Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43351) Magnum_ válasza Tim82 (#43350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mondjuk 3,5jacken rákötöm a notimra, abbol meg kijön a fejhallgatóm és örömbóottá pl?

I humbly and respectfully decline™

(#43352) Tim82 válasza Magnum_ (#43351) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, mert nem fejhallgatóerősítő, nincsen neki fejhallgatóhoz való, 3,5 vagy 6,3 mm-es jack kimenete. Az még menne, hogy jack-jack kábellel a notival összekötöd, de hangot mindenképpen csak passzív hangfalakra tud továbbítani.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43353) Magnum_ válasza Tim82 (#43352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Oke igy a linkelt keppel megertettem. Azaz az ezereves hazimozim hangfalai ezzel a cuccal ujra ertelmet nyernenek. 27usd-ert.. Es a notebookomrol menne a hang kifele azokra pl amikor filmet nezek.
jol ertem?

I humbly and respectfully decline™

(#43354) Tim82 válasza Magnum_ (#43353) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43355) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43348) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azt rólam tudni kell, hogy én elég régimódi vagyok ilyen téren, mert a zene ha épp van miről, akkor CD-ről, vagy rádióadás esetén Tunerről megy. :) Meg van ismerős a javításukra. :D + 15k-ból lehet hangfalastól, tunerestől, erősítőstől megúszom, lakótelepibe meg nem kell erősebb, pláne ezzel a szomszédsággal.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43356) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Határidős meló végre befejezve. :D Nehéz úgy írni egy játékról, aminél kb 100+ órát bele lehet ölni az egészbe, de az ember csak 10-et játszott vele. :DDD

Live-Die-Respawn

(#43357) Tim82 válasza Earl_Muttley (#43355) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én sem bömböltettem sose zenét vagy filmet, de eleve a hálóban van jelenleg a TV + hangfalak (Videoton DC1680 páros), ezeket etetem a Popiról, illetve a hangnál a Technics volt közbeiktatva. Az erősítőre meg volt kötve egy azonos gyártótól való CD és kazettás deck is, amik persze már nem voltak túl gyakran használatban, meg persze a laptopról is az erősítőre ment ki a zene.

De mivel a Technics elkezdett egyik oldalán sokkal halkabban szólni, egyrészt kellett helyette egy pótlás a médialejátszóhoz (ez lett a kis Lepai erősítő), másrészt elkezdtem külső hangkártyák, fejhallgatók meg fejhallgatóerősítők felé nézelődni. A feleslegessé vált CD-t, decket meg elpakoltam egyelőre a javításra váró nagy erősítővel együtt.

orichalcos: Pillars Of Eternity-ről várható teszt a Gamepod-on?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43358) Melack válasza Mercutio_ (#43343) üzenetére


Melack
veterán

A vihar elmúlt, de a filmek érdekelnek :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43359) oriic válasza Tim82 (#43357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"orichalcos: Pillars Of Eternity-ről várható teszt a Gamepod-on?"

Egyelőre nem tudok róla, kollégák lehet csinálnak majd bemutatót, én csak Xbox-on tudok tesztelni.

Live-Die-Respawn

(#43360) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43357) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem a hangfalak kivételével elvileg Kenwood lesz minden, méghozzá olyan mint amivel példának jöttem, ezeknél nem bánom a '80-as évek design-t, tetszenek is ezek a régi cuccok. :D

Kazetta az nem fog kelleni, CD-t is meggondolom igazából, ha találok összeillőt olcsón, akkor mehet, ha nem, akkor marad az erősítő és a tuner. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43361) Mercutio_ válasza Earl_Muttley (#43355) üzenetére


Mercutio_
félisten

Á dévlá rágjá lé á táríjodat, há itt rimánkodtam egy nyűves műszerészé akkó bezzeg hálgáttá min cara fűbe!!!! :DDD

Tim82: Citromhájú, szóva van CD-d, csak te is lapítottá, no megájjá csak! :DDD

Melack: Ná té jómádár, előkerűté bedobtam a táskábe, reggel koccanjunk mint múltkor, (Kálvinon mikor lennél?) vagy....?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43362) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#43361) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Műszerííííísz? :D Ííííííííín? :D Max. Buherátor :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43363) Melack válasza Mercutio_ (#43361) üzenetére


Melack
veterán

Kocsival megyek be, 7 körül már bent akarok lenni a Lehel térnél. Kajaszünetben tudok kiugrani hozzád max.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43364) Tim82 válasza Mercutio_ (#43361) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem rémlik, hogy felmerült volna korábban, hogy van-e nekem vagy nincs. :)

Olyan 25-30 db eredeti CD-m van, meg nyilván volt régen rengeteg írott, de azokat kiszórtam már.

