Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) STC Speed


STC Speed
őstag

Mindenki ugy siratja :((
Nekem kicsit uncsi lenne a 2.VH 2 éf fél év folyamatos multi után
Talán attól félhetnek az emberek,mert a bf nem lett jó :F

Minden esetre ma 18:00 fele video! :Y

(#102) STC Speed


STC Speed
őstag

Megjelent az első trailer [link]

www.playware.hu

Kicsit furcsa,talán túl gyors,de jónak néz ki

(#103) cor válasza STC Speed (#101) üzenetére


cor
őstag

én azt siratom h nem 2.vh-s ...miután a pc-seket igy hoppon hagytak a 3.résszel
ill nalam nem a multi az elsödleges szempont egy jatékban :U

igy viszont nem lesz a uj moha-nak ''ellenfele'' :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#104) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!
Én is nagy COD FUN vagyok és én is azt sajnálom legjobban az egészben h. nem II. vh-s lesz a game... :O Reméljük így is 1 pörgös jó játékot fogunk kapni!!! :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#105) Atomgeszi válasza Pocok9b (#104) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha Te FUN vagy akkor ezt viccnek szántad. Ha viszont FAN akkor teljesen egyetértek veled. COD-nak egyeduralma volt 2vh. -ba... viszont most visszakartak vágni a BF2142-nek :(

(#106) ToxLee válasza Pocok9b (#104) üzenetére


ToxLee
őstag

Te tényleg FUN vagy :D

(#107) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Örülök, hogy végre nem világháborús játék, kezd már a tököm tele lenni a világháborús fps-ekkel.

Csak nehogy ez is egy agyonscriptelt, nulla mi-jű singlet kapjon, mint a 2.
Járműves multit akar a nép.

(#108) Pocok9b válasza Atomgeszi (#105) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Kösz szépen tudtam h. mindíg számíthatok rátok :P
Neked is Jasonchan :DD
És h. mindneki boldog legyen COD FAN...
És sokkla jobb lenne a II-VH... Mostmár csak a medal marad...

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#109) STC Speed válasza Pocok9b (#108) üzenetére


STC Speed
őstag

És pont jönne ki a Medal Of Honor:2002 ;]

(#110) Pocok9b válasza STC Speed (#109) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Na ezt most mire véljem? :U :DDD

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#111) dante3


dante3
addikt

video: [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#112) SLYM


SLYM
veterán

most látom csak, hogy mostanába lesz cod 4 és ami a lényeg, hogy PC-re is!!!!! jól fogok aludni ma este :)

(#113) L!NK->Q3 válasza SLYM (#112) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

detto :DD

ez dx10 lesz már?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#114) STC Speed válasza L!NK->Q3 (#113) üzenetére


STC Speed
őstag

DX 9. :R

(#115) STC Speed


STC Speed
őstag

Annyi jó hírem van COD FUN na jó FAN-oknak,hogy minden héten jelenik meg egy új COD 4 hír.
Itt a következő,a playware.hu-ról:

A Game Informer magazin legfrissebb számában az Infinity Ward megerősítette, hogy a konzolra már bejelentett Call of Duty 4: Modern Warfare PC-re is meg fog jelenni! A srácok a történetről is meséltek, ami szerint egy orosz hadurat kell majd megállítanunk, aki egy kisebb kelet európai országot puccsal szerez meg. Ez persze csak egy nagyobb terv első lépése lesz, ám a nagyhatalmak bevetik a katonai erejüket, így az amerikai és az angol hadsereg katonájaként is harcolhatunk majd a csatatereken az új nagyhatalmat kiépítő hadúr ellen.

(#116) SLYM válasza STC Speed (#115) üzenetére


SLYM
veterán

a COD fanoknak nem a single a lényeg. még nekem se, pedig én nem vagyok fan :U

(#117) L!NK->Q3 válasza SLYM (#116) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

1 játékot vittem végig single-be, a q3mat. Igaz ez nem nevezhető single playernek mert csak arénák vannak...
coddal uoval cod2vel játszottam összesen max fél órát szinglibe, de hmm, hát most mit mondjak, a single player megöli az igazi játékot, teljesen más ha tudod hogy az ellenfeledet is ember, nem pedig szkript vezérli. Máshogy is játszik mint egy buta bot...


MULTIPLAYER RULEZ :R

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#118) .:Kristian:. válasza SLYM (#116) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

jobb a multi, de én kíváncsiságból mindig végig viszem a single-t. Multi csak utánna :)

(#119) L!NK->Q3 válasza .:Kristian:. (#118) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

engem kajak zavarnak a botok - irdatlan bután emberietlenül viselkednek.
ha tudtok vmi olyan gamét ajánlani, ahol ''okos'' botok vannak
pls írjátok meg

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#120) MATEO6600


MATEO6600
őstag

F.E.A.R.
Enéll job AI-val rendelkező játék n.i.n.c.s.

