Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#7551) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Dead Bits ~

Ha, valakinek még nem lenne meg.. :)

...elmúlik...

(#7552) Argos válasza Argos (#7551) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Puzzle

...elmúlik...

(#7554) Robokutya válasza Bluerainbow (#7553) üzenetére


Robokutya
senior tag

:R :R

(#7555) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Egyptian Senet ~

...elmúlik...

(#7556) bul07


bul07
nagyúr

Cavern Escape
https://www.indiegala.com/dieyoung#giveaway

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7558) Robokutya válasza Bluerainbow (#7557) üzenetére


Robokutya
senior tag

juhúú -----> Life is Strange™ - Complete Season
Nagyon ütős...
De csak azoknak ajánlom akik nem végeztek hozzá elsődleges információkutatás aki semmit nem tud a játékról annak lesz csak igazán ütős és fordulatos játék.Még ha lányos játéknak tünik is még a fiuat is meglepheti
Én több napig depis voltam utánna :)

[ Szerkesztve ]

(#7559) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Chivalry: Medieval Warfare ~

...elmúlik...

(#7560) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Kedves fórumtagok

Az e heti csütörtöki sorsolás teljes konfig csere miatt elmarad. Remélhetőleg pénteken már ki tudom tenni a hétvégi tételeket.

Megértéseteket köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7561) Robokutya válasza Bluerainbow (#7560) üzenetére


Robokutya
senior tag

:Y nem baj majd kiheverjük a hiányt valahogy :R
Gratu az uj vashoz

(#7562) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Kabitis ~

...elmúlik...

(#7563) AxBattler válasza Bluerainbow (#7560) üzenetére


AxBattler
félisten

Megértjük. Csak aztán majd írd meg, milyen lett a gép. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7564) Bluerainbow válasza AxBattler (#7563) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Az már megvan , legkésőbb csütörtökön össze is rakom

ASUS ROG Strix Z270F Gaming
ASUS GeForce GTX 1080 STRIX GAMING A8G
Intel® Core™ i7-7700K
Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4, CL15 , 3000 mhz
Scythe Mugen Max cpu cooler
Cooler Master Silencio 550
SSD Kingston v300 240 gb , SATA III
Hard Disk Toshiba 2TB 7200rpm
Hard Disk SEAGATE BarraCuda 4TB
Corsair RM750x 750W 80 PLUS Gold
LG 34UM65, UltraWide monitor
Asus Xonar DGX
LOGITECH G910 Orion Spectrum
Hyperx Cloud II Pro Headphon
Logitech G203 Prodigy

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7565) bullseye válasza Bluerainbow (#7564) üzenetére


bullseye
addikt

- És mit fogsz rajta játszani?
- Minecraftot.

;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7566) Bluerainbow válasza bullseye (#7565) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Super Mariót :P

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7567) AxBattler válasza Bluerainbow (#7564) üzenetére


AxBattler
félisten

Jóvan', akkor ezzel elleszel egy ideig... :D

Mekkora távolságból nézed azt a monitort?
Csak mert 60-70 cm-ről a 29" is elég nagy szvsz...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7568) Bluerainbow válasza AxBattler (#7567) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Igazad lehet , de nekem sajna elég rossz a látásom. Ezért is kellett ez a monitor , mert viszonylag nagyok a pixelei.
Kb 50 cm-ről nézem.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7569) ruti válasza Bluerainbow (#7564) üzenetére


ruti
Közösségépítő

aha, ezért hiányzik egy csomó kulcs a BG felajánláslistából...elment g2a-n, jópénzért mi? ;]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7570) Egon válasza Bluerainbow (#7564) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem sz*rral gurigázol, az már biztos... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7571) Vertigo18 válasza ruti (#7569) üzenetére


Vertigo18
addikt

Troll! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7572) AxBattler válasza AxBattler (#7567) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem a pixelméretről beszélek (mert az 29"-on is épp elég nagy 1080p-s felbontás mellet), hanem hogy forgatnod kell a fejedet, hogy belásd a két szélét, ill. hogy simán a monitor előtt ülve is gazdagon megjelenhet a glow, még csak oldalról sem kell nézned a kijelzőt.

