Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter-strike 1.6

Hozzászólások

(#3001) DocHoliday válasza YoOo (#3000) üzenetére


DocHoliday
csendes tag

Szerintem dobd fel a counter-strike.hu-ra, ott többen is szoktak tagokat keresni klánokba (aztán hogy mennyire sikeres, az egy más kérdés). Hirtelen több ötletem nincs, én is csak egy "újrakezdő" volnék. :)

Lumia 1320

(#3002) alienpapa


alienpapa
senior tag

Ma mennék fel az AZC only dust2 szerverre, és nem tudok; sztem bannoltak. Az a vicc h hétvégén barátnőméknél voltam, és pénteken este még jó volt. Szóval igazából az okot se értem, mert rajtam kivül max tesóm játszik, de ő nem csal ez biztos. Ilyenkor mi van? Leszedik egy idő után a bann-t, vagy ennyi volt? :F :(((

[ Szerkesztve ]

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#3003) Temerti válasza alienpapa (#3002) üzenetére


Temerti
tag

Egy nicknév, vagy ip cím cserét megpróbálhatsz. AZC-n ezerszer bannolt ki engem a swordfish, ezek bejöttek akkoriban.

(#3004) alienpapa válasza Temerti (#3003) üzenetére


alienpapa
senior tag

A névcsere nem műlödik, az Ip-m meg fix, hála a TVnetwork ADSL-nek. :S :(

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#3005) bazalt válasza Temerti (#3003) üzenetére


bazalt
csendes tag

Az a problémám lenne, hogy elkezdi update-elni a steam-et és egy idő után azt írja ki, hogy could you not connect steam to network. Vagy valami ilyesmit

(#3006) bazalt


bazalt
csendes tag

Tudna valaki segíteni?

(#3007) alienpapa


alienpapa
senior tag

Ha bannolnak egy szerverről az hogy működik? Úgy értem egy ideig ki vagy tiltva, aztán "elvész" a bann, vagy végleges? :F

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#3008) Temerti válasza alienpapa (#3007) üzenetére


Temerti
tag

Van permban, az örök bannolás például. Én általában néhány napos banokat kaptam AZC-n. Káromkodásért se adtak sokat. Tört verziód van ugye?

(#3009) alienpapa válasza Temerti (#3008) üzenetére


alienpapa
senior tag

Igen. :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#3010) DelArco válasza YoOo (#3000) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát nme vagyok anniyra jártas a klánszerezés témában de miért nme mész fel pár publik szerverre aztán akiről úgy látod hogy jól játszik és a te skilledhez hasonló tudású azt megkérdezed ott helyben vagy felveszed steamen friendsben aztán megkérded ott.

Youth hides the key to salvation

(#3011) csimav


csimav
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok segiteni? Szeretnék haverommal klánt alapitani de nem tudunk 1 normális klánnevet kitalálni :F Vmi angolos kellene:) PLS help
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3012) Tenken válasza csimav (#3011) üzenetére


Tenken
őstag

pl ez jó lenne szerintem:
"Imagination boys" vagy a
"HardCandies"

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3013) Tenken válasza csimav (#3011) üzenetére


Tenken
őstag

vagy -bár ez nem angolos,de- szerintem ez is tök jó:
"Villanypásztorock"

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3014) csimav válasza Tenken (#3013) üzenetére


csimav
senior tag

:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3015) Tenken válasza csimav (#3014) üzenetére


Tenken
őstag

Melyiket választottátok?
Vagy gyártsak még? ;)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#3016) csimav válasza Tenken (#3015) üzenetére


csimav
senior tag

találtunk 1-et: Owners `O.Wrs
de gyárthatsz:) anholosat:D thy :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3017) addamka


addamka
őstag

Ezt a 48as protokollal kevés a szerver dolgot nem értem, ugyanis az eredeti szerverek nagyrésze automatikusan frissül, és csak magyarföldön 100 feletti a számuk ezeknek.

A legtöbbször annyi a gond, hogy egy idő után kivághat a szerver, de az nem a ti bajotok, a szervert nem árt néha újraindítani az üzemeltetőknek.

Aki klánt keres/alapít, annak a fent leírt CSHU első lépésnek jó, klánhírekbe lehet kitenni ilyesmit, de ha nem akartok nagy anyázást, az alábbiakra figyeljetek:

- átlagos helyesírás legalább
- nem kell skillbe túlozni, mindenki mid (közepes) saját maga szerint, ami azért durva lenne, mert nemzetközileg se vagyunk sehol. Szóval aki elnavigál alapmapokon, publicon jók a statjai, az bőven low még :)
- a kirakott szöveg megformázása, ne csak egy halom betű legyen, legyen sortörés, fontos dolgok pontokba szedése, értelmes fogalmazás, írásjelek használata, anyázás mellőzése
- csak steames emberek keressenek tagokat/klánt, aki törttel játszik, és hangoztatja, azt leugatják

