Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44851) Qru válasza Petyyyyy (#44848) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én egyre többször. Nő a hasadék. Középerős (mint ami nekem is van) gép nem nagyon van. Tele van a pálya nagyon gyors meg csiga autókkal. Egy Volvo XC90-el cicáztunk de vhogy nem értette meg, hogy a váltott vezetés csak egy 1200 km-es úton segít, egy 120 km-es úton csak felba** zavar. Így pár percre beálltam egy kamion mögé, hogy legyen annyi gap hogy ne előttem szerencsétlenkedjen.

mod:

DeF: Az a Skoda orr kéne. :C

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#44852) Petyyyyy válasza Qru (#44851) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azért még jó számmal vannak jól motorizált Mondeok, Passatok is pl 2-2,2 motorral 170 nyiha környékén, ami még nem feltétlen a nagyon gyors kategória. A kedvencem mikor Terepjárók hajkurásszák egymást pl. X5/Merci ML/Audi Qx és persze bőven 200 felett.

Saint_ - Igen, tudom. Passat B5 volt az első, amiben táncolni lehetett volna és észre sem vettem mennyit és milyen gyorsan autóztunk. Ideje is lenne összefutni cimbivel. Állítólag olyan ódit vett, hogy otthon senki nem bírta beazonosítani a pontos modellt. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44853) Mercutio_ válasza Magnum_ (#44849) üzenetére


Mercutio_
félisten

160-as vérnyomás? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44854) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Van pár fölösleges cuccom, ami vihető 1-2 sör ellenében /db. (Staropramen Unfiltered).

-Asrock NF4G-DVI AM2 alaplap + valami proci rajta, elviekben 2 magos. Teszteletlen, kaptam sok cuccal együtt, a RAM amit levettem róla jó volt. (2)
-Logitech USB billentyűzet (2)
-LAN kábel, nyomtatókábel, 220V tápkábelek (PC-hez) (1/db, nem tudom mennyi volt)
-Microsoft Arc Mouse, elemek és vevő nélkül, nem tudok róla semmit. (2)
-Nokia WH-102 headset, több darab van elvileg. (1/db)
-HTC miniUSB headset (1)

Egyelőre ennyi, bővítem, ahogy találok valamit.

Valakinek valami? :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44855) Tim82 válasza Earl_Muttley (#44854) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Logitech billentyűzetről ha dobnál képet, azt megköszönném.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44856) aizen92 válasza Earl_Muttley (#44854) üzenetére


aizen92
addikt

görkorid nincs véletlen? Kellene két pár! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#44857) Ace owner válasza aizen92 (#44856) üzenetére


Ace owner
addikt

Shots fired :DD

Galaxy Fold 4

(#44858) Tim82


Tim82
nagyúr

A Windows 8.1 gyakran csinál olyat, hogy fogja magát és eldönti, hogy mostantól ő a bootszektort a rendszer SSD helyett az adatvinyón keresi? Konkrétan úgy, hogy csak a bootkor ő eldönti, hogy csak akkor és ott az adatvinyót tekinti C:-nek, a rendszer SSD-t meg D:-nek?

Nem mintha nem lenne megoldható, de ez mennyire gáz már?

*
Más: megjavíttattam a hét elején hsmobillal az elfekvő kis vacak Acer AL1716-ot (jó munkát végzett, ajánlott mester, SEO: rossz monitor, monitorjavítás, szakember), erre a 6 éve hűségesen szolgáló Acer AL2423WA halt meg ma. Kár érte, kiváló ügynök volt a maga 24" S-PVA kijelzőjével. Pár napja már csinálta, hogy random módra bekapcsolás után elkezdett csíkozni, most már csak csíkozik. Még hétfőn kérdeztem erről a hibáról is hsmobilt, szerinte kb. javíthatatlan (úgy értve, hogy a panel hullik el és nem lehet hozzá újat szerezni). Fcuk.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44859) Earl_Muttley válasza Tim82 (#44855) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]
Tessék!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44860) Tim82 válasza Earl_Muttley (#44859) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gondolom, teljesen oké működésileg. Kettő szűretlen Staropramen, azt mondtad?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44861) Earl_Muttley válasza Tim82 (#44860) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azt biza! :) Többet érhet , de nem fogom már az apróságokat hirdetni, mert a nagyobbak se mennek el...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44862) Tim82 válasza Earl_Muttley (#44861) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na jó, innentől áttérek privátra, nem untatom a többieket a részletekkel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44863) Balathruin válasza Tim82 (#44858) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam soha nem volt ilyen. Pedig nem is eredeti.

