Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#9151) sambenez válasza Silverchain (#9149) üzenetére


sambenez
addikt

Úgy emlékszem kell egy selfie-t csinálni.

(#9152) leroyclub válasza #49155328 (#9140) üzenetére


leroyclub
senior tag

Napi 10%? :Y
Hol és mit kell csinálni? :D
Ez már a tul szép hogy igaz legyen kategoria...

(#9153) nort_on válasza leroyclub (#9152) üzenetére


nort_on
senior tag

Igaz, csak kockázatos. Ez nem MÁP+... ;]

(#9155) @tco@ válasza #49155328 (#9154) üzenetére


@tco@
aktív tag

Napi 10%? Nem élek ilyesmivel (sem), és nem akarok lustának tűnni, de megtennéd hogy ELI5 leírod 2 mondatban a működését? Mik a kockázati tényezők?
:R

(#9156) nort_on válasza @tco@ (#9155) üzenetére


nort_on
senior tag

Kockázat? Hogy elbukod az összes pénzedet.

Infó, hogy kb miről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#9157) leroyclub válasza #49155328 (#9154) üzenetére


leroyclub
senior tag

Köszi! Már megvolt nyitva egy lapon csak napok óta nem néztem meg :D Elég szép számokat ír. Mondjuk én a farmtól óckodom az impermanent loss miatt (teljesen nem értem még hogy keletkezik ott a veszteség mert csak angol oktatókat találtam róla). Inkább a stake poolokat használom. Ez a PZAP egy Lp-token? Illetve a matic hálózat ha jól gondolom egy ETH fork mint a BSC?!

(#9158) viharhozo válasza Silverchain (#9149) üzenetére


viharhozo
addikt

En tegnap csinaltam, eros 12 ora volt, mire leokeztak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#9159) Szada85 válasza Silverchain (#9149) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én is nemrég regeltem, személyiröl fénykép feltöltés, meg adatok beírása után is maradt a 0,00€, utána kellett még egy kamerás "selfie" megerösités (nézz a kamerába, mozgasd a fejed, stb.), és utána írta ki, hogy minden komplett, és már lehet SEPA utalást is csinálni.

(#9160) #49155328 válasza leroyclub (#9157) üzenetére


#49155328
törölt tag

Én usdt-t meg Maticot teszek sima poolba.
Nem vagyok mohó , az is elég.
Meg lp soss miatt a fene kockáztat.

@tco@ bezár a bolt és lehúzzák a redőnyt. ;]
Szóval csak annyit ami nem fog hiányozni.
Májusi project.

[ Szerkesztve ]

(#9161) xbrbiz válasza #49155328 (#9154) üzenetére


xbrbiz
tag

@FPSTunker: Pont reggel nézegettem szintén ezt. :)

Most volt egy kis időm és végigkínlódtam, hogy Binance (BSC) hálózatról, hogy lehet gazdaságossan Matic hálózatra USDT-t juttatni. Ha érdekes valakinek szívesen leírom, csak feleslegesen nem akarok körmölni. :)

(#9162) #49155328 válasza xbrbiz (#9161) üzenetére


#49155328
törölt tag

Írjad ,. megköszönném !!! :R

Este nem kell kínlódjak.

(#9163) nort_on válasza xbrbiz (#9161) üzenetére


nort_on
senior tag

Jöhet, köszi-köszi! :R

(#9164) xbrbiz válasza #49155328 (#9162) üzenetére


xbrbiz
tag

Ok! ;)

Binance-ről indultam, mert ott volt szabad USDT-m. MetaMask-ot használtam tárcának.

