Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Guseppe válasza batortigris (#29) üzenetére


Guseppe
tag

Igen, éreztem Én, hogy nem napokkal fognak csúszni. Szerintem Április közepétől lesz majd a boltokban, ezt látom reálisnak, de ha mégis előbb érkezne annak csak örülök. Egy kicsit a csúszással el is bizonytalanodtam, nem a cégben vagy a termékben, hanem egyre másra ütik fel a fejüket az újabb csúcsmobilok és abban bízom, hogy ezek megjelenése lenyomja majd a kissebb gyártók árait. Samsung G5 vagy az LG G3 hamarosan a boltok polcain lesz. Ezek annyira nem is érdekelnek, mert számomra nagyon drágák ellenben az Alcatel Idol X+ már igen. Állítólag 100E Ft induló árral fog jönni a teló hamarosan(május), és ha ez így lesz, lehet inkább azt veszem meg, de ez majd kiderül. Mivel a két teló között így is lényeges ár eltérés van, ezért valószínüleg kivárok májusig és megnézem hogyan alakulnak majd az árak. Ellenben persze a magasabb ár mellé, komolyabb HW és talán frissebb android is érkezik. No mind1, ez még a jövő szele. ;)

"Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.