Nekem volt 27EA73-as LG-m, 50cm-ről nézve nekem ez probléma volt már. Persze ettől függetlenül szerettem azt a monitort, néha már kicsit bánom hogy eladtam... de akkor túl nagynak tűnt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7573) Egon válasza AxBattler (#7572) üzenetére


Egon
nagyúr

Érdekes kérdés.
Én a jelenlegi monitoromat cca. 80 cm-ről nézem (az előző, 24 colost is ennyiről bámultam), így a "még belefér" kategóriában versenyez, de ennél (sokkal) nagyobb nekem sem kellene.
Ami a pixelméretet illeti: egy kicsit edzeni kellett a szemem az ikonfeliratok elolvasásához már az előző megjelenítőnél is (24 col, 1920*1200), a jelenlegi 1440p-s cucc még rosszabb ilyen szempontból (azaz kisebbek a betűk), de végülis meg lehet szokni (vagy ott a nagyítás funkció).
Mondjuk a fenti konfigban inkább a böszme nagy tápnak nem látom létjogosultságát (helyette vettem volna egy 500 W-osat, és a különbségen inkább nagyobb SSD-t), de mindegy... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7574) AxBattler válasza Egon (#7573) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, ez elég egyéni kérdés. 80cm-ről már nem nagy a 32" sem, viszont olyan távolról nem szeretek monitort bámulni, nekem kb. "karnyújtásnyira" kell, hogy legyen a kijelző. 21:9-es panelem is volt már, csak 25"-os méretben, de irritált, hogy sok felületet (főmenü, HUD, stb.) nem optimalizáltak erre a képarányra, még ha a játék tökéletesen is futott.
Ízlések és pofonok, I guess. :)

Most, hogy mondod, a táp valóban kicsit overkill, én is inkább egy 500W-os Seasonic-ot, XFX-et vettem volna helyette. Persze ha a Zero RPM-es félpasszív hűtés volt a cél, akkor megértem... :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7575) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

A táp eredetileg 650 wattosra volt tervezve. Első sorban azért mert 5-7 méter rgb szalagledet is ki kell szolgáljon (+95w) másodsorban pedig idővel lesz overclock is. Aztán végül azért lett 750 wattos , mert akciósan kaptam meg és olcsóbb volt a 750 wattos pár forinttal (35500 ft) mint a 650 wattos (36100). Ezen kivül a kisebbik nem volt polcon , csak hétfőre hozták volna , minden egyébb pedig volt polcon. Igy már ma megjött minden.

AxBattler - amit mondassz a monitorral kapcsolatban , részben igazad van , bár már megszoktam. Nagyon előnyős viszont ez a méret Adobe Lightroom-nál (sokat használom) meg videószerkesztésnél. Ezen kivűl excel-nél és a támogatott játékoknál is előnyős. Ami viszont zavaró hogy bár pár éve piacon van ez a méret , támogatottsága igen alacsony. Viszont részben érthető , nemrég néztem a steam statot , alig pár százalék használ ilyet. Én kb 2 éve vettem , akkor nagyon akciósan sikerült megvennem. Ha teljes árat kellett volna fizetnem érte , valószinűleg 27 inches 16/9 lett volna.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7576) AxBattler válasza Bluerainbow (#7575) üzenetére


AxBattler
félisten

Most kevered a képarányt és a méretet. ;)
- íróasztalra max. 27-29"-t vennék, a 34" nekem már túl nagy.
- 21:9-es képarány természetesen jóval nagyobb munkaterületet jelent még a kisebbik, 2560*1080-as felbontással is, játékokban meg elég látványos lehet, ha bírja a VGA. Nekem nem jelentett akkora pluszt, belépő VGA-val tolom, nem tetszett a felemás támogatás, és 25"-os méretben kicsi volt Excel-re, szóval visszaváltottam 16:9-re, de meg tudom érteni, ha másnak ez jön be.
Izlések és pofonok...

