Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43251) DeFranco válasza Magnum_ (#43250) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úgy is tudom, hogy csak a testem kell neked :U

erről jut eszembe mi van Kuruval? el van tűnve.

[ Szerkesztve ]

(#43252) Magnum_ válasza DeFranco (#43251) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Minden oke, csajozik, porgeti a nightlife-ot, stb. A plehboy elet mellett nincs ido ph-ra :D
egyutt ebedeltunk ma

I humbly and respectfully decline™

(#43253) Tim82 válasza Earl_Muttley (#43246) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megint megkérdezem: el lehet ennyiért adni? Nekem is van ugyanis egy 8900-am. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43254) GabN73 válasza DeFranco (#43249) üzenetére


GabN73
addikt

Majdnem ;]

Azota csatlakozott a brigadhoz egy uj emmhat meg egy errnyóc

(#43255) Mercutio_ válasza Magnum_ (#43252) üzenetére


Mercutio_
félisten

Belvárosi niggerek, szevasztok! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43256) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43253) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Most láttam hogy írtál oda is :)

Szerintem 10 körül el lehet, ha valakinek fontos a karcmentesség :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43257) DeFranco válasza Mercutio_ (#43255) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kertvárosi nyuggerek, szevasztok! ;]

(#43258) Mercutio_ válasza DeFranco (#43257) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó is lenne, de mi a telepi vagányok vagyunk :DDD

No, húztam a nyugatihoz, megjött az egyik SSD-m :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43259) Ace owner válasza GabN73 (#43248) üzenetére


Ace owner
addikt

Én is láttam egy Maseratit Budakalászról jött.. Mondjuk jobban figyeltem a szőke csajszit aki egy ültetetthármasgolffal kotort elöttem. Mentünk egy jót bekötőn :)) Aztán leszakadt az ég és esett a jég :Y

Melack: Áh nem, csak láttam nagyon jön mögöttem, elengedtem aztán kicsit toltam én is.. Ja nem úgy sajnos. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#43260) Melack válasza Ace owner (#43259) üzenetére


Melack
veterán

Autós keksz? Nocsak ifjú titán ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43261) oriic válasza Mercutio_ (#43258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"SSD-m"

Super Sexy DeLorean? :DDD

Bocsi, le vagyok fáradva, megyek vissza melózni, este meg kikapcsolom az agyam egy kis mozizással. (Halálos Iramban 7)

Live-Die-Respawn

(#43262) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szelíditsetek vadgesztenyét.
Az utolsó 10 kommenten olyat szakadtam, öröm volt nézni. :D Oszt még csak szerda van.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43263) Melack válasza oriic (#43261) üzenetére


Melack
veterán

Super Size Dildo ;]

Ace: Kormolnad te a kipuffot, a sebváltó kezelését is atadnad, és még saját mérővel leellenorizned az olajszintet. Valld be ;] Nekem kocsival sose sikerült csajozni. Ok, a gyerekülés mínusz 1 pont :)

Pet5y: Egyszerűen jó a kedvem. Kizárok mindent, és igyekszem a családomra koncentrálni, meg arra, hogy előrébb jussan folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43264) oriic válasza Melack (#43263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, te nyertél! :D

Live-Die-Respawn

(#43265) Petyyyyy válasza Melack (#43263) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nagyon eleven vagy te mostanság uram. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43266) DeFranco válasza Petyyyyy (#43262) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#43267) Melack válasza oriic (#43264) üzenetére


Melack
veterán

Mit? Egy miniSSD-t?

DeF: Jajjjjjjjj, te is formában vagy :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43268) Mercutio_ válasza Melack (#43263) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nehogy azt hidd, van apuka akinél a csajozás alapkoncepciója a cégeskombi+gyerekülés kombó :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43269) Melack válasza Mercutio_ (#43268) üzenetére


Melack
veterán

Céges kombi? Attól még messze vagyok sajna.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43270) Petyyyyy válasza DeFranco (#43266) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az kösz. :D

Na, megvan a cicergő is. Nincs már hely otthon az asztalomon egy normális sztereóhoz, úgyhogy 3K ellenében egy Creative A60 lett a nyertes.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43271) DeFranco válasza Petyyyyy (#43270) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az egy nagyon jó hangszóró, én is nagyon szeretnék egy olyat, csak a mostanit nincs szívem lecserélni mert ajándékba kaptam.