1. MetaMask-ban beállítottam a Matic Mainnet-et az általad is linkelt [link] leírás alapján.
2. Binance-ről USDT withdraw MetaMask-ba a BSC hálózatra.
3. xPollinate [link] segítségével BSC-ről Matic-ra küldtem az USDT. Itt figyelni kell, hogy van -e elég pénz Matic oldalon az USDT fedezetre (táblázat alul Matic Network - USDT), mert nekem várnom kellett mire volt annyi, hogy be tudjam küldeni amit akartam.
4. MetaMask-ban a Matic Mainnet-en custom token-ként hozzáadtam az USDT e leírás alapján [link] (PoS-USDT sor második oszlop) vagy 0xc2132D05D31c914a87C6611C10748AEb04B58e8F
5. Így már volt Matic-on USDT, de nem volt MATIC ami a tranzakciókhoz kell. Ezért QuickSwap-en [link] váltottam az előbb beutalt USDT-ből egy kevés MATIC-ot.
6. Így már mehetett PolyZap-on [link] a stake.

Remélem követhető lett valamennyire. :)

(#9165) nort_on válasza xbrbiz (#9164) üzenetére


nort_on
senior tag

Tökéletes! :)

(#9166) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Lamer kérdés incoming: binance/android notification... Honan lehetne elővarázsolni, hogy adjon értesítést, ha megtörpént az automatikusan beállított tranzakció? (limit buy/sell)
Notik engedélyezve vannak a telefonomon. Lehet vak vagyok, de appban nem találom. 😅

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#9167) sambenez válasza _ocsisajt (#9166) üzenetére


sambenez
addikt

Ha másképp nem megy állíts be arra a limitre amin eladsz egy értesítést.

(#9168) Solymi81 válasza _ocsisajt (#9166) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ez mondjuk érdekelne engem is. Illetve még az is, hogy a stop loss hogyan működik, mert teszem azt, ha én beállítok egy olyan értéket, ami másnak is be van állítva mondjuk vételre, akkor automatikusan aktiválódik az eladás, nem?

Illetve van olyan oldal (vagy esetleg a Binance desktop app), amiben hosszabb időszakra, mondjuk évekre visszamenőleg meg tudom nézni az árfolyam alakulást a legkisebb egységre beállítva (kvázi mint az élő grafikon Binanceben), csak épp hónapokra visszamenőleg.

Asszem a Binance desktop abban ezt lehet, de nemtom, hogy vmilyen honlap van-e.

Plusz még, hogy ha csak ETH-t akarok venni, akkor miben érdemesebb, ha stakelni/farmolni akarok mondjuk pantheren? EUR vagy BUSD/USDT?

[ Szerkesztve ]

(#9169) _ocsisajt válasza sambenez (#9167) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Utána ez is eszembe jutott, legközelebbinél megnézem feltétlen, csak jó lenne vmi global settings. Vagy lehet én vagyok a vak tényleg! :)

(Szerk: Nem merek már cancelezni egy auto tradet, egyszer eljátszottam azt, hogy meggondoltam magamat, kicsit magasabb ár, csak ugye az meg visszadobta az alapot, így bukó volt kicsita sale, én hülye, azóta nem bántom a cancel gombot! :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#9170) nort_on válasza #49155328 (#9154) üzenetére


nort_on
senior tag

Átolvastam az egészet, elsőre sokkal komolyabbnak tűnik, mint a párducos.

Ez a hálózat milyen gyors, és kb mennyi a gas fee?
BSC-n olyan 0.3-0.8 USD és ha éppen működik akkor 10-30 mp...

(#9171) nort_on válasza #49155328 (#9160) üzenetére


nort_on
senior tag

A kitermelt PZAP-pal mit csinálsz? Visszateszed PZAP pool-ba, vagy váltod MATIC-ra, USDT-re és azt teszed vissza pool-ba, vagy kiveszed rögtön?

(#9172) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Ma buktam a binance card dal pár ezret egy nagyobb vásárlással mert a pos terminál euróban adta meg az összeget és elég szar árfolyamon váltott. Miért lehetett ez? Hogy lehet elkerulni? Eddig mindig ftban vonta és nem volt gond az árral

(#9173) sambenez válasza Pietrosz (#9172) üzenetére


sambenez
addikt

Úgy lehet elkerülni hogy mielőtt pint nyomsz megnézed miben szeretne vonni, és ha nem ft akkor átállítod.
Nekem jellemzően az IKEA terminálja akar fontban terhelni ha fintech kártyát használok.