(#121) STC Speed válasza MATEO6600 (#120) üzenetére


STC Speed
őstag

Jah,az nagyon durva.
Mentem egy folyoson,jobbra könyvespolvok onnan lőttek engem,rádión beszélgettek csend lett, megyek utánnuk azt veszem észre,hogy hátúlról nekemjönnek.

(#122) .:Kristian:. válasza L!NK->Q3 (#119) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

STALKER? :F

(#123) L!NK->Q3 válasza .:Kristian:. (#122) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Stalker nem tetszett, sem botok sem irányítás/mozgás szempontjából

MATEO6600: csak kipróbáltam, de addig tetszett, lehet újra felinstallom

STC Speed: jól hangzik, meghozzhatja a kedvem a single playerhez

[Szerkesztve]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#124) STC Speed válasza L!NK->Q3 (#123) üzenetére


STC Speed
őstag

Egy próbát biztos megér,főleg ha szereted az ilyen ''misztikus'' játékokat akkor tetszeni fog.

(#125) STC Speed


STC Speed
őstag

5 új kép a Gamestar galériában,November eleje a megjelenés,valószinűleg accountos megoldás lesz a játékban.

[link]

(#126) L!NK->Q3 válasza STC Speed (#125) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

nemrossz, de milyen gép kell majd hozzá....

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#127) fpeter07


fpeter07
veterán

Új videó [link], [link]

(#128) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Hello mindenkinek!
Nem is tudom hogy hogyan kezdjek hozzá de végig olvastam az összes hozzászólást és sokan azt írták hogy nekik a 2. vh-s környezet hiányzik pedig sztem az iraki háborús környezet is tökéletes lesz ha ugyanaz lesz az irányíthatóság mint idáig és ugyanaz lesz a játékmenet. Meghát akiknek nem tetszik ez a környezet azok azért elgondolkozhatnának azon is hogy melyik 2. vh-s csatát lehetne megörökíteni mert már sztem majdnem az összes megvan örökítve valamilyen játék formában. Gondolom nekünk játékosoknak egyszerűnek tűnik amit elvárünk de azért egyszer bele kéne képzelnünk magunkat a játékkészítők helyzetébe is. Na de mindegy én már várom ezt a játékot és remélem minimum lesz olyan jó mint az elöző részek. Egyébként aki meg 2. vh-t akar most az várja a medal of honor airborne assaultot augusztus 27-én jön ha minden igaz én is várom csak ennyi császtok :DDD :D

Asleep on the Frontlines!!!!

(#129) STC Speed válasza L!NK->Q3 (#126) üzenetére


STC Speed
őstag

Anno CoD 2 DirectX 9 képeket néztük és ugyanígy éreztük magunkat a gépigénnyel kapcsolatban 7800GTX et(akkori csúcs kari)mondott mindenki,hogy csak azzal fog futni,erre megláttuk a DX 7 options-t és ati 9550 vennel elfutott magas grafikán.
Remélem úgyanígy leszünk itt is.

(#130) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

hy!

vki írjon már 1 gépigényt kiv vok rá :) thx

bb

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#131) Rent válasza STC Speed (#129) üzenetére


Rent
senior tag

jahogy dx9 be kell majd neki 8800gtx, esetleg dx7v8-ban mondjuk egy 7800gtx.

(#132) STC Speed


STC Speed
őstag

Call of Duty 4 multi video
[link]

Nagyon üt :Y

(#133) STC Speed válasza Rent (#131) üzenetére


STC Speed
őstag

Jaja,csak ezt reméljük megcsinálják megint.

(#134) Remington válasza Rent (#131) üzenetére


Remington
őstag

hát reméljük h most jobban fognak optimalizálni a srácok nem úgy mind a 2-nél mert azt rendesen elcseszték

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#135) STC Speed


STC Speed
őstag

Call of Duty 4 új Multi video,PC-s platformon!!!

[link]

Ti mit gondoltok a falon átlővésről?Nekem nagyon furcsa,igaz élethű,de a Wh-sok aratnak majd...

(#136) oxaher. válasza STC Speed (#135) üzenetére


oxaher.
csendes tag

Így realisztikusabb a játék viszont csúnya anyázások lesznek... :(

(#137) STC Speed válasza oxaher. (#136) üzenetére


STC Speed
őstag

Anyáád!!! :DDD :DDD
Viszont ez szomorú..... :(

(#138) athomi válasza STC Speed (#135) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom milyen födém volt a házban, de a vasbeton födémet érdekes ha átlövik...