(#43272) Tim82


Tim82
nagyúr

Valakinek esetleg van jó olcsón socket 775-ös procija, ami 65 nm-es és 800 vagy 1066 MHz FSB-s?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43273) Balathruin válasza Tim82 (#43272) üzenetére


Balathruin
veterán

Celeron D? Asszem 356.

(#43274) Tim82 válasza Balathruin (#43273) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy jó lenne. :R Egy ilyenbe kellene, de csak ideiglenesen. Lesz majd helyette Xeon L5320.

1k-ért már találok E2140-et, de ideiglenes prociért még ezt a pénzt is sokallom kicsit. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43275) Ace owner válasza Melack (#43263) üzenetére


Ace owner
addikt

Mert enyémmel aztán lehet csajozni.. :DDD

Galaxy Fold 4

(#43276) GabN73 válasza Ace owner (#43259) üzenetére


GabN73
addikt

Jég? :Y

Én ma csak egy "tűzoltó" kislányig jutottam :))

(#43277) DeFranco válasza Ace owner (#43275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tudod mivel lehet jól csajozni?

(#43278) Balathruin válasza DeFranco (#43277) üzenetére


Balathruin
veterán

(#43279) Ace owner válasza DeFranco (#43277) üzenetére


Ace owner
addikt

Kérlek ne válaszolj....kérlek..nem akarom tudni :O

;]

Galaxy Fold 4

(#43280) MurdR válasza Tim82 (#43274) üzenetére


MurdR
veterán

Megy a pü Timcsi :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#43281) DeFranco válasza Ace owner (#43279) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most nem azért, de négy kerék az manapság nagyon kevés már... átlagos... kispolgári. Én a helyedben elgondolkodnék a felfelé váltáson.

(#43282) Magnum_ válasza DeFranco (#43281) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kamion?

I humbly and respectfully decline™

(#43283) DeFranco válasza Magnum_ (#43282) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na az mondjuk f*sza... beállsz vele a suplyáki diszkó elé mindenki megnéz. csak drága...

de egy nyolc kerekes inline skate, na az zorall... főleg elegáns fekete-fehérben, érted... megy öltönyhöz, farmerhez... és megfizethető... vágod, lazán begurulsz a csaj elé, két-három koszorú, pár flikk-flakk és már nedves is a fehérnemű... kuncog, mert nem tudja hogy mit csináljon, ilyet még nem látott, csak kulcspörgető majmokat, és amikor bent van a csali, akkor rántasz be egy keményet, és egy bruce willis-es félmosollyal átnyújtod neki a fehér-rózsaszín csajmodellt és kész, nyert ügyed van... még elgurultok a lakásig aztán winning.

na ez stílus öregem. kocsival menőzni? hagyjuk már. az a múlt évezred... a XXI. század a fitnessről szól. ha nem mozogsz, csirke vagy. és most őszintén, mivel tudod demonstrálni a mozgást, a dinamikát, a praktikus gyors helyváltoztatást és az igazi városi életmódot egyben? na ugye...

volt egy lakótársam, na, az nagy koris volt... minden héten más nőt hozott fel. csak mondom.

[ Szerkesztve ]

(#43284) Ace owner válasza Magnum_ (#43282) üzenetére


Ace owner
addikt

Metró szerintem game changer lenne..

Galaxy Fold 4

(#43285) Tim82 válasza DeFranco (#43283) üzenetére


Tim82
nagyúr

?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43286) Ace owner válasza DeFranco (#43283) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezt jol felepitetted ggwp

Galaxy Fold 4

(#43287) Magnum_ válasza DeFranco (#43283) üzenetére


Magnum_
nagyúr

DeF... ilyen jo hirdetest ritkan olvasni. Mar majdnem megkivantam egy jo gorkorcsolyat.

