Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Newyorker válasza F3@R (#50) üzenetére


Newyorker
addikt

ÓÓÓÓ, az egy csomó idő még :O

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#52) STC Speed válasza Newyorker (#51) üzenetére


STC Speed
őstag

Hidd el nem olyan sok,ahoz képest...
Szomorú+hír pedig az h elcsúszhat tavaszig is... :U

(#53) bLL^ válasza F3@R (#48) üzenetére


bLL^
senior tag

Én most nem a publictapasztalatokról beszélek hanem pam strat módba kiírja hogy a lövésed mennyit sebez. :P

(#54) F3@R válasza Newyorker (#51) üzenetére


F3@R
tag

de minnél tovább várunk rá, annál jobban fogunk örülni, ha kijön :DD :DDD

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#55) Kasza08


Kasza08
őstag

a CoD4 már DX10 lesz, nem?:F

(#56) F3@R válasza Kasza08 (#55) üzenetére


F3@R
tag

valószínű

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#57) STC Speed válasza Kasza08 (#55) üzenetére


STC Speed
őstag

Ha DX 10 et márciusig nem adják ki programozó verzióba,akkor lehet,hogy DX9 marad,még van benne erő.

(#58) F3@R válasza STC Speed (#57) üzenetére


F3@R
tag

csak kiadják!
ha nem akkor az már igen cink, hogy semmit nemtudnak mostanában időben kiadni

[Szerkesztve]

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#59) STC Speed válasza F3@R (#58) üzenetére


STC Speed
őstag

Én is így gondolom. :DD

(#60) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nemtom, miért írjátok azt, hogy cod 4 amikor még nem is biztos, hogy ez lesz a neve.

(#61) Kasza08 válasza Bencus88 (#60) üzenetére


Kasza08
őstag

Hát minek? CoD 5?:DDD
De azért, mert a CoD 2 és 3 után ez a valószínű, másrészt a CoD sorozat 4. része :o

(#62) STC Speed válasza Kasza08 (#61) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem úgy értette,tényleg nem tudni mi azt is mondják,hogy CoD:Sequel lesz...
De jó ez,mint CoD 4. része :)
Ripper! Tied a 2 enyém a 4 :DDD

(#63) STC Speed


STC Speed
őstag

tag lettem :C

(#64) F3@R válasza STC Speed (#63) üzenetére


F3@R
tag

200. hsz után lettél tag?
egyébként gratula :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#65) STC Speed válasza F3@R (#64) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszönöm szépen :R

Tessék itt levan írva a rangrendszer:[link]

Mod:majdnem hangrendszert írtam :)

[Szerkesztve]

(#66) F3@R válasza STC Speed (#65) üzenetére


F3@R
tag

én is köcce

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#67) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

en sem orulok, hogy a modern korban jatszodni, elveszti a hangulatat, ahogy BF-fel is tortent
inkabb adjak ki mennel hamarabb PC-re a harmadikat

Resistencia eterna

(#68) F3@R válasza bagyulajuve (#67) üzenetére


F3@R
tag

az biztos, hogy nemlesz akkora élménye, mint az 1-nek az uo-nak vagy a 2-nek... cod az nekem második világháborút jelent... és szerintem sokak egyetértenek ezzel... de biztos jó lesz... eddig én csak a big red one-ban csalódtam, bár nem nagyot, de azt nem toltam végig... az nemteccett... csak nem kell egy olyan játékban csalódnunk, amit szinte mindenre kifognak adni...
szerintem helytállnak a srácok a konkurencia és a kritikusok frontján :DDD

[Szerkesztve]

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#69) Bencus88 válasza Kasza08 (#61) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az igaz csak a harmadik kimaradt pc-n.És a pc sorozat furán nézne ki úgy, hogy cod 1 cod uo cod 2 cod4????pl ez lehet a neve:Call of Duty Sequel

(#70) F3@R válasza Bencus88 (#69) üzenetére


F3@R
tag

úgy mondjuk jobban nézne ki, de ha aztvesszük már nem a pc a játékkiadók főcélpontja hanem jelen pillanatban az x360, és később bizonyára a ps3 lesz mellette

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#71) Kasza08 válasza F3@R (#70) üzenetére


Kasza08
őstag

Jelen pillanatban sztem a ps3 nem veszi fel a versenyt, az x360-al. Ezt írták sok helyen, ezért nem hiszem, hogy a ps3 fő célpont lenne, max. ha javítanának rajta.