(#139) csana válasza STC Speed (#45) üzenetére


csana
senior tag

:) Nem vagyok nagy CS.S fanatikus, de szerintem reális, hogy ha 2 golyót kap valaki a lábába (mondjuk mind1ikbe egyet egyet), akkor az már nem sok vizet fog zavarni.. Kivéve persze, ha nem John McClane-nek hívják az embert.. :U

(#140) csana válasza athomi (#138) üzenetére


csana
senior tag

Szerintem is kicsit sántít ez a ''mindent átvisz'' dolog.. Mondjuk sokmindenről el tudnám képzelni, hogy átviszi 1 nagyobb kaliberű lövedék, de tény, hogy nemhiába építették vasbetonból a bunkerek falait..

A Battlefield 2-ben szerintem korrektul megoldották.. (Nomeg ha mindent átvisz a stuki, akkor elég csak egy sorozatot beleküldeni a falba, ahelyett, hogy taktikával lóvátegyék a bennt rejtőzőket - vagy a kintieket)

Meg ha valóban tutkerájos lesz a sérülésmodell, akkor remélem majd lesz lehetőség kilőni a fegyót az ellen kezéből.. Azt nagyon élvezném. Bár valószínű a látottak alapján kötelező lesz beszerezni így is (egy év múlva, mikor már olcsó lesz) ;)

(#141) STC Speed válasza csana (#140) üzenetére


STC Speed
őstag

Az bog trailerben a vas-betont nem vitte át.
Szerintem ne nézzük le a játékot ők sem hülyék lesz benne valami,ami megmagyaráz mindent.


ui:Ne itélkezzünk előre,mikor megjelent az első trailer mindenki mondta fújj moderkor de szar minden utánna 2 trailer jajj de jó grafikája van alig várom,hogy kipróbáljam meg ilyenek.(SG.hu-n volt )

(#142) dante3


dante3
addikt

Videó:[link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#143) STC Speed


STC Speed
őstag

Pontozási rendszer:[link]
(be kell jelentkezni)

(#144) STC Speed válasza STC Speed (#143) üzenetére


STC Speed
őstag

Remélem hasonló lesz a játékban is.

Ez a kép tiszta cs :D
[kép]

(#145) STC Speed


STC Speed
őstag

E3 Trailer:[link]

(#146) Newyorker


Newyorker
addikt

huhhh szépen néz ki

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#147) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Azért engem kicsit kiábrándit egy-két dolog. Pl: Erre a Csernobilra nagyon rámásztak mostanában a játék gyártok. Gondolom mert most a 2007-es év a 20. évforfulója. Konkrétan a stalker-re gondolok. Hasonlit is rá. Gondolom a gépigénye is hasonló vagy magasabb lesz.
Róssz az is, hogy a 2.világhábórús témátol eltér. Nekem a cod egyet jelentet vele. Lehet, hogy nagy durranás lesz az Airnborn és talán üzleti megfontolásbol? Vagy már enyire lerágot csont lenne? Egy csomó csata van amit szerintem legalább méd 5-6 részen keresztöl lehetett volna nyujtani.
Igaz ez az én véleményem. :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#148) feka007 válasza Balancee (#147) üzenetére


feka007
nagyúr

Gondolom mert most a 2007-es év a 20. évforfulója.
A Csernobili atomkatasztrófa 1986-ban volt... 21 éve... Amúgy nem tudom miért szálltak volna rá Csernobilra a fejlesztők, de engem sokkal jobban izgat a téma, mint az FPS-ek körében ezerszer lejáratott jövőben játszódó, nem létező lepukkant iroda/labor/város folyosóhangulatú helyszínek
Szerintem is Róssz egyébként, hogy nem a II. világháborús témát fűzi tovább, kár érte... éppen ezért sztem az Airborne sokkal jobb lesz ennél

[Szerkesztve]

(#149) feka007


feka007
nagyúr

ingém tréler by E3 [link]

(#150) Balancee válasza feka007 (#148) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igaz . Köszi a kijavitást. A pontos évszám után nem néztem.
Csak a stalker után számomra olyan egykaptafa. Vagy nem? Persze az irodás balhé uncsi, de gondolom a soldier of fortune 2-re emlékszel. Annak töl változatossak voltak a helyszinei. Meg ez nem egy megtörtént eseményt dolgoz fel mint az elözö részek hanem csak valami igazihoz, létezöhöz akar ragaszkodni. Csernobilnak se háborus se semilyen gerila harcos történelme nincs tudomásom szerint.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.