Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-30 20:26:58

LOGOUT.hu

A Chakra OS megszűnt, tegnap jött a hivatalos hír. Hogy a jövőben látjuk-e még, azt nem tudni. Szép volt, de nincs tovább. Most a hozzá legközelebbi disztró az a Manjaro KDE...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------v

ChakraOS - korábban Chakra Project - asztali Linux disztribúcióval kapcsolatos alapvető információk:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2504) ubyegon2 válasza Raynes (#2503) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Á, már nem vettem magamra, mert most már csak néha kipróbálok valamit, vagy tudni szeretném, hogy más disztrón egy probléma megoldható-e, ilyesmik miatt van sok disztróm. Sajna az utóbbi hónapokban privát helyzet miatt eléggé visszavetődött a kíváncsiságom. Pár hete jól jöt a sok disztró, mert kaptam egy régi Toshiba lapost meghajtó nélkül és átraktam az SSD-t bele és egy új telepítés után a többi disztró is simán futott rajta, bár csak kettőt néztem meg, mert idegesített a billentyűzete.
A megmaradt HHD-re kellett tennem egy 17.3 cinmanót, az SSD-re is, amin egy már alapból ott volt. Most, hogy visszakerült desktopba az SSD, ugyanabból a Mint 17.3 cinmanóból 3 darab van! No, ez már szerintem is sok. :D (tárolóhely gondot ez sem okoz, ami filmet vagy sorozat évadot megnézek, utána törlöm a meghajtóról, mert a WD Black megsértődik, ha tárolónak használod))

Azt viszont meglepve olvasom, hogy fizetésekhez nem kell bankszámla. Valami forrást vagy hírt tudnál erről linkelni?

Bankszámla nélkül is jár a fizetés
Muszáj készpénzben is kiadni a munkabért
Ezt tegyük, ha készpénzben kérnénk a bérünket

Hogyan kapjuk meg a fizetésünket?
Készpénzben vagy bankszámlára kérjük a munkabérünket?
itt írja a joszabályi hátteret is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.