Elsőre ezekre nem árt figyelni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3018) csimav


csimav
senior tag

Hali! Nincs tgf(tagfelvétel;)) vmi jo magyar clánba?:) Nemvok hájg,de elég jol megy:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3019) mocsanisi válasza mocsanisi (#2985) üzenetére


mocsanisi
senior tag

UP! :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#3020) 30z.Samu válasza p_milan (#2957) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bár kicsit későn, de válaszolok! :)

Azért tolom notin, mert nincs más! Átváltottam X360-Notebook párosra a fogyasztás miatt. Szeretnék majd venni egy erősebb notit, mert ismerősömmel régebben toltuk a FlatOut 2-t is neten. A kiszemelt gépen elvileg el is kéne hogy fusson rendesen ez a két játék! Íme a noti! :)

Sic Parvis Magna

(#3021) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Aki teamet akar csinálni inkább menjen fel mircre, és ott hirdessen, mert cshun ha normális a hír hanem,szétlessz flamelve,és általába a cshun kirakott tgf híreket kirako teamekbe nem tul sokan szoktak jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3022) jsk


jsk
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Az új gépemre feltelepítem a cs-t. A steam frissíti magát, majd a játékot is. Amikor rákattintok a játék futtatására a steam elszáll, és kikapcsol. Biztos, hogy vmilyen steam probléma, mert ugyanígy reagál a source, illetve más steam-en vásárolt játéknál is. Valaki találkozott már ilyennel? A gépen windows xp sp3-as fut.

(#3023) alienpapa


alienpapa
senior tag

Találtam egy csomó skint a játékhoz, de olyan nem ami az égbolt mintázatát változtatná meg. Esetleg valami tipp? :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#3024) Eagl3


Eagl3
veterán

Üdv.!

Hogy kell belőni 5.1 -re a játékot?
X-fi extreme Music -om van és Vistam...

(#3025) [pod]Diablo válasza alienpapa (#3023) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

itt nézted már?fpsbanana
jsk:próbáltad már újra rakni a steamet?

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3026) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#3025) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

kénytelen vagyok új hsz-t irni,lejárt a mod:/
talaltam 1 ilyet: sky

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#3027) jsk válasza [pod]Diablo (#3025) üzenetére


jsk
senior tag

Megoldódott. Bár kissé bonyolultan. Leszedtem netről a steam-et. Leöltöttem az 1.6-ot rajta keresztül. Ment a játék. Letöltöttem rajta keresztül a cs:s-t. Megint elszállt. Mindent kezdtem előlről. Annyit változtattam, hogy a cs:s-t dvd-ről telepítettem, és steam-en update-ltam. Most működik mindkettő.

(#3028) addamka válasza Eagl3 (#3024) üzenetére


addamka
őstag

Hát ha jól rémlik vistába nincs directsound, csak emulációval, emiatt ami directsoundos, az csak 2.0-ba fog szólni ha fejreállsz, akkor is. De aki jobban vágja a hangkártya - vista témát, majd kijavít esetleg.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3029) At4


At4
tag

Az megoldható valahogy, hogy CS modként telepített AMXX mellett zbot, vagy valami más bot fusson...?
(azt már meg se kérdezem, a HLDS mi az anyjáért száll el C++ runtime error al a hamsandwich_amxx.dll re hivatkozva ...)

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#3030) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

De jó lenne ha ismét működne a mekcsip szerver :U
hejjj azok a szép idők :))

(#3031) addamka válasza At4 (#3029) üzenetére


addamka
őstag

Zbotot úgy tudod megoldani AMXX mellett csak és kizárólag windowson, hogy a zbot.dll (vagy zbotcz.dll, van pár) átnevezed mp.dll-re a cstrike/dlls könyvtárban. Ha nem kell zbot, ott van a podbot. Hülyébb, irreálisabb, de megy linux alatt is, meg megfelelő waypointtal tud létrázni, gombot nyomni.

Hamsandwich az AMXX egyik modulja, biztos jól frissítetted? 1.8.1 a legfrissebb, nem tapasztaltam ilyen hibát. Ha felveszel friendsbe segítek este, addam@counter-strike.hu

Persze a fent leírtak eredeti CSre vonatkoznak. Törtből minden héten 10 félét tesznek fel, így nem lehet kitalálni, nem-e a kedves orosz tudóscsapat cseszett-e el valamit :)


PS: a régi szép időkről nekem a Nega, UNQL, Lethargy, VRJ, Volture Squadron, 187, i HQ szerverek jutnak eszembe :))

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3032) Sn00k


Sn00k
veterán

hi all!

Érdekelne, hogy 2mbit-es T-online adsl-el már jól lehet tólni neten a gamet?

3njoy the Lif3

(#3033) addamka válasza Sn00k (#3032) üzenetére


addamka
őstag

Egy gépen használva elég, nem a 2 megabites letöltés a kevés, hanem ha 128 kilobitnél lassabb a feltöltés. De gondolom 192kbites, mint a szabvány.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3034) Eagl3 válasza Sn00k (#3032) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, én sokáig 1 megabitessel játszottam. 40-60fps még pont tűrhető.

