 50eft és akkor is csak a felette levő összeg után kell fizetni. Viszont 50$-ig nem kell semmit (ÁFA, VÁM) fizetni :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#110) Szatura


Szatura
tag

Sziasztok
Nem akar működni az adatkapcsolat, van erre gyógyír?

(#111) svgyula válasza Szatura (#110) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azért ennél több infó kellene. Mivel nem működik pc-vel? Vagy SD kártyával? Vagy A vodafon 3G-vel?
Vagy a wifi-vel? Esetleg a bluetools? Vagy az OTG merevlemezről. Van egy pár............. :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#112) Szatura válasza svgyula (#111) üzenetére


Szatura
tag

Előfizetéses voda nem akart, de megoldódott, nem tudtam, hogy nekem kell beírni az APN adatokat.

Másik észrevételem, hogy a sötét kijelző üvegén nappali fény mellett (főleg ha tükröződik) erősen látszanak vonalak, ez ilyen? nagyon nem szimpatikus

(#113) svgyula válasza Szatura (#112) üzenetére


svgyula
addikt

A függőleges vonalak nálam is látszanak, ha!! nagyon szoros nadrágban tartom de csak egy nagyon rövid ideig. Megnyomódott kijelzőnél látni ilyet de a szín és a "tapi" nem változik! Sajna egy 5" telefont már nem lehet deformáció mentesen zsebben hordani. Képzeld ha nem lenne rugalmas! A fiam 5" telójának a kijelzője meg is adta magát "gorillagals" úgy bepókhálósodott a tokban!! ahogy elő van írva! Ez legalább hajlékony :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#114) Szatura válasza svgyula (#113) üzenetére


Szatura
tag

ez itt folyamatosan látszik, látom az üvegbe integrált érintés érzékelőt

(#115) Szatura


Szatura
tag

hogy jobban kifejezzem magam mint egy napelem, talán arra hasonlít leginkább

(#116) svgyula válasza Szatura (#115) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én is megnéztem. Igen ha rásüt, pontosabban ha átsüt a kijelzőn a nap akkor látszik a szerkezete. Ez az OGS kijelző nincs rés a rétegek között. De ez akkor ha működik a kijelző nem látszik a tűző napon. Ha meg mindig változó fényviszonyok mellett használod, kapcsold be az automata fényerősség szabályzót. Mert a tűző napon teljesen felnyomja a fényerőt és valamennyire kompenzálja a napfényt(persze teljesen nem lehet de olvashatóbb lesz a kijelző) Nekem nem okozott még gondot kint a napon a telefont használni. Persze nem megyek ki a tűző napra netezni, vagy játszani :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#117) Szatura válasza svgyula (#116) üzenetére


Szatura
tag

Szia
Nem találkoztam még hasonlóval, szúrja a szemem, próbálok vele barátkozni.
Nem tudjátok, az inew v3 kijelzője is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#118) svgyula válasza Szatura (#117) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ahogy írják:
5 Point Capacitive Multi Touch Display / OGS
Az X6 pedig:
5 point touch IPS, OGS screen, full lamination

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#119) duracell89


duracell89
senior tag

Üdv mindenki,

most szereztem be egy ilyen telefont, és egyenlöre szuperül megvagyok vele, de egy dologra nem jövök rá.
A legfrissebb facebook appot szépen letöltöttem a playstore-bol, és kilép, kidob.
Mindig megnyílik, de egy lefelé scrollozás vagy bármilyen gombra nyomás után kidob a home screenre.
A futó appok közott látom, de nincs thumbnail, fekete az egész.

Nem tudom, hogy ez androidos probléma-e inkább vagy a készülékkel valami, de több egyéb androidos cuccon pl. tablet, másik telefon, stb soha nem tapasztaltam ilyet.

Százszor eltávolitottam, töröltem cleanerrel, ujraraktam és mindig ez van. Nem vagyok nagy facebook fan, de azért nem ártana, ha menne...

Èrdekes módon a Facebook appal ellentétben a Facebook Messenger tökéletesen müködik és minden egyes másik app müködik tökéletesen...

Valami ötletek van erre, mivel próbálkozzak? :)

Köszönöm!

Üdv,
Sándor

[ Szerkesztve ]

(#120) focsi válasza duracell89 (#119) üzenetére


focsi
csendes tag

Szia!
A Facebook app az utolsó frissítés óta ilyen. Egy csomó értékelésbe is beleírták a Playen, szóval ez nem telefon függő.
Elég szánalmas, hogy kb. egy hete ilyen.

(#121) kóóó válasza duracell89 (#119) üzenetére


kóóó
aktív tag

Hali.
Thl t11 és jiayu g4s-en is ez volt a probléma, hogy az új face app nem jó.
Tegyél fel egy 7-es verziót az hibátlanul fut. :)

Üdv.: kóóó!

