Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter-strike 1.6

Hozzászólások

(#4401) Eflek


Eflek
tag

Valaki van Hun nicewarcraft -ról?

(#4402) mepet válasza Eflek (#4401) üzenetére


mepet
addikt

Az meg mi? :B

(#4403) Csucsu88


Csucsu88
tag

Hi!
Ha én non stemes cs-vel játszom valahol meg tudom nézni, hogy eddig hány órát játszottam a játékkal? Vagy ha nem, akkor valamit lehet telepíteni hozzá, ami ezentúl megmutatja, hogy mennyit játszottam, hányat öltem, hányszor haltam meg stb...?

(#4404) lemusz válasza Csucsu88 (#4403) üzenetére


lemusz
addikt

Nem vagyok otthon a nonsteames témában, de sztem nincs ilyesmire mód. Steamben látod hogy mennyit játszottál összesen, valamint az elmúlt 2 hétben. De öléseket és különböző achivementseket ott sem találsz, azok csak az újabb játékoknál van.

(#4405) sss


sss
senior tag

Vki mondja már meg, hogy ez a kék-zöld izé ez vmi amx dolog, vagy vmi cheat?
[link]
[link]
Az egyik playa screenshotjai között találtam ezeket.

(#4406) lemusz válasza sss (#4405) üzenetére


lemusz
addikt

Valszeg az adott szerver egyik adminjának a screenjei között találtad. A legtöbb pubszerver admin menüjében megtalálható ez a feature. Ha beállítja magának, akkor miután meghalt így is nézheti a játékot, hogy könnyebben megtalálja a falon át lekövető csalókat. :)

(#4407) mepet válasza lemusz (#4406) üzenetére


mepet
addikt

Némelyik szerveren spectator módban mindenkinek be van kapcsolva ez alapból, vagy akár ki-be kapcsolható is lehet, ha úgy van beállítva a szerver.

(#4408) addamka válasza sss (#4405) üzenetére


addamka
őstag

Ez az: admin spectator ESP

Nem cheat, kivéve ha átírja a plugint, hogy élőként is mutassa a dolgokat (tippre a legtöbben nem értenek ehhez) :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4409) sss


sss
senior tag

Akkor megnyugodtam. Nem tudom, hogy admin-e, de jól adja neki mostanában (legalábbis sokkal jobban mint pár hónappal ezelőtt), ezért is néztem rá steamen. Azért majd átnézem a többi screenshotot is.

(#4410) mepet


mepet
addikt

Hátha nektek is hasznos lehet: de_tuscan részeinek az elnevezései: kép

[ Szerkesztve ]

(#4411) ámbor


ámbor
csendes tag

Sziasztok.

Nekem lenne egy problémám Windows 8 Enterprise 64 Bites operációs rendszerem van fent és az lenne a baj hogy mikor el akarom indítani a Counter Strike LH 2012. akkor nem indítja el illetve van mikor el indítja 1x de mikor ki lépek és ujra játszani akarok akkor már nem enged bele!

ez miért van Valaki tud nekem segíteni? Esetleg nem Kompatiblis vagy Patch kellene?

[ Szerkesztve ]

(#4412) hNp88 válasza ámbor (#4411) üzenetére


hNp88
aktív tag

hallottam olyat h win8-on nem indíthatóak "véres, erőszakos" játékok :DDD

lehet ezért? :DD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4413) lemusz válasza hNp88 (#4412) üzenetére


lemusz
addikt

lol, most szívatsz? :D

(#4414) hNp88 válasza lemusz (#4413) üzenetére


hNp88
aktív tag

nem, tényleg hallottam ilyenről, de nem jártam utána az állítás igazságtartalmának :)

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4415) Иван válasza hNp88 (#4414) üzenetére


Иван
őstag

Tuti kamu. :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4416) hNp88 válasza Иван (#4415) üzenetére


hNp88
aktív tag

hát, jó. én elhiszem, nem is állítottam kész tényként :)

mellesleg nekem még most sikerült Win7-re váltani, whoa :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4417) Иван válasza hNp88 (#4416) üzenetére


Иван
őstag

Jó is az. Én kivárom mi lesz a win8-cal. Egy-két évet jó várni, kiforrja magát a dolog.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4418) mepet válasza hNp88 (#4416) üzenetére


mepet
addikt

Én se láttam még win8at :U

(#4419) addamka válasza ámbor (#4411) üzenetére


addamka
őstag

A steames megy win8-cal bármiféle gond nélkül, az LH 2012 az mi a rák? :)

Amúgy az újabb játékoknál már a win7 alatt is meg lehet nézni a korhatár besorolást, így nem lenne lehetetlen korlátozni MS Live ID alapján. De még lehet local usert is használni, addig nincs ilyen gond.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4420) mepet válasza addamka (#4419) üzenetére


mepet
addikt

Azta, pfújj! Rákerestem a neten, és ez a LH2012 egy ilyen szétmoddolt nonsteames szörnyűség, nem sok köze van a cséhez, csak annyi, hogy fel lehet vele csatlakozni 1.6 szerverekre és tönkretenni a normális emberek játékát... :W

Ne vicceljünk már! 8 euró a steamen a csé, de a steam trade topicban megkapod a feléért is szerintem, csak venned kell cserébe egy olcsóbb játékot. Ha megvárod a winter sale-t akkor megint pár euró lesz...

