Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) lacix76 válasza lacix76 (#199) üzenetére


lacix76
őstag

Galeria apk valaki? :D

(#202) poganytamas válasza lacix76 (#201) üzenetére


poganytamas
senior tag

(#203) lacix76 válasza poganytamas (#202) üzenetére


lacix76
őstag

Köszi haver. :D
Nem gondolttam,hogyha kitörlöm ezt,akkor kamerám sem lesz.
A quick pick-et akartam csak használni.

(#204) Bendo


Bendo
tag

Hali!

Kb. egy hónapja nyúzom én is ezt a telefont, és tegnap egy érdekes dologra lettem figyelmes.
Szar térerős helyen ültem, és a 3G átváltott sima 2G-re. Ezután a telefon kijelzője elkezdett villogni. Úgy viselkedik ilyenkor, mintha a tokban lenne, és a tokot ki be nyitogatnám. Volt hogy frankón meg is jelent a zárképernyőn a cucc, ami a kis ablakba szokott, ha a tok rajta van, és becsukom.

Ezt csak 2G-nél csinálja, akkor viszont mindig, ha átkapcsolom.

Egy régebbi hozzászólást találtam, akinek hasonló gondja volt. Azóta talált erre valaki megoldást?
Szerencsére az esetek 99%-ban megy a 3G, ott ez nem észrevehető.

Köszönöm!

(#205) lacix76 válasza Bendo (#204) üzenetére


lacix76
őstag

Nekem is igy viselkedik,de csak nagyon árnyékolt helyen,ahol küzd a teló a térerőért.
Engem jobban zavar a mobilnet lekapcsolása automatikusan.

(#206) Bendo válasza lacix76 (#205) üzenetére


Bendo
tag

Hali!

Én leszedtem és telepítettem a Data ON-OFF programot. Miután települt, kikapcsoltam a beállításokban a mobil netet, és ezzel a programmal kapcsoltam be. Azóta alvó állapotban is megkapok minden értesítést (facebook, messenger, e-mail, stb...)

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.miabit.android.dataonoff

[ Szerkesztve ]

(#207) Bendo


Bendo
tag

Én anno kettőt vettem, egy feketét magamnak, és egy fehéret a nejemnek. Az övén még van fólia, az enyémről ma leszedtem. Azóta észrevettem, hogy a kijelzőmnél van egy függőleges világosabb elmosódott csík, a közepétől kicsit jobbra. Majdnem a kijelző tetejétől az aljáig ér. Ez normális, csak a fóliával nem jött ki, vagy hiba? Nejeménél nem vettem észre, de az övé még fóliás.

Semmi komoly, de azért mégis észrevehető, mintha beleégett volna valami, amit kizártnak tartanék, lévén 5 percnél tovább sosem ment a kijelző.

Találkoztatok már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#208) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Létezik ehhez a típushoz külön megvásárolható kijelző+touch panel?
Lenne egy törött kijelzős készülékünk.
Vajon javítható még ésszerű anyagi korlátok között vagy kár vele az időt vesztegetni?

(#209) poganytamas válasza Sera26 (#208) üzenetére


poganytamas
senior tag

Az inew v3 fórumon [link] keresd laci laci-t

(#210) Sera26 válasza poganytamas (#209) üzenetére


Sera26
aktív tag

Köszönöm!

(#211) lacix76 válasza poganytamas (#209) üzenetére


lacix76
őstag

Megbízható tag.
Én is tőle vettem egy pótaksit.
Azt is te ajánlottad,vagy ő már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#212) Mobil87


Mobil87
tag

Valaki tudja hogy kell csinálni képernyő fotót a teloval?

(#213) Punike válasza Mobil87 (#212) üzenetére


Punike
tag

hangerő le + power egyszerre

(#214) Mobil87 válasza Punike (#213) üzenetére


Mobil87
tag

És ha így sem csinálja, be kell állítani valamit esetleg?

(#215) bali73 válasza Mobil87 (#214) üzenetére


bali73
tag

Hosszan nyomd.

(#216) bendi007


bendi007
tag

Sziasztok van vkinek 5lete ,csak kikapcsolt állapotban tölt a teló,mitől lehet?