(#3035) addamka válasza Eagl3 (#3034) üzenetére


addamka
őstag

Bocsi, de nem értem: az FPS-nek mi köze van a nethez? Anno 56k-s modemmel is meg volt a 100 FPS :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3036) Eagl3 válasza addamka (#3035) üzenetére


Eagl3
veterán

Elírtam, pinget akartam írni. :)

(#3037) addamka válasza Eagl3 (#3036) üzenetére


addamka
őstag

Így már értem :)

Végül is ha nem veszi az ember annyira komolyan, 100as pinget is le lehet nyelni, mondom ezt úgy, hogy T-mobile nettel CSzek. Komolyan nem játszanék vele az mondjuk biztos.
Bár anno annak is örültünk, ha az 56k-s modemmel 200 alatt volt a ping :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3038) Eagl3 válasza addamka (#3037) üzenetére


Eagl3
veterán

Bizony, én is még 56K val kezdtem, amikor 130volt a pingem az már rettentő jónak számított. :)

Az volt a gond, hogy neten meg LAN on totál másképp kellett játszani a nagy ping miatt, mára ez már szinte egyforma.

(#3039) addamka válasza Eagl3 (#3038) üzenetére


addamka
őstag

Ennek mondjuk az volt az oka, hogy LAN-on ment a rendes rate, meg cl_updaterate, de egy 56k modem esetében jó ha a 10ed akkora beállításokkal tudtál CSni (igaz anno 10 éve mikor kezdtem, senki se foglalkozott a ratekkel, csak játszottunk jókat). Emiatt sokkal több adatcsomag maradt ki, ami miatt tényleg más volt.

T-mobile nettel az a furcsa, hogy a sávszél megvan (le 2-3 mbit, fel 300-400kbit körül), de a mobiltechnika miatt 100as ping. Ezt nehéz megszokni :) Nem olyan gáz, mint egy régi ISDN, de nem is ADSL :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3040) LucifeI2 válasza addamka (#3037) üzenetére


LucifeI2
őstag

100-as pinggel szerintem lehetetlen normálisan játszani. :DDD Nekem 15-30 szokott lenni normálisabb szervereken.

(#3041) Eagl3 válasza addamka (#3039) üzenetére


Eagl3
veterán

25000
101
101

Ez a helyes rate beállítás neten ugye?

(#3042) addamka válasza Eagl3 (#3041) üzenetére


addamka
őstag

A cl_updaterate és cl_cmdrate max értéke 100, ha feljebb teszed, akkor is 100nál többet nem gyűr ki magából. De végül is jó így.

100as pinggel el lehet ökörködni, és nekem ez jelenleg elég. Kinőttem a rendes játékból, a pro akarok lenni és csak dust2-n játszom beütést is elhagytam 4-5 éve :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3043) Sn00k


Sn00k
veterán

1-2 hét és be van kötve nekem is, tegnap hívtak fel t-online-tól adat egyeztetés végett, azt mondta a csaj 1-2 hét és bent van, bár nem tudom, mi tart annyi ideig, mondtam neki sürgesse meg a szerelőket, mert nem érek én rá, itt vakarózni... kell a net:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#3044) csimav


csimav
senior tag

Hali! Mért ilyen a Buy menü?KATT IDE

Nemlehet vhogy visszaállitani a régire? :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3045) LucifeI2 válasza csimav (#3044) üzenetére


LucifeI2
őstag

Options -> Multiplayer -> Advanced -> Buy menu type

(#3046) Thomas16


Thomas16
tag

Sziasztok!

Játék indításnál kilép a játék, és ez az ablak jön elő.

Vki vmilyen ötlet?

Üdv: Thomas

(#3047) DocHoliday válasza Thomas16 (#3046) üzenetére


DocHoliday
csendes tag

Kicsit megkésve, de ezt találtam: [link]

Lumia 1320

(#3048) Sn00k


Sn00k
veterán

Fel tettem HL, aztán steam full, utána elindul egyből az steam update, de nem csinál, nem történik semmi...:(

[link]

Van valakinek 5lete, mi lehet a baj ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#3049) DocHoliday válasza Sn00k (#3048) üzenetére


DocHoliday
csendes tag

Nekem ilyen problémám akkor volt, amikor lemezről telepítettem (CS - Anthology). Aztán letöltöttem a steam-et és onnantól simán ment minden.

Lumia 1320

(#3050) Sn00k válasza DocHoliday (#3049) üzenetére


Sn00k
veterán

nekem a vinyomon van fent mind a 2, a HL, meg STEAM is, innen setuppal instalaltam fel a C:re mind kettőt, a HL az a C:/SIERRA könyvtárba települt, az STEAM meg a program files alá...
Most akkor mit próbáljak meg ezek után? töltsem le újra steam_full? közel 800mg:(

3njoy the Lif3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Counter-strike 1.6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.