Ja igen, egy ilyet elfogadnék. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43365) Mercutio_ válasza Earl_Muttley (#43360) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Meg van ismerős a javításukra." <---- errp beszílek tárájosgő TE!

Melack: Az még jobb, indulás előtt hívj, nálunk sose lehet tudni mikor hívnak össze valami egyeztetést.

Tim82: hm, pedig úgy rémlik itt is írtam, hogy asztali CD-lejátszót keresnék kölcsönbe :U (CD-k megvannak esetleg .flac + 320kb-s mp3-ban? ;] )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43366) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#43365) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ja, őt senkinek se ajánlanám :DD :DD Általában arra törekszik hogy a menthetetlen dolgokat kiaknázza, de ritka buheramód.... de legalább ingyen :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43367) Tim82 válasza Mercutio_ (#43365) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem nem rémlik, de ha valóban kell, jelenleg kölcsönadhatom.

Nem minden, de folyamatban van a berippelésük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43368) Mercutio_ válasza Tim82 (#43367) üzenetére


Mercutio_
félisten

Közben vettem egy BD-játszót, így asszony hallgathatja az operáit:R A lemezekről 1 listát esetleg ha időd engedi:R

anevemearl: Buherátor köszi, nem :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43369) Tim82 válasza Mercutio_ (#43368) üzenetére


Tim82
nagyúr

Semmi ritkaság nincs, de majd összeírom húsvétkor.

És bakker, tényleg írtad, ez nekem kimaradt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43370) Melack válasza Mercutio_ (#43365) üzenetére


Melack
veterán

Kálvinon ossze tudunk futni? Vagy Népliget?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43371) Mercutio_ válasza Melack (#43370) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kálvinon csak amikor megyek hazafelé, de azt nem tudom, hogy 3-kor, vagy 5-kor lesz :B Népliget az biztos olyan 3-ig, utána lásd előző mondat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43372) Melack válasza Mercutio_ (#43371) üzenetére


Melack
veterán

Akkor gyors tali lesz, mert 1 óra alatt kell fordulnom. Jövő hét valamelyik reggele? Akkor vonattal leszek. Sry!

Toall: Robikapas ismerős valakinek aki kijönne Érdre ~30m2-t megmozgatni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43373) Mercutio_ válasza Melack (#43372) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, akkor tegyük át jövőhétre, akkor én is mobilisabb vagyok talán.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43374) DeFranco


DeFranco
nagyúr

wtf did I just read? hogy mi az annyát akar az upc?

(#43375) Mercutio_ válasza DeFranco (#43374) üzenetére


Mercutio_
félisten

Több profitot?
Újabb ok, hogy váltsak digire.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43376) föccer válasza DeFranco (#43374) üzenetére


föccer
nagyúr

Franko. 1 honap es digire valtok.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43377) DeFranco válasza Mercutio_ (#43375) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát ha ez nem valami tévedés/tréfa/egyszeri alkalmas baromság, akkor inkább kiteszem a digis tányért én is.

hát elmennek az öreganyjuk térde kalácsába, mi az, hogy nem szolgáltatnak egy k.va weboldalt a pénzemért? hát mi a francot képzelnek ezek?

(soha nem néztem az rtl klub weboldalát, nyilván az elv a lényeg)

@föccer: ha ebből precedens lesz, a digi is el fogja játszani, meg az invitel meg a t is.