(#217) bendi007


bendi007
tag

Na már így sem tölt!

(#218) Mecy_Lacee válasza bendi007 (#217) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

1. Akksi csere,
2. Másik ROM felrakása,
3. Ilyen nincs... Ezt csak a sorok kitöltésére írom. ;]

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#219) szupermacs


szupermacs
veterán

Sziasztok.
2 dolog érdekelne. Az egyik az, hogy honnan lenne érdemes jó minőségű szilikon tokot rendelni? (Magyar webshopról szeretnék, vagy ha lehet, akkor olyan üzletből ahol személyesen is át lehet venni).
A másik oedig az lenne, hogy tegnap este elkezdtem olvasgatni a neten és 53% körül volt az akksi. 5 perc múlva már 16%-on állt. Rossz az akksi kijelzése? Néha eljátszotta már, de nem túl gyakori eset.
Előre is köszi a segítséget.

(#220) lacix76 válasza szupermacs (#219) üzenetére


lacix76
őstag

Néha a feltöltés is túl hirtelen.
Ilyenkor én kiveszem és visszarakom az aksit.
Ezután rendesen mutatja az aksi százalékot.

(#221) szupermacs válasza lacix76 (#220) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi a tippet. Én is megfigyeltem, hogy néha túl gyorsan tölt fel. Lehet kapni valami erősebb utángyártott akksit?

(#222) lacix76 válasza szupermacs (#221) üzenetére


lacix76
őstag

Én már vettem egy pótaksit,de jelenleg az Inew v3 topicban tudsz érdeklődni csak.
http://prohardver.hu/tema/inew_v3/friss.html
Utángyártott,de nem erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#223) somigon


somigon
csendes tag

Sziasztok. Ma nyomtam egy gyári visszaállítást, Beállítások menüből. A reboot után, elkezdtek az alkalmazások leállni. Nyomtam egy újraindítást, ekkor, csak a bootképernyő jelent meg. Akksi ki-be, azóta pedig nem kapcsol be a telefon. Ötlet valakinek? Köszönöm!

Jah, v3_inew_v1.0.8_GPS-Fix_MNShop.cz rom

[ Szerkesztve ]

(#224) szupermacs


szupermacs
veterán

ROOT érdekelne a telefonhoz, valaki tudna segíteni?

(#225) Mecy_Lacee válasza szupermacs (#224) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Próbáld meg a Kingo Root-tal. Hátha.

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#226) szupermacs válasza Mecy_Lacee (#225) üzenetére


szupermacs
veterán

Előjött nekem egy hiba: újratelepítettem pár hete a windowst és azóta nem ismeri fel a telefont, ha USB-re csatlakoztatom. Tölti a telót, de semmi más egyéb funkció nem érhető el, így a ROOT-ot sem tudom kipróbálni. Valami ötlete van valakinek? :( Esetleg egy driver linket kaphatnék? Nem tudom mit lehetne ilyenkor tenni.

(#227) Mecy_Lacee válasza szupermacs (#226) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Tessék.

A pudling próbája az evés...

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#228) szupermacs válasza Mecy_Lacee (#227) üzenetére


szupermacs
veterán

Előre is köszönöm szépen! Otthon kipróbálom holnap este. :)

(#229) szupermacs


szupermacs
veterán

Sajnos az Universal ADB Driver sem látja a telefont és nem tudom feltelepíteni az illesztőrpogramot. Nem tudom mi lehet a baja, másik kábel nincs amivel ki tudnám próbálni. VROOT progi meg sajnos nekem nem működik a telóval egyébként sem, csak 4.2.2-vel megy.

Esetleg valakinek valami más ötlete?

(#230) jaanik


jaanik
csendes tag

Sziasztok gyári romot tudna valaki küldeni azt nagyon megköszönném ,mert a gps nem talál jelet .Vagy ha ebben tudna valaki segíteni az is szuper lenne.
Köszönöm elöre is :Jaanik
jaanikjeep@gmail.com

(#231) szupermacs válasza jaanik (#230) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha elmondod hogyan lehet megcsinálni a gyári rom lementését, akkor felrakom valahova.