(#72) STC Speed válasza Kasza08 (#71) üzenetére


STC Speed
őstag

Azt írta,hogy késöbb :)
PS3 még naon lennt van,főleg hogy szinte alig jelent meg és játék sincs rá annyi+ drágább is
Én vennék konzolt,csak már nagyon megszoktam az 1280x1024 felbontást.

(#73) Bencus88 válasza F3@R (#70) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hiába új meg minden, attól függetlenül sokkal több embernek lesz pc-je mint konzol.A konzolon szinte!csak játszani lehet, de a számítógéppel sok mást is.

(#74) Dotn válasza STC Speed (#72) üzenetére


Dotn
aktív tag

Akkor nyugodtan vegyel mert tudsz. Sot meg magasabb felbontason is ( 1600x1200 ),csak melyen a zsebedbe kell nyulni,es egy olyan LCD tv-t kell keritened,ami alapbol tudja az 1900-as felbontast.Ha van ismerosod vagy valaki akinel ez letezik,akkor menj at es mond meg neki,hogy tegye be neked a Call Of Duty 3-at. Hidd el nekem lesel majd mint a moziban.

Dehat ennek ara van,kozel egy milla. Ha azt vesszuk,egy csucs pc is kerul anyiba. :)

(#75) STC Speed válasza Dotn (#74) üzenetére


STC Speed
őstag

Na igen a pénz :)
Nem akarok itt konzol-pc háborút indítani,mert minek....de 250 000ft ból olyan komplett gépet veszek h az uj jatekok maxon futnak :)
Még emléxem annak idején az én gépemre :D

(#76) STC Speed


STC Speed
őstag

Úgy látszik komolyan veszi az Infinity ward:[link]
:))
A képekből az is kiderül,hogy Vietnámot el lehet felejteni és irány Irak :(

(#77) Dotn válasza STC Speed (#76) üzenetére


Dotn
aktív tag

Hei

Ne buslakodj fiam,harcolunk mi Irak ellen is! Nem igaz? :)

Egyebkent biztos utos lesz a game az nem kerdeses. En bizom a sracokban. Viszont en varom az uj Medal Of Honort is. Az is fincsi lesz szerintem :))

(#78) Bencus88 válasza Dotn (#77) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az nem kétséges a medal nagyon jó lesz.

(#79) gtamate


gtamate
csendes tag

Bárcsak megjelenne Pc-n is!
Kár h. a cod 3 se jelent meg Pc-n, de sztem nem is lett volna olyan nagy durranás.

(#80) STC Speed válasza gtamate (#79) üzenetére


STC Speed
őstag

Megfog jelenni,mármint a cod4. :U

(#81) STC Speed válasza Dotn (#77) üzenetére


STC Speed
őstag

Teljesen igazad van :)
Uj MoH?linket esetleg? :Y

(#82) Dotn válasza STC Speed (#81) üzenetére


Dotn
aktív tag

Sajnos mostanaban nem nagyon lehet rola hallani,vagy csak en keresgelek roszz helyen infokat. Annyit biztos tudok,hogy az iden jon ki,ha nem jon kozbe valami.Remelem nem!!!!

(#83) STC Speed


STC Speed
őstag

Én is remélem :)
Majd utánna keresgetek hátha.. :U

(#84) F3@R válasza STC Speed (#83) üzenetére


F3@R
tag

ha rengeteg pénzem lenne, akkor szarnék az x360-ra... akkor már megvenném a legújjabb mekintos barátunkat :D de ahhoz már tényleg nagyon-nagyon mélyre kell nyúlni a zsebben... sajnos nekem nincs olyan mély zsebem :O :D

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#85) STC Speed válasza F3@R (#84) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát persze kvázi barátom :C

(#86) F3@R válasza STC Speed (#85) üzenetére


F3@R
tag

:) :) :) :)
rég irogattunk egymásnak speed barátom :D

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#87) Bencus88 válasza STC Speed (#81) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nézz körül a topikjában biztos találsz pár linket.