A prohardver nem egy warez oldal, a fórumján is tilos a warez, felejtsük már el ezeket a nonsteam, lopott, csé utánzatokat!

Ezek után már csak azt várom, mikor lesz az a téma, hogy a csalásokat honnan lehet leszedni...

[ Szerkesztve ]

(#4421) lemusz válasza mepet (#4420) üzenetére


lemusz
addikt

Miért, honnan lehet leszedni? :D (csak viccelek)

(#4422) hNp88


hNp88
aktív tag

eredeti Steammel mért írja ha lekérdezem a status-t, h VALVE_ID_LAN? fél órája szopok vele h be tudjak menni steamesként, de nem megy :F :U

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4423) lemusz válasza hNp88 (#4422) üzenetére


lemusz
addikt

akkor mégse olyan eredeti az a steam...

(#4424) hNp88 válasza lemusz (#4423) üzenetére


hNp88
aktív tag

de igen, eredeti :(((

valamiért a szerverek nem látják az ID-met... volt már ilyen, pár resi megoldotta, de most itt szívok vele...

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4425) lemusz válasza hNp88 (#4424) üzenetére


lemusz
addikt

(#4426) hNp88 válasza lemusz (#4425) üzenetére


hNp88
aktív tag

... és ezt most miért? :D én csak azért linkeltem be a SteamID profilom, hogy bizonyítsam eredetiségességemet :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#4427) lemusz válasza hNp88 (#4426) üzenetére


lemusz
addikt

én meg azért hogy lásd kivel van dolgod xD

(#4428) mepet válasza hNp88 (#4426) üzenetére


mepet
addikt

Nem lehet, hogy véletlenül a nonsteames játékod indítod el?
Vagy a steamed offline módba van kapcsolva.

Mást nem tudok elképzelni.

(#4429) mepet


mepet
addikt

CS:GO ingyen hétvége van (és még -30% akció is), na most kipróbálom, hogy megy a gépemen!

(#4430) McClane válasza mepet (#4429) üzenetére


McClane
aktív tag

Kösz az infót! :)

(#4431) Kergeboci válasza mepet (#4429) üzenetére


Kergeboci
tag

Na végre, éppen ideje volt (nem tudom egy demot eddig miért nem lehetett kiadni belőle, vagy egy hasonló kezdeményezést megejteni)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#4432) Kergeboci válasza Kergeboci (#4431) üzenetére


Kergeboci
tag

részemről maradok 1.6. Ebben semmi sincs, ami átcsábítana.

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#4433) McClane válasza Kergeboci (#4432) üzenetére


McClane
aktív tag

Az 1.6 örök, de a source-nál jobb lett szerintem.

(#4434) Иван válasza McClane (#4433) üzenetére


Иван
őstag

Nem volt nehéz azt a lécet megugrani :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4435) J.J. András


J.J. András
őstag

hali,

valaki meg tudja mondani, hogy a VIRTU MP-ben hogyan tudom beállítani, hogy a CS 1.6-om STEAM alatt megkapja a Dual-Grafik módot ? (Ivy-Bridge proci és HD4850 ereje összeadódjon)

Mivel a VIRTU-MP csak .exe kiterjesztést enged megadni elérési útnak, így csak a STEAM.EXE-t tudom megadni, de akkor nem lesz a CS alatt dual graphics.

Valaki ? :F

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4436) lemusz válasza J.J. András (#4435) üzenetére


lemusz
addikt

hl.exe

(#4437) J.J. András válasza lemusz (#4436) üzenetére


J.J. András
őstag

szerintem azt is próbáltam.... ez biztos ?

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4438) mepet


mepet
addikt

Aki tud ezeknél egyszerűbb és könnyebben tanulható forge elnevezéseket, az kérem jelezze!

(#4439) phaet0n válasza mepet (#4438) üzenetére


phaet0n
tag

Linkelni nem tudok, de láthatóan ezt pár ember saját magától nevezte el, az "általánosan elfogadott" elnevezések nem ezek, szóval nem javaslom, hogy megtanuld.

(#4440) mepet válasza phaet0n (#4439) üzenetére


mepet
addikt

erre én is rájöttem, ezért kérdeztem.
Sajnos még sosem waroztam forgeon, mert ha átváltom, akkor 10-ből 10 ellen nem jön fel, mert nincs meg neki, vagy nem akar azon játszani...

