Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#291) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na ez megoldotta a gondomat.

Azal, hogy kimaxoltam a grafikát, de kikapcsoltam a shadow cache opciókat úgy szalad 1440p maxon, mint állat ... éééés gyöngyörű :Y Megy is fel az NVIDIA Shadowplay és csinálok egy videót.

[ Szerkesztve ]

(#352) SloWater


SloWater
tag

No, konfig a profilomban, minden performanicajavító javaslatot örömmel veszek, tanulok, tesztelek.
Nem hegyezem a cerkát a grafikára, a stabil játékmenet a lényeg :)

Catalyst 14.9 van fenn az alábbi beállításokkal:

Memóriaterhelés játék alatt:

Processzorterhelés játék alatt:

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#353) Hikvision válasza kopaszqtya (#339) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nálam ugyan az a szitu, Platinum feladta a játékot tegnap a G4 -nek ott meg hiába telefonáltam nem tudták megmondani, h hol járhat a futár, erre beközölték, h ma már lehet h nem is hozzák ki. Na mondom nesze neked Zero Day Edisön :W

20 éve a PH-n.

(#354) L_ajos


L_ajos
őstag

Megvan az új 580-am, és már települ is ( ami lesz vagy 2 óra :D ), de lexarom :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#355) laceszgamer válasza SloWater (#352) üzenetére


laceszgamer
addikt

Dobj fel egy GPU-Z t less VGA terhelést vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#356) kopaszqtya válasza Hikvision (#353) üzenetére


kopaszqtya
tag

Nekem lassan itt van, most hívott a futár, hogy jön.

(#357) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hali!
Szeretném az új cod-ot megvenni! De nem tudom hogy melyiket, mert ezek az editionok összezavartak!
Na melyiket vegyem amivel majd (ha lesz dlc) azt is megkapon? :F

SC: Herczku_Death

(#358) tomas51


tomas51
senior tag

Hát srácok lehet nálam van a baj, de ezeket a képeket én készítettem max beállításokon 4K-ba és katasztrófa ez a grafika ismét. Lehet nálam van a baj nem tudom. :P



Nemsokára elérhetővé teszem a linkjét a készített videónak, töltsétek le és meggyőződhettek az állításomról. :K
Ez számomra érthetetlen. :W
Még egyszer mondom lehet nálam nem jó valami nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#359) laceszgamer válasza tomas51 (#358) üzenetére


laceszgamer
addikt

Shader preload opció... :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#360) ForRedGlory válasza tomas51 (#358) üzenetére


ForRedGlory
félisten

#351

(#361) tomas51


tomas51
senior tag

Köszi megnézem.

(#362) afrojack1 válasza tomas51 (#358) üzenetére


afrojack1
senior tag

neki pedig szép! :K

SC: Herczku_Death

(#363) daveoff


daveoff
veterán

GTX 980-al így megy, 1080p minden maxon
single
multi

Szerintem akármit csináltok a grafika nem lesz szebb, ez az elavult grafikus motor ennyit tud.....
Ha nem a részleteket figyelitek, akkor egész jó az összkép.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#364) tomas51


tomas51
senior tag

Rájöttem már van két cashe beállítás azt kell kikapcsolni.
Megy is majd fel a 4Ks gameplay.

(#365) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Aki gondolja majd GPU-Z-vel gpu usage ot dobhatna fel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#366) FollowTheORI válasza tomas51 (#364) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah már írtuk párszor. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#367) L_ajos


L_ajos
őstag

Telepítés után még mennyit tölt le?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#368) tomas51


tomas51
senior tag

Bocsi.... :B

(#369) birorichard válasza tomas51 (#358) üzenetére


birorichard
őstag

Ha a shadow-knál a cache-es lehetőségeket nem kapcsolod ki, akkor ilyen szörnyű, anélkül viszont betölti rendesen a textúrákat. Valami már fentebb írta, biztos valami bug lehet...

Amúgy kijátszottam a kampányt, hát jó 7-8 óra volt benne. Nem túl hosszú, de nem is egy BF4/Ghosts időtartamú. A színvonal viszont ismét ott van, ahol mindig is lennie kellett. Ebbe most belepakoltak mindent, ami (számomra) mindig is jó volt a COD-okban, nagyon bejött. :)

[ Szerkesztve ]

(#370) tomas51


tomas51
senior tag

Na már renderelem a 4K-s max beállításos gameplayt, megnézhetjük hogy teljesít egy 970-alatta, persze él simítás nélkül.
Pár órán belül elérhető lesz a csatornámon. :K

üdv
Peti

(#371) kribe


kribe
őstag

:W :W :W :W :W

Egy csöppet ideges vagyok...
A játék megy, de amint online játékba szeretnék csatlakozni, azonnal bontja az internet kapcsolatot. Vagy a lobby keresése közben, vagy a pálya betöltése közben, a meccsig egy alkalommal sem jut el. Ghosts ugyanezt csinálta. Ha kilépek a játékból a net egy percen belül visszajön. Szóval cseszhetem a dupla xp napomat, meg ha nem jövök rá mi a fene okozza ezt, akkor az egész játékot. :((( :(

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#372) RMZ250 válasza kribe (#371) üzenetére


RMZ250
senior tag

Hát baz+ nálam is ez van. Vagy mi ez, tudtok segíteni?

Nálam van net közben, de akkor miért nem csatlakozik :W

[ Szerkesztve ]

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#373) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Most értem csak haza, remélem most már elég gyorsan fogok találni looby-t. :O

Heyho.