(#122) duracell89


duracell89
senior tag

Köszönöm az infót Urak! :R
Nem olyan fontos, hogy idöt szánjak rá, megvárom az update-et. :)

(#123) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!

A cubot oldalán van újabb frissítés. Valaki már feltette? Javítottak valamit?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#124) janaman01 válasza Szaraz (#123) üzenetére


janaman01
addikt

ma kaptam kézhez :) na majd rákukkantok a frissitésre, egyelőre még csak root biztonsági mentés stb...egyébként van már valami recovery alá?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#125) janaman01 válasza Szaraz (#123) üzenetére


janaman01
addikt

azt a frissitést le se tudom tölteni, mármint a linket tartalmazó cucc lejön a cubot oldaláról, viszont ha benyomom a linket, és bejön valami kinai oldal, de ott semmi letöltésre utaló link nincs...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#126) Andarte válasza janaman01 (#125) üzenetére


Andarte
csendes tag

Needromról is letölthető, de nekem nem sikerült felrakni...

(#127) tharok32


tharok32
csendes tag

Ezt tudja valaki mire jó? Sehogy sem akar működni. PD-lenne? Telefonhoz kaptam!

(#128) svgyula válasza tharok32 (#100) üzenetére


svgyula
addikt

Hopp! elnéztem egy oldallal :B

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#129) norcsy


norcsy
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha tud valaki megoldást a problémámra.
Megérkezett a várva várt Cubot x6-om magyar nyelv, független, gyors, tetszik.
Viszont jött a problémám, hogy Vodás hálózaton gázos a internet, nincs adatkapcsolat sem 3g sem 2g-n. Valakinek valami ötlet? Fontos lenne adatkapcsolattal használnom, szinte egész nap. Wifiről jól megy a net.
A másik bajom, hogy a Face-ról még wifin is ledob.kn 2 másodperc után. Más telefonokkal minden rendeben az adatkapcsolattal. Segítségeteket kérem, hátha nem kell kukáznom az új telót. Előre is köszi.

(#130) norcsy válasza norcsy (#129) üzenetére


norcsy
csendes tag

Közben láttam, hogy másnál is jelentkezett a problémám. Ha valaki meg tudná írni, hogy milyen beállításokat kellene elvégeznem azt megköszönném, de ne informatikus nyelven, ha kérhetem DDDD Előre is köszi.
Szép estét.

(#131) nemethsza válasza norcsy (#130) üzenetére


nemethsza
tag

Hali,
a mobilnetnel az APN-t allitsd at. Ahol ezt latod:vitamax.internet.vodafone.net, onnan torold ki a vitamaxot.
A Fb- ról fogalmam sincs....

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#132) norcsy válasza nemethsza (#131) üzenetére


norcsy
csendes tag

köszi a gyors választ)

(#133) kóóó válasza norcsy (#129) üzenetére


kóóó
aktív tag

Ha kb 10 hszt visszaolvasol leirtam miert nem megy a face....

Üdv.: kóóó!

(#134) svgyula válasza tharok32 (#127) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Kiderült a titok? :DDD Mit kaptál?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#135) wood77


wood77
tag

Coolicool-on 163 USD most!!

(#136) janaman01


janaman01
addikt

Nos első tapasztalatok, erős nappalai fényben én is látom a kijelzőn a "radiátorokat" :) érintő néha pontatlan...van mikor semmi gond vele, van mikor 2x szer is oda kell neki bökni erősebben (szoftveres hibára gyanakszok ugyanis bármilyen screen teszten meg tökéletes) nekem még a 04. havi van fent, nem tudom a hivatalos ban benne van e play store mert akkor fetenném..
Na folytatom tovább, akku: este 10 kor 38%, reggel 7 kor 38% persze kikapcsolt wifi meg mobilnet, szóval ha nem ragad be semmi, akkor tökéletes (nekem még nem ragadt be semmi)
Szinek mintha tényleg fakóbbak lennének rajta mint az előző telóimon( lenovo stb)
1Gb ram bőven elég bele a proci kompenzál mindent marha gyors :)
Hangszóró rendben van, gps tökéletes, az előző lenovomhoz képest sokkal gyorsabban talál jelet..pár mp...
Kamera nagyon rendben van , tudni kell vele fényképezni tűéles képeket lehet vele késziteni...
Android rajta tényleg fapados semmi extra
Egyelőre kb ennyi..:)

Szóval ennyi pénzért 175 ert vettem nagyon megérte 165 ért meg pláne.... :D
Itthon mit kapsz ennyiért ? :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#137) janaman01


janaman01
addikt

...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#138) PuppZ válasza tharok32 (#127) üzenetére


PuppZ
csendes tag

@tharok32: Az a szilikon kábel egy plusz adat- és töltőkábel, illetve microSD kártya olvasó. A nagyobbik végén mindkét oldalon vannak érintkezők. Ha leveszed a kupakot, az egyik oldalon látsz egy rést, ahova befér a microSD. Ha azzal az oldalával feléd dugod be a gépbe, akkor kártyaolvasó. Ha a másik oldalával dugod be, akkor adatokat vihetsz át a számítógép és a telefon között vagy egyszerűen csak töltheted a telefont.