(#44864) Tim82 válasza Balathruin (#44863) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam sem, mert nem saját gépen találkoztam vele, csak én oldottam meg.

Azért van úgy százötvenegyezer találat a "bootmgr is missing Windows 8.1"-re Google-ban, szóval annyira nem tűnik egyedi és megismételhetetlen jelenségnek.

Ha minden igaz, kb. annyi okozta, hogy a 8.1 telepítésekor az SSD mellett volt még két vinyó is bekötve. Egy-két hétig oké volt, majd hirtelen úgy döntött a 8.1, hogy akkor most a C: az igazából D:, az addigi D: meg C:. De csak bootkor, és ott is mondjuk minden ötödik alkalommal mégis eltalálta, hogy hol is találja a nagyon missing bootmgr-t. Boot után persze megfelelően mutatta, hogy melyik a C: és melyik a D:.

Csak akkor jöttem rá, hogy pontosan ez a gond, amikor lehúztuk a vinyókat, csak az SSD maradt és a telepítőlemezről parancssorban javítottam a BCD-t - és ott néztem, hogy miért D:-n találja meg a rendszert, miért nem C:-n.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44865) MurdR


MurdR
veterán

Nem majd kis házat veszek... :D

Az ott mellette egy negyed kilós kávé :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44866) Mercutio_ válasza MurdR (#44865) üzenetére


Mercutio_
félisten

Félsz, hogy a kisebb házat félálomban nem találnád mi? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44867) Magnum_ válasza Mercutio_ (#44866) üzenetére


Magnum_
nagyúr

elvitték az egyik órát. egy kis bankár gyerek jött érte :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#44868) Balathruin válasza MurdR (#44865) üzenetére


Balathruin
veterán

Nekem jól jönne egy kis ház... De nem azt szeretnék.

(#44869) föccer válasza Mercutio_ (#44866) üzenetére


föccer
nagyúr

Fenéket, ezt nem viszik el a betörők, mert nem férnek vele ki az ablakon. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44870) Mercutio_ válasza föccer (#44869) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyen ez a vidéki élet, nálunk bezzeg senki nem néz be az 5. emeleti ablakon :( :D

Saint_: Minden bankár ilyen :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44871) Ace owner válasza föccer (#44869) üzenetére


Ace owner
addikt

Be se mernek menni.. Még a végén eltépi MurdR a táskájukat amiben a szajrét vinnék.. ;]

Galaxy Fold 4

(#44872) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Van pár fölösleges cuccom, ami vihető 1-2 sör ellenében /db. (Staropramen Unfiltered).
-Asrock NF4G-DVI AM2 alaplap + valami proci rajta, elviekben 2 magos. Teszteletlen, kaptam sok cuccal együtt, a RAM amit levettem róla jó volt. (2) ----> jégen pcgamer01-nek
-Logitech USB billentyűzet (2) ---> Jégen Tim82 részére!
-LAN kábel, nyomtatókábel, 220V tápkábelek (PC-hez) (1/db, nem tudom mennyi volt)
-Microsoft Arc Mouse, elemek és vevő nélkül, nem tudok róla semmit. (2)
-Nokia WH-102 headset, több darab van elvileg. (1/db)
-HTC miniUSB headset (1)
-régifajta Samsung töltő (X480, stb.) (1)
-újabb fajta Samsung töltő (S5230 stb.) (1)
-MyAudio gagyitablet alaplap-akku-érintő-hátlap. 4GB-s. Buherálni, vagy akármi. (3 sör, ez a kivétel :D )

Ez még mindig bővülhet!
Valakinek valami? :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44873) tomcsi23 válasza MurdR (#44865) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mennyi volt?
Ebben még van anyag, nem is könnyű. ;]
Kereket nem kaptál hozzá?
Vinyók hajlamosak benne összerezonálni, de amúgy faintos kis házikó. :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#44874) MurdR válasza tomcsi23 (#44873) üzenetére


MurdR
veterán

7k volt. :) nincsenek kerekek :P

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44875) tomcsi23 válasza MurdR (#44874) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pedig kerékkel is baba. Még pár centit emel rajta. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#44876) MurdR válasza tomcsi23 (#44875) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor már nem tudnék pakolni a tetejére :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44877) Tim82


Tim82
nagyúr

Mai Legjobb Termékfotó-díjunk nyertese: [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44878) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Biztos a dobozon belul keszult a kep...