(#9174) xbrbiz


xbrbiz
tag

Tudom, hogy mindig van lejjebb, de ez... :)

https://elonsperm.com

(#9175) .tnm válasza xbrbiz (#9174) üzenetére


.tnm
addikt

thx, all in

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9176) nort_on


nort_on
senior tag

Van aki profin vágja a xPollinate BSC Matic Mainnet cross-chain bridge folyamatot?

A két lépésből álló tranzakcióból csak az egyik teljesült, és úgy néz ki, hogy egy kis pénz beragadt valahol a kettő között... :U

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#9177) nort_on válasza nort_on (#9176) üzenetére


nort_on
senior tag

Megoldódott, user error... :W

(#9178) nort_on válasza nort_on (#9177) üzenetére


nort_on
senior tag

QuickSwap-on váltanék USDT > MATIC-ot a MATIC mainnet hálózaton, de ezt dobja fel, nem aktív a confirm... Mindent jóváhagytam, beállítottam, stb.

USDT van csak rajta, kellene ETH vagy MATIC hogy levonja a díjat? USDT-ből nem tudja? Hogy szerezzek MATIC-et, pont azt akarok venni...

Köszi-köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#9179) Resike válasza nort_on (#9178) üzenetére


Resike
tag

Elvileg a MATIC saját magát generálja, így minden nap kapsz valamennyi ingyen tranzakciót, ha vársz a matic mainnet beállítása után egy kicsit biztos lesz elég előbb vagy utóbb.

(#9180) Lmh


Lmh
őstag

ops, szep ez a reggel, koszi elon :F

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#9181) Árpi001 válasza Lmh (#9180) üzenetére


Árpi001
senior tag

Lehet be akar vásárolni.
Mondjuk elég vicces hogy most hirtelen számít neki a nagy energiaigény, pár hónapja még nem volt érdekes..

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#9182) nort_on válasza Resike (#9179) üzenetére


nort_on
senior tag

Köszi, eddig semmi, gondolom többet kellene várni. :U
Esetleg valaki tud küldeni 0.1 MATIC-ot? Isten bizony megadom, duplán :)

[ Szerkesztve ]

(#9183) xbrbiz válasza nort_on (#9182) üzenetére


xbrbiz
tag

Írtam :)

(#9184) nort_on válasza xbrbiz (#9183) üzenetére


nort_on
senior tag

Köszi! :)

(#9185) nort_on


nort_on
senior tag

Köszi srácok, nagyok vagytok! :R

(#9186) _ocsisajt válasza xbrbiz (#9164) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ezek mehetnének kezdőbe. :)

Hát skacok, itt az első nagy tanulópénzem. Eleve ott hibáztam, hogy a játékpénzem (én ezt az összeget ennek hívom, nem a megélhetésem múlik rajta, úgy is csak tanulom az egészet) 100%-át beletoltam. Beragadtam Shibu-n csúnyán. :(((

Pedig még yt-on is az egyik sokat követett "játékos" beszélt róla, hogy ő nem fektetne be rá. Meg le kellett volna esnie annak is, hogy gyakorlatilag egy meme coin meme coinja... (nem?)

Akkor most várok...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#9187) #49155328 válasza Lmh (#9180) üzenetére


#49155328
törölt tag

Igen, köszönjük neki! :R
Szerencsémre, hajnali 2kor megébredtem.
Vettem is ezt azt.

(#9188) #49155328 válasza nort_on (#9170) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát te már előrébb jársz úgy látom. :B
Még nem kezdem bele, Maticot még nem is tudtam venni a hajnali dipben mert immunis volt rá. :W
A többi meg le van kötve.