A pandawill.com-on $4.99-ért árulják, de az X6-hoz adják ajándékba.
[link]

@Mindenki: Van valaki, akinek sikerült már letöltenie a 2014/05/27-i frissítést a kínai oldalról? Aggódjak a telefon tartalma, telepített appok, miegymás miatt, mielőtt frissítek?

[ Szerkesztve ]

(#139) nemethsza válasza PuppZ (#138) üzenetére


nemethsza
tag

Ha így kérdezed, akkor aggódj! A kérdésből ítélve nem úgy csinálnád, hogy előtte készítesz egy rendszermentést....

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#140) janaman01 válasza PuppZ (#138) üzenetére


janaman01
addikt

Nos én is attól tartok hogy pl a play stor nem lesz benne....irtam már cubotéknak hogy a kirakott linkről nem lehet letölteni a cuccot, még nem válaszoltak....viszontegy orosz fórumba be volt linkelve, leszedtem, egy cwm alól telepithető cucc, átnéztem a system appokat benne, de a play nem volt köztük pl...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#141) janaman01


janaman01
addikt

nem tudom ezt a frissitést felrakta e már valaki ?
G807_C1_D1_CUBOT_V1.0_20140512
nekem még a v0.9 es van fent...lehet javitottak már benne ezt azt... csak az a gond vele hogy a play stor szerintem nincs benne...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#142) janaman01


janaman01
addikt

ja és még valami, az új cubot tulajoknak, a droid tool sal csak óvatosan a kina appok törkésével, ugyanis én is megcsináltam és utána a beállitásokban a megjelenités menü t soha nem tudtam elérni.....még jó hogy volt mentésem elötte

mCubeAcc.apk
OOBE.apk

ezeket visszaraktam, (system/app, jogokat megadtam ,restart)és egyből jó lett

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#143) janaman01


janaman01
addikt

Ja és még valami...akinek még úgy tűnik hogy fakóbb...az vegye ki a pipát a fényerő beállitásoknál a gazdaságos fényerőből...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#144) janaman01


janaman01
addikt

Nem nagyon pörög a forum :)
Kérdés....sok képen láttam hogy a fekete változatban, a fül hangszoró kék szinű....nálam fekete...
Kinek milyen ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#145) Bubu Kapitány válasza janaman01 (#143) üzenetére


Bubu Kapitány
tag

Igen, de akkor hol marad az automatikus fényerő?

Nem tudom, hogy mennyit vesz el a fólia belőle. Próbálta valaki fólia nélkül?

Az élet szép, csak dolgozni ne kéne!

(#146) janaman01 válasza Bubu Kapitány (#145) üzenetére


janaman01
addikt

Na igen....remélem ezeket javitani fogják a frissitésekben(ha lesz) mert valamiért levette a cubot a legutóbbit....orosz forumon valami olyasmit is olvastam hogy a májusi frissitéssel bajok voltak...szenzorok nem müködtek rendesen fejjel lefelé képek stb....
Na majd a fóliáról beszámolok ha megérkezik, akkor cserénél meglesem...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#147) svgyula válasza janaman01 (#144) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nekem fekete :( Én is kéket láttam de elfogyott a festék valószínűleg.....
Még egy dolog nem reklám!! Egy hasznos kütyü ez
Van hozzá apk is! Igaz még nem jött meg de a feltelepített program működik! Ha bedugom a "fülest" megkérdezi mivel akarom kezelni!
Az alkalmazásból több funkciót is lehet vele kezeltetni! Az alkalmazás: klick_20140412.apk
Letöltés innen

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#148) janaman01 válasza svgyula (#147) üzenetére


janaman01
addikt

Megnyugodtam ha neked is fekete :) a klikkert már láttam a tinidealon is nincs két dodó ingyen postával, na ha megérkezik neked, akkor kérnék egy kis beszámolót ha lehet :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#149) janaman01


janaman01
addikt

Na nem tököltem rendeltem kettőt a tinydealról kemény 2.38 dodoért ...majd látjuk..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#150) nemethsza válasza janaman01 (#149) üzenetére


nemethsza
tag

Hali,
és mi a különbség a TD-n található 4 ill. 2 dodós között?

"Tanútt embernek párlya nincs!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  CUBOT X6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.