Szerk.: Tim hsz-ere.:D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44879) szab.tam válasza Tim82 (#44877) üzenetére


szab.tam
nagyúr

rosszak voltak a fényviszonyok.
ennyi.

és legalább az előre utalós vásárlót nem éri csalódás.
nem szimbolikus volt a fotó.... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44880) Tim82 válasza szab.tam (#44879) üzenetére


Tim82
nagyúr

A kihasználtság miatti megválás is bizalomgerjesztően őszinte szófordulat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44881) CoolBoy323 válasza Tim82 (#44877) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

trolllolllooo üzemmmód ON :D

(#44882) Tim82 válasza CoolBoy323 (#44881) üzenetére


Tim82
nagyúr

Apa kezdődik... :D

Mondjuk ettől még lehet rendes eladó, de picit elszúrta a fotózást. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44883) CoolBoy323 válasza Tim82 (#44882) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

aki ennyire nem igényes, hogy pl helyesen, magyarul írjon egy hirdetést, azt én nem tartom rendesnek/korrektnek...

(#44884) szab.tam válasza CoolBoy323 (#44883) üzenetére


szab.tam
nagyúr

dikkmánn utajjá há előrre há éss májd kűdőm

***

erre gondoltá'? :U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44885) CoolBoy323 válasza szab.tam (#44884) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Beza draga tezsvirem :))

(#44886) olbaidhun válasza CoolBoy323 (#44885) üzenetére


olbaidhun
őstag

Morgen!

A kép mindent elárul, de pesti srácok vagytok és mégis bizalmatlan a szitu?

Olcsó-új külső hdd ért jelentkezni nálam lehet. Privi.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#44887) Ace owner válasza tomcsi23 (#44875) üzenetére


Ace owner
addikt

Ultetni kene sztem.. ;]

Galaxy Fold 4

(#44888) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#44889) medvekutya válasza Earl_Muttley (#44872) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nos, asszem nem ide 😃😃

[ Szerkesztve ]

(#44890) macilaci78 válasza MurdR (#44865) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi van? Kellett egy jól szellőző ház a pici-ITX HDPC-hez, amire a TV-t rakva kényelmes magasságba kerül a megjelenítő? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44891) Earl_Muttley válasza medvekutya (#44889) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

de megoldódott. :D

Tablet alkatrészek is foglalva! Lassan kajának nem marad hely a söröktől :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#44892) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No hát ez is eljott, 29 lettem. :(

Live-Die-Respawn

(#44893) DeFranco válasza oriic (#44892) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne aggódj jövőre elmúlik. :)

(#44894) oriic válasza DeFranco (#44893) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért, a 30 az jobb? :DDD

Live-Die-Respawn

(#44895) Melack válasza oriic (#44894) üzenetére


Melack
veterán

xXx - egyszerűbb leírni, mint a 29-et. Menőbb nah :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44896) CoolBoy323 válasza oriic (#44892) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Heppi borzdely tu lyuuu :))

(#44897) Mercutio_ válasza oriic (#44892) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vén trotty! ;]

Nálam is van halom ilyen "kacat", mint nevemtevének :D majd hétvégén bepötyögöm, meg csinálok egy mindenrajtavan képet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44898) oriic válasza Mercutio_ (#44897) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx to all!:)

"nevemtevének" Ez hogy jött ki? :DDD

Live-Die-Respawn

(#44899) Mercutio_ válasza oriic (#44898) üzenetére


Mercutio_
félisten

antisszociáció ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44900) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#44897) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nevemteve. :DD :DD

Amugy ez meg nekem is csak a fele, van egy rakat cucc meg :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.