Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#6045) Bluerainbow válasza Aethel (#6042) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Az elmúlt 3 év alatt 3 vagy 4 személy keresett meg , zavarna-e ha ő is elkezdene egy ilyen sorsoló blogot vagy oldalt. (Ugyebár BigBlue annak idején el is inditotta a Team Fortress sorsoló blogját itt) Mindenkinek ugyanazt mondtam...dehogy zavarna, sőt ha kell segitek is. Igaz az ötlet az enyém , de ez nem számit semmit. Jó ügyet szolgálunk , örömet okozunk embereknek és csak ez az ami számit. Egy két dolgot megtapasztaltam ezzel kapcsolatban , talán nem hangzik nagyképűen ha azt mondom , van tapasztalatom a témában. Én még attól sem állok el ha valaki megkér,hogy népszerűsitsem az oldalát , persze nem ilyen feltételek mellett. Egyszerűen nevetségesnek tartom ezt a hozzáállást és főleg hogy ugyebár én a nicknevemről neveztem el a csoportot ő meg nem. Én mindig azon igyekszem , ha csinálok valamit , megpróbálok valami újat valami egyedit. Az sosem vezet jóra , ha majmoljuk a másikat. Az egyediség az ami értékessé , érdekessé , kiemelkedővé tud tenni dolgokat az életben. Aki most nyer a bluegift.hu , az örülhet , semmi kétség , de több százan tudják hogy gyakorlatilag mi van a háttérben. Ez pedig László Bacsó úr , alias lazlo83 , Peter_Griffin számára blama. Ha ez őt nem zavarja , áldásom rá , legyen sikeres az oldala.

Arra azért kiváncsi vagyok , hogy gondolja , miből fogja finanszirozni a sorsolásokat ? Mert saját pénzből nem hiszem. Esetleg ha bundli maradékokat akar sorsolni.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.