[ Szerkesztve ]

(#9189) nort_on


nort_on
senior tag

Elsőre nagyon tetszik ez a polygon/matic hálózat, megbízható, gyors, olcsó. BSC az utóbbi napokban elég ratyi volt, a tranzakciók kb 10-15%-a hibára futott...

A PolyZap is korrektnek tűnik, ha valaki akar poolba esetleg farmba betolni pénzt, szerintem nem rossz választás. Költség oldalról sokkal jobb, mint a Panther (ott 5% levonás van minden tranzakcióra), és itt is jó az APR/APY. Persze ez most még sokkal kisebb, mint a párduc, kb tizede a TLV, de ez gyorsan változhat, ha megindulnak a befektetők. :)

[ Szerkesztve ]

(#9190) Solymi81 válasza _ocsisajt (#9186) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Jajjaj, nem szabad ilyeneket, főleg ilyen kis coinokba.
Én a Doge-ba toltam bele mindet...igaz, majdnem nyerésre hoztam ki, csak épp vártam még 5 mp-t, így viszont átfordult bukóba. ETC-n visszahoztam, azt a kis mínuszt.

Az utóbbi napokban ezek a bezuhanások okozzák a legnagyobb fejfájást, próbálok benne valami racionalitást találni, de most inkább beálltam várakozó állásba és kivárom, hogy mi lesz.

Ettől függetlenül daytradet csinálni lehet, csak épp ésszel és nem egész napra benthagyni a pénzt, hanem amint egy kis pluszba fordul, akkor kivenni.

(#9191) nort_on válasza Solymi81 (#9190) üzenetére


nort_on
senior tag

Nem kell ezt túlbonyolítani, red > buy > hodl (stake) ;]

(#9192) Patry0t


Patry0t
tag

ezt csak úgy

https://www.youtube.com/watch?v=ehDvr5vVGPg

(#9193) Agyrák666 válasza #49155328 (#9188) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Az allando hurraoptimista a topikban. ;]
65k-rol lefordultunk, azota 60 fole se sikerult vinni, most megint egy szinttel lejjebb vagyunk, es lassan azt talalgathatjuk, hogy mikor megyunk 50 fole.

(#9194) #49155328 válasza Agyrák666 (#9193) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ja hogy te Ath-n vásárolsz, értem.
Porlasztom az apróm erre arra. ;)
Mikor ha nem ilyenkor :F

Várni kell 4 évet? Várok.
Nem a kenyér pénz van benne. :U

(#9195) Patry0t válasza #49155328 (#9194) üzenetére


Patry0t
tag

Jaja annyira lazán kezeled a dolgot, annyira nem érdekel téged az egész, hogy te vagy itt a legaktívabb fórumtag, és még éjjel is felkelsz trédelni :D

(#9196) nort_on válasza Patry0t (#9195) üzenetére


nort_on
senior tag

Aludni bármikor lehet, de shoppingolni, akkor kell, amikor eljön az ideje. ;]

(#9197) @tco@ válasza nort_on (#9196) üzenetére


@tco@
aktív tag

Rohadt nagy +1 :C

(#9198) Solymi81 válasza nort_on (#9196) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ez így van, ezt nézem én is, hogy vannak rövid szakaszok, amikor lehet pénzt csinálni és ha az hajnalban van, akkor ez van, fel kell kelni, csak sikerüljön elkapni ;)

(#9199) Resike válasza nort_on (#9189) üzenetére


Resike
tag

Kicsi likviditású hálózatokon marhára vigyázz a váltásoknál, mert lehet hogy 10ezer stablecoint 6000 másik stablecoinra akar neked váltani.

Amúgy a polygon hálózata marha jó csak kevésbé ismert, ha az ETH 2.0 valami hasonló lenne gas fee meg gyorsaság terén az isteni lenne az egész crypto térnek.

(#9200) #49155328 válasza Patry0t (#9195) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ki mondta, hogy nem érdekel.
Csak tiszta fejjel kell nézni a tényeket.
Nincs itt semmi baj. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.