(#4441) rt06


rt06
veterán

tud valaki olyan hack-rol, amivel tavolrol bele lehet nyulni mas konfigjaba?
egy ismerosom panaszkodott ra, hogy 4 fps-e van, s mikor megneztuk, az fps_max erteke 1 volt
emelle a rate-je (rate, cl_updaterae, cl_cmdrate) is le lett veve minimalisra, es meg par beallitas

nemsokkal kesobb felmerult a gyanu, hogy ezt olyankor kapja, amikor az egyik szerveren az admin nem szereti, s azota ez a gyanu egyre csak erosodik (konkretan biztosak vagyunk benne, hogy az egyik admin piszkal valamit tavolrol, legutobb a bind-be is belenyult, hogy eltunjon a konzol)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4442) lemusz válasza rt06 (#4441) üzenetére


lemusz
addikt

A publik szerverek átírhatják a rate értékeket és saybindeket tehetnek be. De amelyik ez utóbbit is csinálja szerintem felejtős... Nah de hogy más configsorokat is átállítsanak, azt általában csak akkor tapasztalni, mikor valaki "destroy"-t kap. Amint mondtad az admin valamiért berágott rá és adott neki egy ilyet, de ilyenkor ki is lép a csé, ledob tálcára ha jól tudom. Azt hiszem ez még az írásvédett configfájlt is képes átírni.

Szóval érdemes a jó beállítások után írásvédetté tenni a config.cfg-t és kerülni a nyomorék publikszervereket.

[ Szerkesztve ]

(#4443) addamka válasza lemusz (#4442) üzenetére


addamka
őstag

Egy egyszerű amx_exec-cel bármelyik kliens cvar átírható, nem kell destroy. Ezek után a config mentése parancs is lefuttatható, bár ha szabályosan lép ki az illető a CS-ből, automatikusan lementi a változásokat a config.cfg-be.

Írásvédettség esetén tuti nem írja felül semmi, cserébe ha játék közben állítasz valamit, az is elveszik, kivéve ha kiadod konzolba a writecfg masik_nevu.cfg parancsot, akkor ebbe a fájlba lementi.

Az automata say bind meg talán a legundorítóbb dolog, főleg mert az egységsugarú playernek nehéz elmondani, hogy nézze át a config-ját, mert unalmas a 600. gyere játszani a sz@romra üzenet, persze amxx oldalról blokkolható részben spamdetektorral, de vicces, hogy más szemetét nekem kell adott esetben eltakarítanom.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4444) lemusz válasza addamka (#4443) üzenetére


lemusz
addikt

Egyszer kaptam egy destroyt és biza nekem átírta a configfájlomat, holott én mióta az eszemet tudom írásvédett cfg-vel játszom.

(#4445) rt06


rt06
veterán

koszonom a valaszokat
egy kerdesem van meg, erdemes-e ezek ellen valahol (cshu, valve) panaszkodni, vagy ugysem fog semmi tortenni, folosleges?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4446) addamka válasza lemusz (#4444) üzenetére


addamka
őstag

Nem próbáltam még, gugli ezt a csodás magyarított okádékot hozta ki, ez alapján nem több, mint amit amx_exec-cel meg lehet csinálni, és az nem írja felül a config.cfg-t, ha írásvédett.
Alapban, ha játék közben módosítasz, azt a memóriában tárolja, csak akkor írja a fájlt, ha van writecfg parancs, vagy szabályosan lép ki a CS.
Ettől még lehet van újabb destroy, de a destroy is a klienssel íratja felül a dolgokat, tehát ha írásvédett a konfigod, és a konzolból állítasz valamit, majd writecfg config.cfg után azt bele is írja, akkor valami gebasz van :)

rt06: ignorálod az adott szervert. Mást nem lehet vele tenni, írogathatsz CSHU-ra, vagy akárhova, de akkor tuti előkerül 1-2 olyan arc, aki isteníteni fogja a helyet, és indul majd egy jó kis anyázóparti :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4447) mepet válasza lemusz (#4444) üzenetére


mepet
addikt

Én az összes configomat egy .cfg-ben tartom, amit execel a config.cfg.
Destroy esetén kézzel execelem, és meg van oldva.

(#4448) J.J. András válasza lemusz (#4436) üzenetére


J.J. András
őstag

HL.EXE nem működik, nem kapcsol be a VirtuMVP

nem kell valami konzolparancs hozzá ?

üdv :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4449) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok
Létezik olyan mod, amivel a fegyvert szemhez lehet emelni? Mint pl.a COD-ban
Thx :)

Üdv. Johnny

(#4450) lemusz válasza jonnyjoker01 (#4449) üzenetére


lemusz
addikt

WTF? Most codozni akarsz vagy csézni?...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter-strike 1.6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.