(#374) wwenigma válasza RMZ250 (#372) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mi tehetunk rola hogy az Asus Z97I-Plus -ra nem tudnak egy ertelmes halozati chipet rakni? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#375) RMZ250 válasza wwenigma (#374) üzenetére


RMZ250
senior tag

Ez most komoly? Vagy mi a megoldás?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#376) wwenigma válasza RMZ250 (#375) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ilyet játék nem okoz, valami szoftveres gebasz a gépeden, tuzfal, alaplapi halokartya driver, akarmi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#377) Chereiose


Chereiose
addikt

Eléggé hajaz ez a BO II-re, nem? Legalábbis a gameplayek alapján..

(#378) RMZ250 válasza wwenigma (#376) üzenetére


RMZ250
senior tag

A titanfall megy. Nem tudom mi lehet a gond.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#379) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát nézegetve a videókat, olvasva a hsz.- ket, ez ugyan olyan ratyi sz@r mint a Ghost, csak még repkedni is lehet.
Persze puding próbája az evés, amikor lesz ingyenes hétvége ki is próbálom, de ezért már pénzt nem adok ki. :N Mondom ezt úgy, h. idáig az összes rész megvan, és van is benne több ezer órám.
Szigorúan magánvélemény. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#380) wwenigma válasza LackoMester (#379) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Neeeeeeeeeeeeeem, a Ghost a mindennek a legalja volt, ez MW2/3 szint, :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#381) daveoff válasza LackoMester (#379) üzenetére


daveoff
veterán

A Ghost a valaha megjelent legrosszabb CoD, szerintem az AW jól sikerült, ahogy előttem is mondják, MW2 szint simán...! :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#382) laceszgamer válasza daveoff (#381) üzenetére


laceszgamer
addikt

A Ghosts mellett a BO1 még ami elég döcögős volt sokáig, persze más kérdés, hogy előbbi nem is nagyon javult meg. :D
A következő CoD-ra leszek nagyon kíváncsi, ugye most a Treyarch lesz a soros...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#383) LackoMester válasza wwenigma (#380) üzenetére


LackoMester
addikt

Na majd kipróbálom azt a MW2-3 szintet, azok a részek még jók voltak. Csak ugye, van még valami, ez pedig a csalók. Valamit ki kell találni ellenük, mert már tarthatalan a helyzet. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#384) daveoff válasza laceszgamer (#382) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem pl a BO1 is tetszett, még mindig játszok vele néha, az valami újat mutatott akkor. Nekem az MW3-BO2- Ghost hármas nagyon nem jöttek be, egyik sem.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#385) kribe válasza RMZ250 (#372) üzenetére


kribe
őstag

Az enyém nem ilyen, egyszerűen bontja a kapcsolatot, néha a javítási kísérlet ismeretlen hibát ír ki máskor nem elérhető dns szervert.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#386) RMZ250 válasza kribe (#385) üzenetére


RMZ250
senior tag

Hát ez fasza. Próbáltam router nélkül is de úgy se jó. Sajnos jobban nem értek hozzá úgyhogy nem todom mi lessz ebből.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#387) laceszgamer válasza RMZ250 (#386) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem napokon belül patch. Nálam nem volt eddig gond, viszont rengeteg helyen panaszkodnak iylesmire, szóval valszeg a játékkal van valami.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#388) #85154688


#85154688
törölt tag

Akinek ocsmány a grafika az a shadow opció alatt kapcsolja ki azt a chace-t és jó lesz.

(#389) RMZ250 válasza laceszgamer (#387) üzenetére


RMZ250
senior tag

Köszi megnyugodtam. Soha semmivel nem volt hálózati gondom úgyhogy csak a játékra tudok gondolni, hogy valami nem fasza. Mindegy, addig kitolom a singlit.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#390) L_ajos


L_ajos
őstag

Csak egy TDM kört mentem, de aszem ismét eljött az idő hogy azt mondjam: ez az én játékom! :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#391) Lacek89


Lacek89
tag

Azért megkérdezném a fejlesztőket hogy PC-n már megint mi a tököm indokolja az fps limitet?

Nem sikerült függetleníteni a fizikát az fps számtól?
A magas képkockaszám esetleg hányingert okoz?

Vicc...

(#392) tomas51


tomas51
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#393) tomas51 válasza Lacek89 (#391) üzenetére


tomas51
senior tag

Milyen limitről beszélsz?
Nálam 4K-ba sokszor 70fps felett van. :K

(#394) DokiBaxxi válasza Lacek89 (#391) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Azért, hogy akinek 500 FPS-e van, ne legyen unfair előnye a 60 FPS-sel rendelkező egyénnel szemben...

(#393) tomas51
Max. 91 FPS-ed lehet

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#395) laceszgamer válasza tomas51 (#393) üzenetére


laceszgamer
addikt

90FPS fölé nem megy semmiképp, ez a limit. :)
Mondjuk nálam csak FHD-ban megy, de itt végig 90-hez ragadva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#396) SloWater


SloWater
tag

GPU-Z alatt valami ilyesmire gondoltatok?
Van már bennem 4 sör, úgyhogy szóljatok, ha hülyeséget töltök fel:

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#397) Lacek89 válasza DokiBaxxi (#394) üzenetére


Lacek89
tag

Tehát az első kérdésem egyben a válasz is. :K Akkor a grafikus motor se lett cserélve csak tupírozva. Sebaj majd fps unlocker-rt megy VAC bann :DDD

(#398) tomas51 válasza DokiBaxxi (#394) üzenetére


tomas51
senior tag

Rendben.

(#399) tomas51 válasza laceszgamer (#395) üzenetére


tomas51
senior tag

Jó azt nem tudom, mert a 4K felbontáson annyit nem tudok belőle ki csikarni. :O

(#400) laceszgamer válasza SloWater (#396) üzenetére


laceszgamer
addikt

Miylen beállításokkal futtatod? Mert mikor linkelted a proci és ram használatot teljesítmény javító javaslatokat kértél.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.