(#88) STC Speed válasza Bencus88 (#87) üzenetére


STC Speed
őstag

OKOK :R

(#89) STC Speed


STC Speed
őstag

wWw.Sg.Hu egyik friss híre:

,,Sajtóértesülések szerint az Activision játékfejlesztő, illetve kiadóvállalat licencelte az Epic Games Unreal 3 motorját.

Számos neves szaklap tényként tárta az olvasói elé a két cég közötti megegyezést. Aztán néhány óra múlva jött a megerősítés, az Activision projekt-menedzserének személyben. Laird Malamed igazolta az értesüléseket. ''Az Unreal-motor a legjobb jelenleg a piacon. Technikailag egyik kész motor sem mérhető hozzá. Tökéletes alapanyag lesz a következő akciójátékunkhoz.'' Sajnos további részleteket nem árult el a guru, így pontos név, részletesebb információk és persze megjelenési dátum nélkül maradtunk.''

Az új motor hajtaná a CoD4 et,szép is lenne :)

(#90) Rent


Rent
senior tag

meleg :D

(#91) chris50


chris50
csendes tag

lol

christian

(#92) STC Speed


STC Speed
őstag

FEAR merre vagy? :D

(#93) STC Speed


STC Speed
őstag

Az IW fórumán van egy bejegyzés, melynek tartalma röviden ennyi volt, hogy jövőhét szombaton egy nagy bejentésre készülnek. Ez a bejelntés nagy valószínűséggel (Azonban nem 100%!) a Call of Duty 4. része lesz. Egyes pletykák szerint a negyedik rész ismét PC-re is megjelenik, azonban eltér az immáron ,,szokásos'' témától a második világháborútól. Egy kicsit modernebb háborúba kalauzol majd el minket, de ezt még nemtudni, hogy melyikbe. Drukkoljunk, hogy tényleg szeretett játékunk következő részét jelentsék be és ne egy másik projectet.


www.callofduty.hu

(#94) Dillon válasza STC Speed (#93) üzenetére


Dillon
tag

Hát reagálok, mint hű cod fan... ebben épp a II.vh volt a ''főszerep'' sztem. Aki terrorista lelkű, annak ott a CS, sci-fi high-tech re hajazók: unreal sorozat, ez meg uralta a II.vh-s terepet.. szóval én spec nem várom :(

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#95) STC Speed


STC Speed
őstag

Az Activision nem bírta ki, hogy ne csináljon még nagyobb média visszhangot az Infinity Ward április 28-ai bejelentésének, így a kiadó által elküldött e-mailek alapján már biztosan állíthatjuk, hogy a szombati napon a Call of Duty 4: Modern Warfare játékot jelentik majd be a srácok. A névből igazolódni látszanak a pletykák, ami szerint az új rész már a modern hadviselést dolgozza fel.

Hát pörögnek az események :)
www.playware.hu

(#96) dante3 válasza STC Speed (#95) üzenetére


dante3
addikt

Remélem még idén lehet installálni! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#97) STC Speed válasza dante3 (#96) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem kell remélni,mert fogod :)
Idén ősszel jelenik meg.

(#98) mcwolf79 válasza Dillon (#94) üzenetére


mcwolf79
veterán

Engem nem érdekel a környezet,ha a ''modern hadviselésbe'' is bele tudják implantálni azt az intenzív és pörgős játékmenetet,ami az eddigi részeket jellemezte :C :C :C
Bögyömbe vannak,hogy a 3. részt nem adták ki PC-re,remélem a következő résszel jóváteszik bűnüket :(((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#99) STC Speed válasza mcwolf79 (#98) üzenetére


STC Speed
őstag

Értelek.
Nah nyomás BF2142! :C

(#100) cor válasza STC Speed (#95) üzenetére


cor
őstag

:O :O
igy tartom amit anno irtam...
miért nevezik ezt egyáltalán cod-nak :O :U :O

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.