Táp annyiért jó vétel volt, meg a monitor is biztos. :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7577) Agyzuzo válasza AxBattler (#7576) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szerintem egy kijelző nem lehet elég nagy. :D Egy 40 colos UHD előtt ülök a gépnél és nem zavar. A TV 55 colos, de elenyészően aprónak érzem, 65-75 jobb lenne. :D Szokás kérdése az egész, én még a hőskorban a 14-15 colos CRT-k korában is mindig nagyobb és nagyobb képernyőért sírtam, aztán jöttek a 17-19-es CRT-k, majd a 21-24-27-es TFT-k, de úgy érzem most értem révbe. :D

Szóval nem nagy az a 34-es, az ember hátradőlve kényelmesen tud game-elni előtte. UHD esetében pedig nagyon jó a 40 colos, mert nem kell a DPI-hez nyúlnom, maradhat minden 100%-on ami azért sokkal jobb mintha egy 27-esen feltolnám 200-300%-ra és ugyanott lennék mint egy 21-es monitorral FullHD-ban.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7578) AxBattler válasza Agyzuzo (#7577) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha van rá keret, és vas, ami meghajtja, akkor hajrá! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7579) shaddy1027


shaddy1027
tag

[link]

~ Trolley Gold ~

[ Szerkesztve ]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#7581) BioNiCMaN válasza Bluerainbow (#7580) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

:R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#7582) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Overlord ~

...elmúlik...

(#7583) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Blockstorm ~

...elmúlik...

(#7586) bul07


bul07
nagyúr

TAIKU MANSION
https://www.indiegala.com/dieyoung#giveaway

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7587) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok egy kis segítség kéne
Gépösszerakást fontolgatok komolyabb szándékkal de a lehető legemberibb pénzmennyiséggel alkatrészenként 25-35 ezre ft körül.
Jelenleg egy ilyen alapindulót gondoltam kirakosgatni.
Asus b150 Pro Gaming/Aura 35 573
INTEL Core i3-6100 3.70GHz 1151 BOX 33 430
HyperX 8GB Fury DDR4 2400MHz CL15 KIT HX424C15FBK2/8 24 244
FSP HYPER S 500 19 723
Vga karit direkt kihagytam mivel a konfig tartalmazza.
Tudom nem játékra való az alaplapi, de ha már ezt összekoldultam akkor utánna komolyabb kártyát szerzek bele de addig legalább passiánszozhatok.
van esetleg valakinek kellemessebb beálítása?hasonló árakban?
Van egy giga triton házam hozzá

[ Szerkesztve ]

(#7588) Argos válasza Robokutya (#7587) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Erre tessék. :)

...elmúlik...

(#7589) Robokutya válasza Argos (#7588) üzenetére


Robokutya
senior tag

Gondoltam bedobom ha már a multkor Bluerainbow kitárgyaltátok:)

(#7590) eami válasza Robokutya (#7587) üzenetére


eami
addikt

prociból valami jobbat próbálj venni, inkább költs rá most 2x annyit mint később (az az alaplap pl tök fölösleges, fele ennyiért kapsz olyat amivel simán elvagy) már egy gtx 1060 / rx 480at sem igazán tud kihajtani az a proci. amúgy meg ahogy javasolták, a linkelt topikban nagyon segítőkészek. csak pontosan fogalmazd meg az (akár hosszabb távú) igényeidet.

[ Szerkesztve ]

(#7591) AxBattler válasza Robokutya (#7587) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha komolyabban gémelnél, akkor hosszú távra valóban kellene egy i5, de apróról, megbízható eladótól, garival már 40k HUF körül tudsz i5-6500-at szerezni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7592) Egon válasza Robokutya (#7587) üzenetére


Egon
nagyúr

i3 helyett inkább az új Pentium sokkal olcsóbban, ugyanúgy 2 mag 4 szállal, vagy ha telik rá akkor i5 (esetleg az olcsóbbik, 6 magos Rizen, bár én nem vennék a pirosaktól procit (se)).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7594) Spet válasza Bluerainbow (#7593) üzenetére


Spet
addikt

It's free time :C

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7595) bul07


bul07
nagyúr

Gold Rush! Classic
https://www.indiegala.com/dieyoung#newsform-voodoo

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7596) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Galactic Civilizations I: Ultimate Edition ~
(Középen)

...elmúlik...

(#7597) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~ Syberia 2 ~

...elmúlik...

(#7598) wzol


wzol
tag

Gyakorlatilag ajándék (vagy valamilyen hiba): Endless Space® - Collection 1,--€

[ Szerkesztve ]

(#7599) Crytek válasza wzol (#7598) üzenetére


Crytek
veterán

Nem hiba jön a második rész. Lásd Project Cars 2 is jön és filléres bundleba szorták az első részt + xbox liveon ingyen..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.