Más: az ikonokat szívesen átraknám gyárira, ha lehet. Nagyon zavarnak ezek a keretezett gyári ikonok. :D Valakinek ötlete? Nem szeretnék launchert váltani, Nem akarom, hogy a ramot zabálja és amiket eddig próbáltam, egyik sem tetszett.
Viszont egy olyan problémám lenne, hogy ha az alsó menüsorból kitörlöm a gyári böngésző ikonját, sehonnan sem tudom elővarázsolni. Erre van valami megoldás?

(#232) szupermacs


szupermacs
veterán

Gondolom teljesen kihalt a fórum. Én azért megkérdezem, hogy ez a ROM mennyire kompatibilis a telefonnal? Hátha ebben is javítva van már az adatkapcsolatos bug.

[ Szerkesztve ]

(#233) poganytamas válasza szupermacs (#232) üzenetére


poganytamas
senior tag

Mert mind az inew v3 fórumon vagyunk.

Az egy elég régi rom, van már 1.0.14-esis.
A preloader kivételével teljesen kompatibilis. Illetve ha a hálózatra nehezen mászna fel, a concorde modemeket vissza kell sütni rá.

(#234) szupermacs válasza poganytamas (#233) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt lehet tudni, hogy miket javítottak vagy milyen változások vannak ebben a romban?
A preloaderes részt nem értem... :D

(#235) poganytamas válasza szupermacs (#234) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nem lehet tudni, legalábbis én még sose találkoztam ilyennel.
FlashTool-al ha frissíted és benn hagyod az első pipát a preloader-nél, és felküldöd rá az inew preloader-ét, akkor lesz egy soft brick-elt telefonod.

(#236) szupermacs válasza poganytamas (#235) üzenetére


szupermacs
veterán

Próbálkoztam ezzel a FlashTool-lal, de nem csinált semmit a telefonnal. Preloadernél kiszedtem a pipát, de Download Only módban nem történt semmi. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam?
Megvan a rom a telefonhoz, betöltöm az SPFT-t, Recoverybe rakom a telefont, rádugom a gépre és amikor Download-ra megyek akkor vége. Esetleg rosszul csinálok valamit?

(#237) poganytamas válasza szupermacs (#236) üzenetére


poganytamas
senior tag

Igen, mert a telefont ki kell kapcsolni, akku ki/be, stb...
Javaslom nézd meg az itfröccs videóját.

(#238) Gali199qd


Gali199qd
tag

Hali! Szeretnék venni egy ilyen Concorde 5005-est ,de szerintem az akkuja elég gyenge ezekhez a tulajdonságokhoz képest. Valaki használ ilyet ?

(#239) poganytamas válasza Gali199qd (#238) üzenetére


poganytamas
senior tag

Úgy érted a paramétereihez képest? Nekem 1 napnál többet nem bír az akksija.

(#240) kancsoneni


kancsoneni
újonc

Concorde 5005 nfc mobilunk van párommal. Nagyon bejött, minden totál működik!
egyedül az igo-t kellett kicsit hekkelni....
hipi szupi szinte minden.akksi is totál jól bírja. ha agyonnyomom komoly játékokkal akkor 1 nap, amúgy 3 napig simán bírja.
nekem a kamerája tetszik nagyon, hogy az első kamcsija csinál annyit mint másnak a hátsó!
picit zavar, hogy néha sokat kell várni, míg bezummolja magát.

ami a legrosszabb, hogy a pattintós flip tokhoz nem tudok hozzájutni sehol! imádom, nem kell ragasztgatni, bármikor leszedhető, takar, véd. szal szeretem ezt a tokot használni, de hála a kutyáimnak fogyóeszköz lett nálunk. :W
SZÓVAL AKI TUD ILYEN TOKOT SZEREZNI AZ LÉCCI AZONNAL SZÓLJON. asszem kell pár tartalék is. :DD

vagy ha tudnátok olyan másfajta telefont aminek a tokja jó hozzá az ötletet fogadom! köszi! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.