I humbly and respectfully decline™

(#43288) sutszi válasza Tim82 (#43274) üzenetére


sutszi
veterán

Látom nagyon mélyen hatott rád az a logout-os cikk. Azért én is vakartam a fejem miatta... Lehet belőle egy 2-4 évre mini házi szerver belőle?! (költő kérdés) Ahogy látom ez a Xeon alkalmas lenne virtualizálni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#43289) Petyyyyy válasza DeFranco (#43283) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Fel van véve!

Persze, mert az a lakótársad minden héten elütött egy csajt balfaszságában és a gyere fel míg megérkezik a mentő, itt lakom 20 lépésnyire c. előadás mindig bejön. Így nem nehezét, bár nyilván görkori nélkül ez is kivitelezhetetlen, szóval absolute win. ;]

Egyébként [link]. Hupasztmek, kicsit leblokkoltam.
Forrás

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#43290) Tim82 válasza sutszi (#43288) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ööö, nem egészen, majdnem egy éve megcsináltam már ugyanezt a kört barátnőm desktopján. (Hol volt még akkor a cikk... :) )

Most meg 30k alatti költségvetésből (sajnos, monitor nélkül értve) ki tudok így hozni egy 4 magos gépet, 8 GB RAM-mal, 320 GB-os vinyóval, ami Ubuntu Studio-val zenehallgatós, DVD-CD lejátszós, netezős gép lesz apáméknál. (Lehet, hogy pár extrával túllépem ezt a keretet, mint hangkártya, PCI wifi, PCI-e USB 3.0, 3,5" helyre kártyaolvasó - ez még eldől.) A fogyasztása meg 60-70 W lesz becslésem szerint, nagyon terhelve is bőven 100 W alatt maradna.

Igen, szerintem alkalmas lehet. Mindenképpen L5*** Xeon-okat keress, a hivatalos TDP-jük 50 W, gyakorlatban meg kb. 10 W idle és 60-70 W 100%-os pörgetés melletti fogyasztásuk van.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43291) DeFranco válasza Tim82 (#43285) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, ez egy jó ötlet, de én úgy vagyok vele, hogy akárkinek azért nem adom el a korikat... :P

@Ace owner: :R

@Saint_: hozzád amúgy pont passzolna is :D

[ Szerkesztve ]

(#43292) sutszi válasza Tim82 (#43290) üzenetére


sutszi
veterán

Van olyan 775-ös lap amiben nem fognak működni? Ahogy látom ezek a barebone gépek igen kiváló alapanyagok...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#43293) Tim82 válasza sutszi (#43292) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek teszteltek.

Az általam kinézett Fujitsu E5916-ról nem tudom biztosan, de mivel a Q6600-at elvileg támogatja, nem hiszem, hogy gond lenne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43294) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Erősítőt keresek!

Ilyesmi (tehát lapos, retrobb) fazont, már újabb fajta bemenetekkel. :) [link]

Ilyesmi bemenetekkel: [link]

10.000 körülig, esetleg itt van a BlackBerry 8900 is cserére, meg a 32GB-s kártya is, akár rá(juk) is fizetek. Na valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43295) Tim82 válasza Earl_Muttley (#43294) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mire gondolsz, mint "újabb fajta bemenetek"?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43296) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43295) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Javítva!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43297) Tim82 válasza Earl_Muttley (#43296) üzenetére


Tim82
nagyúr

A bemenetek RCA csatlakozók lesznek. Szerintem vagy 30-40 éve biztosan ezek a standard bemenetek.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43298) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43297) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Sajna pont ma futottam bele az ellentétbe. 15 éves cucc, azokkal a régi bemenetekkel, ami még a Videotonokon volt :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43299) Tim82 válasza Earl_Muttley (#43298) üzenetére


Tim82
nagyúr

A bemenetek a képed bal oldalán vannak, biztos arra gondolsz?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43300) Earl_Muttley válasza Tim82 (#43299) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Igen. :D Csak fogalmazni nem igazán tudok mostanában.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.