[ Szerkesztve ]

(#43378) Tim82 válasza DeFranco (#43377) üzenetére


Tim82
nagyúr

No, azért várjuk ki a végét, mert...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43379) föccer válasza DeFranco (#43377) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem hinném, hogy precedens lenne belőle. Vagy ki tudja, a mai világban már semmiben nem lehet biztos az ember. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43380) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ma az unott arc + szép csípő a divat a kékhernyón.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43381) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Morning skacok!

Fsza egy idő van. :(

Mercutio_: ez a kis szél már inkább a csajok szoknyáját kócolja össze és a hajuk alá kap. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#43382) Mercutio_ válasza tomcsi23 (#43381) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mé baj az, ha a szél alákap a szoknyáknak és összekócolja a csajok haját? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43383) Tim82 válasza Tim82 (#43378) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na, más forrás is megerősítette. :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43384) DeFranco válasza Tim82 (#43383) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az hagyján, de a vonatkozó ph-s topicban olyan szintű a sötétség, hogy a cern már sírva könyörög, hogy hadd futtassák meg a gyorsítón a biteket mert ekkora fekete lyukat még nem láttak.

(#43385) Mercutio_ válasza DeFranco (#43384) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sötétség az az egyik hirdetésemre is befutott, már le is tiltottam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43386) DeFranco válasza Mercutio_ (#43385) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mesélj!

(#43387) Mercutio_ válasza DeFranco (#43386) üzenetére


Mercutio_
félisten

A második bekezdés szerintem elmond mindent.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43388) DeFranco válasza Mercutio_ (#43387) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de ha cserélni akarsz, akkor miért írsz ki árat? ez félrevezető...

(#43389) Mercutio_ válasza DeFranco (#43388) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi abban a félrevezető, amikor ott a címben, hogy "csere kisebbre + KP", eszerint csak számomra logikus, hogy csere esetén az szerepel az árnál, amennyi a "+KP"?

Azt pedig azért adom meg, mert különben jönnek a hülyébbnél hülyébb 5-10k-s ajánlatok.

Ja, olyan apróság, hogy leírom mSata kell cserébe és jönnek a 2,5"-os szakadt V300 és még gázabb ajánlatok már meg se említem...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43390) DeFranco válasza Mercutio_ (#43389) üzenetére


DeFranco
nagyúr

;]

(#43391) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Csajom mar a westendben, befejezte mara a gdp termelest, en meg picit termelem.

I humbly and respectfully decline™

(#43392) DeFranco válasza DeFranco (#43384) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jól van, megérkezett bambano is tunkolni, ment a kuka a topicra. :)

@Saint_: [link]

hihetetlen az az ember... amúgy nem hülye, bizonyos arányban igaza van általában, viszont a hülyeségek melletti masszív kitartással meg ezzel az alpári vitakultúrával nálam elérte, hogy ha ő be akkor én ki (meg mellesleg lejáratott már nálam pár témát úgy en-bloc amivel foglalkoztam volna, de mivel ő az egyik rezidens prófétája errefelé inkább nyomtam egy how about no-t)

[ Szerkesztve ]

(#43393) Magnum_ válasza DeFranco (#43392) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Milyen totyik?

I humbly and respectfully decline™

(#43394) oriic válasza Magnum_ (#43393) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#43395) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Úgy volt, hogy szép napra ébredünk. Ehhez képest 50km/h szél van. :(((

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43396) Melack válasza Petyyyyy (#43395) üzenetére


Melack
veterán

Válj szörfössé, és mindjárt tudsz ennek örülni ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43397) Tim82 válasza Petyyyyy (#43395) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez külön jó nekem, mert lesz egy szép hosszú, BKV-s köröm munka után Pesten.

Persze, havas eső is ilyenkor kezd rá, nehogy elaprózzuk... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43398) Melack válasza Tim82 (#43397) üzenetére


Melack
veterán

Te el akarod adni az időjárást itt az aprón :Y

;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43399) Tim82 válasza Melack (#43398) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azzal jobban lehet menőzni, mint görkorival. :K ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43400) olbaidhun


olbaidhun
őstag

integrált fizetős "mentsd el ezt a keresést"... láttátok? Aztabetyárq.............. jómindenit neki! Mondtam én, hogy jönnek a fizetős HD képek lassan. :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.